برگزاری آزمون استخدامی استانداری تهران

مرتضی تمدن در حاشیه دوازدهمین جلسه شورای اشتغال استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تعهد استان تهران برای اشتغال در سال جاری ۳۸۰ هزار فرصت شغلی بوده است که تاکنون ۳۵۰ هزار فرصت شغلی در استان تهران ایجاد شده است.

وی با اشاره به اینکه استان تهران به ۹۲ درصد از تعهدات شغلی عمل کرده است گفت: امروز در دوازدهمین شورای اشتغال استان تهران مصوب شده است که گروه راستی آزمایی آمار اشتغال تشکیل و با مراجعه به دستگاه‌های دولتی با افرادی که به تازگی اشتغال یافته‌اند گفت‌وگو و فرم‌های مربوطه را تکمیل کند.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: در جلسه آینده شورای اشتغال که قبل از پایان سال جاری برگزار می‌شود نتیجه راستی‌آزمایی افراد شاغل شده در دستگاه‌های دولتی در سال ۹۰ را ارائه می‌کنیم.

تمدن درباره به کارگیری کارگران ساختمانی اظهار داشت: هیچ کارگر ساختمانی نمی‌تواند خارج از شمول کار به کار گرفته شود.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی استانداری تهران نیز به زودی برگزار می‌شود.

تمدن در پاسخ به پرسشی مبنی بر واردات گوشت قرمز و تنظیم بازار استان تهران اظهار داشت: کارگروه و شورای تنظیم بازار به گونه‌ای عمل می کند که عرضه و تقاضا را در سطح بازار پاسخ دهد.

وی با بیان اینکه نمایشگاه‌های بهاره تا پایان سال دایر هستند و نمایشگاه‌های عرضه میوه و مرکبات نیز تا ۱۵ فروردین سال آینده به فعالیت خود ادامه خواهند داد گفت: اگر نمایشگاه‌های بهاره برگزار نمی‌شد مطمئناً وضعیت بازار به این شکل نبود و بازار آشفته‌ای در روزهای پایانی سال داشتیم.

استاندار تهران به توزیع ۹ هزار تن مرغ منجمد در سطح بازار اشاره کرد و گفت: در صورتی که گوشت مرغ و گوساله منجمد وارد نمی‌کردیم قیمت گوشت افزایش می‌یافت.

تمدن افزود: در خصوص گوشت قرمز وارداتی هیچ محدودیتی نداریم و با قیمت ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان در سطح بازار توزیع می‌شود.

به گفته تمدن جلساتی در ستاد تنظیم بازار استان تهران در حال برگزاری است تا قیمت گوشت و مرغ کاهش یابد.

وی با بیان اینکه عملکرد و کارکرد نمایشگاه‌های بهاره مثبت است گفت: محصولات در این نمایشگاه‌ها میانگین با ۲۰ درصد تخفیف به سطح بازار ارائه می‌شود.

تمدن درباره توزیع پسته در سطح بازار اشاره کرد و گفت: کمبود پسته نداریم و پسته‌ خام با قیمت ۳۰ هزار تومان در تمامی نمایشگاه بهاره در حال توزیع است.

ترجمه رسمی مدارک به فرانسه / مترجم رسمی فرانسه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها