فراخوان تامین نیروی انسانی متخصص در گمرک جمهوری اسلامی ایران

اطلاعیه گمرک جمهوری اسلامی ایران

خبر ۲۸ خرداد ۹۶ – استخدام دقیقه نودی ۲۹ نفر در گمرک 

باشگاه خبرنگاران پویا : با موافقت ریاست هسته گزینش گمرک، با استخدام ۲۹ نفر به صورت قرارداد کار موقت در این سازمان موافقت شد.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران پویا؛ فهرست اسامی ۲۹ نفر از کارمندان واحد پشتیبانی سامانه جامع گمرکی برای استخدام به صورت قرارداد کار موقت مورد تایید گمرک قرار گرفت.
گفتنی است، واحد پشتیبانی سامانه متعلق به بخش خصوصی بوده و با توجه به موافقت با استخدام افراد مذکور از این پس به صورت قرارداد کار موقت در استخدام گمرک ایران به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
هر چند در طی هفته گذشته با استخدام به صورت قرارداد کار موقت فهرست مذکور موافقت شده اما نکته حائز اهمیت در این خصوص آنکه این استخدامها در آستانه تشکیل دولت دوازدهم صورت گرفته است.
به گزارش تسنیم، مطابق ماده ۴۵ قانون مدیریت خدمات کشوری مصوب سال ۱۳۸۶، از تاریخ تصویب قانون، استخدام در دستگاههای اجرایی به دو روش استخدام رسمی و استخدام پیمانی انجام می پذیرد. مطابق تبصره ماده ۳۲ قانون مذکور دستگاههای اجرایی می توانند در شرایط خاص با تایید سازمان [سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور] تا ۱۰ درصد پستهای سازمانی مصوب، بدون تعهد استخدامی و در سقف اعتبارات مصوب افرادی را به صورت ساعتی یا کار معین به کار گیرند.


فراخوان تامین نیروی انسانی متخصص در گمرک جمهوری اسلامی ایران

گمرک جمهوری اسلامی ایران در راستای سیاست های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران و با رعایت قوانین و مقررات ، فراخوان جذب نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را اعلام می نماید.

  گمرک جمهوری اسلامی ایران  در راستای سیاست های دولت محترم جمهوری اسلامی ایران و با رعایت قوانین و مقررات موضوعه از جمله تصمیم نامه شماره ۲۰۴۶۱/۴۴۲۹۵ مورخ ۳۱/۰۱/۱۳۸۹ وزیران محترم عضو کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیات دولت موضوع آئین نامه اجرایی تبصره (۲) ماده (۲۱) و ماده (۱۲۱) قانون مدیریت خدمات کشوری، بدین وسیله فراخوان جذب نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود را در استانهای غیر از کلانشهرها از طریق انتقال از سایر دستگاه های اجرایی به منظور همکاری و فعالیت در بخش فناوری اطلاعات(IT) ، یگان حفاظت  ،مالی و اداری  با توجه به شرایط زیر اعلام می نماید.
-کارمندان رسمی و پیمانی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری
-داشتن حداکثر ده سال سابقه کار
-داشتن مدارک تحصیلی مورد نیاز مطابق با جدول پیوست.
-داشتن تائیدیه مراجع نظارتی  برابر قوانین جمهوری اسلامی ایران.
-ارائه تصویر حکم کارگزینی،مدرک تحصیلی ، شناسنامه،کارت ملی
بدیهی است افراد واجد شرایط پس از انجام مصاحبه تخصصی ، اخذ تائیدیه مراجع نظارتی و کسب امتیاز لازم (با ارائه موافقت دستگاه اجرایی مبدا) و ارائه تعهد محضری مبنی بر اینکه گمرک ایران می تواند برای تامین نیروی انسانی واحدهای اجرائی نسبت به جابجائی نیروی انسانی با توجه به مدارک تحصیلی و تجارب و تخصص آنان برای تصدی پست های سازمانی اقدام نماید،مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.ضمنا کارکنان شاغل در همان استان مورد نیاز در اولویت می باشند.همچنین متقاضیان اشتغال در رشته شغلی مامور گارد و انتظامات باید دارای کارت پایان خدمت ، قد ۱۷۰ سانتیمتر بوده  و سلامت جسمانی و روانی آنان به تائید پزشک معتمد گمرک ایران برسد. .
مقتضی است متقاضیان پس از تکمیل فرمهای مربوطه  مراتب را به همراه سایر مدارک (تصویر حکم کارگزینی،مدرک تحصیلی،شناسنامه و کارت ملی)تا تاریخ ۳۰/۲/۹۶ به آدرس تهران-بالاتر از میدان ولیعصر-نرسیده به زرتشت-ستاد مرکزی گمرک جمهوری اسلامی ایران –طبقه ۳-اداره کل امور اداری و رفاه ارسال نمایند.
ضمنا” با توجه به اینکه موضوع فراخوان انتقال کارکنان رسمی یا پیمانی به گمرک ایران می باشد، از ارسال مدارک استخدامی جدا”  خودداری گردد.

مهلت ارسال مدارک و تکمیل فرمها تا تاریخ ۳۰/۲/۹۶ می باشد
جهت  دریافت  جداول  مربوطه اینجا را کلیک نمایید. 

 

دیدگاه ها (۱۰)

 1. مینا گفت:

  بابا شماها که تحصیل کرده هستید چرا؟؟!!

  عزیزان اینجا فقط یک سایت اطلاع رسانی در رابطه با فرصت های شغلی موجود در بازار هستش. اخه رزومتون رو که به اینجا نباید بفرستید و یا شرح حالتون رو که اینجا نباید بنویسید !!! خدا به داد ما برسه با این قشر تحصیل کردمون !!

 2. صدف گفت:

  سلام چرااینجا هی میاین میگین من شرایط استخدام دارم مگه قراره اینجایعنی این سایت شمارو استخدام کنه یا شمارو معرفی کنه؟؟؟؟؟؟ این سایت اطلاع رسانی میکنه شماباید مدارکتون وارسال کنید به سازمان مربوطه نه اینجا بنویسین من شرایطشو دارم خب که دارین حالا این سایت میخواد چی کارکنه؟؟جالب بود برام.
  اون دوستمونم که سوال کرده از سایر دستگاهای اجرایی یعنی استخدام یک ارگان دولتی دگه باشه ازاونجا بره گمرک .

  • محسن گفت:

   سلام
   چرا اعصاب نداری دوست من.خخخخخخ
   یکم طاقت داشته باش.خخخخخخخخخ
   تو اصلا خودت شرایط استخدام رو داری.یکم آرامشتو حفظ کن و با طمئنینه جواب دوستانمون رو بده

 3. علی گفت:

  با سلام
  اینجانب دارای فوق دیپلم کامپیوتر.وکارت پایان خدمت و۲۹ سال سن.اشنا بازبان اگلیسی ایا شرایط استخدام رو دارم

 4. مریم گفت:

  با سلام.
  اینجانب خانم (ن )با ۲۸ سال سن ولیسانس مدیریت دولتی. اشنایی با کامپیوتر وزبان انگلیسی ایا شرایط استخدام رو دارم

 5. علی گفت:

  با سلام.
  اینجانب دارای مدرک فوق دپلم کامپیوتر،اشنایی با زبان انگلیسی.ودارای کارت پایان خدمت.وبا۲۹سال سن.ایا شرایط استخدام رو دارم.
  باتشکر

 6. ابوطالب گفت:

  با عرض ادب اینجانب دادای لیسانس مدیریت صنعتیواشنا با کامپیوتر ودارای کارت پایان خدمتو۳۰ سال سن دارم.ایا شرایط استخدام رو دارم.باتشکر

 7. بيكار گفت:

  یعنی چی جذب از طریق انتقال از سایر دستگاههای اجرایی؟

 8. رحیم گفت:

  باسلام

  اینجانب لیسانس برق دارم کامپیوتر هم در حد عالی بلدم تافل زبان انگلیسی دارم ساکن شهر تبریز هستم پایان خدمت هم دارم۲۵ سالمه میخواستم ببینم شرایط استخدام رو دارم یا نه؟ه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها