مجری میلیاردی از شایعه تا واقعیت – اطلاع رسانی

اواسط مرداد ماه گذشته روزنامه وطن امروز مدعی شد که موفق به کشف درآمد فردوسی پور شده و وی را مجری میلیاردی صدا و سیما نامید.

به گزارش بانکی دات آی آر, در این مطلب آمده بود:”بنا بر اطلاعات دریافتی، فردوسی‌پور سال گذشته برای «نود»، دقیقه‌ای ۶۰ هزار تومان دریافت می‌کرده که قرار بوده این مبلغ به دقیقه‌ای ۱۰۰ هزار تومان در سال جاری افزایش پیدا کند که در این صورت، در طول یک سال مبلغی حدود یک میلیارد تومان عایدی او از این برنامه می‌شود که در این صورت باید به او لقب «مجری میلیاردی» داد.”

این مقاله همچنین لقب دیکتاتور میلیاردی! را برای وی برگزید و سوالی را مطرح کرد: آیا مجری – تهیه‌کننده برنامه «نود» در ازای این پول هنگفت دریافتی از بیت‌المال، در برابر منتقدان «پاسخگو» خواهد بود یا با دیکتاتوری تمام‌عیار با حمایت سازمان به روش و منش خود ادامه می‌دهد و این برنامه را همچنان به عنوان «تریبون شخصی» در «رسانه ملی» نگه می‌دارد؟

پاسخ عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور “مجری ۹۰” هم که عادت دارد خیلی هوشمندانه کارهایش را پیش ببرد ، چند ماه پس از اختلاف با روزنامه وطن امروز ، دیشب از مسئولان این روزنامه روی آنتن برنامه اش به شیوه خاص خود انتقام گرفت.

او این بار چند هفته پس از انتشار یک گزارش ، در یکی از سایت ها که در این روزنامه هم منتشر شده بود و  به بهانه اینکه یکی از علاقمندان به ۹۰ در نامه ای از عادل درباره درآمد میلیاردی اش پرسیده بود فرصتی پیدا کرد تا جوابی بر اساس اعداد بدهد. او که برنامه اش گفته شده بود درآمد میلیاردی دارد گفت:« ما هر چه برنامه بسازیم تنها برای ۱۲۰ دقیقه اش پول می گیریم و البته ۶۲ هزار تومان برای هر دقیقه می گیریم که این مطلب نوشته ۶۰ هزار تومان و کم نوشتند اما مجموع برنامه سال ۸۹ ما بر اساس این ۶۲ هزار تومان می شود ۲۵۸ میلیون تومان.»

او پس از این جدولی از هزینه ها شامل حقوق ۱۵ میلیونی کارمندان ، هزینه ساخت برنامه ، هزینه ساخت دکور ، هزینه سفر به شهرستان ها و… ارائه کرد. از اینکه خودش هم حقوقی حدود یک و نیم میلیون تومان در ماه درآمد دارد سخن گفت. البته او در نهایت گفت:«فرق بین دو رقم چیزی نزدیک به ۳ میلیون است که اگر دوستان اجازه بدهند ما یک کاری می کنیم دیگر! ما اگر این برنامه را می سازیم. من و همه بچه های تیمم را می گویم ، تنها به عشق شما مردم عزیز است و جا دارد از مدیران سیما هم تشکر کنیم که در این سال ها حمایت کردند تا ۹۰ برنامه ای باشد برای گفتن حقیقت.»

او دقایقی بعد هم درحالی که می خندید ، گفت:« بچه ها می گفتند می شود برای مان گلریزان بگذارند. به قرآن من رویم نمی شود بگویم فیلمبردار مان چقدر می گیرد!»

نکته جالب اظهار نظرهای طرفداران این مجری است که برخی از آنها پس از انتشار این مطلب با درج کامنت هایی درآمد وی را کم دانسته و اظهار داشتند که بر اساس تلاشی که می کند حقوق دریافت نمی کند.

به نقل از پرتال بانکی

تدریس خصوصی آیلتس

برچسب ها:

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها