۱۰ نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که به صورت خلاصه به نام ناجا نیز شناخته می شود، سالانه جهت تامین نیروی انسانی ماهر خود، اقدام به ثبت نام و استخدام افراد در دو مقطع درجه داری و افسری به صورت اینترنتی (از طریق سایت استخدام نیروی انتظامی) و یا حضوری می کند. شرایط پذیرش متقاضیان در هر یک از این مقاطع متفاوت است و باید افراد با توجه به شرایط خود، مراحل نام نویسی را انجام دهند.
در این مقاله قصد داریم تا ۱۰ نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی را برای شما متقاضیان گرامی  استخدام درجه داری ناجا شرح دهیم. لازم به ذکر است که این استخدام ها تنها مختص به متقاضیان آقا نبوده و امکان استخدام نیروی انتظامی زن نیز وجود دارد. تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

10 نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی

 

سایت استخدام نیروی انتظامی

نیروی انتظامی به عنوان یکی از زیر مجموعه های نیروهای مسلح برای اینکه بتواند به بهترین شکل امنیت داخلی کشور را حفظ کند، نیازمند به کار گیری و تربیت نیروی انسانی مجرب است. این نیروی انسانی نیز باید از میان داوطلبان علاقمند به خدمت در ناجا انتخاب شود؛ به همین علت نیز نیروی انتظامی سالانه در دو مقطع افسری و درجه داری افراد واجد شرایط را استخدام می کند.

سایت استخدام نیروی انتظامی

برای استخدام درجه داری ناجا، متقاضیان می توانند به دو روش حضوری و یا مراجعه به سایت استخدام نیروی انتظامی  به نشانی gozinesh.police.ir اقدام کنند. با توجه به فراخوان استخدام درجه داری ناجا، متقاضیان می توانند از تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۲ تا ۳۰ مرداد ۱۴۰۲ برای برای ثبت نام اقدام کنند. توجه داشته باشید که در این فراخوان، هنوز مطلبی در خصوص استخدام نیروی انتظامی زن منتشر نشده است و این فراخوان استخدام درجه داری ناجا تنها مشمول متقاضیان آقا می باشد.

 

۱۰ نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی

افراد متقاضی برای استخدام درجه داری ناجا می توانند از مزایایی چون بهره مندی از بیمه درمانی مقرون به صرفه نسبت به سایر بیمه ها، اسکان کم قیمت در هتل های سرتاسر کشور و … استفاده کنند. برای استفاده از چنین امکاناتی هم باید افراد تمامی مراحل گزینش و استخدام را با موفقیت طی کنند. به همین دلیل هم در این بخش به بررسی ۱۰ نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی خواهیم پرداخت که عبارتند از:

  1. داشتن مدرک تحصیلی مورد نیاز: تمامی متقاضیان باید حداقل مدرک دیپلم رشته های نظری، فنی و حرفه ای و کار و دانش را برای استخدام درجه داری ناجا داشته باشند. توجه داشته باشید که افراد دارای مدرک کاردانی و یا بالاتر، مجاز به ثبت نام در سایت استخدام نیروی انتظامی نمی باشند.
  2. معدل تحصیلی: معدل داوطلب نباید کمتر از ۱۴ باشد. (برای خانواده های محترم شهدا، جانبازان، ایثارگران و فرزندان خانواده های نیروهای مسلح و نیز افراد دارای بسیج فعال، نمره ی ۱۲ نیز قابل قبول است.) داشتن تناسب در قد و وزن متقاضی: قد و وزن از جمله ملاک های مهم در استخدام نیروی انتظامی هستند. حداقل قد متقاضیان باید ۱۷۰ سانتی متر و میزان وزن آن ها در زمان محاسبه شاخص توده بدنی (BMI) نباید اضافه وزن را نشان دهد و می بایست نرمال و استاندارد باشد.
  3. سن متقاضی: نکته مهم چهارم از ۱۰ نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی مربوط به سن متقاضیان است که نباید کمتر از ۱۸ سال و یا بیشتر از ۲۵ سال باشد.
  4. امتیازهای مثبت: افرادی که عضوی از خانواده های نظامی هستند یا در گذشته پلیس افتخاری و یا رزمی کار (به خصوص بانوان) بوده اند، در اولویت استخدام خواهند بود. همچنین اعضای خانواده درجه یک ایثارگران نیز در اولویت جذب می باشند. داشتن کارت پایان خدمت نیز امتیازی مثبت برای شما خواهد بود.
  5. نحوه حضور در جلسه مصاحبه: نحوه صحبت کردن و ظاهر شما در جلسه مصاحبه می تواند نقش مهمی در استخدام درجه داری ناجا داشته باشد. به همین دلیل هم پیشنهاد می کنیم تا با ظاهری مرتب، آراسته و تمیز در جلسه مصاحبه حاضر شوید. سعی کنید به استرس خود غلبه کنید و تمامی سوالات را با لحنی آرام، مسلط و شمرده شمرده پاسخ دهید.
  6. مطالعه سوالات سال های گذشته: پیشنهاد ما به شما این است که پیش از شرکت در جلسه مصاحبه، در مورد سوالاتی که از شما پرسیده خواهد شد تحقیق کنید و پیش زمینه ای در رابطه با پاسخ این سوالات داشته باشید. اگر دسترسی به افراد استخدام شده در نیروی انتظامی دارید، می توانید از وی سوال کنید و یا می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس گرفته و درخواست راهنمایی کنید. مشاوران کاردان مجموعه ایران تحصیل شما را با انواع تکنیک های پاسخگویی به این سوالات، آشنا خواهند کرد. تنها کافیست با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس بگیرید.
  7. پاسخگویی به سوالات عقیدتی و سیاسی: در جلسه مصاحبه از شما سوالات سیاسی و عقیدتی نیز پرسیده خواهد شد؛ پس بهتر است خود را برای پاسخگویی به آن ها آماده کنید. این سوالات بیشتر در خصوص وظایف رهبر، قوه قضاییه، اتفاقات و حوادث سال های اخیر است. بهتر است پیش از حضور در جلسه از مشاوران متخصص در این حوزه در رابطه با نحوه پاسخ دادن به این سوالات مشورت بگیرید.
  8. به تمامی سوالات پاسخ دهید: سعی کنید به تمامی سوالات پاسخ دهید. چنانچه از شما سوالی پرسیده شد که پاسخ آن را نمی دانید، چند لحظه مکث کنید و بر استرس خود غلبه کنید؛ سپس سعی کنید با توجه به تجارب و دانسته های گذشته خود با اعتماد به نفس کافی به سوال پاسخ دهید. سکوت و عدم پاسخگویی شما نمره منفی خواهد داشت ولی پاسخ دادن براساس تجارب خود می تواند نمره مثبتی را برای شما کسب کند.
  9. پیشگیری از سو استفاده کلاهبرداران: به عنوان آخرین نکته از ۱۰ نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی، به بررسی نکات ایمنی در زمان ثبت نام در سایت استخدام نیروی انتظامی خواهیم پرداخت. توجه داشته باشید که ثبت نام در این سامانه کاملا رایگان است و در صورتی که در فرآیند ثبت نام از شما درخواست پرداخت هزینه شد، از تکمیل سایر مراحل نام نویسی صرف نظر کنید؛ چرا که آن سامانه قصد کلاهبرداری از شما را دارد. همچنین بهتر است تا برای ثبت نام از سیستم عامل ویندوز استفاده کنید تا اشتباهی در مراحل نام نویسی شما صورت نگیرد.

در این بخش به بررسی ۱۰ نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی پرداختیم. توجه کردن به تک تک این نکات بسیار حائز اهمیت است و می تواند شما را نسبت به سایر رقبای خود، برتر نشان داده و شما را در اولویت استخدام درجه داری ناجا قرار دهد. البته که این ۱۰ نکته، تنها بخشی از همه نکاتی است که باید درخصوص گزینش در ناجا بدانید.

برای تضمین موفقیت خود در استخدام درجه داری ناجا به شما توصیه می کنیم تا از افراد کاربلد راهنمایی بگیرید. متخصصان ایران تحصیل در تمامی ایام هفته از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده راهنمایی و پاسخ دادن به تمامی سوالات شما هستند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما، با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس بگیرید.

 

استخدام نیروی انتظامی زن

نیروی انتظامی علاوه بر نیروی آقا، به نیروی زن هم نیاز دارد. اما لازم به ذکر است که نیاز این ارگان به نیروی زن بسیار کمتر از نیروی آقایان است و به همین دلیل نیز تنها در برخی از فراخوان ها، اطلاعیه ای در خصوص استخدام نیروی انتظامی زن منتشر می شود. اما آیا در فراخوان منتشر شده برای استخدام درجه داری ناجا در سال ۱۴۰۲، امکان استخدام نیروی انتظامی زن وجود دارد؟

استخدام نیروی انتظامی زن

متاسفانه پاسخ منفی است. در این فراخوان، ظرفیتی برای استخدام نیروی انتظامی زن در نظر گرفته نشده است و تنها داوطلبان آقا می توانند برای استخدام درجه داری ناجا اقدام کنند. به همین دلیل هم باید بگوییم که داوطلبان خانم علاقمند به استخدام در نیروی انتظامی می بایست منتظر فراخوان های استخدام سال های آینده باشند تا در صورت نیاز، برای استخدام به سایت استخدام نیروی انتظامی به نشانی gozinesh.police.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

سوالات متداول پیرامون استخدام درجه داری ناجا

آیا امکان استخدام نیروی انتظامی زن در فراخوان ۱۴۰۲ وجود دارد؟

خیر؛ متاسفانه در فراخوان استخدام درجه داری ناجا سال ۱۴۰۲، تا کنون اطلاعیه ای در خصوص استخدام نیروی انتظامی زن منتشر نگردیده است. متقاضیان خانم می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت استخدام، با کارشناسان متخصص ایران تحصیل به شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس بگیرند.

نشانی اینترنتی سایت استخدام نیروی انتظامی چیست؟

متقاضیان گرام می بایست برای ثبت نام خود به سایت استخدام نیروی انتظامی به نشانی gozinesh.police.ir مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله فوق مراجعه کنید.

نکات مهم در استخدام درجه داری ناجا چیست؟

در مقاله فوق ۱۰ نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی بیان شده است. برای مشاهده این نکات مهم به مقاله فوق مراجعه کنید.

 

خلاصه مطلب

یکی از زیر مجموعه های نیروهای مسلح، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و یا به صورت مختصر ناجا است. با توجه به اهمیت حفظ امنیت داخلی کشور و تربیت نیروی ماهر، افراد علاقمند به خدمت در نیروی انتظامی می توانند از طریق دانشگاه های افسری و یا به صورت استخدام درجه داری ناجا فعالیت خود را در این ارگان آغاز کنند. روند استخدام در این ارگان هم به صورت حضوری و هم از طریق سایت استخدام نیروی انتظامی به نشانی gozinesh.police.ir صورت می گیرد و علاوه بر متقاضیان مرد، امکان استخدام نیروی انتظامی زن نیز در صورت نیاز، فراهم شده است. جهت راهنمایی بیشتر متقاضیان گرامی، در مقاله فوق به بررسی ۱۰ نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی پرداختیم.

با در نظر داشتن این نکات، می توانید تمامی مراحل استخدام را با موفقیت پشت سر بگذارید. علاوه بر اینکه دانستن این ۱۰ نکته مهم برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی الزامی است، خوب است تا از راهنمایی افراد متخصص در این حوزه نیز بهره مند شوید. مشاوران مجرب ایران تحصیل می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. تنها کافیست با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس بگیرید.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها