ایجاد ۱۰۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان از ابتدای سال جاری

رئیس کمیته امداد از ایجاد ۱۰۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان در ۹ ماهه سال جاری خبر داد و گفت: تا پایان سال ۱۷۰ هزار اشتغال برای جامعه هدف کمیته امداد ایجاد خواهد شد.
به گزارش بازارکار به نقل از سایت خبری کمیته امداد، سیدمرتضی بختیاری در دومین روز سفر خود به استان همدان با آیت‌الله شعبانی، نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان و همچنین آیت‌الله موسوی، نماینده مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کرد.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های کمیته امداد در کمک به محرومان و نیازمندان جامعه، گفت: دغدغه کمک به مردم نیازمند یک دغدغه ارزشمند است که بر دوش امدادگران قرار گرفته است و باید تلاش شود اقدامات دلسوزانه مدیران و کارکنان کمیته امداد با انگیزه بالا و مستمر ادامه پیدا کند.
آیت‌الله شعبانی با تاکید بر ضرورت حفظ احترام و تکریم خانواده‌های تحت حمایت افزود: تکریم نیازمندان و حفظ حرمت و اعتماد به نفس آنان مورد تاکید قرآن است و همه باید در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.
وی روزمرگی در مواجهه با خانواده‌های نیازمند را آفت کار خیر دانست و اظهار کرد: کمک به محرومان همواره باید رو به رشد و اعتلا باشد و در این مسیر، نباید درگیر عادی شدن مسائل و کم توجهی شویم.
آیت‌الله موسوی، نماینده مجلس خبرگان رهبری نیز در این دیدار اشاره به اینکه امید مردم نیازمند پس از خداوند به کمیته امداد است، گفت: کارگشایی برای نیازمندان فرصتی مغتنم است که برای این نهاد انقلابی فراهم شده است.
وی گفت: اقدامات کمیته امداد که باعث مسرت مردم نیازمند است و این رسیدگی‌ها سبب شادی روح امام (ره) و شهدای عزیز نیز هست.
رئیس کمیته امداد همچنین با سیدسعید شاهرخی، استاندار همدان نیز دیدار کرد.
وی در این دیدار ضمن تشکر از حضور پررنگ استاندار همدان در خدمت‌رسانی به جامعه هدف کمیته امداد گفت: در استان‌ها توفیقاتی که وجود دارد، به تلاش‌های استانداران، نمایندگان ولی فقیه، امامان جمعه، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فرمانداران مربوط می‌شود.
بختیاری به ایجاد ۱۰۲ هزار فرصت شغلی برای مددجویان سراسر کشور از ابتدای سال جاری اشاره کرد و افزود: در سطح استان همدان تا پایان سال ۶۵۰۰ اشتغال با ۱۸۳ میلیارد تومان تسهیلات باید ایجاد شود که با توجه به ظرفیت‌های استان قابل انجام است.
رئیس کمیته امداد راه اندازی مراکز نیکوکاری را در جهت واگذاری خدمات کمیته امداد به مردم دانست و افزود: تاکنون حدود سه هزار مرکز نیکوکاری با محوریت مساجد در کشور راه‌اندازی شده که روز گذشته نخستین مرکز نیکوکاری صنایع کشور در همدان افتتاح شد.
در این دیدار همچنین سیدسعید شاهرخی، استاندار همدان، یکی از برجسته‌ترین نکات ارزشی در انقلاب اسلامی که نشات گرفته از روح بلند بنیان‌گذار نظام جمهوری اسلامی است؛ توجه به محرومان و مستضعفان عنوان کرد و گفت: برای تحقق این آرمان بلند شاهد تاسیس کمیته امداد هستیم که با لطف خدا و نیت خالصی که در این راه وجود داره منشاء خیر و برکت در کشور است که حتی گاهی گفته نیز نمیشود.
وی با تجلیل از خدمات ارزشمند کمیته امداد به اقشار نیازمند جامعه، افزود: نقش کمیته امداد نقش ارزشمند و بی بدیلی است و تمامی ارکان نظام باید برای تحقق اهداف این نهاد که گره گشایی از امور مردم محروم است، کمک کنند.
استاندار همدان ضمن قدردانی از زحمات کارکنان کمیته امداد در سراسر کشور به ویژه در استان همدان، اضافه کرد: ما نیز همراه و همگام با کمیته امداد قدم بر می‌داریم و دولت توجه‌اش به معیشت قشر نیازمند جامعه است.
وی با اعلام آمادگی استانداری برای کمک به کمیته امداد در حوزه‌های مختلف به ویژه مسکن مددجویان، تاکید کرد: در حد توان و اعتبارات در خدمت کمیته امداد هستیم.

منبع : بازار کار

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها