اعلام نتایج آزمون استخدامی فراگیر هفتم حداکثر تا ۱۵ دی

رئیس سازمان سنجش‌وآموزش کشور گفت: نتایج هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی حداکثر تا تاریخ ۱۵ دی اعلام خواهد شد.

ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی گفت: همکاران ما با دستگاه‌های اجرایی و سازمان امور اداری و استخدامی در حال هماهنگی هستند تا تاریخ اعلام نتایج هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور مشخص شود.

رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه با بیان اینکه پیش از این دو تاریخ برای نتایج اعلام شده بود افزود: یک تاریخ توسط سازمان امور اداری و استخدامی اعلام شده بود که قرار بود ۴۵ روز بعد از آزمون که همان ۱۵ دی ماه است نتایج اعلام شود و یک تاریخ دیگر هم برای اعلام نتایج هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی دهه اول دی ماه اعلام شده بود.

بیشتر بخوانید: زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص شد

رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه افزود: در بحث سنجش مشکلی وجود ندارد تنها در زمینه حد نصاب‌ها کمی بحث وجود دارد که در مجموع اعلام نتایج هفتمین آزمون استخدامی دیرتر از ۱۵ دی نخواهد بود و نتایج حتما تا یک شنبه هفته آینده ۱۵ دی اعلام خواهد شد.

برای شرکت در هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی ۵۲۱ هزار ۹۷۳ داوطلب کارت صادر شد که از این تعداد ۳۲۰ هزار و ۱۴ نفر زن و ۱۹۱ هزار و ۹۵۹ نفر مرد هستند.

این آزمون روز پنج شنبه ۳۰ آبان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در ۱۸۰ حوزه امتحانی برگزار شد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها