استخدام تمام آموزشیاران نهضت سوادآموزی در سال ۹۶

 

استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی

 

 

 

۲۳ فروردین ۹۶ – دوره‌های توانمندسازی آموز‌شیاران ضما‌نتی برای استخدام نیست

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به تعداد آموز‌شیاران شرکت‌کننده در دوره‌های توانمندسازی گفت: شرکت در این دوره هیچ ارتباطی با الزام استخدام آن‌ها ندارد.
علی باقر‌زاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص روند دوره‌های توانمند سازی آموزشیا‌ران نهضت عنوان کرد: تا آخر اسفند ماه ۵۲ هزار و ۷۴۶ آمو‌زشیار در این دوره ثبت‌نام کردند.
وی ادامه داد: اکنون سایر اقدامات در نظر گرفته شده برای دوره‌های توانمندی در حال اجراست که از جمله آن می‌توان به آماده‌سازی درسنامه‌های مختلف برای آموزشیار‌ان و بار‌گذاری مطالب روی سایت جهاد دانشگاهی اشاره کرد.
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره اینکه ویرایش اطلاعات آموز‌شیاران همچنان امکان‌پذیر است، بیان کرد: آموزشیارا‌ن با مراجعه به پور‌تال جهاد دانشگاهی و از طریق پروفایل خود امکان دریافت محتوای الکترونیکی را دارند. همچنین فرصتی ایجاد شده تا افراد از طریق تلفن همراه فیلم‌های آموزشی را دریافت کنند.
وی تصریح کرد: همزمان با تولید محتوا و بار‌گذاری دروس روی سایت، روند طراحی آزمون نیز در حال اجرا است و پس از قبولی در آزمون اعطای گواهینامه به آموزشیار‌ان انجام می‌شود.
باقر‌زاده با بیان اینکه به جز پور‌تال جهاد دانشگاهی هیچ مرجعی برای ثبت‌نام دوره‌های توانمندسازی آموز‌شیاران وجود ندارد، گفت: همچنین به جز ۳۸ هزار تومان مبلغ ثبت‌نام، وجه دیگری نباید برای آموز‌شیاران در نظر گرفته شود.
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی اضافه کرد: تمام محتوای مورد نیاز آموز‌شیاران از طریق پور‌تال جهاد دانشگاهی در اختیار آنان قرار می‌گیرد و آن‌ها لازم نیست خریدی برای دریافت محتوا داشته باشند که البته اطلاعیه‌هایی برای چگونگی روند کار انجام می‌شود تا آموز‌شیاران از روال کار مطلع باشند.
باقر‌زاده تصریح کرد: آموز‌شیاران توجه داشته باشند که هیچ ارتباطی بین ثبت‌نام دوره‌های توانمندسازی و استخدام آن‌ها وجود ندارد بلکه این دوره‌ها تنها به منظور ارتقای سطح عملکردی آنان برگزار می‌شود.

 


۱۹ فروردین ۹۶ – ایجاد مهارت های شغلی ویژه افراد جامانده از تحصیل

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان نهضت سواد آموزی از حمایت های این سازمان برای ایجاد مهارت های شغلی در بین سواد آموزان خبرداد.
علی باقرزاده رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت:مراکز یادگیری محلی،واحد های آموزشی هستند که وبژه بزرگسالان کم سواد و بی سواد دایر شده است.
وی افزود:این مراکز با استفاده از امکانات محلی برای بهتر زیستن و با مشارکت افراد تحصیل کرده و سواد آموزان فعالیت می کند.
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت:از مزیت های مراکز یادگیری محلی این است که علاوه بر دوره های آموزشی سواد آموزی که منجر به دریافت مدرک تحصیلی می شود معادل ۲۰۰ ساعت مهارت آموزشی نیز ارائه خواهد شد.همچنین مهارت های زندگی و حقوق شهروندی از جنس مهارت های اجتماعی از اهداف ما محسوب می شود.
باقرزاده ادامه داد:برای ارائه آموزش های مناسب تا کنون ۴۰ عنوان مهارتی انتخاب شده است و تلاش اصلی ما استفاده از مشارکت های داوطلبانه و مدرسین است.
وی ادامه داد:درحال حاضر در برخی مراکز مهارت های شغلی ارائه می شود تا اقتصاد خانواده بر اساس آن گرایش پیدا کند.
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی  بیان داشت:طبق برنامه ریزی های انجام شده اگر افراد بعد از یادگیری شغل مورد نظر انگیزه ای برای ایجاد شغل تولیدی داشته باشند، نهضت سواد آموزی با ارائه تسهیلات وام و همچنین تسهیلاتی دیگر برای  ارزه محصولات آن ها را حمایت می کند تا شغل تولیدی  را راه اندازی کنند.
باقرزاده در پایان خاطر نشان کرد:در حال حاضر در استان کرمانشاه این تسهیلات از طریق بانک عامل به افرادی که اعلام نیاز می کنند ارائه می شود.


 

۲۰ بهمن ۹۵ – شرایط مشروط نهضت سوادآموزی برای به کارگیری آموزشیاران 

خبرگزاری مهر : رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: اگر آموزشیاران گواهی صلاحیت از جهاد دانشگاهی را ارائه نکنند، امکان ادامه همکاری با ما را ندارند.
به گزارش خبرنگار مهر، علی باقرزاده در مراسم رونمایی از سامانه آموزش و توانمندسازی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی که در معاونت آموزشی جهاددانشگاهی برگزار شد گفت: سالانه تعداد ۶۰ هزار نفر از شهروندان تحصیلکرده از طریق مراکز غیردولتی آموزش می بینند.
وی افزود: در گذشته تعداد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر ساعت آموزشی پیش بینی می کردیم اما نسبت به اثربخشی برنامه های آموزشی تردید داشتیم. با بررسی هایی که انجام شد این برنامه ها از ساماندهی مطلوبی برخوردار نبود.
رییس سازمان نهضت سواد آموزی تصریح کرد: طی تفاهم نامه ای با جهاددانشگاهی به این نتیجه رسیدیم تا دوره های آموزشی الکترونیکی شود.
وی افزود: یک برنامه آموزش ۱۲۶ ساعته  در نظر گرفته شد که ۸۲ ساعت آن دروس تخصصی و مابقی عمومی است.
رییس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: ثبت نام فراگیران از ۲۳ بهمن ماه آغاز می شود و تا نیمه اسفند ادامه دارد.
باقرزاده تاکید کرد: سال ۹۶ همکاری افراد با نهضت سواد آموزی در قالب موسسات غیردولتی صرفا از طریق ارائه  گواهی شرکت در این دوره امکان پذیر است و  آموزش دهندگانی مجاز به قبول و جذب افراد بیسواد برای آموزش از اردیبهشت هستند که در این سامانه ثبت نام کرده باشند.
وی ادامه داد: اگر در پایان دوره این گواهی صلاحیت را ارائه نکنند امکان ادامه همکاری با ما را ندارند.
باقرزاده ادامه داد: بخش اندکی از هزینه آموزش و آزمون را آموزش دهندگان می پردازند که عمدتا هزینه آزمون های حضوری در شهرستان هاست.
معاون آموزش و پروش بیان کرد: تعداد ۱۲۶ ساعت آموزش برای فراگیران در نظر گرفته شده است. این دوره ها ۴۴ ساعت عمومی و ۸۲ ساعت دروس تخصصی است.
وی افزود: پس از ثبت نام برای هرشخص پروفایلی ایجاد می شود و تمام اطلاعات و محتویات برای وی قابل دسترس است. پس از پایان ثبت نام، فایل های دروس بتدریج تا خرداد ارائه می شود. از ابتدای تیرماه امکان انجام آزمون آنلاین فراهم و امیدواریم تا پایان شهریورماه به اتمام برسد.
باقر زاده یاد آور شد: علی رغم آنکه جهاد دانشگاهی آمادگی داشت برنامه را برای همه علاقه مندان ارائه کند اما این دوره برای ۷۵ هزار آموزش دهنده ما درنظرگرفته شده است. این دوره با هدف ارتقای دانش و بروزرسانی اطلاعات آموزش دهندگان دنبال می شود.
رییس سازمان نهضت سواد آموزی درباره  علت تاخیر در پرداخت حق الزحمه بخشی از آموزش دهندگان نیز بیان کرد: تا امروز ۴۷۰ هزار نفر را تحت پوشش بردیم. تعهد ما با دولت در سال ۹۵، آموزش ۴۲۰ هزار نفر بود در حالی که ما ۴۷۰ هزار نفر و ۱۲ درصد بیش از تعهد افراد بیسواد را تحت پوشش بردیم.
وی ادامه داد: اعتبار۱۴۴ میلیارد تومان و معادل ۵۲ درصد بودجه مصوب تا کنون به ما تخصیص داده شده است و ۳۰ درصد کسری تخصیص داریم. بخشی از آموزش دهندگان حق الزحمه خود را دریافت نکرده اند و امیدواریم تا پایان سال بودجه تخصیص یابد.
وی درباره واریز پاداش باسواد شدن افراد گفت : از ۱۴۵ هزار نفر سوادآموز فارغ التحصیل فقط ۸۹ هزار نفر شماره حساب بانکی داده بودندکه ۵۵ هزار نفر شماره حساب به نام خودشان بود. تا امروز صبح ۳۶ هزار نفر پاداش گرفته اند و ۱۸ هزار نفر هم تا پایان وقت امروز دریافت می کنند.
باقرزاده خاطر نشان کرد: حدود ۳۴۰۰ نفر نیز زمان ثبت نام اعلام کردند که پاداش نمی خواهند و مایل اند بودجه آن صرف اقدامات فرهنگی شود.


 

۴ بهمن ۹۵ – ۵۰هزار نفر آموزش‌دهنده نهضت سوادآموزی در انتظار تبدیل وضعیت استخدامی

خبرگزاری خانه ملت: معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه قانون تعیین تکلیف آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی در سال آینده اجرایی خواهد شد، از در انتظار بودن ۵۰هزار نفر آموزش‌دهنده نهضت سوادآموزی برای اجرای این قانون خبر داد.
علی باقرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص اجرای قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، گفت: قانون مذکور در نیمه مهرماه سال جاری به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شده لذا در این راستا دستورالعملی نیز از سوی اداره کل امور اداری وزارتخانه به استان‌ها ابلاغ شد تا اطلاعات افراد مشمول قانون جمع آوری و نیاز مناطق به افراد مشخص شود.
رئیس سازان نهضت سواد آموزی ضمن تاکید بر اینکه اجرای این قانون نیاز به دستورالعمل یا شیوه نامه دیگری دارد تا بتوان مربیان پیش دبستانی، نیروهای خرید خدمات آموزشی، حق التدریسان غیرمستمر و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی را به کارگیری کرد، ادامه داد: با توجه به اینکه این قانون در زمان سال تحصیلی جاری ابلاغ شده و از طرفی با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته کمبود نیرو در کلاس‌های درس نیز جبران شده، اجرای قانون به سال آینده موکول خواهد شد.
باقرزاده با بیان اینکه میزان سنوات افراد نیز در به کارگیری آنها تاثیر دارد، تصریح کرد: طبق قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی مقرر شده با تبدیل وضعیت این افراد، کسری نیروهای آموزش و پرورش رفع شود.
وی با اشاره به اینکه در قانون تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی، قانونگذار تاکید بر به کارگیری آموزش دهندگان تجمیعی دارد، افزود: بر این اساس حدود ۵۰ هزار نفر در نهضت سوادآموزی مشمول این قانون می شوند.
معاون وزیر آموزش و پرورش ضمن تاکید بر اینکه این قانون در استان‌ها و مناطقی اجرایی خواهد شد که با کسری معلم مواجه هستند، خاطرنشان کرد: در این قانون موضوع استخدام مطرح نیست بلکه تبدیل افراد به حق التدریس است که سازوکار مشخصی دارد.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، براساس این ماده واحده نیروهای آموزش دهنده نهضت سوادآموزی که تا پایان سال ۱۳۹۱ با نهضت سوادآموزی همکاری داشته اند مشمول تبصره ۱۰ اصلاح ماده ۱۷ قرار می گیرند و باید تعیین تکلیف  شوند.


۱۸ آبان ۹۵ – تعیین تکلیف حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مازندران

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، گفت: حق‌التدریسی‌ها و آموزشیاران نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش استان در اجرای قانون استخدامی تعیین تکلیف می‌شوند.
سید علی قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اعلام اینکه آموزش و پرورش مازندران در حال تعیین و تکلیف نیروهای حق‌التدریس است، اظهار کرد: آموزش و پرورش مازندران، برای تکمیل بانک اطلاعاتی مشمولان قانون اصلاح تبصره (۱۰) ماده ۱۷ قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مصوب ۲۸ مهر ماه امسال مجلس شورای اسلامی بخشنامه شماره ۱۵/۷۱۰-۱۲/۸/۹۵ معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت متبوع، نسبت به جمع‌آوری آمار اقدام می‌کند.
وی با اشاره به اینکه گروه‌های مشمول برای تکمیل فرم، حداکثر تا ۲۳ آبان ماه امسال به ادارات شهرستان‌ها و مناطق مراجعه کنند، افزود: تمامی نیروهای خرید خدمات آموزشی که تا قبل از سال ۹۱ با مدرک تحصیلی دانشگاهی که از طریق شرکت‌های خرید خدمات آموزشی با آموزش و پرورش همکاری داشته اند می‌توانند نسبت به تکمیل فرم اقدام کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، تصریح کرد: مربیان پیش‌دبستانی با مدارک دانشگاهی که در یکی از مراکز پیش دبستانی دولتی و یا کلاس‌های پیش دبستانی ضمیمه مدارس دولتی از سال ۷۹ تا قبل از سال ۹۱ اشتغال به کار داشته‌اند در تعیین و تکلیف لحاظ می‌شوند.
قاسمی با بیان اینکه افرادی که از سال ۷۹ تا قبل از سال ۹۱ به‌صورت حق‌التدریس با آموزش و پرورش همکاری داشته‌اند در اجرای این طرح دیده می‌شوند، گفت: آموزشیاران نهضت سوادآموزی که با مدرک دانشگاهی از سال ۷۹ تا قبل از سال ۹۲ به‌عنوان آموزشیار اشتغال داشته‌اند نسبت به تکمیل فرم تعیین و تکلیف از سوی آموزش و پرورش اقدام کنند.

 

۷ مهر ۹۵ – ثبت نام ۲۴۷ هزار نفر در نهضت سواد آموزی

خبرگزاری میزان: رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت: ۸۰ درصد ثبت نام کنندگان در نهضت سواد آموزی را امسال زنان تشکیل می دهند.
علی باقرزاده رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت: طبق آخرین آمار در سال تحصیلی جدید ۲۴۷ هزار نفر در نهضت سواد آموزی ثبت نام کرده اند که ۱۲۰ هزار نفر از آنها بیسواد مطلق، ۳۴ هزار نفر در دوره تحکیم، ۹۳ هزار نفر در دوره دوم و ۱۱ هزار نفر اتباع خارجی هستند.
وی افزود: از بین ثبت نام کنندگان امسال ۱۱ هزار نفر بین سنین ۱۰ تا ۱۹ سال و ۵۰ هزار نفر بین سنین ۲۰ تا ۲۹ سال هستند.
رئیس سازمان نهضت سواد آموزی در ادامه حضور ۸۰ درصد از خانمها و ۵۰ درصد از روستائیان درنهضت خبر داد و گفت: امسال ثبت نام کنندگان در ۱۶ استان آموزش خواهند دید.
باقرزاده تصریح کرد: در حال حاضر بیشترین درصد عملکرد و استقبال از جانب استانهای گلستان، چهار محال و بختیاری و خراسان رضوی است. عملکرد کمی نهضت سوادآموزی امسال نسبت به سال گذشته هم  افزایش ۳۵ درصدی داشته است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: بزرگترین مشکلی که در نهضت سواد آموزی ممکن است با آن مواجه شویم مغایرت در آمار سرشماری بین افراد باسواد و بیسواد است.  توصیه می شود در هنگام سرشماری که به تازگی آغاز شده است افراد نسبت به ثبت سطح سواد خود دقت لازم را داشته باشند.


مدیر کل نهضت سواد‌آموزی استان فارس گفت: طبق لایحه دولت و مصوبات مجلس تمام آموزشیاران نهضت سوادآموزی طی سه تا پنج سال آینده استخدام می‌شوند.به گزارش خبرگزاری فارس از فیروزباد، قدرت‌الله بخشی صبح امروز در مراسم جشن پایان بی‌سوادی شهرستان فیروزآباد با بیان اینکه آموزشیاران فرشتگان گمنام نهضت سوادآموزی هستند، اظهار داشت: سوادآموزی یک فریضه است و هر فرد مسلمان باید در امر سوادآموزی کوشا باشد.
وی با اشاره به اینکه در دولت اسلامی بی‌سوادی باید محو شود، افزود: ما مصمم هستیم در برنامه پنج‌ساله بی‌سوادی را محو کنیم.

بخشی اضافه کرد: با توجه به پراکندگی روستا‌ها و عشایر و امکانات کم و صعب‌العبور بودن راه‌ها و شرایط اقلیمی، کار سوادآموزی بی‌سوادان در این روستا‌ها با مشکلاتی همراه است که باید از طریق تشویق افراد باسواد منطقه و طرح آموزش فرد به فرد این امر مهم دنبال شود و دستگاه‌های اجرایی نیز با مسئولان نهضت سوادآموزی نهایت همکاری را داشته باشند……

مدیر کل نهضت سواد‌آموزی استان فارس ادامه داد: در سال «همت مضاعف و کار مضاعف» این سازمان تلاش خود را می‌کند که تا سال ۹۰ شیراز و مجموعه استان فارس به عنوان نخستین کلان‌شهری باشد که جشن پایان بی‌سوادی را می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: تا پایان سال در دو سوم از شهر‌های استان فارس جشن پایان بی‌سوادی گرفته می‌شود و تا سال ۹۰ جشن بزرگ پایان بی‌سوادی را در سراسر این استان برگزار می‌کنیم.

بخشی در مورد استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی خاطرنشان کرد: در دولت کریمه جای نگرانی برای هیچ فردی وجود ندارد و طبق لایحه دولت و مصوبات مجلس تمام آموزشیاران نهضت سوادآموزی طی سه تا پنج سال آینده استخدام می‌شوند.

مدیر کل نهضت سوادآموزی استان فارس گفت: در حال حاضر مجوز استخدام گروهی از آموزشیاران نهضت سوادآموزی در دستور کار دولت بوده که مقرر شده است تا افراد طبق سنوات و امتیازات برتر استخدام شوند.

دیدگاه ها (۳۳)

 1. شاهسوندم می‌گه:

  با سلام…من مدت ۷ساله که با نهضت سواد آموزی همکاری می‌کنم.
  ولی هیچ گونه حمایتی از ما نمی شود.
  نه بیمه..نه مزایا و….هنوز هم یک سال شده که هزینه ما را ندادند

 2. شاهسوندم می‌گه:

  با سلام…دکتر باقرزاده…
  لطفاً هزینه آموزش دهنده ها رو بدید. من برای آینده نمی تونم هزینه کنم

 3. خالد می‌گه:

  سلام می خواستم بدونم امحتان درباره چی؟

 4. غزال می‌گه:

  سلام من سال ۹۱ یک کلاس فرد به فرد گرفتم الانم تو جهاد دانشگاهی ثبت نام کردم برای دوره.آیا امیدی برای استخدامی سال آینده هست؟اصلا صحت داره؟ضمنا مدرک کارشناسی حسابداری دارم.ممنون میشم راهنماییم کنید

 5. فاطمه می‌گه:

  با سلام .منم یکسال قبل ٩١ در نهضت سواد اموزی یکسال فعالیت داشتم،اما الان برای ثبت نام کلاسای ضمن خدمت هشدار میده ک کد ملی اشتباه است.لطفا راهنماییم کنید چکار کنم

 6. ali می‌گه:

  سلام من فوق لیسانی دارم می تونم در این کار سهیم باشم

 7. علی می‌گه:

  سلام من از سال ۸۷در طرح سواد آموزی فردبه فرد شرکت دارم که از اول به ماگفتن هیچ ادعایی نباید داشته باشین اما حالا شنیدیم که خبرایی هست یعنی شامل ما میشه؟؟؟

 8. مهین حسنوند می‌گه:

  سلام من از شما تشکر میکنم به خاطر اینکه به اموزش یاران نهضت توجه دارید فعلااسامی مارو برا استخدام فرستادن بقیش هم توکل بر خدا و امید به اینکه مسئولان برا استخدام ماتلاش کنند و مارا فراموش نکنند ما هم قول میدهیم دلسوزانه به اموزش پرورش و همه ی مردم ایران خدمت کنیم فوق لیسانس روانشناسی دارم قبل از سال ۹۱ اموزش یار نهضت بودم و هنوز هم مشغول خدمتم از شهر الشتر

 9. فاطمه می‌گه:

  سلام خسته نباشید. خواهش میکنم جواب بدین. من یک سال سابقه درنهصت سوادآموزی به صورت فرد به فرد داشتم.آیاجذب میشم.درسال۹۰بوده

 10. حبیب می‌گه:

  باسلام من از سال ۸۴ طرح فرد به فرد نهضت داشتم و سال ۸۵ هم سه ماه حق التدریس بودم ایا میتونم استخدام بشم یا نه.لطفا راهنمایی کنید.

 11. س.خ می‌گه:

  دوست عزیر آموزش و پرورش درحال جذب و بکارگیری ۱۰هزار نفر نیرو میباشد جهت شرکت به سایت سنجش مراجعه کنید آخرین مهلت۲۷/۰۷/۱۳۹۵

 12. tersa می‌گه:

  خیلی دوست دارم بانهضت همکاری داشته باشم وتوطرح فرد به فرد شرکت کنم

 13. ناشناس می‌گه:

  با سلام وخسته نباشید لطفا راهنماییم کنید من در طرح فردبه فرد نهضت سواد اموزی شرکت کردم ایا در اینده امیدی هست که در امورزش و÷رورش شرکت کنیم من فوق لیسانس زیست دارم پاسخ را به ایمیلم بفرستید با تشکر

 14. مارال می‌گه:

  سلام لطفا راهنمایی کنید آیا برا ما آموزشیاران طرح انتقال در سال۹۴استخدام هست امیداوار باشیم یا اصلا نهضت استخدام نداره لطفا جوابو تو ایمیلم بذارین

 15. فاطمه می‌گه:

  سلام من دو ساله اموزش دهنده هستم به ما گفتن به تصمیم مجلس بستگی داره که چه تصمیمی واسه نهضتی ها بگیره و اخرش سر راهی قرار بدن،هر وقت پرسیدیم گفتن تا حالا هرکی اومده نهضت پشیمون نشده

 16. سارا می‌گه:

  سلام من لیسانس مدیریت هستم
  وازسال ۹۱ درنهضت کلاس فردبه فردودوره ی انتقال دارم پدرم هم فرهنگی هستن ومن چندجاخوندم که اولویت استخدامی بافرزندان فرهنگیست لطفاجهت استخدام اقدام فرمایید

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها