پلیس گیلان روانشناس افتخاری جذب می‌کند

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان گفت: پلیس گیلان به منظور تکمیل مراکز مشاوره و کلانتری‌ها روانشناس افتخاری مرد و زن جذب می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدرضا جعفری‌خواه شامگاه شنبه در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به اقدام‌های پیشگیرانه پلیس در راستای آسیب‌ها و جرایم اجتماعی اظهار کرد: پلیس از مراکز علمی، دانشگاه‌های دولتی و غیر دولتی و همچنین افراد حقیقی و حقوقی که دغدغه اجتماعی دارند، داوطلب افتخاری مرد و زن جذب می‌کند.
وی عضویت افتخاری در مراکز مشاوره و مددکاری در کلانتری‌ها را فرصت مناسبی برای کسب تجربه عنوان کرد و افزود: داوطلبان هر زمان خواستار قطع همکاری باشند پلیس به این افراد گواهی خدمت به منظور ارائه به بخش‌های دولتی و غیر دولتی صادر می‌کند.
جعفری‌خواه اعتقاد و التزام عملی به دین اسلام را از شرایط عمومی داوطلبان خواند و بیان کرد: التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد به ولایت فقیه و آمادگی فداکاری در راه اهداف آنها، تابعیت جمهوری اسلامی ایران، نداشتن سابقه عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه‌های سیاسی معارض با نظام اسلامی و … از شرایط عمومی داوطلبان است.
معاون اجتماعی رئیس پلیس گیلان رشته‌های مورد نیاز برای عضویت در روانشناسی را با گرایش‌های عمومی، بالینی، روان‌سنجی، مشاوره، راهنمایی و مددکاری اجتماعی اعلام کرد و گفت: مکان خدمت داوطلبان همکاری در شهر محل سکونت این افراد است.
وی در ادامه آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها را نشانه غفلت و ضعف در انجام وظایف در جامعه دانست و تصریح کرد: موفقیت سازمان‌ها و نهادها در احساس رضایت‌مندی مردم است.
جعفری‌خواه وجود آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها را ناشی از کم‌کاری، کج‌کاری و نبود احساس مسئولیت در جامعه ذکر کرد و یادآور شد: با نمایان شدن ناهنجاری‌ها نگاه‌ها به طرف نیروی انتظامی است و پلیس نباید تاوان کم‌کاری دیگران را بپردازد.
معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه اقدام اجتماعی نیازمند نگرش اجتماعی است، اظهار کرد: روابط عمومی اداره‌ها و نهادها نقش موثری در ارتقای نگرش اجتماعی دارند.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه ها (۳)

  1. فرخنده گفت:

    دانشجویان روانشناسی هم میتونند اینکار رو انجام بدن؟

  2. سلیمانی گفت:

    با سلام. هنوز هم این اطلاعیه معتبر است؟ در حال حاضر نیز نیروی انتظامی روانشناس جذب می کند؟

  3. danejshu گفت:

    دانشجویان روانشناسی میتونند برای کارآموزی و کسب تجربه این کارو انجام بدن؟؟؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها