استخدام آموزش و پرورش ۹۸ (کلیه اخبار و اطلاعیه ها+منابع مطالعاتی)

206

 

ضمن آرزوی موفقیت سایت استخدام برای شرکت کنندگان آزمون استخدام آموزش و پرورش ، لطفا تجربه های خود را در دیدگاههای همین صفحه به اطلاع دوستان خود رسانده و با هم تبادل اطلاعات نمایید.

کاربران عزیز توجه داشته باشید تمامی اخبار در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد در صورتی که تمایل دارید به محض اعلام خبردار شوید در کانال تلگرام استخدام عضو شوید

برای عضویت در کانال تلگرام استخدام اینجا کلیک کنید


 خبر ۱۰ بهمن ۹۸: خبر استخدام جدید آموزش و پرورش در سال ۹۹

یارمحمد حسین‌بُر مدیر کل امور اداری وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در خصوص آزمون استخدامی جدید این وزارتخانه اظهار کرد: ما هر سال برای تعیین سهمیه استخدامی وزارت آموزش و پرورش با سازمان اداری و استخدامی مکاتبه می‌کنیم و بر اساس سهمیه‌ای که آنها اختصاص می‌دهند در آزمون‌ها شرکت می‌کنیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱ دی ۹۸: مجوز جذب ۵ هزار نفر نیروی خدماتی در آموزش و پرورش صادر شده است

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: توسط سازمان اداری و استخدامی کشور مجوز استخدام پنج هزار نیروی خدماتی برای آموزش و پرورش صادر شده و با کمک سازمان برنامه و بودجه در حال تامین اعتبار این موضوع هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ دی ۹۷ – ارسال نامه با امضای وزیر آموزش و پرورش به سازمان اداری و استخدامی برای جذب نیرو

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش از ارسال نامه با امضای وزیر آموزش و پرورش به سازمان اداری و استخدامی برای جذب نیرو خبر داد.

یارمحمد حسین‌بُر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس درباره برنامه این وزارتخانه برای جذب نیروی انسانی جدید، اظهار کرد: آموزش و پرورش پس از بررسی‌ کارشناسی و در نظر گرفتن شاخص‌ها، برآورد نیروی انسانی مورد نیاز برای سال آینده را مشخص کرد.

وی ادامه داد: بر این اساس مکاتبه‌ای با سازمان اداری و استخدامی انجام شده است تا مجوز استخدامی اخذ شود.

حسین‌بُر اضافه کرد: با امضای وزیر آموزش و پرورش، این نامه به سازمان اداری و استخدامی ارائه شده است و پیگیر نتیجه آن هستیم.

وی افزود: بر اساس ماده ۶۳ قانون برنامه ششم توسعه، آموزش و پرورش باید مجوزهای استخدامی را از طریق دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه شهید رجایی جذب کند یعنی یا از طریق کنکور سراسری یا ماده ۲۸ به صورت آزمون استخدامی جذب نیرو انجام شود.

منبع : خبرگزاری فارس


خبر ۹ دی ۹۷ -سازمان استخدامی برای کسری واقعی معلم مجوز جذب می‌دهد

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور می‌گوید صرفا برای کسری واقعی نیروی انسانی در آموزش و پرورش که مورد تایید این سازمان باشد، مجوز جذب نیرو می‌دهد
جمشید انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره نقش سازمان اداری و استخدامی در خصوص رفع بحران کمبود معلم در کشور توضیح داد: ما امسال مجوز به کارگیری ۲۵ هزار نفر دانشجو-معلم در دانشگاه فرهنگیان را صادر کردیم؛ ضمن آنکه این دانشگاه برای امسال فارغ التحصیلانی داشت که به منظور تدریس سر کلاس رفته‌اند.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در پاسخ به این موضوع که با این وجود هنوز هم بحران کمبود معلم در کشور وجود دارد، گفت: نُرم‌هایی درباره تامین معلم وجود دارد؛ آموزش و پرورش اطلاعات آماری را می‌آورد و مشخص است برای هر چند نفر دانش‌آموز باید یک نیروی انسانی در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش از سویی خروجی نیروی انسانی دارد و از سوی دیگر برنامه‌ای برای تامین نیروی انسانی؛ معمولا این برنامه‌ریزی متناسب با چارچوب‌های تعیین‌شده از سوی قانونگذار انجام و در جهت تامین نیروی انسانی اقدام می‌شود.

۲۵ درصد نیروی کادری آموزش و پرورش باید مدیر و معاون و مربی باشند؛ نه ۳۳ درصد

انصاری با بیان اینکه ساماندهی داخلی بر عهده آموزش و پرورش است، افزود: بخشی از کمبودها ناشی از اشکالات ساماندهی داخلی آموزش و پرورش است؛ از نظر ما باید ۲۵ درصد کادرآموزشی آموزش و پرورش در مشاغل مدیریت، معاونت و مربی‌گری حضور داشته باشد ولی الان ۳۳ درصد است.

معاون رییس جمهور با تاکید بر اینکه آموزش و پرورش باید این نیروها را آزاد کند و سر کلاس بفرستد، ادامه داد: قرار نیست آموزش و پرورش هر طور عمل کرد، هزینه عملکرد آن را دولت پرداخت کند.

برای کسری واقعی نیروی انسانی در آموزش و پرورش مجوز می‌دهیم

وی توضیح داد: شاخص‌ها و نسبت‌هایی برای تعداد نیروی انسانی در دوره ابتدایی، دوره اول متوسطه، دوره دوم متوسطه و حتی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای وجود دارد که طبق آنها و نیز آمار دانش آموزان، میزان نیروی انسانی لازم معلوم می‌شود.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: بر اساس این اطلاعات، وضعیت موجود تراز و برای تامین کسری‌ها اقدام می‌شود؛ ضمن آنکه سال به سال این آمار از سوی آموزش و پرورش اعلام می‌شود.

وی گفت: وقتی آموزش و پرورش آمار را اعلام کند، ما این رقم اعلامی را با تعداد دانش‌آموزان و نیروی انسانی تراز می‌کنیم و برای کسری واقعی که مورد تایید ما باشد، مجوز می‌دهیم.

سازمان اداری به تکالیف خود درباره قانون استخدام معلمان حق‌التدریسی عمل می‌کند

انصاری همچنین درباره نحوه اجرای قانون استخدام معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی گفت: آنچه در مجلس تصویب شد، تعیین شرایطی بود تا تعدادی از نیروهای حق‌التدریس تبدیل وضعیت شوند؛ وزارت آموزش و پرورش، طبق شرایط مجلس بررسی پرونده این افراد را انجام می‌دهد و اگر مواردی باشد که باید طبق قانون در مورد آنها تصمیم‌گیری شود، حتما عمل خواهد شد.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور افزود: اگر قانونگذار تکلیفی بر عهده سازمان اداری گذاشته باشد حتما طبق آن قانون انجام می‌شود.


خبر ۲۸ آذر ۹۷ – فعالیت نیمی از کارمندان زن کشور در آموزش و پرورش

مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در راستای فراهم کردن امتیاز ویژه برای زنان سرپرست خانوار تلاش می کنیم، اظهار کرد: آموزش و پرورش به این حوزه توجه ویژه دارد اما با توجه به محدودیت بودجه تنها می تواند در تعیین حوزه محل خدمت زنان سرپرست خانوار و یا اختصاص وام اثر گذاری داشته باشد.

به گزارش ایسنا، فرحناز مینایی ‌پور در همایش بانوان فرهنگی و مشاوران آموزش و پرورش سرپرست خانوار که در دهکده ساحلی بندرانزلی برگزار شد اظهار کرد: بانوان نیمی از جامعه هستند که نیمی دیگر را تربیت می کنند و با توجه به این مسئله می توان گفت کل جامعه هستند و هر جامعه برای رسیدن به توسعه پایدار باید به این ظرفیت ها توجه کند.
وی با بیان اینکه تمام سعی و تلاشمان را در راستای فراهم کردن امتیاز ویژه برای زنان سرپرست خانوار انجام داده ایم، اظهار کرد: آموزش و پرورش به این حوزه توجه ویژه دارد اما با توجه به اینکه بودجه محدودی دارد می‌تواند در تعیین حوزه محل خدمت زنان سرپرست خانوار و یا اختصاص وام اثرگذاری داشته باشد.
مدیرکل امور بانوان وزارت آموزش و پرورش در ادامه با تاکید بر اینکه منابع انسانی از زنان و مردان تشکیل شده، افزود: اگر به گذشته نگاه کنیم به صورت تاریخی در حق زنان بی مهری هایی شده و ضروری است جهت مشخص شدن جایگاه زنان زمینه های حضور و مطرح شدن آنان فراهم شود که خوشبختانه در خیلی از شاخص ها پیشرفت های چشم گیری داشتیم.
وی با بیان اینکه در دهه ۵۰ تنها ۴۲ درصد از دختران می توانستند تحصیل کنند و اکنون این رقم به ۹۸ درصد رسیده است تصریح کرد: دو سوم کار انجام شده در جامعه توسط زنان صورت می گیرد اما آمار نشان می دهد یک سوم درآمد برای آنهاست و یک دهم از املاک و دارایی های جهان به نام بانوان ثبت شده است.
مینایی پور با اشاره به اینکه از ۴ میلیون کارمند کشور یک میلیون نفر زنان هستند که از این تعداد ۵۰۰ هزار نفر در آموزش و پرورش فعال هستند، خاطرنشان کرد: در راستای جبران این جایگاه باید تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه سه ماده در برنامه ششم توسعه به حوزه زنان، پرداخته شده است گفت: لایحه جایگاه زنان سرپرست خانوار در جامعه توسط دفتر امور زنان تدوین شده است.

منبع : خبرگزاری ایسنا


خبر ۲۱ آذر ۹۷ – سرانجام تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش چه شد؟

داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش، پیگیر بحث تکمیل ظرفیت هستند اما هنوز جلسه نهایی آموزش‌وپرورش و سازمان امور اداری و استخدامی برای این مسئله برگزار نشده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش جزو سوالاتی است که بسیاری از مخاطبان خبرگزاری تسنیم در بخش ازتسنیم بپرسید، مطرح کرده‌اند.

در این گزارش به این موضوع پرداخته شده که سرانجام تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه شد و سامانه آن برای سال ۹۷ چه زمانی راه‌اندازی می‌شود.

آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش تابستان امسال برگزار شد که پس از اعلام نتایج، برخی ظرفیت‌ها خالی مانده است و هم‌اکنون وضعیت تکمیل این ظرفیت مورد سوال است.

پیش از این سید محمد بطحایی وزیر آموزش وپرورش – آبان امسال – گفته بود:‌ افرادی که حدنصاب لازم در آزمون استخدامی را کسب کرده بودند، اما به دلیل محدودیت ظرفیت امکان به خدمت‌گیری آن‌ها وجود نداشت مشمول تکمیل ظرفیت می‌شوند. هنوز تعداد افرادی که در تکمیل ظرفیت شرکت می‌کنند مشخص نیست، اما سامانه طی امروز یا فردا فعالیت خود را آغاز می‌کند و افراد مشمول امکان شرکت در این طرح را دارند. اما تا به امروز شرایط شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت اعلام نشده است و همین مسئله باعث ایجاد سوالات بسیاری برای داوطلبان این آزمون شده است.

۴ هزار ظرفیت خالی ماند

آنگونه که یارمحمد حسینبر مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش به تسنیم گفته است: :‌حدود ۴ هزار و ۶۲ ظرفیت استخدامی خالی مانده است و قرار بود در جلسه‌ای با مسئولان سازمان امور اداری و استخدامی شرایط برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت مشخص شود اما به خاطر تغییرات در امور نیروی انسانی این سازمان هنوز این جلسه برگزار نشده است.

البته او عنوان کرد: افرادی که در مصاحبه علمی پذیرفته نشده‌اند دیگر نمی‌‌توانند جذب شوند و این تکمیل ظرفیت فقط برای استان‌هایی است که بخشی از ظرفیت آنها خالی مانده و تکمیل نشده است.

تغییرات در سازمان امور اداری و استخدامی

طبق پیگیری‌های خبرنگار تسنیم،‌ آموزش‌وپرورش دو پیشنهاد برای تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی ارائه کرده است که پیشنهاد دوم قابل بررسی اعلام شده است اما به دلیل جابه‌جایی در حوزه نیروی انسانی سازمان امور اداری و استخدامی این موضوع بلاتکلیف مانده است و هم‌اکنون که مسئولی برای این بخش انتخاب شده مجدد آموزش‌وپرورش درخواست خود را تکرار کرده است.

بیشتر بخوانید

علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش هم در اینباره گفته است:‌ آموزش‌وپرورش تابع قوانین اداری و استخدامی کشور است به عبارت دیگر ما دستگاه مجری هستیم و دستگاه سیاست‌گذار نیستیم. این سیاست‌ها از طرف سازمان اداری و استخدامی ابلاغ می‌شود و ما باید اجرا کنیم. در آزمون استخدامی اخیر هم پذیرش چند برابر ظرفیت انجام شده است و افراد بر اساس سیاست‌های اعلامی یعنی تراز نیروها و رشته‌های مختلف جغرافیایی و مصاحبه برای معلمی، انتخاب شدند.

به نظر می‌رسد، برگزاری آزمون تکمیل ظرفیت در شرایط فعلی بعید به نظر می‌رسد و حتی در حالت خوشبینانه و برگزاری آزمون در صورت موافقت سازمان امور اداری و استخدامی، بحث جذب افراد به مهر ۹۸ نرسد چون دوره آموزشی دانشگاه فرهنگیان شروع شده است.

همچنین اخیراً علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش نیز اعلام کرده که ۴هزار ظرفیت باقی‌مانده به جذب نیروی پرورشی اختصاص یابد.

منبع : خبرگزاری تسنیم

 

آرشیو اخبار استخدام آموزش و پرورش ۹۸

 

 

دیدگاه ها (۲,۰۵۲)

 1. مینا می‌گه:

  سلام سوالات استخدامی آموزش پرورش کی روی سایت گذاشته میشن؟

  • برای رضا خدا می‌گه:

   سلام
   کاش بجای استخدام نیروهای حق التدریس که فقط بخاطر داشتن چندسال سابقه تدریس و بدون هیچ نظارت و ارزیابی ای می باشد
   استخدام معلم برای آموزش پرورش که تاثیرگذار بر آینده کشور می باشد را اینگونه انجام دهند:
   چندین آزمون سراسری و معتبر از نظر منابع آزمون و مصاحبه های عادلانه و بدور از پارتی بازی های همیشگی بین تمامی داوطلبین برگزار گردد
   نیروهای حق التدریسی درست هست که زحمت کشیده اند ولی حقوقش را گرفته اند و همه می دانیم که اکثریت این نیروها بدون نظارت و آزمون و سنجش توانایی و فقط بخاطر داشتن آشنا در فلان مدرسه مشغول به تدریس شده اند و نتایج منفی آن هم بارها مشاهده شده است و حال اینکه با بی عدالتی دیگر داوطلبین مشتاق به حرفه معلمی را نادیده می گیرند و به استخدام حق التدریسی های از نظر علمی پایین می پردازند بسی جای تاسف و افسوس دارد.

 2. مهدیه می‌گه:

  سلام.آیاامکان تمدیدوجودداره؟

 3. سوال می‌گه:

  با سلام
  در ازمون استخدامی اخیر اموزش و پرورش سهمیه ای برای فرزندان بازنشسته این ارگان در نظر گرفته نشده است؟

 4. محمد می‌گه:

  با عرض سلام میخواستم بدونم منظور از یک نفر تعداد افراد در اکثریت رشته ها یعنی چه شوخیه یا برای تمسخره یک نفر در بین این همه متقاضی……..

 5. قربانی می‌گه:

  سلام
  من در حال گذراندن خدمت سربازی هستم
  در تاریخ ۹۸/۱۱/۰۱ خدمتم تموم میشه
  میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

 6. فردین کشاورز می‌گه:

  سلام خوبید،خسته ،نباشید ،آ یا رشته حقوق می تواند در آ زمون استخدامی شرکت کند…متشکرم

 7. النا می‌گه:

  سلام من لیسانس دارم متولد آذر۱۳۶۸ آیا شرایط سنی من برای آزمون آپ میخوره یا نه؟؟مدیر خواهشا جواب بدین چند وقته دنبالشم هیچکی جوابمو نمیده نمیدونم چکار کنم

 8. Sekine می‌گه:

  لیسانس جغرافیا هسم متولد۵۱ با۲۳ما سابقه کارنهضت ازسال۸۲تا۸۵فعالیت داشتم.ایاشرایط استخدامی اموزش وپرورش دارم یاخیرر؟؟؟مدد جوی کارهسم

 9. ناشناس می‌گه:

  سلام
  ببخشید زمان تکمیل ظرفیت تموم شد؟

 10. زهرا می‌گه:

  سلام به همه . خواهش میکنم دوستانی که دبیری زیست شناسی قبول شدن بگن چه منابعی استفاده کردن؟ تورو خدا جواب بدین برام مهمه . میخوام منابع بخرم

 11. فاطمه می‌گه:

  با سلام من سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد داشتم مصاحبم خوب بوده قبول نشدم در کار نامه اخری سازمان سنجش هم نمره ازاد زده وهمون نمره را تو سهمیه تکرار کرده این یعنی چه؟ و پا یین توضیحات داده که در ج سهمیه ازاد در سهمیه تعیین شده برای داوطلبانی که از سهمیه ایثارگران استفاده کرده اند به منزله عدم تایید سهمیه ایثارگران است .

  • زهرا می‌گه:

   یعنی اینکه شما کد که وارد کردی برای داوطلبان مایل به استفاده از سهمیه‌ها بود ، چون دو تا کد داشتیم باید کل صف رو خوب دقت کنید دف بعد ، یه کد برای داوطلبان آزاد ، یکی دیگه برای داوطلبان با سهمیه .. فکر کنم شما کد آزاد رو وارد کردید ،،،،، توی همون صفحه که کد ها هست کد شرکت با سهمیه جانبازان و ایثارگران و…. هست ..

   اما نظر شخصی اینه که کاش سعی کنی همه بدون سهمیه قبول بشیم ، چون با سهمیه به میلیون ها نفر ظلم میشه ،، شاید بعضی ها بیشتر از ما خوندن و بلد باشن و ما با سهمیه از روشن رد میشیم و ۳۰سال درس خوندن اونها رو هیچی میکنیم ..
   ببین درسته ما از داشتن پدری عادی محروم بودیم اما این به معنای ظلم کردن به ۵۰هزار یا میلیون ها نفر دیگه نیست ، شاید ما توی این مرحله از دنیا داریم آزمایش میشیم ، خب خداوند براساس علم و حکمتش ما رو در این خانواده قرار داد ،، پس اگر ما خوب بخونیم با کمک و نور خداوند قبول میشیم ..
   من از سهمیه استفاده نمیکنم .. چه سهمیه و امتیازی بهتر از خداوند .. و حرف آخر همه اینا نظر شخصی بود ،

   در پناه خداوند موفق باشید .

  • زهرا می‌گه:

   یعنی اینکه شما که که وارد کردی برای داوطلبان مایل به استفاده از سهمیه آزاد بود ، چون دو تا کد داشتیم باید کل صفحه رو خوب دقت میکردید – یه کد برای داوطلبان آزاد ، یکی دیگه برای داوطلبان با سهمیه .. فکر کنم شما کد آزاد رو وارد کردید ،،،،، توی همون صفحه که کد ها هست کد شرکت با سهمیه جانبازان و ایثارگران و…. هست ..

   اما نظر شخصی اینه که کاش سعی کنیم همه بدون سهمیه قبول بشیم ، چون با سهمیه به میلیون ها نفر ظلم میشه ،، شاید بعضی ها بیشتر از ما خوندن و بلد باشن و ما با سهمیه از روشن رد میشیم و ۳۰سال درس خوندن اونها رو هیچی میکنیم ..
   ببین درسته ما از داشتن پدری عادی محروم بودیم اما این به معنای ظلم کردن به ۵۰هزار یا میلیون ها نفر دیگه نیست ، شاید ما توی این مرحله از دنیا داریم آزمایش میشیم ، خب خداوند براساس علم و حکمتش ما رو در این خانواده قرار داد ،، پس اگر ما خوب بخونیم با کمک و نور خداوند قبول میشیم ..
   من از سهمیه استفاده نمیکنم .. چه سهمیه و امتیازی بهتر از خداوند .. و حرف آخر همه اینا نظر شخصی بود ،

   در پناه خداوند موفق باشید .

 12. محمد می‌گه:

  سلام.خدا رو شکر که قبول شدم من همونی هستم که گفتم کارخونه داریم و …
  مصاحبه هم شرایط خودمو گفتم و اینکه هیچ مشکل مالی ندارم به خاطر علاقه ایی که دارم میخوام در این شغل باشم خدا را شکر که نتیحه داد.

  • نفیس می‌گه:

   سلام شما میدونین دوره یک ساله در کدوم مرکز برگزار میشه؟ ایا در شهر خارج از محل خدمته

  • کارگر می‌گه:

   می دونی چه ظلمی به کارگرای کارخونه که میتونستند یه شغل آبزومند پیدا کنن کردی. میدونی من سالهاست یه علت بی کاری نمی تونم ازدواج کنم.

 13. امیرعلی می‌گه:

  دوستان هنر آموز تاسیسات داریم.جلفا؟

 14. فاطم می‌گه:

  سلام پذیرفته شده در رشته دبیری علوم تجربی در دزفول؟

 15. آمیتیس می‌گه:

  چی شد اعلام نتایج؟

 16. اعظم می‌گه:

  سلام معلوم نشد کی نتیجه آزمون میاد؟

 17. سپیدم می‌گه:

  مدیر جان یه پیگیری بکنید واسه اعلام نتیجه؟! هیچ خبری نیست که

 18. محمد می‌گه:

  سلام.
  تو مصاحبه اگه کارمون رو بپرسن و ادم خودش کارخونه داشته باشه اونو بگه خوبه یا نه خودشو از لحاظ مالی پایین نشون بده.ما کارخونه داریم درامدش هم عالیه ولی واقعیتش خیلی دوس دارم تو شغلی باشم که بهش علاقه دارم.

 19. باران می‌گه:

  دوستان سلام
  برای مصاحبه چه منبعی رو می خونید؟ من دبیری علوم اجتماعی شرکت کردم
  چه خوبه اینجا بیشتر اکتیو باشیم برای تبادل اطلاعات…

 20. ماریا می‌گه:

  اینشالله که هرکی مشکل داره قبول شه ..همسر منم قبول شه ..چهار ماه هست همسرم بیکاره بدون اینکه خونواده هامون بفهمن تو خونه برا استخدامیا میخونه سختی زیاد کشیدیم این چند ماه ولی خدا کنه نتیجه بده ..

  • حامد می‌گه:

   من دعا میکنم قبول بشن
   ان شاءالله قبول میشن
   خدا بندشو ناامبد نمیکنه
   اگه سختی کشیده باشه حتمااما به حقش میرسه
   منم همچین وصحیو دارم
   خدا بزرگه

  • موسوی می‌گه:

   انشالله قبول بشن همسر منم قبول بشه ما هنوز نتونستیم تو این وضعیت عروسی بگیریم و بریم سر خونه زندگیمون واقعا شرایط سختیه همسرم خیلی فشار روشه اذیت میشه آرزومه که قبول بشه یا یه کار خوب گیر بیاره
   برامون دعا کنید

 21. سیمرغ می‌گه:

  تو مصاحبه چی میپرسن؟

 22. فائزه گلیج می‌گه:

  آزمونش کیه:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 23. محمد می‌گه:

  سلام شماره تماس سازمان سنجش رو میخواستم خیلی ضروریه ممنون

 24. معصومه می‌گه:

  من بازنشسته خانم با سی سال سابقه منطقه دو تهران و دو فرزند دانشجو .دانشگاه ازاد .ولی نیاز شدید به کار دارم

 25. بهمنش می‌گه:

  کاش یه فرصت ثبت نام دیگه میدادن
  من سرباز بودم خبر نداشتم

 26. باران می‌گه:

  مدرک دیپلم هم قبول میکنن

 27. مهزاد.ت می‌گه:

  سلام.من کارت اعتباری خریدم ولی موفق به ثبت نام نشدم.چیکار کنم پولم برگرده

 28. نیکا می‌گه:

  با سلام. عبارت ویژه در استخدام آموزش و پرورش یعنی همه رشته ها در هر مقطعی؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها