جزئیات استخدام وزارت نیرو اعلام شد ( مهلت تا ۸۹/۱۰/۱۳ – اکثر استانها )

شرکت های مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور و توانیر ، در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و با استناد به مجوزهای استخدامی صادره، از بین فارغ التحصیلان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور از طریق برگزاری آزمون، مصاحبه و گزینش، در صورت کسب نمره حد نصاب در شرکت های وابسته (غیر دولتی) به صورت قراردادی استخدام می نمایند.

الف) جدول نیازهای استخدامی

برای دیدن جدول نیازهای استخدامی اینجا کلیک کنید.

ب) داوطلبان می بایستی متعهد به داشتن شرایط عمومی ذیل باشند:

– تابعیت ایران و متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور.

۲- داشتن شرایط سنی به شرح زیر:

·         حداکثر ۲۵ سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از ۲۴/۱۰/۱۳۶۴ )

·         حداکثر ۲۸ سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از  ۲۴/۱۰/۱۳۶۱ )‌

·         حداکثر ۳۰ سال برای مقطع کارشناسی ارشد و بالاتر (متولدین بعد از ۲۴/۱۰/۱۳۵۹ )‌

۳- انجام خدمت زیر پرچم یا داشتن معافیت های قانونی دائمی ( برای آقایان)‌

۴- برخورداری از تندرستی و توانایی لازم متناسب با وظایف شغلی پست موردنظر

۵- داشتن صلاحیت های اخلاقی و شایستگی خدمت

۶- نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر

۷- دارا بودن شرایط احراز شغل

۸- عدم اعتیاد به مواد مخدر

۹- عدم منع قانونی استخدام و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر سازمان ها

تذکر۱: موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن افزوده می شود:

–     داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های حق علیه باطل

–         داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه

–         افراد خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر و مادر، و برادر و خواهر) تا میزان پنج سال.

–         مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت ۲۴ ماه.

–         سابقه کار مفید و مرتبط، مشروط به پرداخت حق بیمه به سازمانهای بیمه معتبر، حداکثر ۸ سال.

تذکر۲:مدارک مربوط به وضعیت نظام وظیفه و گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان بایستی در تاریخ ۲۴/۱۰/۸۹ آماده و صادر شده باشد و به همراه تأییدیه پرداخت حق بیمه در زمان دعوت از سوی شرکت جهت انجام مصاحبه ارائه گردد.

ج) چگونگی ثبت نام:

داوطلبان گرامی پس از مطالعه دقیق شرایط مندرج در این آگهی بایستی حداکثر تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۳/۱۰/۱۳۸۹ از طریق همین سایت اینترنتی ( در انتهای صفحه اطلاعیه ) اقدام به ثبت نام در آزمون نمایند.

۱- داوطلبان باید نسبت به واریز مبلغ ( ۵۰۰۰۰) پنجاه هزار ریال به حساب سیبا شماره  ۲۱۷۵۱۹۹۰۰۳۰۰۸ به نام حساب رابط درآمد اختصاصی مؤسسه آموزش عالی صنعت آب و برق  نزد بانک ملی ایران شعبه فلسطین شمالی تهران کد ۶۰۴ (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران) اقدام و شماره پیگیری فیش بانکی(۱۴ رقمی) را با دقت و به طور کامل در فرم ثبت نام درج نمایند.

توضیح ۱: داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی استخدامی شرکت آب و فاضلاب در استان های هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و ایلام و شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی و شرکت مدیریت تولید برق نیروگاه های استان سیستان و بلوچستان از پرداخت هزینه ثبت نام معاف می باشند.

توضیح۲: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

۲-  به داوطلبان محترم توصیه می شود که رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اینترنتی،جدول نیازهای استخدامی (جدول الف)، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد نیاز در رشته شغلی مربوط را کاملاً‌ مطالعه و بررسی نموده و فایل رایانه ای عکس خود را با توجه به جزئیات اعلام شده در بند (د) آماده نمایند. پیگیری مراحل بعدی ثبت نام مانند آگاهی از وضعیت پذیرش، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مکان برگزاری آزمون الزامی بوده و داوطلب بایستی آن ها را شخصاً به انجام برساند.

۳-  ثبت نام در ساعات کم ترافیک، به مرور زمان و قبل از روزهای پایان مهلت، سهولت بیشتری را به همراه خواهد داشت. بدیهی است جهت داشتن فرصت کافی برای مشاهده وضعیت پذیرش و ویرایش اطلاعات، بهتر است ثبت نام به روزهای آخر موکول نشود. شایان ذکر است که ویرایش اطلاعات علاوه بر طول مدت ثبت نام، تا ساعت ۱۱  روز سه شنبه مورخ ۱۴/۱۰/۸۹  نیز امکان پذیر خواهد بود.

۴-  به داوطلبان محترم توصیه می شود در نگهداری اصل فیش بانکی واریزی دقت نمایند زیرا هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، شماره پیگیری فیش بانکی (۱۴ رقمی) با اطلاعات سامانه بانک ملی ایران مقایسه گردیده و سپس امکان چاپ کارت فراهم می شود.

۵-  مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد گردید.

تذکر: نکته مهم آگاهی از وضعیت تأیید یا عدم تأیید شرایط داوطلبان پس از انجام بررسی های لازم جهت حضور در جلسه آزمون می باشد. بنابراین توصیه می شود در مهلت مناسب پس از انجام ثبت نام با مراجعه به گزینه «وضعیت پذیرش»، از وضعیت خود اطلاع حاصل نموده و در صورت نیاز و امکان، با استفاده از گزینه «ویرایش اطلاعات ثبت شده»  نسبت به رفع مشکل یا تصحیح اطلاعات اقدام نمایند. داوطلبان محترم در صورت ضرورت می توانند با شماره تلفن مجری آزمون ، مربوط به شرکت انتخابی خود ، مندرج در ”جدول و”   تماس حاصل نمایند .

د) راهنما و نحوه ثبت نام :

۱- از تایپ لاتین اطلاعات خودداری نمایید. ۲- کلید Caps Lock صفحه کلید خاموش باشد. ۳- از زدن کلید (Enter)   در هنگام درج اطلاعات خودداری نموده و برای جدا کردن کلمات از یکدیگر، از کلید فاصله(Space)  استفاده نمایید.۴- تکمیل اطلاعات کلیه فیلدها الزامی است. ۵- کد ملی را به صورت کامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تیره وارد نمایید. ۶- برای الصاق عکس، از فایل اسکن شده عکس پرسنلی ۴×۳ (تمام رخ، زمینه روشن و جدید)‌، با فرمت JPG و با حجم حداکثر۴۰ کیلوبایت استفاده نمایید. ۷- پس از تکمیل شدن اطلاعات، داوطلبان باید شماره پیگیری ثبت نام ارائه شده را یادداشت نمایند. ضمناً‌ امکان چاپ اطلاعات وجود دارد. ۸- شماره پیگیری فیش بانکی شامل حروف، اعداد و علائم می باشد (۱۴ رقم )، فیلد مربوطه را در فرم ثبت نام به همان شکل و ترتیب تکمیل نمایید.

توضیح۱: ایثارگران، خانواده محترم ایشان و خانواده معظم شهداء جهت استفاده از سهمیه های مربوط، به اداره کل اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه فرمایند.

توضیح ۲: معلولین محترم جهت استفاده از سهمیه های مربوط، به اداره کل اشتغال و کاریابی سازمان بهزیستی مراجعه فرمایند.

توضیح ۳: ارائه اصل مدارک مربوط در زمان مقرر، الزامی می باشد. هر یک از داوطلبان که به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده و به سبب این اطلاعات پذیرفته شود، هر زمان که غیر واقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی او ملغی بوده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین به عمل خواهد آمد.

هـ) توزیع کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون:

۱- ارائه کارت ورود به جلسه آزمون به صورت اینترنتی ،  از طریق همین سایت و از تاریخ ۲۰/۱۰/۸۹ انجام خواهد پذیرفت.

۲- آزمون در روز جمعه مورخ ۲۴/۱۰/۸۹ در آدرس هایی که در زمان ارائه کارت اعلام می گردد برگزار خواهد شد (شهر محل برگزاری آزمون برای هر شرکت در جدول ” و ” (در انتهای همین صفحه) ذکر شده است).

۳ – ارائه کارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روی کاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامی است. در غیر اینصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگیری خواهد گردید.

موارد قابل توجه:

۱- در شرایط مساوی، اولویت استخدام با داوطلبان بومی می باشد. ۲- در هر یک از رشته‌های شغلی امتحانی (مشخص شده در جدول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ‌التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع می‌توانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته‌ها یا گرایش‌ها امکان‌پذیر نمی باشد.    ۳- پذیرفته شدن داوطلب جهت شرکت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. مسؤولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.  ۴ –  دارندگان مدرک تحصیلی معادل، صادره از  دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و سازمان مذکور برای آنان گواهینامه مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر تحصیلی با ارزش علمی صادر نموده، به شرط رعایت کلیه شرایط و ضوابط مندرج در این اطلاعیه مجاز به ثبت نام در آزمون می باشند.۵ –  قبولی در آزمون به منزله استخدام قطعی نمی‌باشد بلکه استخدام شامل قبولی در آزمون دانشی و آزمون دانش مهارتی (مصاحبه)‌، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوء پیشینـه از مراکز ذیصـلاح می‌باشـد ۶ – پذیرفته‌شدگان نهایی ” به ویژه خانم ها ” می‌بایستی آمادگی خدمت در هر یک از شهر‌های استان حوزه فعالیت، به تشخیص شرکت را داشتـه باشند.  ۷ – هر داوطلب فقط می تواند یک بار و تنها برای یک رشته شغلی در شرکت مورد نظر خود در این آزمون ثبت نام نماید.

و)‌ جدول مشخصات شرکت ها و مجریان آزمون:

برای مشاهده مشخصات و جزئیات شرکتها و مجریان آزمون اینجا کلیک نمائید .

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

جدول نیازهای استخدامی وزارت نیرو در آزمون مورخ ۲۴/۱۰/۸۹

ردیف نام شرکت رشته شغلی تعداد مجوز جنسیت مدارک تحصیلی مورد نیاز
۱ آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۹- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الکترونیک ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – الکترونیک
کارشناس نرم افزار ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار
کارشناس بهره برداری ۲ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب /لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
کارشناس آزمایشگاه ۳ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته شیمی / لیسانس و بالاتر در رشته میکروبیولوژی/ لیسانس و بالاتر در رشته بهداشت محیط
کارشناس مالی ۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
کارشناس اداری ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
کارشناس حقوق ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حقوق
کارشناس تدارکات ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت بازرگانی
تکنسین بهره برداری ۲ مرد فوق دیپلم در رشته عمران – آب / فوق دیپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق دیپلم در رشته عمران – بهره برداری از منابع آب

تکنسین نرم افزار ۱ زن – مرد فوق دیپلم در رشته کامپیوتر – نرم افزار
کمک کارشناس مالی ۱ زن – مرد فوق دیپلم در رشته حسابداری / فوق دیپلم در رشته امور مالی
۲ آب و فاضلاب استان اصفهان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۶۶- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

کارشناس سیستم ها

(محل خدمت اصفهان)

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها
کارشناس بهره برداری

(محل خدمت اصفهان ۳ نفر / سمیرم ۱ نفر / شاهین شهر ۱ نفر / مبارکه ۱ نفر)

۶ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب  / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – سازه های هیدرولیکی /

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب

کارشناس مالی

(محل خدمت اصفهان ۱ نفر / دولت آباد ۱ نفر / فلاورجان ۱ نفر / خمینی شهر ۱ نفر / شهرضا ۱ نفر)

۵ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
تکنسین بهره برداری

(محل خدمت پیران و کرون ۱ نفر/ بادرود ۱ نفر)

۲ زن – مرد فوق دیپلم در رشته عمران – آب / فوق دیپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق دیپلم در رشته عمران – بهره برداری از منابع آب

کمک کارشناس مالی

(محل خدمت اصفهان ۲ نفر / پیران . کرون ۱ نفر)

۳ زن – مرد فوق دیپلم در رشته حسابداری / فوق دیپلم در رشته امور مالی
۳ آب و فاضلاب استان ایلام

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۹۰- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس مکانیک ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات
۴ آب و فاضلاب استان بوشهر

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۴۰- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – قدرت ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
کارشناس ‌بهره برداری ۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
کارشناس آزمایشگاه ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته شیمی / لیسانس و بالاتر در رشته میکروبیولوژی / لیسانس و بالاتر در رشته بهداشت محیط
کارشناس مالی ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
کارشناس آمار ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته آمار
۵ آب و فاضلاب استان خراسان جنوبی

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۷۶- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الکترونیک ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – الکترونیک
کارشناس ایمنی ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته ایمنی و بهداشت صنعتی / لیسانس و بالاتر در رشته ایمنی و بهداشت حرفه ای /

لیسانس و بالاتر در رشته حفاظت محیط کار / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – ایمنی صنعتی

کارشناس حقوق ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حقوق
۶ آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۷- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – قدرت

(محل خدمت بجنورد)

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
کارشناس بهره برداری

(محل خدمت فاروج)

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
کارشناس حقوق

(محل خدمت بجنورد)

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حقوق
۷ آب و فاضلاب استان سمنان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۳- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

کمک کارشناس مالی ۱ زن – مرد فوق دیپلم در رشته حسابداری / فوق دیپلم در رشته امور مالی
کمک کارشناس اداری ۲ زن – مرد فوق دیپلم در رشته علوم اداری / فوق دیپلم در رشته مدیریت
تکنسین نرم افزار ۱ زن – مرد فوق دیپلم در رشته کامپیوتر – نرم افزار
۸ آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۴- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – قدرت ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
کارشناس بهره برداری ۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
مهندس مکانیک ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات
کارشناس ساختمان ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – عمران
کارشناس حقوق ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حقوق
کمک کارشناس مالی ۱ زن – مرد فوق دیپلم در رشته حسابداری / فوق دیپلم در رشته امور مالی
۹ آب و فاضلاب شهر شیراز

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۲- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الکترونیک ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – الکترونیک
کارشناس سیستم ها ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها
کارشناس بهره برداری ۲ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران- آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
کارشناس آزمایشگاه ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته شیمی / لیسانس و بالاتر در رشته میکروبیولوژی / لیسانس و بالاتر در رشته بهداشت محیط
کارشناس مالی ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
۱۰ آب و فاضلاب استان فارس

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۴۹- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – قدرت

(محل خدمت لامرد )

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
مهندس مکانیک

(محل خدمت لارستان ۱ نفر/ کازرون ۱ نفر/ فسا ۱ نفر)‌

۳ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات
کارشناس نرم افزار

(محل خدمت ستاد شرکت)

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار
کارشناس بهره برداری

(محل خدمت داراب ۱ نفر/ صفاشهر ۱ نفر)

۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب / – لیسانس و بالاتر در رشته  مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
کارشناس ایمنی

(محل خدمت ستاد شرکت)

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته ایمنی و بهداشت صنعتی / لیسانس و بالاتر در رشته ایمنی و بهداشت حرفه ای /

لیسانس و بالاتر در رشته حفاظت محیط کار  /

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – ایمنی صنعتی

تکنسین مکانیک

(محل خدمت فیروزآباد ۱ نفر / مهر ۱ نفر)‌

۲ زن – مرد فوق دیپلم در رشته مکانیک
تکنسین برق

(محل خدمت لامرد )

۱ زن – مرد فوق دیپلم در رشته برق
۱۱ آب و فاضلاب استان قم

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۳۴۰۰- تاریخ : ۲۰/۷/۸۹)

کارشناس بهره برداری ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
کارشناس ارشد GIS ۱ زن – مرد فوق لیسانس در رشته سیستم های اطلاعات جغرافیایی – GIS
کارشناس مالی ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
۱۲ آب و فاضلاب استان کردستان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۶۳- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس مکانیک ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات
کارشناس بهره برداری ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب /

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب

۱۳ آب و فاضلاب استان کرمانشاه

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۸۰۳- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الکترونیک ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – الکترونیک
کارشناس سیستم ها ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها
کارشناس نرم افزار ۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار
کارشناس بهره برداری ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
کارشناس ساختمان ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – عمران
کارشناس ارشد GIS ۱ زن – مرد فوق لیسانس در رشته سیستم های اطلاعات جغرافیایی – GIS
کارشناس مالی ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
کارشناس اداری ۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
کارشناس روابط عمومی ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته روابط عمومی / لیسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعی – ارتباطات /

لیسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعی

۱۴ آب و فاضلاب استان گیلان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۸۰۰- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الکترونیک

(محل خدمت رشت)

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – الکترونیک
مهندس مکانیک

(محل خدمت رشت)

۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات
کارشناس بهره برداری

(محل خدمت سیاهکل)

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب /لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – سازه های هیدورلیکی /

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب

کارشناس مالی

(محل خدمت رشت ۱ نفر/ رودبار ۱ نفر / انزلی ۱ نفر)‌

۳ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
۱۵ آب و فاضلاب استان مرکزی

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۷۱- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس مکانیک

(محل خدمت اراک)‌

۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات
کارشناس بهره برداری

(محل خدمت اراک)‌

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب /لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
کارشناس مالی

(محل خدمت محلات)‌

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
تکنسین بهره برداری

(محل خدمت شازند)

۱ زن – مرد فوق دیپلم در رشته عمران – آب / فوق دیپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق دیپلم در رشته عمران – بهره برداری از منابع آب

۱۶ آب و فاضلاب استان هرمزگان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۶- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الکترونیک ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – الکترونیک
کارشناس بهره برداری ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
کارشناس آزمایشگاه ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته شیمی / لیسانس و بالاتر در رشته میکروبیولوژی / لیسانس و بالاتر در رشته بهداشت محیط
۱۷ آب و فاضلاب استان همدان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۶۲- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

(شماره مجوز:۵۳۰/۳۰۷۴۰- تاریخ : ۲/۳/۸۹)

مهندس مکانیک

(محل خدمت تویسرکان)

۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات
کارشناس نرم افزار

(محل خدمت همدان)

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار
کارشناس بهره برداری (محل خدمت نهاوند ۲ نفر/ اسدآباد۱ نفر/  ملایر ۱ نفر/ کبودرآهنگ ۱ نفر) ۵ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی عمران – آب و فاضلاب /لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی محیط زیست – آب و فاضلاب
کارشناس حقوق

(محل خدمت بهار)

۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حقوق
تکنسین نرم افزار

(محل خدمت ملایر)

۱ زن – مرد فوق دیپلم در رشته کامپیوتر – نرم افزار
تکنسین بهره برداری

(محل خدمت فامنین ۱ نفر/ رزن ۱ نفر)

۲ مرد فوق دیپلم در رشته عمران – آب / فوق دیپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق دیپلم در رشته عمران – بهره برداری از منابع آب

کمک کارشناس مالی

(محل خدمت فامنین)

۱ زن – مرد فوق دیپلم در رشته حسابداری – / فوق دیپلم در رشته امور مالی
۱۸ آب و فاضلاب استان یزد

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۵- تاریخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الکترونیک

(محل خدمت یزد)

۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – الکترونیک
تکنسین مکانیک

(محل خدمت میبد)

۱ مرد فوق دیپلم در رشته مکانیک
۱۹ آب و فاضلاب استان لرستان

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۰۱۲تاریخ : ۲/۹/۸۹)

کارشناس نرم افزار ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار
کارشناس آزمایشگاه ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته شیمی / لیسانس و بالاتر در رشته میکروبیولوژی / لیسانس و بالاتر در رشته بهداشت محیط
کارشناس ارشد GIS ۱ زن- مرد فوق لیسانس در رشته سیستم های اطلاعات جغرافیایی – GIS
کارشناس اداری ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
تکنسین  نرم افزار ۱ زن- مرد فوق دیپلم در رشته کامپیوتر – نرم افزار
۲۰ توزیع نیروی برق استان قم

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۵۴تاریخ : ۸/۹/۸۹)

(محل خدمت حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

مهندس برق – قدرت ۷ ۴ مرد

۳زن-مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
کارشناس نرم افزار ۱ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار
کارشناس ایمنی ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته ایمنی و بهداشت صنعتی / لیسانس و بالاتر در رشته حفاظت محیط کار / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – ایمنی صنعتی
کارشناس مالی ۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
کارشناس اداری ۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
کارشناس آموزش ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت آموزشی / لیسانس و بالاتر در رشته برنامه ریزی آموزشی
کارشناس بررسی های اقتصادی ۲ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته اقتصاد نظری
کارشناس روابط عمومی ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته روابط عمومی / لیسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعی – ارتباطات / لیسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعی
تکنسین برق ۴ مرد فوق دیپلم در رشته برق
۲۱ توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۳۲تاریخ : ۸/۹/۸۹)

( محل خدمت در حوزه عملیاتی شرکت شامل: کرمان – بم ریگان – رستم آباد- جیرفت – عنبرآباد- بافت – رودبار- جیرفت- بردسیر- منوجان- قلعه گنج- کهنوج – شاهماران می باشد)

مهندس برق – قدرت ۱۵ ۱۰ مرد

۵زن-مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
کارشناس ایمنی ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته ایمنی و بهداشت صنعتی / لیسانس و بالاتر در رشته حفاظت محیط کار / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – ایمنی صنعتی
کارشناس نرم افزار ۳ زن-مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار
کارشناس مالی ۵ ۴ مرد

۱زن-مرد

لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
کارشناس اداری ۳ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
کارشناس بررسی های اقتصادی ۲ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته اقتصاد نظری
کارشناس حقوق ۲ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته حقوق
۲۲ توزیع نیروی برق استان مازندران

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۵۹تاریخ : ۸/۹/۸۹)

(محل خدمت در حوزه عملیاتی شرکت  شامل: قائمشهر – بابل – آمل – ساری – سوادکوه – بابلسر- بهشهر- نکاء- گلوگاه- فریدونکنار می باشد)

مهندس برق – قدرت ۴ ۳ مرد

۱ زن- مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
کارشناس سیستم ها ۴ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – کلیه گرایش ها
کارشناس مالی ۲ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
تکنسین برق – قدرت ۱۳ مرد فوق دیپلم در رشته برق – قدرت
تکنسین برق – الکترونیک ۱ مرد فوق دیپلم در رشته برق – الکترونیک
۲۳ توزیع نیروی برق استان گلستان

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۶۰۰ تاریخ : ۸/۹/۸۹)

(محل خدمت در حوزه عملیاتی شرکت به غیر از مرکز استان می باشد)

مهندس برق – قدرت ۱۶ ۱۱ مرد

۵زن-مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
مهندس برق –  مخابرات ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – مخابرات
کارشناس ایمنی ۲ مرد لیسانس و بالاتر در رشته ایمنی و بهداشت صنعتی / لیسانس و بالاتر در رشته حفاظت محیط کار / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – ایمنی صنعتی
کارشناس مالی ۵ زن-مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
کارشناس اداری ۲ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
تکنسین برق ۱۱ مرد فوق دیپلم در رشته برق
۲۴ توزیع نیروی برق خراسان جنوبی

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۴۵۴ تاریخ : ۷/۹/۸۹)

(شماره مجوز:۵۳۰/۲۰۶۲۱ تاریخ : ۲/۳/۸۹)

(محل خدمت در حوزه عملیاتی شرکت به غیر از مرکز استان می باشد)

کارشناس مالی ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
تکنسین برق ۱۴ مرد فوق دیپلم در رشته برق
کارشناس اداری

(خدمات مشترکین)‌

۲ زن – مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
۲۵ توزیع نیروی برق استان کرمانشاه

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۷۲ تاریخ : ۸/۹/۸۹)

(محل خدمت در حوزه عملیاتی شرکت  شامل: کرمانشاه – ماهیدشت – کوزران – اسلام آباد – هرسین – دالاهو – گیلانغرب- سرپل ذهاب می باشد)

مهندس برق – قدرت ۲ ۱ مرد

۱زن-مرد

لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
کارشناس ایمنی ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته ایمنی و بهداشت صنعتی / لیسانس و بالاتر در رشته حفاظت محیط کار / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – ایمنی صنعتی
کارشناس ارشد GIS ۱ زن- مرد فوق لیسانس در رشته سیستم های اطلاعات جغرافیایی – GIS
کارشناس اداری

(خدمات مشترکین)‌

۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
کارشناس مالی ۲ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
کارشناس اداری ۲ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
کارشناس حقوق ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته حقوق
کارشناس تدارکات ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت بازرگانی
کارشناس آمار ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته آمار
کارشناس روابط عمومی ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته روابط عمومی / لیسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعی – ارتباطات / لیسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعی
تکنسین برق ۹ مرد فوق دیپلم در رشته برق
۲۶ توزیع نیروی برق شیراز

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۸۲ تاریخ : ۸/۹/۸۹)

کارشناس نرم افزار ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار
کارشناس ایمنی ۲ مرد لیسانس و بالاتر در رشته ایمنی و بهداشت صنعتی / لیسانس و بالاتر در رشته حفاظت محیط کار / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی صنایع – ایمنی صنعتی
کارشناس مالی ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
کارشناس اداری ۲ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
کارشناس حقوق ۱ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته حقوق
کارشناس روابط عمومی ۲ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته روابط عمومی / لیسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعی – ارتباطات / لیسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعی
۲۷ توزیع نیروی برق استان یزد

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۴۶ تاریخ : ۸/۹/۸۹)

(محل خدمت در حوزه عملیاتی شرکت  شامل: اردکان – میبد – طبس – مهریز – زارچ و شاهدیه – صدوق – تفت – نیر- خاتم – بافق – ابرقو می باشد)

مهندس برق – قدرت ۵ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
کارشناس مالی ۳ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
کارشناس اداری ۷ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت دولتی / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت صنعتی
کارشناس تدارکات ۲ زن- مرد لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت بازرگانی / لیسانس و بالاتر در رشته اقتصاد بازرگانی
۲۸ مدیریت تولید برق بعثت

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۷۰ تاریخ : ۸/۹/۸۹)

(شماره مجوز:۵۳۰/۲۰۶۹۷ تاریخ : ۲/۳/۸۹)

مهندس مکانیک ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – تأسیسات حرارتی و برودتی / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – نیروگاه
تکنسین مکانیک ۲ مرد فوق دیپلم در رشته مکانیک / فوق دیپلم در رشته تکنولوژی بهره برداری نیروگاه
مهندس برق – قدرت ۱ زن-مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
۲۹ مدیریت تولید برق جنوب فارس

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۲۵ تاریخ : ۸/۹/۸۹)

تکنسین مکانیک ۲ مرد فوق دیپلم در رشته مکانیک
تکنسین برق ۱ مرد فوق دیپلم در رشته برق
تکنسین شیمی ۴ مرد فوق دیپلم در رشته شیمی
۳۰ مدیریت تولید برق نیروگاه های گازی خراسان

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۶۰ تاریخ : ۸/۹/۸۹)

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

مهندس برق – قدرت ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – قدرت / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – شبکه های انتقال و توزیع
مهندس برق – الکترونیک ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – الکترونیک
کارشناس شیمی ۳ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی شیمی – صنایع شیمیایی معدنی / لیسانس و بالاتر در رشته شیمی کاربردی
تکنسین مکانیک ۲۳ مرد فوق دیپلم در رشته مکانیک
تکنسین برق ۲ مرد فوق دیپلم در رشته برق
تکنسین شیمی ۱۵ مرد فوق دیپلم در رشته شیمی
تکنسین ایمنی ۲ مرد فوق دیپلم در رشته ایمنی و بهداشت صنعتی / فوق دیپلم در رشته حفاظت محیط کار
۳۱ مدیریت تولید برق نیروگاه های استان سیستان و بلوچستان

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۸۸ تاریخ : ۸/۹/۸۹)

(محل انجام وظیفه حوزه عملیاتی شرکت می باشد)

مهندس برق – الکترونیک ۱۰ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی برق – الکترونیک
مهندس مکانیک ۲ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – حرارت و سیالات / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – تأسیسات حرارتی و برودتی / لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی مکانیک – نیروگاه
کارشناس شیمی ۱ مرد لیسانس و بالاتر در رشته مهندسی شیمی – صنایع شیمیایی معدنی / لیسانس و بالاتر در رشته شیمی کاربردی
کارشناس مالی ۱ زن-مرد لیسانس و بالاتر در رشته حسابداری / لیسانس و بالاتر در رشته مدیریت مالی
تکنسین مکانیک ۲ مرد فوق دیپلم در رشته مکانیک / فوق دیپلم در رشته تکنولوژی بهره برداری نیروگاه
تکنسین برق ۸ مرد فوق دیپلم در رشته برق
تکنسین شیمی ۵ مرد فوق دیپلم در رشته شیمی

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها