استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید ۹۷ (خبر جدید)

استخدام صندوق کارآفرینی امید استخدام صندوق کارآفرینی امید در سال ۹۷

اخبار استخدامی صندوق کارآفرینی امید

 

خبر ۱۲ اسفند ۹۷ – ایجاد ۷۵۰ شغل در سال ۹۷ از طریق اعطای تسهیلات کارآفرینی

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان قزوین گفت: تعهد ما به کارگروه اشتغال استان به‌عنوان یک دستگاه اجرایی برای سال ۹۷ ایجاد ۶۰۰ فقره شغل بود که تا به امروز حدود ۷۵۰ فقره شغل را در سیستم استانی ثبت کرده‌ایم.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۴ بهمن ۹۷ – پرداخت سالانه ۱۵ هزار میلیارد تسهیلات اشتغالزایی

هر ساله به طور متوسط ۱۰ هزار تا ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال توسط صندوق کارآفرینان کشور پرداخت می شود.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۳ دی ۹۷ – پرداخت ۲۱۰ میلیارد تومان تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در یزد

مدیر صندوق توسعه کارآفرینی استان یزد با بیان اینکه مشکلی در زمینه بودجه نداریم گفت: ۲۱۰ میلیارد تومان اعتبارات صندوق کارآفرینی امید در یزد پرداخت شد.

برای مشاهده کامل خبر اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۵ دی ۹۷ – تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استان به طرح‌های اشتغال زایی

بیش از ۵۷میلیارد ریال تسهیلات امسال توسط صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی به طرح‌های اشتغال زایی پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی گفت: این میزان تسهیلات از محل منابع داخلی به صد و ۲۱طرح در بخشهای کشاورزی، صنعتی و خدماتی استان پرداخت شده است.
هزاوه ای افزود: از محل منابع توسعه ملی نیز ۵۸طرح با رقم ۶میلیارد و ۹۰۰میلیون ریال در بخش کشاورزی، ۱۳۰طرح با رقم ۸۸میلیارد و ۳۴۰میلیون ریال در بخش صنعت و ۲۵طرح با رقم ۲۲میلیارد و ۷۰۰میلیون ریال در بخش خدمات پرداخت شده است.
او گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات، ۷۹۵فرصت شغلی در استان مرکزی ایجاد شده و پیش بینی می شود این رقم تا پایان سال جاری به هزار فرصت شغلی افزایش یابد.
صندوق کارآفرینی امید به جزء شهرستان خنداب در تمامی شهرستان های استان مرکزی فعال است.

منبع : خبرگزاری صداوسیما


خبر ۸ دی ۹۷ – جزئیات ایجاد ۵۰هزار شغل صندوق کارآفرینی امید در روستاها

از ابتدای امسال تا اول دیماه ۵۰ هزار و ۵۰۰ اشتغال جدید در مناطق روستایی و عشایری از محل ترکیب اعتبارات صندوق توسعه ملی و صندوق کارآفرینی امید ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، طرح اشتغال روستایی و عشایری از ابتدای امسال با ترکیبی از اعتبارات ۱.۵ میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی و چهار بانک عامل وارد فاز اجرایی شد.
تاکنون نیمی از مجموع ۱.۵ میلیارد دلار اعتبارت صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی و عشایری معادل ریالی ۷۵۰ میلیون دلار نزد چهار بانک صندوق کارآفرینی امید، بانک کشاورزی، بانک توسعه تعاون و پست بانک سپرده گذاری و این موسسات نیز باید معادل اعتبارات تخصیصی صندوق را به عنوان آورده خود به عنوان تسهیلات اشتغال به طرح های تاییده شده متقاضیان پرداخت کنند.
کل منابع ریالی صندوق توسعه ملی و چهار بانک عامل برای ایجاد اشتغال روستایی و عشایری با احتساب نرخ تسعیر ارز در سامانه نیما بالغ بر ۱۸ هزار میلیارد تومان است که تاکنون ۶ هزار میلیارد تومان از این اعتبارات تخصیص یافته است.
سهم صندوق کارآفرینی امید به عنوان یکی از موسسات عامل مجری این طرح از اعتبارات ۶ هزار میلیارد تومانی تخصیص یافته برای اشتغال روستایی هزار میلیارد تومان بوده است که تاکنون با احتساب طرح های منعقد شده، کل تعهدات این صندوق اجرایی شده است.
بر اساس این گزارش از ابتدای امسال تا اول دیماه، قرارداد پرداخت تسهیلات به ۲۰ هزار و ۱۵۰ طرح اشتغال بین صندوق کارآفرینی امید و متقاضیان منعقد شد که از این میزان تسهیلات ۱۹ هزار و ۵۱۴ طرح به ارزش حدود ۹۰۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.
بررسی عملکرد تسهیلات پرداخت شده و اشتغال جدید این صندوق نشان می دهد، در بین ۳۱ استان کشور استان فارس با ۱۱ هزار و ۵۴۸ اشتغال جدید، در رتبه نخست اشتغالزایی توسط این صندوق قرار دارد.
پس از آن استان کرمانشاه با پیش بینی ۵ هزار و ۷۷۸ اشتغال جدید در رتبه دوم بیشترین اشتغال، استان سیستان و بلوچستان با پیش بینی ۳ هزار و ۶۷۱ اشتغال جدید در رتبه سوم، استان خراسان جنوبی با ۳ هزار و ۲۷۲ اشتغال جدید در رتبه چهارم، استان خراسان رضوی با ۳ هزار و ۱۳۳ اشتغال جدید دررتبه پنجم، استان آذربایجان غربی با ۲ هزار و ۲۵۷ اشتغال جدید در رتبه ششم، استان هرمزگان با هزار و ۷۸۳ اشتغال جدید در رتبه هفتم، استان کهگیلویه و بویراحمد با هزار و ۷۱۹ اشتغال جدید در رتبه هشتم، استان ایلام با هزار و ۵۷۹ اشتغال جدید در رتبه نهم و استان کردستان نیز با هزارو ۴۷۹ اشتغال جدید در رتبه دهم از نظر بیشترین اشتغال ایجاد شده قرار دارند.
البته تمرکز صندوق کارآفرینی امید در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی عمدتا طرح های کوچک و متوسط در روستاهای دارای ظرفیت اشتغال است.
گزارش عملکرد اعتبارات از محل صندوق توسعه ملی در سامانه کارا به تفکیک استان‌ها تا تاریخ ۱۳۹۷.۱۰.۱
بر اساس این گزارش، قرار است مابقی اعتبارات صندوق توسعه ملی برای چهار بانک و موسسه عامل به صورت مرحله ای تخصیص یابد.
متقاضیان طرح های اشتغال روستایی و عشایری طرح خود را در سامانه کارا ثبت کردند و هر یک از طرح ها پس از بررسی و تایید در دستگاه‌های اجرایی برای پرداخت تسهیلات به بانک های عامل معرفی می شوند.
طی چند هفته اخیر به دلیل تکمیل حجم درخواست‌ها به میزان اعتباراتی که برای اجرای طرح اشتغال روستایی و عشایری اختصاص یافته است، امکان ثبت نام تقاضای جدید در سامانه کارا وجود ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر


خبر ۲۹ آبان ۹۷ – پرداخت ۱۷۲ میلیارد ریال وام اشتغال توسط صندوق کارآفرین امید

مدیر صندوق کارآفرین امید استان قزوین گفت: در سال جاری ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی به متقاضیان روستایی در استان پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن تیموری در جلسه کارگروه اشتغال استان قزوین که روز سه شنبه در استانداری قزوین برگزار شد اظهارداشت: میزان تعهد اشتغال صندوق کارآفرین امید در سال جاری ۶۰۰ مورد بود که توانستیم با عزم جدی بیش از تعهد خود را محقق کنیم.

وی افزود: امسال با دادن تسهیلات اشتغالزایی توانستیم ۶۴۱ شغل ایجاد کنیم و به همه متقاضیان پاسخ داده ایم.

تیموری بیان کرد: در سال جاری برای کمک به اشتغال پایدار استان بیش از ۱۷۲ میلیارد ریال تسهیلات به ۱۶۴ فقره پرونده اختصاص داده شده است.

مدیر صندوق کارآفرین امید استان قزوین گفت: در تفاهم نامه های ملی و استانی نیز توانستیم ۷۷ فقره وام به مبلغ ۴ میلیارد ریال به افراد متقاضی پرداخت کنیم تا فعالیت اشتغال پایدار روستایی و شهری در عرصه های مختلف تداوم یابد.

در ادامه جلیلوند مدیرکل فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: طرح مهارت آموزی در محیط واقعی در راستای تحقق سیاست اشتعال و اقتصاد مقاومتی اجرا شده اما در استان با استقبال خوبی روبرو نبوده ایم.

وی افزود: این طرح برای آشنابی با محیط کسب و کار اجرا شده و در واقع همان طرح استاد و شاگردی است که در شرایط کنونی به صورت علمی اجرا می شود.

جلیلوند بیان کرد: توجه به اصول آموزش استاندارد جدی است اما در سال جاری هنوز کسی از سوی دستگاههای اجرایی معرفی نشده در حالی که در سال قبل ۸۰۰ نفر در طرح مهارت آموزی شرکت کردند.

وی اضافه کرد: امسال ۲۳۶ نفر شناسایی شده که در طرح مهارت آموزی در محیط های واقعی شرکت کنند و از دستگاههای اجرایی انتظار داریم در این زمینه همکاری بیشتری کنند.

جلیلوند اظهارداشت: مانع اصلی در اجرای موفق طرح تامین اجتماعی است زیرا خیلی از اصناف و کارگاهها از بازرسی ادارات کار و تامین اجتماعی نگران هستند و چون ادارات توجیه نشده اند کار کمی سخت شده و انتظار داریم سخت گیری نشود و ادارات صنعت، معدن و سازمان جهاد کشاورزی و میراث هم باید افرادی را برای آموزش معرفی کنند.

حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: طرح مهارت آموزی خوب است اما چند مشکل دارد و استانداردها بلندمدت است و گاهی مربیان مهارت کمتری از شاغلان بخش صنعت دارند که استقبال را کاهش داده است.

وی بیان کرد: واحد مشاوره شِغلی سازمان فنی و حرفه ای می تواند در واحدهای صنعتی مستقر شود و ما در این زمینه آماده همکاری هستیم.

منبع : خبرگزاری مهر


خبر ۹ آبان ۹۷ – پرداخت بیش از ۳۶ میلیارد ریال تسهیلات در سروآباد

رئیس صندوق کارآفرینی امید سروآباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۳۶ میلیارد و ۸۴۷ میلیون ریال تسهیلات اشتغال به متقاضیان واجد شرایط در این شهرستان پرداخت شده است.

یاسین ابراهیمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این تسهیلات در بخش های کشاورزی، خدمات، گردشگری و سپرده های مردمی برای اجرای ۱۶۹ طرح اختصاص یافته است.
وی افزود: تسهیلات بخش کشاورزی شامل طرح ها و پروژه های زنبورداری، دامداری و باغداری به مبلغ ۱۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برای ۵۰ نفر از متقاضیان پرداخت شده است.
رئیس صندوق کارآفرینی امید سروآباد اضافه کرد: تسهیلات بخش خدمات نیز برای ۱۳ فقره پرونده به مبلغ سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به متقاضیان این بخش بوده است.
وی یادآور شد: هفت فقره پرونده در بخش گردشگری برای هفت نفر از متقاضیان به مبلغ یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال و ۹۰ فقره پرونده در بخش مشاغل صنایع دستی به مبلغ ۱۴ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال برای ۹۰ نفر از متقاضیان پرداخت شده است.
ابراهیمی تاکید کرد: در این مدت ۹ فقره تسهیلات نیز شامل سپرده های مردمی به مبلغ ۹۶۷ میلیون ریال برای ۹ نفر از متقاضیان واجد شرایط توسط این صندوق پرداخت شد.
به گزارش ایرنا، صندوق کارآفرینی امید ( امام رضا (ع) سابق) دارای مجوز رسمی از بانک مرکزی به شماره ۲۲۳۹۵۷ در آبان سال ۹۴ با قانونمند کردن فعالیت های خود در راستای ایجاد اشتغال، ازدواج و سنت قرض الحسنه با پرداخت تسهیلات با کارمزد چهار درصد فعالیت می کند.
یکی از مهمترین اهداف صندوق کارآفرینی امید تامین مالی کسب و کارهای خرد و روستایی است که در راستای نگاه ویژه دولت به این بخش است و دولت در راستای توسعه اشتغال در روستاها و کاهش مهاجرت روستاییان ها به شهرها «طرح روستای بدون بیکار» را اجرایی کرده که در راستای اجرای این طرح با شناسایی افراد بیکار خانوارها، ظرفیت های اشتغال و درخواست متقاضیان تسهیلاتی برای توسعه اشتغال واگذار می شود.
شهرستان سروآباد با ۲ بخش مرکزی و هورامان با بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت در فاصله ۹۰ کیلومتری از غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده و ۲۴ کیلومتر مرز با کشور عراق دارد.

منبع : خبرگزاری ایرنا


خبر ۶ آبان ۹۷ – ۴۱۵ طرح اشتغال در خراسان جنوبی تسهیلات گرفت

مدیر شعب صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون تسهیلات ۴۱۵ طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به مبلغ ۲۲ میلیارد و ۸۹۴ میلیون تومان توسط این صندوق در استان پرداخت شده که ۸۶ درصد سهم ابلاغی را به خود اختصاص داده است.

به گزارش ایرنا محمد زنگنه شنبه شب در نشست مشترک کارگروه تخصصی اشتغال و کمیسیون هماهنگی بانک های استان خراسان جنوبی افزود: تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در سه مرحله به مبلغ ۲۶ میلیارد و ۶۹۵ میلیون تومان به صندوق کارآفرینی امید استان ابلاغ شد.
وی گفت: تاکنون ۹۰۷ پرونده به مبلغ ۹۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به بانک معرفی و ۴۵۵ پرونده به مبلغ ۲۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان مصوب و انعقاد قرارداد شده است.
مدیر شعب صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی تصریح کرد: در حال حاضر ۱۰۷ درصد تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در صندوق کارآفرینی امید مصوب و انعقاد قرارداد شده است.
وی گفت: صندوق کارآفرینی امید جزو ۶ استان نخست در جذب و پرداخت تسهیلات است که بیش از ۷۵ درصد تسهیلات را پرداخت کرده و تا پایان آبان ماه ۱۰۰ درصد تسهیلات را جذب خواهیم کرد.
زنگنه یادآور شد: از نظر جذب و پرداخت تسهیلات به ترتیب شهرستان های بیرجند، طبس، قاینات، نهبندان، زیرکوه و درمیان بیشترین میزان و شهرستان های سرایان و سربیشه کمترین میزان جذب را دارند.
وی با بیان اینکه بیشترین طرح های پرداختی مربوط به بخش کشاورزی و منابع طبیعی است گفت: ۱۴ میلیارد تومان در این حوزه پرداخت شده که حدود ۶۸ درصد تسهیلات صندوق است.
وی ادامه داد: همچنین ۱۴ درصد تسهیلات در حوزه صنایع و معادن کوچک، پنج درصد در حوزه خدمات و فناوری، حدود ۱۰ درصد در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و حدود پنج درصد در حوزه صندوق های خرد محلی پرداخت شده است.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون خراسان جنوبی هم در این نشست مجموع اعتبار ابلاغی تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری این بانک را ۲۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان ذکر کرد و گفت: یک مرحله اضافه از محل منابع داخلی به مبلغ پنج میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به این رقم افزوده شد.
رضا ملایی افزود: در این زمینه ۲۵۱ طرح به مبلغ بیش از ۲۶۲ میلیارد تومان به این بانک معرفی شده که ۷۵ طرح به میزان ۳۱ میلیارد و ۱۸۷ میلیون تومان تاکنون پرداخت شده است.
وی گفت: مجموع پرداختی و در شرف انعقاد قرارداد ۶۳ میلیارد تومان است که هفت فقره به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان انعقاد قرارداد شده است.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون خراسان جنوبی بیشترین پرداختی را با ۱۳ میلیارد تومان مربوط به حوزه صنایع و معادن اعلام کرد و گفت: همچنین در بخش کشاورزی و منابع طبیعی هشت میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، خدمات چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، سرمایه در گردش سه میلیارد و ۲۸۰ میلیون تومان و مابقی مربوط به صنایع دستی و گردشگری است.
وی اظهار داشت: در حوزه نهادهای حمایتی نیز ۴۰ طرح به میزان ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به بانک معرفی شده است که انتظار می رود متقاضیان به طرف شعب معرفی شوند.

منبع : خبرگزاری ایرنا


خبر ۲۱ مهر ۹۷ – صندوق کارآفرینی خمین ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

مسئول صندوق کارآفرینی امید خمین گفت: ۱۰ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی در نیمه نخست امسال از طریق این صندوق در شهرستان پرداخت شده است.

«ابوالفضل نوروزی » روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : این میزان تسهیلات در قالب ۲۴ طرح اشتغال روستایی پرداخت شده که ۳۷ شغل مستقیم در پی داشته است.
وی اظهارداشت: این تسهیلات در زمینه صنایع دستی، کشاورزی، گردشگری و صنعت پرداخت شده است.
مسئول صندوق کارآفرینی امید خمین ادامه داد: هشت طرح مصوب دیگر در خمین مراحل پایانی پرداخت تسهیلات اشتغالزای روستایی را می گذراند که در صورت تحقق آن ها تا پایان آبان ماه مجموع پرداختی های این صندوق در حوزه اشتغال روستاییامسال به ۳۰ درصد افزایش می یابد.
نوروزی افزود: با بهره برداری از این طرح ها در زمینه های مختلف به ویژه کشاورزی ۱۹ شغل پایدار فراهم می شود.
مسئول صندوق کارآفرینی امید خمین بیان کرد: در این مدت طرح اشتغال روستایی به دلیل مراجعه نکردن متقاضی برگشت و هشت طرح دیگر به دلایل نواقص پرونده ارجاع مجدد شده است و سه طرح نیز در حال بررسی است.
نوروزی تصریح کرد: میزان پرداختی امسال در زمینه اشتغال روستایی توسط این صندوق در خمین در همسنجی با سال گذشته رقم قابل توجهی است و با وجود اینکه منابع مالی امسال دیرتر ابلاغ شد اما در میزان پرداختی، صندوق کارآفرینی بعد از بانک کشاورزی در جایگاه دوم قرار دارد.
شهرستان خمین از توابع استان مرکزی با ۱۰۵ هزار نفر جمعیت دارای بالاترین نرخ بیکاری در استان مرکزی است.

منبع : خبرگزاری ایرنا


خبر ۲۰ شهریور ۹۷ – ایجاد ۸۵ هزار فرصت شغلی را هدف گرفتیم

معاون صندوق کارآفرینی امید در حاشیه افتتاح طرح‌های برتر صندوق کارآفرینی امید استان اصفهان اظهار کرد: صندوق کارآفرینی امید در کشور حدود ۴۲۰ شعبه دارد و سالانه نزدیک به ۱۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات می‌دهد و ۸۵ هزار فرصت شغلی برای جامع هدفش که جوانان و جویندگان کار هستند ایجاد کرده است.

به گزارش بازارکار، مهندس علی اصحابی ادامه داد: با توجه به سیاست‌های اخیر دولت که توجه به جامعه روستایی به ویژه ایجاد کسب و کارهای توسعه روستایی است منابع خوبی از محل اعتبارات یک و نیم میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای حمایت از واحدهای تولیدی در مناطق روستایی اختصاص یافته است.
معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید کشور در ادامه تصریح کرد: تعداد ۲۷۵۶ طرح در حوزه روستایی قرار است بهره برداری شود که فرصت شغلی خوبی را در مناطق مختلف کشور ایجاد می نماید.
اصحابی با بیان اینکه صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان کسب و کار تسهیلات ارزان قیمت ۴ در صد اعطا می کند گفت: ایجاد صندوق های اعتباری خرد زنان روستایی از برنامه های بسیار مثبت صندوق کارآفرینی امید است که ضمن تقویت روحیه مشارکت مردمی موجب رونق بخشی تولید در جامعه روستایی شده است.
معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: خوشبختانه ایجاد و راه اندازی ۶۰۰ صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در سال های ۹۵ و ۹۶ با هدف تامین مالی جهت حمایت از کسب و کارهای کوچک زنان روستایی طراحی و در سطح کشور به مرحله اجرا در آمد و این سیاست در سال ۹۷ نیز با قوت دنبال می شود.
وی همچنین ایجاد خودباوری در زنان روستایی، تقویت اقتصاد خانواده های روستایی و ایجاد فرهنگ کار، تعاون و توسعه کارآفرینی را از جمله مزایای این طرح برشمرد و افزود: هر چه قدر مشارکت مردم در اقتصاد محلی تقویت شود در رشد اقتصاد خانواده های روستایی بسیار موثر خواهد بود.
اصحابی تصریح کرد: امسال با توجه به اقدامات صورت گرفته ۹۰۰ صندوق اعتباری خرد زنان روستایی در ۹۰۰ روستای کشور راه اندازی می شود.

منبع : بازارکار


خبر ۱۳ دی ۹۶ – صندوق کارآفرینی امید چهارمحال و بختیاری زمینه اشتغال ۳۶۰ نفر را فراهم کرد

مدیر صندوق کارآفرینی امید چهارمحال و بختیاری گفت: این صندوق از ابتدای امسال تاکنون با پرداخت ۳۳۰ فقره تسهیلات اشتغالزایی زمینه اشتغال ۳۶۰ نفر از جوانان استان را فراهم کرد.
مرتضی لیریایی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این مدت بیش از ۷۰ میلیارد ریال انواع تسهیلات اشتغالزایی (خانگی خویش فرمایی و کارفرمایی، تعاونی و پشتیبانی) پرداخت شده است.
به گفته وی، تسهیلات پرداختی اشتغال این صندوق بین ۵۰ میلیون ریال تا یک میلیارد ریال است که در مناطق روستایی با بازپرداخت ۵ ساله و شهری ۴ ساله است.
وی بدون اعلام تعداد پرونده های تکمیل شده برای دریافت تسهیلات اشتغالی جدید افزود: پرداختهای تسهیلات اشتغال، براساس بازپرداخت اقساط تسهیلات پرداخت شده قبلی دراستان می باشد.
لیریایی یادآور شد:در زمینه ازدواج نیز در این مدت بیش از ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب ۲۲۵ فقره تسهیلات ازدواج پرداخت شده است.
وی با اشاره به تصویب مشارکت اعطای اعتبار صندوق توسعه ملی به این صندوق افزود: هنوز اعتباری در این خصوص به استانها ابلاغ نشده است.
لیریایی اظهار کرد: در دولت یازدهم بیش از ۶ هزار و ۹۶۹ فقره انواع تسهیلات اشتغال و ازدواج با اعتباری افزودن بر ۷۱۴ میلیارد ریال از طریق صندوق در استان پرداخت شده است .
مدیر صندوق کارافرینی امید چهارمحال وبختیاری با اشاره به اینکه بیش از نیمی از تسهیلات پرداختی این صندوق به زنان با اولویت زنان سرپرست خانوار پرداخت شده است، گفت:در سال گذشته ۳۰ صندوق خرد محلی بانوان روستایی در استان تشکیل شد که از این تعداد ۲۶ صندوق خرد محلی تسهیلات ۱۵۰ میلیون ریالی به منظور هم افزایی در ایجاد اشتغال خرد و خانگی دریافت کردند.
به گزارش ایرنا، هم اکنون نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری نسبت به استانهای دیگر بالاتر است و ایجاد اشتغال برای جوانان مهمترین برنامه این استان است.
پیشتر اعلام شده بود که نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری بالای ۱۵درصد است و این استان در رده های ابتدایی نرخ بیکاری در کشور است و حدود ۱۶ هزار دانش آموخته دانشگاهی جویای کار در استان وجود دارد

منبع : خبرگزاری ایرنا


خبر ۵ دی ۹۶ – اشتغالزایی صندوق کارآفرینی برای ۱۰۷ نفر در آستارا

خبرگزاری ایرنا : بابک نوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی پرداخت می گردد تا زمینه اشتغال جوانان در حوزه های شغل ها خانگی، کارفرمایی و خوداشتغالی فراهم گردد.
وی اضافه کرد: تسهیلات اشتغال با توجه به نوع طرح ها تا سقف یک میلیارد ریال به فرد تقاضاکننده تعلق می یابد و زیادتر تقاضا کنندگان در سال جاری با دریافت تسهیلات، کارگاه های گلیم بافی، خیاطی و واحدهای صنفی راه اندازی کردند.
وی با اشاره به اینکه با پشتیبانی از هنرمندان صنعت ها دستی میتوان در اشتغالزایی آنها قدم های موثری برداشت، اضافه کرد: حدود یک هزار هنرمند در حوزه صنعت ها دستی آستارا فعالیت می کنند و صندوق کارآفرینی امید با وام های کارفرمایی و شغل ها خانگی آماده پشتیبانی از آنهاست.
وی با اظهار اینکه سه میلیارد و ۴۵۰ میلیون ریال ارزش در روزهای آتی به ۱۰ تقاضاکننده شغل در آستارا پرداخت خواهد گردید، اضافه کرد: تقاضا کنندگان به شرط احراز بیکاری توان دارند با عرضه مدرک مهارت در رشته مد نظر، از تسهیلات کارآفرینی با چهار درصد نفع بانکی برخوردار گردند.
نوری یادآور گردید: سال گذشته با پرداخت ۲۱ میلیارد و ۹۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال تسهیلات، برای ۱۴۱ نفر در آستارا شغل ایجاد شده بود.
کشاورزان آستارا اکثر از چهار میلیارد ریال زکات محصول پرداخت کردند
سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) آستارا اظهار کرد: بهره برداران و کشاورزان این شهرستان در سال جاری از درآمد فروش کیوی، برنج و سایر فرآورده ها خود، ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال زکات مستحبی پرداخت کردند.


خبر ۸ آبان ۹۶ -ایجاد ۲ هزار و ۵۸۰ شغل توسط صندوق کارآفرینی در کردستان

خبرگزاری ایرنا: مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کردستان گفت: در نیمه نخست امسال با پرداخت تسهیلات در بخش های کشاورزی، صنعت و خدمات برای ۲ هزار و ۵۸۰ نفر اشتغالزایی کرده ایم.

فرزان عزت پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انعقاد تفاهم نامه صندوق کارآفرینی امید کردستان با کمیته امداد، سازمان زندان ها، بنیاد شهید و امور ایثارگران، ورزش و جوانان، بنیاد تعاون و توسعه زنان روستایی اظهار کرد: این تفاهم نامه در راستای هدفمند کردن پرداخت تسهیلات اشتغالزایی بوده است.
وی میزان تسهیلات پرداختی صندوق به بخش کشاورزی را ۸۱ فقره به مبلغ ۱۷ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال، صنعت ۵۵۸ فقره به مبلغ ۷۳ میلیارد و ۸۵۴ میلیون ریال و خدمات ۸۳۹ فقره به مبلغ ۹۰ میلیارد و ۵۴۳ میلیون ریال اعلام کرد.
عزت پور افزود: در این مدت (شش ماه اول سال ۹۶) در مجموع ۲ هزار و ۶۶ فقره تسهیلات پرداخت شده که از این میزان ۵۸۸ فقره تسهیلات ازدواج بوده که به مبلغ ۵۳ میلیارد و ۶۶۳ میلیون ریال به متقاضیان پرداخت شده است.
وی با اشاره به تخصیص سه فقره تسهیلات به طرح تکاپو، ۱۵ فقره تسهیلات زنبورداری، یک فقره گردشگری و ۴۶۲ فقره به ایجاد مشاغل خانگی یادآور شد: از طریق این صندوق، ۲ میلیارد ریال تسهیلات به طرح تکاپو، ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال زنبورداری، ۵۰۰ میلیون ریال در بخش گردشگری و ۱۳ میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال به مشاغل خانگی اختصاص یافته است.


خبر ۲۴ مرداد ۹۶ – پرداخت ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی توسط صندوق کارآفرینی امید

خبرگزاری ایرنا : رئیس صندوق کارآفرینی امید سبزوار گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۲۰ میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای ۸۲ طرح اشتغالزایی در این شهرستان پرداخت شده است.
قاسم کیقبادی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با پرداخت این تسهیلات زمینه ایجاد اشتغال ۲۰۰ نفر در کارگاههای تولیدی، صنعتی، صنایع چوب، پرورش ماهی، باشگاههای ورزشی، ساخت قطعات خودرو، کشاورزی و توزیعی فراهم شد.
وی ادامه داد: تسهیلات برای رونق تولید و اشتغال با کارمزد چهار درصد به طرحهای اشتغالزایی پرداخت می شود. پارسال نیز ۷۰ میلیارد ریال برای ۳۰۰ پرونده پرداخت و هزار و ۷۰۰ شغل ایجاد شد.
او گفت: همچنین از ابتدای امسال تاکنون پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال تسهیلات در قالب ۵۲ فقره وام ازدواج نیز در این شهرستان پرداخت شده است.
مرکز شهرستان ۳۲۰ هزار نفری سبزوار در فاصله ۲۳۰ کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.


خبر ۲۱ تیر ۹۶ – اعلام نتایج صندوق کار آفرینی امید

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی میرسد نتیجه آزمون از طریق پیامک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

برای مشاهده لینک اعلام نتایج اینجا کلیک نمایید


 

خبر ۴ تیر ۹۶ – ایجاد صندوق کارآفرینی امید برای اشتغال روستائیان ساوجبلاغ

خبرگزاری ایرنا : فرماندار ساوجبلاغ اعلام کرد که با مشارکت صندوق کارآفرینی امید برای روستاییان این شهرستان اشتغال ایجاد خواهد شد.
ابوالقاسم پالیز گیر روز شنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت:اعطای وام صندوق کارآفرینی امید در اجرای طرح هرروستا یک محصول وهرخانه یک کارخانه و روستای بدون بیکار انجام خواهد شد.
وی گفت: این صندوق به عنوان پیشرو در امر حمایت از اشتغال و ازدواج جوانان وبا هدف ایجاد فرصت های مناسب شغلی واعطای تسهیلات به متقاضیان در راستای حمایت از تولیدات داخلی با رویکرد کارآفرینی اقدام می نماید.
پالیزگیر افزود:پرداخت تسهیلات به متقاضیان حوزه کسب وکارهای خرد در قالب مشاغل خانگی وخویش فرمایی ومتقاضیان فردی تسهیلات کارفرمایی بخش دیگری از خدمات ارائه شده توسط این صندوق می باشد.
فرماندار ساوجبلاغ گفت:این صندوق درسال جاری اولویت تسهیلات خود را برای حمایت از طرح های روستایی وگردشگری قرار داده تا با حمایت از تولید بازارمحور با شعار’ هرروستا یک محصول وهرخانه یک کارخانه و روستای بدون بیکار’ به گردش چرخ اقتصادی کمک نماید.


خبر ۳ خرداد ۹۶ – کارت آزمون صندوق کارآفرینی امید

کاربران گرامی برای مشاهده کارت آزمون صندوق کارآفرینی امید روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


حبر ۲۷ اردیبهشت ۹۶ – امکان ثبت نام مجدد در صندوق کارآفرینی مهر امید

با عنایت به اینکه تعداد زیادی از داوطلبین ثبت نامی موفق به دریافت کد رهگیری نگردیده اند، بدین وسیله سایت صندوق کارآفرینی امید از تاریخ ۲۷/۲/۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰ تا تاریخ ۳۱/۲/۱۳۹۶ ساعت ۲۴:۰۰ جهت ثبت نام این دسته از متقاضیان بازگشایی می گردد.

توجه: داوطلبانی که قبلا ثبت نام کرده و یا کارت ورود به جلسه دریافت کرده اند نیازی به هیچ وجه به ثبت نام مجدد نمی باشد.

 در صورتیکه قبلا یک بار ثبت نام ناقص انجام داده اید لطفا دکمه تکمیل ثبت نام را فشار دهید .
تذکر مهم : هنگامی ثبت نام شما کامل می باشد که ضمن انجام کلیه مراحل از سیستم کد رهگیری دریافت نمایید
تلفن جهت پشتیبانی ۰۲۱۸۸۹۹۶۹۲۷ داخلی ۱۰۹-۱۱۵

خبر ۲۳ اردیبهشت ۹۶ – کارت آزمون صندوق کارآفرینی امید

کاربران گرامی برای مشاهده کارت آزمون صندوق کارآفرینی امید روی لینک زیر کلیک نمایید

برای مشاهده کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری

صندوق کارآفرینی امید به منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز خود در سطح استان از متقاضیان واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون علمی و مصاحبه دعوت به همکاری می­نماید:

 • داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران
 • انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان
 •  عدم اعتیاد به مواد مخدر، روانگردان و دخانیات
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
 • داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
 • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر در رشته­ های حسابداری،بانکداری،اقتصاد،مالی،بازرگانی، کارآفرینی، مهندسی صنایع و مدیریت های مرتبط
 • حداقل معدل ۱۴ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه­های دولتی) و ۱۵ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه­های آزاد و…)
 • متقاضیان بومی،در اولویت استخدام خواهند بود.
 • دارا بودن حداکثر ۳۰ سال برای مقطع لیسانس و ۳۵ سال برای مقطع فوق لیسانس.(سوابق کاری مرتبط و تمام وقت متقاضیان، مشروط به پرداخت حق بیمه به حداکثر سن مذکور اضافه خواهد شد).

داوطلبان می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷  به صفحه ثبت نام   مراجعه و به صورت اینترنتی ثبت نام کنند.

زمان آزمون از طریق همین سایت به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

جهت جلوگیری از بروز مشکل در فرایند ثبت نام از مرورگرهای بروز، ترجیهاً Mozila FireFox با Chrome استفاده نمایید

ورود به صفحه ثبت نام

 


خبر ۱۵ اسفند ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۱۱۰۰ نفر توسط صندوق کارآفرینی و امید

خبرگزاری ایسنا : استاندار ایلام با تاکید بر اینکه از کارهای خدماتی که باعث ایجاد اشتغال شوند حمایت می‌کنیم، گفت: باید افراد را به سمت انجام کارهای خدماتی تشویق کرد.
به گزارش ایسنا، مهندس «محمدرضا مروارید» در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان، اظهار کرد: کار خدماتی علاوه بر اشتغال‌زایی باعث ایجاد گردش مالی می‌شود و دستگاه‌های اجرایی باید این موضوع را پیگیری کنند .
وی با اشاره به اینکه یکی از مشکلات عمده مردم ما درخواست کار دولتی است که این طرز تفکر باید تغییر کند و جوانان را به سمت کارهای خدماتی سوق دهیم، افزود: در دنیا ۷۰ درصد اشتغال‌زایی در بخش خدمات و مابقی آن در بخش کشاورزی و صنعت است که هم موجب اشتغالزایی شده و هم اشتغال را رونق بخشیده است .
استاندار ایلام ایجاد استارت‌آپ‌ها را اقدام موثری در این مسیر دانست و گفت: در زمینه های کشاورزی، منابع طبیعی و خدمات در کشور و استان، کارهای خوبی شکل گرفته که امیدواریم شاهد رونق بیشتر این بخش در استان باشیم .
مروارید به نبود خدمات کافی در مسیر ایلام به مهران اشاره و تصریح کرد: در طول سال ۴ میلیون نفر در این مسیر تردد دارند که ۲ میلیون نفر مربوط به ایام اربعین و مابقی در سایر ایام سال از این مسیر تردد دارند که متاسفانه به میزان لازم خدمات کافی در این مسیر وجود ندارد.
وی با اشاره به اینکه صندوق کارآفرینی و امید در استان ایلام توانسته با ۱۳ میلیارد تومان اعتبار برای ۱۱۰۰ نفر شغل ایجاد کند، اظهار کرد: روی آوردن به سمت اجرای کارهای خدماتی می‌تواند به نوبه خود باعث رونق اقتصادی شود.
تصویب ایجاد ۱۰۴ طرح روستایی در ایلام با اشتغال‌زایی ۱۰۳۲ نفر
«علیرضا زرگوش» مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی ایلام نیر در این نشست گفت: در راستای طرح‌های اشتغالزایی بخش روستایی از محل اعتبارات معاونت توسعه و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری ۱۰۴ طرح با اشتغالزایی یک هزار و ۳۲ نفر مصوب شد .
وی با بیان اینکه این افراد به بانک‌های سینا، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید برای پرداخت تسهیلات ارجاع داده شده‌اند، عنوان کرد: بر اساس  اعتبارات سال ۹۵ و تبصره ۲۶ قانون بودجه کل اعتبارات کمیته امداد امام‌خمینی(ره) و بهزیستی در بانک‌های دولتی و صندوق کارآفرینی ۳۴۰ میلیون ریال ابلاغ شده که ۲۲۰ میلیارد ریال به یک هزار و ۸۹۰ نفر پرداخت و مقرر شده تا پایان سال و نیمه دوم فروردین ۹۶ مابقی اعتبارات اختصاص یافته پرداخت شود .
زرگوش با بیان اینکه دستور کار سوم ما در راستای ابلاغ بخشش سود جرائم تسهیلات زیر یک میلیارد ریال است، گفت: با توجه به مشکلات به وجود آمده در این زمینه و تقاضای بانک‌ها برای پرداخت این جرائم توسط متقاضیان در اسرع وقت و قبل از پایان سال به‌رغم تمدید این ابلاغیه در سال ۹۶ توسط مجلس شورای اسلامی خواستار تعیین تکلیف بدهی متقاضیان مشمول این طرح به بانک‌های عامل شدند.

 


خبر ۱۱ اسفند ۹۵ – ایجاد ۳۰۰ هزار فرصت شغلی در بخش صنعت اسباب‌بازی

خبرگزاری ایسنا : معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید، اظهار کرد: با کار در بخش صنعت اسباب‌بازی، ۳۰۰ هزار فرصت شغلی فراهم می‌شود.
به گزارش ایسنا، علی اصحابی در چهاردهمین گردهمایی سراسری مدیران حوزه تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی که به میزبانی سالن اجتماعات شهید نوری مجتمع جهاددانشگاهی زنجان برگزار شد، با اشاره به اینکه یکی از هدف‌گذاری‌های جشنواره رویش هم‌افزایی چهار دستگاه است که در جهت حل مشکلات اشتغال جوانان اقدام می‌کند، گفت: ۳۲ درصد از جمعیت کشور را گروه سنی ۱۵ تا ۲۹ سال تشکیل می‌دهند که همه کارآفرینان باید توسط بخشی از حمایت‌های خوبی برخوردار شوند و صندوق کارآفرینی امید، تنها نهادی است که در بخش حمایت از کسب و کارهای کوچک ورود پیدا کرده است.
وی ادامه داد: استراتژی‌ که این نهاد دنبال می‌کند بر اساس معیارهای منبع‌گرایی و بازارگرایی است. یعنی اینکه از کسب و کارهایی حمایت می‌کنیم که بازار فروش داشته باشند و تجارتی نشده باشند.
اصحابی افزود: حمایت از صندوق ملی توسعه و صندوق‌های محلی از سیاست‌های ما است و در حدود ۶۰۰ صندوق کوچک در سطح کشور وجود دارد که در زمینه
تامین اعتبار مالی نهادها فعالیت می‌کنند.
وی، استفاده از ظرفیت خیرین سرمایه‌گذار را از اهداف صندوق امید دانست و گفت: خیرین باید در زمینه اشتغال‌زایی کارآفرینان گام برداشته و در این زمینه وارد عمل شوند.
معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید، اظهار کرد: در بخش شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری تفاهم‌نامه‌ای را بسته‌ایم که این بخش می‌تواند از حمایت‌های صندوق بهره‌مند شود.
این مسئول با اشاره به اینکه در بخش صنعت اسباب‌بازی‌سازی ما سومین کشور وارد کننده اسباب‌بازی هستیم، افزود: تنها ۱۱ درصد از اسباب‌بازی‌های کودکان در ایران ساخته می‌شود و جالب توجه است که اگر در این حوزه ورود پیدا کنیم می‌توانیم در حدود ۳۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کنیم.

 


خبر ۴ اسفند ۹۵ – پرداخت یک‌هزار میلیارد تومان تسهیلات صندوق کارآفرینی امید

خبرگزاری فارس : از یاسوج، علی اصحابی ظهر امروز در حاشیه بهره‌برداری از خط تولید محصولات شیمی خودرو (ضد یخ، آب رادیاتور و مایع شیشه شور) یاسوج در گفت‌وگو با خبرنگاران به برنامه‌های صندوق کارآفرینی امید در کشور اشاره کرد و گفت: برنامه‌های این صندوق در جهت توسعه کسب و کار به صورت منطقه‌ای و محلی اجرا می‌شود.
معاون ساماندهی و توانمندسازی صندوق کارآفرینی امید کشور با اشاره به راه‌اندازی طرح‌های مشارکتی و غیرمشارکتی و حمایت صندوق از این طرح‌ها افزود: توجه به طرح‌های مشارکتی و غیرمشارکتی که به وسیله تعاونی‌ها در روستاها ایجاد می‌شود جزء اولویت‌های این صندوق است.
وی با اشاره به دانش‌بنیان بودن طرح‌های مشارکتی گفت: تاکنون در سطح کشور یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات توسط این صندوق به متقاضیان پرداخت شده و ۶۱ هزار فرصت شغلی در حوزه‌های پوشاک و نمایندگی‌های برندهای ملی و محلی و توسعه صنعت گردشگری و بوم‌گردی ایجاد شده است.
این مسؤول با اشاره به اقدامات صورت گرفته توسط صندوق کارآفرینی امید در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: صندوق کارآفرینی امید این استان ۱۱۰ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت کرده و برای ۹ هزار و ۷۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی کرده است.
اصحابی با اشاره به توانمندی‌های استان برای رونق کسب و کار افزود: فعالیت و توسعه کسب و کار محلی در بخش‌های گردشگری، کشاورزی و تولیدات صنایع دستی در توسعه اشتغال و کاهش بیکاری در بین جوانان کهگیلویه و بویراحمدی مؤثر است.
معاون صندوق کارآفرینی امید کشور ایجاد اشتغال با سرمایه‌گذاری اندک را از جمله برنامه‌های این صندوق برای سال آینده دانست و گفت: همه تولیدکنندگان به شبکه تولید و توزیع متصل می‌شوند تا تولیدات آنها در معرض فروش قرار گیرد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تقویت بنیه مالی در اشتغالزایی روستائیان، ایجاد صندوق‌های خرد محلی به عنوان تأمین‌کننده کسب و کار، حمایت از خیرین اشتغالزا، برگزاری نمایشگاه ملی و منطقه‌ای و ایجاد هر روستا یک محصول از جمله برنامه‌های این صندوق در سال آینده است.


خبر ۱۷ بهمن  ۹۵ – پرداخت ۱۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در گلستان

خبرگزاری مهر : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان گلستان از پرداخت ۱۹ میلیارد تومانی تسهیلات اشتغال در ۱۰ ماهه سال ۹۵ خبر داد.
حسن پهله وری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: در سال ۹۴ صندوق کارآفرینی امید استان گلستان ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پرداخت کرده است.
وی با بیان اینکه ۹۸ درصد اعتبار سال ۹۵ در حوزه ازدواج پرداخت شده است، ادامه داد: در ۱۰ ماهه سال ۹۵ در حوزه ازدواج ۵۵میلیارد ریال پرداخت وام به زوجین انجام شده است.
پهله وری تصریح کرد: هدف صندوق کارآفرینی امید استان گلستان حمایت از کسب وکار خرد و کوچک در قالب مشاغل خانگی، خود اشتغالی، کارآفرینی و کارفرمایی است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان گلستان ادامه داد: تسهیلات اشتغال به صورت قرض الحسنه با ۴درصد کارمزد و بازپرداخت ۳ تا ۵ ساله است.
وی افزود: مبلغ تسهیلات برای مشاغل خانگی حداکثر ۱۰ میلیون تومان، برای خود اشتغالی حداکثر۳۰ میلیون تومان و برای کارفرمایی و کارآفرینی حداکثر۱۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
پهله وری با تاکید بر افزایش وصول مطالبات و جذب منابع مردمی، گفت: در این صورت قدرت پرداخت تسهیلات برای صندوق کارآفرینی امید استان گلستان نیز بیشتر می شود.
وی اظهار کرد: در سال ۹۴ اعتبار اولیه صندوق کارآفرینی امید استان گلستان ۱۸ میلیارد تومان بود که به دلیل رتبه اول کشوری در وصول مطالبات در ۶ ماهه اول ۹۴ و رتبه چهارم در جذب منابع، ۱۰ میلیارد تومان به منابع مالی ما اضافه شد و اعتبار استان به ۲۸ میلیارد تومان رسید.


خبر ۲۸ دی ۹۵ – ایجاد ۱۷۱ فرصت شغلی در بیجار از طریق پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی

خبرگزاری فارس : مدیر صندوق کارآفرینی امید بیجار گفت: با پرداخت تسهیلات خوداشتغالی، کارفرمایی و پشتیبان، تعداد ۱۷۱ شغل در این مدت از نیمه دوم امسال در بیجار ایجاد شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، حسین سحری عصر امروز در یک نشست خبری که با حضور خبرنگاران در بیجار برگزار شد، به وظیفه اصلی صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد و اظهار داشت: پرداخت تسهیلات خوداشتغالی و ایجاد اشتغال برای جوانان بیکار از وظایف این صندوق است.
وی مأموریت صندوق کارآفرینی امید را تجهیز سپرده‌های خرد مردم و تلفیق این سپرده‌ها با سپرده‌های دولتی، اعتبارات دولتی، شناسایی جوانان واجد شرایط و توانمندسازی آنان و کمک به ایجاد کسب و کارهای خرد با محوریت فعالیت‌های کارآفرینانه بیان کرد.
سحری ادامه داد: صندوق کارآفرینی امید در گذشته فعالیتی فردمحور داشت که با تسهیلات فردمحور ایجاد اشتغال‌های کوچک را انجام می‌داد که با تغییر نام به صندوق کارآفرینی امید به سمت کارآفرینی و ایجاد اشتغال تغییر یافته است.
وی تصریح کرد: اکنون هدف این صندوق ایجاد اشتغال به صورت طرح‌های کارفرمایی و پشتیبان است یعنی متقاضی با معرفی پشتیبان از طرف اداره کار و صنعت، معدن و تجارت تسهیلات را دریافت می‌کند.
مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان بیجار اضافه کرد: شناسایی بازار کار و  تأمین مواد اولیه توسط پشتیبان طرح انجام می‌شود که زمینه‌ساز تسهیل در اجرای طرح و ایجاد اشتغال خواهد بود و برای این طرح ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.
سحری به طرح‌های کارفرمایی اشاره کرد و گفت: یک فرد می‌تواند طرحی را معرفی و برای افراد جویای کار اشتغال ایجاد کند که تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای این طرح تسهیلات ارائه می‌شود.
پرداخت تسهیلات ۳۰ میلیون تومانی خوداشتغالی به مناطق محروم و روستایی
وی ادامه داد: برای مناطق محروم و روستایی که نمی‌توانند طرح‌های بزرگ اشتغالزایی را راه‌اندازی کنند وام‌های خوداشتغالی تا سقف ۳۰ میلیون تومان پرداخت می‌کنیم.
مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان بیجار با بیان اینکه مدیرعامل این صندوق توجه ویژه‌ای به مناطق محروم دارد، گفت: این تسهیلات به ایجاد اشتغال و محرومیت‌زدایی نیز کمک شایانی خواهد کرد.
سحری ادامه داد: اعتبارات اصلی کل شهرستان در سال جاری، یک میلیارد و ۲۶۱ میلیون تومان است که ما موفق شده‌ایم ۲ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان آن یعنی ۱۷۱ درصد را تاکنون جذب کنیم.
وی خاطرنشان کرد: با پرداخت تسهیلات خوداشتغالی، کارفرمایی و پشتیبان تعداد ۱۷۱ مورد شغل در این مدت از نیمه دوم امسال در بیجار ایجاد شده است.
سحری افزود: ۳۰ فقره تسهیلات ازدواج ۱۰ میلیون تومانی هم در سال جاری در این شهرستان پرداخت شده است.
وی ضمن اشاره به اختصاص اعتباراتی به بحث گردشگری در شهرستان بیجار، گفت: در صورتی که سرمایه‌گذار بخش گردشگری اعلام آمادگی کند تسهیلات را پرداخت خواهیم کرد.
سحری همچنین اضافه کرد: افرادی که قصد سپرده‌گذاری دارند به شرط میانگین حساب، تا سقف ۲۰ میلیون تومان برای مغازه‌ها و ۱۵ میلیون تومان برای مشاغل خانگی تسهیلات ارائه می‌شود.
مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان بیجار در ادامه از جذب  ۸۷۹ میلیون تومان برای۱۷۴ فقره منابع  مردمی در سال ۹۵ خبر داد و گفت: افرادی که قبلا از تسهیلات خوداشتغالی استفاده کرده‌اند در صورتی که طرح آنها منجر به ایجاد شغل شده باشد، مشمول تسهیلات تشویقی مجدد برای توسعه طرح تا سقف ۱۰۰ تومان خواهد شد.
وی تصریح کرد: ۳ فقره تسهیلات کارفرمایی به مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال آماده پرداخت است که ۲ فقره آن پشتیبان و یک فقره هم کارفرمایی است.
سحری در پایان گفت: به جرات می‌توان گفت، ۱۰۰ درصد طرح‌های کارفرمایی و پشتیبان منجر به مشاغل پایدار خواهد شد.

 


خبر ۲۵ دی ۹۵ – ۵۰هزار شغل جدید با تسهیلات صندوق

خبرگزاری تسنیم : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه تا کنون ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال پرداخت شده است گفت:۱۰هزار میلیارد ریال از این تسهیلات در بخش کسب و کار بوده است.
به گزارش پایگاه خبری دنیای بانک، اصغر نورالله زاده در گفت وگو با تسنیم، درباره ارائه تسهیلات اشتغال از سوی صندوق گفت: از ابتدای سال ۹۵ تا کنون ۱۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد اشتغال از سوی صندوق پرداخت شده که ۱۰ هزار میلیارد ریال آن در بخش کسب و کاربوده است.
وی با بیان اینکه بخشی از این تسهیلات برای تقویت بنگاه ها بوده و بعضاً اشتغال جدید را همراه نداشته است گفت: ۵۲ هزار فقره تسهیلات در حوزه کسب و کار پرداخت کردیم،  تعدادی از این ها را برای کسب و کار پرداخت کردیم که عمده اینهاکسب و کارهای جدید بوده است.  برخی از این تسهیلات به منظور تقویت و پایداری مشاغل بوده است. بیشترین پرداخت تسهیلات در طرح های خرد و کوچک و رقم های پایین است.
نورالله زاده  درباره تعداد اشتغالزایی گفت: حدود ۵۰ هزار نفر اشتغال در راستای پرداخت تسهیلات ایجاد شده است. ۹۴ درصد واحدهایی که تسهیلات دریافت کرده اند فعال هستند.
وی با اشاره به ایجاد ۶۰۰ صندوق خرد تأمین مالی در مناطق روستایی کشور گفت:  تاکنون ۵۷۴ صندوق راه اندازی شده است که تا پایان سال بقیه آنها عملیاتی می شود.  همزمان با تأمین مالی، آموزش تسهیلگری برای ایجاد اشتغال را پیگیری می کنیم.
نورالله زاده با بیان اینکه  پارسال ۷۵ روستای کشور را در طرح بوم گردی قرار دادیم افزود: در این طرح محل های اقامتی در روستاها مستقر شد که با استقبال زیاد گردشگران همراه بود. استان های گیلان، کردستان، کرمانشاه و اطراف کویر از مکان هایی بود که در طرح بوم گردی حمایت شد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کمک به طرح بوم گردی را حمایت از صنایع دستی خواند و اظهار داشت: این صندوق از صنایع تبدیلی بسته بندی و به طور کلی صنایع روستایی حمایت می کند. جمعیت روستایی ایران ۳۰درصد جمعیت کشور است اما ارزش افزوده آنها با وجود ۳۰ درصد تولید، به ۱۵ درصد می رسد. با حمایت از صنایع روستایی می توان به ادامه اسکان و جلوگیری از مهاجرت روستاییان به مناطق شهری کمک کرد.تاکنون ۶۰۰صندوق خرد زنان روستایی در کشور  تشکیل شده است که  تا آخر آبان ماه ۵۸۰ صندوق راه اندازی خواهد شد.


خبر ۱۵ دی ۹۵ – ایجاد ۳ هزار فرصت شغلی در گیلان

خبرگزاری فارس : مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گیلان از ایجاد ۳ هزار فرصت شغلی با پرداخت ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات توسط این صندوق در استان خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از رودبار، محمدرضا شیخ‌الاسلامی عصر امروز در جلسه بررسی وضعیت اشتغال این شهرستان با اشاره به پرداخت ۱۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در گیلان اظهار کرد: تسهیلات پرداختی مذکور حدود ۳ هزار شغل در استان ایجاد کرده است.
وی به سهم تسهیلات اشتغالزایی رودبار از محل صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد و افزود: یک‌هزار و ۵۴۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در رودبار پرداخت شده است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گیلان با بیان اینکه طرح روستای نمونه و بدون بیکار از محل تسهیلات پرداختی این صندوق اجرا شده است، تصریح کرد: منابع صندوق مذکور پاسخگوی ساماندهی تمام بیکاران در استان نیست و بانک‌های بزرگ باید در این زمینه کمک کنند.
شیخ‌الاسلامی، پشتیبانی و شناسایی طرح‌های قابل اجرا را از برنامه‌های صندوق کارآفرینی امید خواند و بیان کرد: فعالیت اصلی صندوق مذکور نمونه‌سازی در شهرها و روستاها است.
وی به اجرای طرح‌های اشتغالزایی در روستاها، شهرها و استان‌های دیگر توسط صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد و گفت: طرح‌های دامپروری و پرورش ماهی در روستای اسطلخ‌جان راه‌اندازی شده ضمن اینکه در روستای فتح‌کوه بادام زمینی کشت می‌شود.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گیلان با اشاره به عرضه روغن زیتون تولیدی رودبار، اظهار کرد: روغن زیتون رودبار را با بسته‌بندی‌های مختلف و روش‌های جدید می‌توان وارد فرهنگ غذایی خانواده‌ها کرد و این امر موجب افزایش سرانه مصرف می‌شود.

 


خبر ۲۹ آبان ۹۵ – ایجادسه هزار نفر شغل  توسط صندوق کارآفرینی امید

خبرگزاری ایرنا : معاون صندوق کارآفرینی امید گیلان گفت: امسال با پرداخت ۲۸۰ میلیارد ریال تسهیلات کارآفرینی، برای سه هزار نفر در این استان شغل ایجاد شده است.
به گزارش خبرنگار ایرنا ؛ یوسف پور واجد روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران آستارا افزود: صندوق کارآفرینی امید، مطابق تاکیدات مقام معظم رهبری در بحث اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، فرصت های شغلی جدید را در استان گیلان ایجادکرده است.
وی بیان کرد: اشتغالزایی این صندوق در قالب طرح های پشتیبان، مشاغل خانگی، کارفرمایی و اشتغال در روستا در یکهزار و ۷۰ کارگاه تولیدی صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه در شهرستان آستارا توسعه کارگاه های تولید پوشاک جزو اولویت های صندوق کارآفرینی است، افزود: در سال جاری برای راه اندازی ۲۵ کارگاه تولید پوشاک در آستارا هفت میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
پورواجد خاطرنشان کرد: در زمینه تسهیلات ازدواج نیز صندوق کارآفرینی امید در سال جاری با تشکیل ۷۰۰ فقره پرونده، ۷۰ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.
وی افزود: هم اینک صندوق کارآفرینی امید به عنوان تنها نهاد تخصصی با راهبرد تامین منابع مالی خرد، کارآفرینی می کند.
شهرستان ۸۶ هزار نفری آستارا در منتهی الیه غرب استان گیلان و در همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است.

 


خبر ۲۲آبان ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۲۷۰ نفر در کهگیلویه وبویراحمد با تسهیلات صندوق کارآفرینی امید

خبرگزاری تسنیم : مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد از ایجاد اشتغال برای ۲۷۰ نفر در این استان از طریق حمایت‌های و تسهیلات صندوق کارآفرینی و امید خبر داد.
ارسلان حسن پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با  بیان اینکه این صندوق از طرح‌ها و ایده‌هایی که سبب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این استان شود حمایت و نسبت به پرداخت تسهیلات به آنها اقدام می‌کند، اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید استان در دوسال گذشته ۱۰۰ درصد اعتبارات را جذب کرده است.
مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد افزود: ۹۰ طرح اقتصاد مقاومتی حمایت شده توسط صندوق کارآفرینی امید در روستاهای شهرستان کهگیلویه ودنا در هفته گذشته با حضور مسئولان محلی افتتاح و مورد بهره‌بهرداری قرار گرفت.
حسن پور عنوان کرد:  تمام تسهیلاتی که در صندوق کارآفرینی پرداخت می‌شود از نوع قرض الحسنه و در راستای اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی است.
وی با بیان اینکه در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال در حوزه اقتصاد مقاومتی تسهیلات کم بهره پرداخت شده است، تصریح کرد: تا پایان امسال پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی تا ۱۵۰ درصد افزایش می‌یابد.
حسن پور با اشاره به اینکه اعتبار ابلاغی استان در ابتدای امسال ۱۷۳ میلیارد ریال بود، اظهار داشت: در سفر اخیر هیئت دولت و مدیر عامل صندوق کارآفرینی به کهگیلویه وبویراحمد  ۱۶۰ میلیارد ریال اعتبار به استان تخصیص داده شد.
مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه با افزدون این میزان اعتبار  صندوق نسبت به ابتدای سال  رشد ۹۲.۴ درصدی داشته است، خاطرنشان کرد: کل این اعتبارات تاکنون به استان تخصیص یافته و این در حالی است که در سال ۹۲ اعتبار صندوق ۱۰۰ میلیارد ریال بود.
حسن پور خاطرنشان کرد: همزمان با حضور کاروان تدبیر وامید در استان کهگیلویه وبویراحمد در سال جاری  تسهیلات به ۸۰ طرح کارفرمایی و پشتیبان توسط صندوق کارآفرینی امید پرداخت شد که در نتیجه این حمایت ۲۷۰ نفرمشغول به کار شدند.
وی با بیان اینکه بیش از ۱۷ هزار درخواست مردمی در سفر هیئت دولت به استان به این صندوق ارسال شده است، گفت: درخواست‌های مردمی که به صندوق کارآفرینی امید ارسال شده است بر حسب اولویت در دست اقدام هستند.


استخدام سه رده شغلی در صندوق کارآفرینی امید – ۵ تیر ۹۵

صندوق کارآفرینی امید وابسته به نهاد ریاست جمهوری به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان تهران از متقاضیان واجد شرایط به شرح ذیل – از طریق آزمون مصاحبه – دعوت به همکاری نماید :

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز شغل
۱ کارشناس برنامه نویسی آشنا به less .javascript .html .css3.jquery .#c.asp.net .mvc.qrm
۲ کارشناس پایگاه داده مفاهیم طراحی شی گرا oop انواع وب سرویس bomn
۳ کارشناس شبکه و سخت افزار آشنا به switching routing .cisco  مجازی سازی / سرویس های تحت شبکه microsoft  نصب و پیکربندی انواع سرور و ماشین های اداری

 

شرایط عمومی :

 • حاقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های IT
 • حداقل معدل ۱۴ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی) و ۱۵ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و…)
 • دارا بودن حداکثر ۳۰ سال برای مقاطع لیسانس و ۳۵ سال برای مقاطع فوق لیسانس
 • متقاضیان می بایست الزاماً بومی استان تهران باشند

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک کنید 

استخدام در صندوق کارآفرینی امید

آگهی استخدام

صندوق کارآفرینی امید استان هرمزگان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در

شهرستان بشاگرد از متقاضیان واجد شرایط به شرح ذیل از طریق برگزاری آزمون

دعوت به همکاری مینماید.

 1. متقاضیان می بایست الزاما بومی و ساکن شهرستان بشاگرد باشند.
 2. حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مرتبط با مدیریت مالی – بانکداری و حسابداری
 3. حداقل معدل ۱۴ ( جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی) و حداقل معدل ۱۵ ( جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و … )
 4. حداکثر سن برا مقاطع لیسانس ۳۰ سال و برای فوق لیسانس تا ۳۵ سال.

مدارک مورد نیاز :

کپی شناسنامه و کارت ملی – کپی مدرک تحصیلی – شش قطعه عکس ۳*۴

متقاضیان سوابق و مدارک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰/۱۱/۹۴ به صندوق کارافرینی امید

استان هزمزگان آدرس: بند عباس ، رسالت شمالی ، نبش کوچه مولانا به شماره تماس ارایه نمایند.


 

 استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید تهران 

صندوق کارآفرینی مهر امید به منظور تامین نیروی انسانی خود در استان تهران از متقاضیان واجد شرایط به شرح زیر از طریق برگزاری آزمون دعوت به همکاری می نماید:

شرایط و مدارک :

۱)حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مرتبط با مدیریت مالی – بانکداری و حسابداری

۲)حداقل معدل ۱۴ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی ) و حداقل معدل ۱۵ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و … )

۳)حداکثر سن برای مقاطع لیسانس ۳۰ سال و برای فوق لیسانس تا ۳۵ سال

۴)متقاضیان می بایست الزاما بومی استان مورد تقاضا باشند.

متقاضیان میتوانند سوابق و مدارک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۲۰ به شماره فکس ۶۶۴۳۶۴۰۵ ارسال نمایند.


 

استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید در همدان

صندوق کارآفرینی امید به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان همدان به یک نفر با شرایط، به شرح ذیل از متقاضیان واجد شرایط به شرح زیر از طریق برگزاری آزمون – دعوت به همکاری مینماید.

حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در دشته مرتبط با مدیریت مالی – بانکداری و حسابداری
حداقل معدل ۱۴ جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی و حداقل معدل ۱۵ جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و …
حداکثر سن برای مقاطع لیسانس ۳۰ سال و برای فوق لیسانس تا ۳۵ سال است.
متقاضیان میبایست الزاما بومی استان مورد تقاضا باشند. (کپی مدرک تحصیلی ، کارت ملی . شناسنامه ، و پایان خدمتت به همراه آدرس و تلفن) از واجدین شرایط مدارک و مستندات را به آدرس زیر ارسال نمایند.
داشتن حداقل سه سال سابقه حسابرسی (ارسال مستندات سابقه کار الزامی است)

متقاضیان میتوانند سوابق و مدرک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰/۱۱/۱۳۹۴ به آدرس: همدان – ابتدای بلوار خواجه رشید روبروی بانک تجارت مرکزی صندوق کارآفرینی امید استان همدان (دبیرخانه) ارسال نمایند.

تاریخ و محل برگزاری آزمون متعاقبا به اطلاع واجدین شرایط اولیه خواهد رسید

صندوق کارآفرینی امید، مدیریت منابع انسانی


 

استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید در آذربایجان غربی

دعوت به همکاری صندوق کارآفرینی مهر امید در آذربایجان غربی

صندوق کارآفرینی مهر امید به منظور تامین نیروی انسانی خود در استان آذربایجان غربی از متقاضیان واجد شرایط به شرح زیر از طریق برگزاری آزمون دعوت به همکاری می نماید:

شرایط و مدارک :

حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مرتبط با مدیریت مالی – بانکداری و حسابداری

حداقل معدل ۱۴ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی ) و حداقل معدل ۱۵ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و … )

حداکثر سن برای مقاطع لیسانس ۳۰ سال و برای فوق لیسانس تا ۳۵ سال

متقاضیان می بایست الزاما بومی استان مورد تقاضا باشند.

متقاضیان میتوانند سوابق و مدارک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۲۰ به شماره فکس : ۰۴۴۳۲۳۷۵۱۵۸  ارسال نمایند.

 

 


 

استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید در خراسان رضوی

صندوق کارآفرینی مهر امید به منظور تامین نیروی انسانی خود در استان خراسان رضوی از متقاضیان واجد شرایط به شرح زیر از طریق برگزاری آزمون دعوت به همکاری می نماید:

شرایط و مدارک :

حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مرتبط با مدیریت مالی – بانکداری و حسابداری

حداقل معدل ۱۴ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی ) و حداقل معدل ۱۵ (جهت فارغ التحصیلان دانشگاه های آزاد و … )

حداکثر سن برای مقاطع لیسانس ۳۰ سال و برای فوق لیسانس تا ۳۵ سال

متقاضیان می بایست الزاما بومی استان مورد تقاضا باشند.

متقاضیان میتوانند سوابق و مدارک تحصیلی خود را حداکثر تا تاریخ ۹۴/۱۱/۲۰ به شماره فکس : ۳۷۱۲۲۴۳۸ ارسال نمایند.

دیدگاه ها (۱۳۶)

 1. مریم گفت:

  سلام دوستان یه خبر بد امیدوارم منو ببخشد این خبر رو میدم متاسفانه ازمون صندوق کنسل شده .و مابقی مصاحبه ها برگزار نمیشه

  • .... گفت:

   سلام. شما از کجا شنیدین؟؟ من بعد خبر شما تماس گرفتم صندوق گفتن دروغِ و منتظرِ پیامک باشید.

  • .. گفت:

   واقعا درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا سرکاری مریم خانوم
   لطفا با سند و مدرک توضیح بدید تا تکلیف ما مشخص بشه.

 2. BA گفت:

  سلام دوستان
  من ارشد حسابداری دارم
  دانشگاه آزاد بودم معدلم ۱۴/۸۰
  ولی تو شرایط آزمون زدند حداقل معدل ۱۵ بنظرتون از من قبول میکنن یا در مرحله تطبیق مدارک ردمیشم
  پیشاپیش ممنون از راهنمایتون

 3. مهندس جوان گفت:

  سلام. دوستان استان کرمان مصاحبه خبری نیست؟

  • محمود گفت:

   سلام دوستان
   من تو آزمون قبول شدم شش سال است نیروی شرکتی و حق الزحمه ای صندوق هستم .۴ مدیر استان دیده ام و ۲ مدیر کل تهران .با حقوق ۵۰۰ تا ۶۰۰ و بیمه ۲۰ روز ای کاش از روز اول وارد این سیستم نشده بودم . حالا هم که موندم مجبورم تا آخرش برم متاسفانه صندوق تهران برنامه ر یزی خوبی برای آزمون نداشت شاید هم دستی پشت پرده باشد تو شهرستان ما هشتاد هزار نفر جمعیت هست ولی یک نفر سهمیه نیرو داده اند .من در سیستم و درآمد صندوق را میبینم اگر بخواهند تمام فارغ التحصیلان شهرستان را استخدام کنند پول دارند که حقوق بدهند .۱ نفر میخواهند ولی شش نفر قبول شده اند حتی دو نفر هم خانم وبالای ۳۵ سال هستند .یکیشون میگفت پاسخ نامه را سفید سفید تحویل داده است . آزمونی نبود که همه قبول شوند . تهران باید اول فکری به حال نیروهای شرکتی میکرد بعد آزمون برگزارمیشد .
   خدا به خیر کند گریه باران را ……………..

   • حسابدار گفت:

    نیروی شرکتی یعنی چی؟
    یعنی الان ما هم قبول بشیم ماه ی ۵۰۰ حقوقمونه؟!!!

   • حسین گفت:

    سلام محمود
    من هم نیروی صندوق هستم ۵ سال است حق الزحمه ای هستم با حقوق ۶۰۰ تا ۷۰۰ تومن تهران میخواهد پارتی بازی کند در استان ما چند نفر از قبول شده ها اقوامشون تو صندوق هستند و اونها رو به ستاد تهران معرفی کرده اند متاسفم صندوق حق مار و خورده دوتا مدیر استان تا به حال به من قول استخدام دادند شبانه روز هم براشون کار کردم ولی حالا این وضعیت پیش اومده . خدا به خیر کنه همگی موفق باشدن .

 4. نوید گفت:

  سلام،دوستان از زمان مصاحبه خبری ندارین؟؟

  • راحیل گفت:

   سلام. نه خبری نیست فعلا. راسته میگن نیروهای قراردادی خودشون رو میخوان رسمی کنن. اونها تو اولویت قبولین؟ من که خیلی ناراحت شدم اینو شنیدم

 5. مهران گفت:

  سلام به همه دوستان. خیلی جالبه!!!! همونطور که اشاره شد هر کد ملی رو که میزنی هیچ اشاره ای به ثبت نشدنش نمیده!!!! من کد ملی کل اقوام و خویشان خودمو زدم مینویسه حدنساب نرسیده. در صوتیکه باید eror بده و بگه اطلاعات شما ثبت سیستم نمی باشد. من به همه قبول شدگان تبریک میگم. ولی سیستم این صندوق کاملا مشخصه بر چه اساس افراد انتخاب شده اند … موفق و پیروز باشید.

  • فرشته گفت:

   شما شرکت کرده بودید؟ قبول شدید یا نه؟ من فک میکنم همه رو قبول شده اعلام کردن؟

  • میثم گفت:

   سلام دوست عزیز دقیقا همین که میگی .معلومه همه ما سرکار بودیم.از قبل نیرو گرفتن.من هم همون روز مشاهده کدملی اقوام زدم گفت شما حد نصاب امتیاز قبولی نیاوردین.درصورتی که میبایست erorمیداد.

 6. باقر گفت:

  باسلام منم مجاز شدم برا استان خوزستان

 7. محمد گفت:

  سلام به همه دوستان
  جابه من هر کد ملی که وارد میکنم چه درست باشه چه غلط فقط مینویسه دارای حد نساب نیستید.

 8. امیر گفت:

  سلام دوستان نتایج آزمون استخدامی صندوق کار آفرینی امید و امروز اعلام کردند
  من قبول شدم نمیدانم خوشحال باشم یا بدحال چون هنوز مدرک ارشد و نگرفتم فقط دفاع پایان نامه ام مونده نمیدونم قبول میکنند یا نه البته فکر نکنم تا آبان ماه صبر کنند جالبه پنج برابر ظرفیت استانی اعلام کردند .

 9. sh گفت:

  سلام نتایج اومده ما ۱۰نفر بودیم ثبت نام کردیم هیچ کدوم قبول نشدیم

 10. اسماعيل گفت:

  سلام بچه ها کسی خبر داره در مورد ازمون ببین ایا چی شد چرا همش امروز فردا میکنن دیونه شدیم به خدا از بس حرصمونو در اوردن

 11. رضا گفت:

  سلام.من تماس گرفتم با واحد ازمون فرازماپردازش گفتن ما جواب ازمون رو به صندوق کارافرینی امید دادیم.دیگه اونا باید پیگیر اطلاع رسانی به متقاضیان بشن

 12. محمد گفت:

  سلام چه خبر از نتایج
  کی میاد این نتایج

 13. هانیه گفت:

  سلام نتایج کی میزنن؟ لطفا خبردارشدین اطلاع رسانی کنید

 14. حامد گفت:

  سلام علیکم طاعات و عبادات شما قبول باشه دوستان عزیز،نتیجه امتحان رو کی میارن رو سایت یه خبر بدهید دوستان

 15. حسین گفت:

  بسیار آزمون مسخره ای بود.ینی کارمند خود صندوق رو دیدم سرجلسه بهم گفت من برای تبدیل عضویت اومده بودم.آزمونش که بسیار الکی بود.تمام سوالاتش مال خود صندوق بود و تخصصی ها هم فقط رشته حسابداری بود.چون این آزمون منابع نداشت بخاطر همین هرسوالی رسیده بود طرح کرده بودند.حسین از خراسان رضوی.

  • سینا گفت:

   دقیقا همینطوره آزمونی که دو دفترچه غیر هم شکل دادند .جالب اینکه دفترچه دوم ۱۰۰ تا سوال بود که صفحات اولشو پنس زده بودند و از سوال ۵۶ باید شروع می کردیم . قشنگ معلوم بود دفترچه دوم برای آزمونهای گذشته بوده.مشخص بود سر کاریه و یک آزمون فرمالیته. ما را علاف کردن

  • شکارچی گفت:

   تبدیل وضعیت در تمام ادارات و سازمانها هست و فقط مختص اینجا نبوده
   همه آزمون ها کارکنان شرکتی همون سازمان هم حضور دارند و در صورتیکه در آزمون حد نصاب بیارند تبدیل وضعیت میشن در غیر اینصورت حضور اونها به منزله ی قبولی پیش از موعد نیست. قطعا اگه نمره سایرین بالاتر باشد اونها به گزینش معرفی میشن

 16. امید گفت:

  فکرنکنم از قبل بذنامه ریزی شده بود تداخل با آزمون تجارت که ما نتونیم برایم سرجلسه صندوق کار آفرینی

 17. امید گفت:

  صندوق کار آفرینی میشه لطف کنی ساعت آزمون تغییر بدید

 18. فاطمه گفت:

  سلام
  بار اول ثبت نام کردم ولی کد رهگیری بهم نداد مشکلی تودریافت کارت ورود به جلسه نداشتم حالا واسم مشکلی پیش نمیاد کد رهگیری ندارم با اینکه شماره موبایل داده بودم ولی واسم پیام ندادن واسه تغییر زمان آزمون

 19. فرزانه گفت:

  این چه برنامه ریزی دو آزمون با هم تداخل دارند

 20. دوست گفت:

  هرکی اطلاع داره بگه اصلا ارزش داره بریم شهردیگه وهزینه کنیم؟یاپارتی بازی واین حرفاست

 21. فرزانه گفت:

  با سلام
  زمان ازمون با ازمون بانک تجارت همزمان شده
  لطفادر تاریخ ازمون تجدید نظر بفرمایید

 22. Fahim گفت:

  باسلام
  زمان ازمون،با زمان برگزاری ازمون بانک تجارت مشابه،لطفا در زمان برگزاری ازمون تجدید نظر کنین.

 23. ریحانه گفت:

  چرا تا این حد با ازمون بانک تجارت تداخل داره ؟

 24. سجاد گفت:

  شماره منابع انسانی تهران

  ۰۲۱۶۴۳۷۱۰۰۳

 25. دوست گفت:

  لطفا اگه میخواین زمانش روتغییربدین زودتر اطلاع بدین مردم روالاف نکنین تو شهرهای دیگه مثل دفعه قبل

 26. سجاد گفت:

  سلام با ازمون بانک تجارت تداخل داره خواهشا ساعت امتحانا تغییر بدین..ممنون

 27. سحر گفت:

  سلام اگر امکان داره ساعت امتحان رو تغییر بدهید چون با ارمون بانک تجارت نداخل پیدا کرده است

 28. علی گفت:

  باسلام بنده جمعه ساعت ۸ صبح آزمون بانک تجارت دارم . پس آزمون کارآفرینی رو چه کار کنم

 29. مصطفی گفت:

  با سلام و خسته نباشی ازمون مذکور با ازمون بانک تجارت همزمان شده بیشتر افراد نمیتونن امتحان بدن لطفا در زمان برگزاری ازمون تجدید نظر کنین با تشکر

 30. علی گفت:

  زمان ازمون با ازمون بانک تجارت همزمان شده لطفادر تاریخ ازمون تجدید نظر بفرمایید

 31. علی گفت:

  با سلام زمان ازمون شده همزمان با ازمون بانک تجارت لطفا در برگزاری ازمون تجدید نظر بفرمایید که همه بتونن امتحان بدن

 32. ملیحه گفت:

  سلام چرا زمان آزمون با آزمون بانک تجارت یکیه؟آخه این چه وضعشه؟

 33. امیر عباس گفت:

  سلام دوستان، خسته نباشید
  اونایی که جمعه صبح امتحان تجارت دارن و با این امتحان تداخل دارن، فردا هم با پشتیبانی هم با منابع انسانی و هم با استان خودشون تماس بگیرن و اینو اطلاع بدن. شاید اینجوری بتونیم تاریخو عوض کنیم…… خیلی جالبه تا این حد هماهنگی، حداقل این ازمونو مینداختن جمعه بعد ازظهر یا پنجشنبه.

 34. عبداله گفت:

  با سلام خواهشن قبل ماه رمضان آزمونو برگزار کنین ممنونم

 35. علی زاده گفت:

  با سلام
  من دفعه اول ثبت نام هر کار کردم سایت باز نشد ثبت نام کنم ، مدارک ایمیل کردم،
  امروزم که ۳۱ هست تازه پیام باز شدن مجدد سایت اومده که باز رفتم میگن ظرفیت ثبت نام تکمیل شده
  تو رو خدا چکار کنم

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها