کارفرمایان با استخدام دانشگاهیان از پرداخت بیمه معاف می شوند

محمدرضا یوسفی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح با توجه به ابلاغ آیین نامه اجرایی بند الف تبصره ۱۴قانون بودجه و برای عملیاتی کردن بسته ‘اشتغال و توانمندسازی نیروی کار’ مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با هدف تحرک بخشی بازار کار کشور، حمایت از کارفرمایان و ایجاد اشتغال از طریق ترغیب و تشویق کارگاه های تولیدی و خدماتی به استفاده از نیروی کار جدید، اجرا می شود.
وی ادامه داد: کارگاه های مشمول این مشوق به ازای هر ۲ نفر بیمه شده مجاز به استخدام یک نفر نیروی کار جدید دارای مدرک دانشگاهی هستند.
یوسفی اظهار کرد: بیکاران دارای مدرک کارشناسی و بالاتر که حداقل ۳ ماه از ثبت نام آنها در مراکز کاریابی و مشاوره ای سپری شده است می توانند در کارگاه های تولیدی و خدماتی استخدام و مشمول مشوق های بیمه ای فوق شوند.
وی با بیان اینکه حداکثر سن برای مقطع کارشناسی ۲۵ سال، برای مقطع کارشناسی ارشد ۲۸ سال و برای دکتری ۳۲ سال است، افزود: به حداکثر سن دانش آموختگان جویای کار پسر که دوره خدمت نظام وظیفه را گذرانده اند ۲ سال اضافه می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با اجرای طرح های مداخلات سیاستی از جمله اجرای طرح مشوق های بیمه ای سهم کارفرمایی، طی سال گذشته برای بیش از سه هزار نفر در این استان فرصت شغلی ایجاد شد.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها