نیروهای شرکتی در هیچ دستگاهی نباید وجود داشته باشند

 سخنگوی دولت با اشاره به تعطیلی مدارس در روز چهاردهم فروردین ماه سال ۱۳۹۲، گفت: در این روز کارکنان دولت نیز می‌توانند از مرخصی استفاده کنند و ان‌شاءالله در طول سال با اضافه‌کاری این کسری خدمت یک روزه را جبران کنند.
به گزارش ایسنا، غلامحسین الهام صبح امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در مورد نامگذاری سال ۹۲ از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال حماسه سیاسی و اقتصادی و برنامه‌های دولت در این راستا، گفت: حماسه سیاسی ان‌شاءالله با انتخابات با حضور باشکوه مردم رقم خواهد خورد.

وی با بیان اینکه دولت با قوت در راستای خدمت به مردم و سازندگی کشور حرکت می‌کند، گفت: این موضوع برگشتش به همان فرمایش حضرت آقاست که دولت بعدی برخوردار از نقاط قوت این دولت باشد. سخنگوی دولت با اشاره به اهمیت استفاده مطلوب از منابع کشور، برنامه‌ریزی اقتصادی در راستای کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی و تقویت اقتصاد ملی در راستای ایجاد حماسه اقتصادی،گفت: وقتی که مردم فضای همدلی و تلاش را می‌بینند و چون این مملکت مال خودشان است با حضور باشکوه در انتخابات حماسه بزرگ سیاسی را رقم خواهند زد.

الهام با بیان اینکه این مملکت برای مردم است و مردم سرنوشت خود را تعیین می‌کنند و کسی قدرت تحمیل کردن به مردم را ندارد چرا که اساسا ملت ما تحمیل‌پذیر نیست و مبانی را می‌شناسد، گفت: مردم انقلاب خود را دوست دارند و به آن معتقد هستند، نسبت به کشور خود حساس هستند و احساس مسئولیت در برابر آن می‌کنند بنابراین همه لوازم برای ایجاد شور ملی در انتخابات و مشارکت مردم برای تعیین سرنوشت خود وجود دارد و دولت هم در این راستا وظایف خود را انجام داده و فضا را در این زمینه مستعد می‌کند.

سخنگوی دولت در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت نیروهای شرکتی، گفت: نیروهای شرکتی در هیچ دستگاهی نباید وجود داشته باشند و آنها باید به قراردادهای کار معین تبدیل شده باشند، مگر پیمانکارهایی که بحث‌شان خارج از خدمات دولت است مانند وزارت نفت که برخی از خدمات خود را از طریق پیمانکاری انجام می‌دهد و اینها دیگر جزء خدمات دولت نیستند ولی همه خدماتی که مربوط به دولت هستند یا رسمی هستند یا پیمانی یا کار معین.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها