٩٠ نفر آتش نشان در شهرداری های هرمزگان استخدام می شوند

رضا مدرس ضمن اعلام این خبر افزود: مجوز جذب ۹۰ آتش نشان و راننده آتش نشان از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و پس از آن از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اخذ شده است که ثبت نام از روز شنبه (چهارم خرداد ماه سال جاری) به آدرس سامانه :www.hormozgan.ac.ir بصورت اینترنتی صورت می پذیرد .

وی اضافه کرد: پذیرفته شدگان این آزمون در بندرعباس، فین، هرمز، میناب، تیرور، هشتبندی، سندرک، بندرلنگه، بندرچارک، لمزان، رودان، زیارتعلی، کوشکنار، بستک، جناح، بندرگروک، بندرجاسک، ابوموسی، سردشت، سوزا، حاجی آباد، سرگزاحمدی، بندرخمیر مشغول به کار خواهند شد.

مدرس به رشته های شغلی در این آزمون اشاره کرد و گفت: رشته شغلی های تعریف شده در آگهی استخدام برای پست های متصدی ارتباطات- غواص- نجات غریق-آتش نشان- آتش نشان (قایقران)- آتش نشان (راننده) است .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: داوطلبان علاوه بر دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس با رشته های تحصیلی مرتبط و خاص مندرج در آگهی استخدام باید دارای گواهی نامه رانندگی پایه یک – پایه دو یا پایه سه- غواصی – نجات غریق ومهارت قایقرانی در قایق موتوری متناسب با شرایط اختصاصی مشاغل مندرج در آگهی باشند .

وی تاکید کرد: داوطلبان پذیرفته شده چند برابر ظرفیت برای آزمون عملی باید از آمادگی جسمانی کامل و بالایی برخوردار بوده و انتخاب نهایی آنان براساس نتایج آزمون عملی و کسب حد نصاب لازم براساس نمرات است.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها