استخدام موئسسات حسابرسی عضو جامعه حسابداران رسمی ایران – اسفند۹۴

موسسه حسابرسی حافظ گام جهت تکمیل کادر اداری خود در کلیه سطوح به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می نماید.علاقه مندان می توانند رزومه خود را از طریق شماره فکس ۲۲۲۷۰۹۸۱ و یا آدرس پست الکترونیکی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی شاهدان برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس ارشد، سرپرست، سرپرست ارشد و مدیر حسابرسی دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند خلاصه سوابق تحصیلی و تجربی خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۳۲۸۳۱۳ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی و خدمات مدیریت آزاد رأی امین برای تکمیل کادر حسابرسی خود از در رده‌های حسابرس و حسابرس ارشد(دارای کارت پایان خدمت و مدرک لیسانس حسابداری) دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه کاری خود را از طریق تلفکس به شماره ۴-۸۸۵۱۵۱۳۳ و یا پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی ایمان پردازش اعداد برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس ، حسابرس ارشد و سرپرست دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آروین ارقام پارس برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس (با ۲سال سابقه کار حسابرسی)، حسابرس ارشد و سرپرست دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند سوابق تحصیلی و تجربی خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۹۰۱۸۳۴ و یا پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی حامیان کاردیده پارس برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده های زیر دعوت به همکاری می‌نماید.

۱- حسابرس : دارای مدرک لیسانس و بالاتر و با حداقل دو سال سابقه کار حسابرسی بعد از لیسانس

۲- حسابرس ارشد: دارای مدرک لیسانس و بالاتر با حداقل ۳ سال سابقه کار حسابرسی بعد از لیسانس

دارا بودن گواهی رتبه از جامعه حسابداران رسمی ایران امتیاز محسوب می‌شود. متقاضیان می‌توانند رزومه کاری خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۶۹۰۸۳۰ و یا پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی کاشفان نیاز به تعدادی حسابدار رسمی جهت استخدام در سمت مدیر فنی و یا شریک با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حسابداری و یا بالاتر و مسلط به زبان انگلیسی و همچنین تعدادی حسابرس و حسابرس ارشد دارد. علاقمندان می‌توانند برای اعلام و ارسال سوابق با شماره تلفن ۲-۸۸۸۶۱۱۳۱ تماس و یا سوابق خود را به شماره فکس ۸۸۸۲۷۵۵۶ و یا پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آتیه حساب ارقام از یک نفر در رده سرپرست با ۵ الی ۶ سال سابقه حسابرسی برای کار در کرج دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق شماره فکس ۳۲۵۴۵۱۶۸ ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۲۵۴۵۱۶۹ تماس حاصل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی معتمد ارکان از فارغ‌التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری و رشته‌های مرتبط برای رده‌های سرپرست، حسابرس ارشد، حسابرس و کمک حسابرس دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند خلاصه سوابق کاری و تحصیلی خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی حافظ اندیشان پارس برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های کمک حسابرس ، حسابرس و حسابرس ارشد به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند خلاصه سوابق خود را از طریق شماره فکس ۴۴۹۶۰۴۹۵ و یا پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی دانا نگر امین برای تکمیل کادر حسابرسی خود از متقاضیان در رده حسابرس (دارای مدرک کارشناسی و کارت پایان خدمت) دعوت به همکاری می‌نماید. علاقمندان می‌توانند رزومه کاری خود را از طریق فکس به شماره ۷۷۶۱۸۹۳۴ و یا پست الکترونیک به نشانی [email protected]ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آتیه حساب ارقام از یک نفر حسابرس ارشد با ۵ سال سابقه کار حسابرسی برای کار در کرج دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۲۵۴۵۱۶۹ تماس حاصل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی هوشیار ممیز در رده‌های حسابرس ارشد و سرپرست حسابرسی دعوت به همکاری می‌نماید. از متقاضیان درخواست می‌شود به نشانی http://www.hma.ir مراجعه و فرم درخواست همکاری را تکمیل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی بهنود حساب برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس ارشد، سرپرست و سرپرست ارشد دعوت به همکاری می‌نماید. افراد دارای گواهینامه آزمون رده‌های حرفه‌ای جامعه در اولویت می‌باشند. متقاضیان می‌توانند سوابق تحصیلی و تجربی خود را از طریق شماره فکس ۸۸۹۸۰۳۷۳ و یا پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آتیه حساب ارقام از یک نفر حسابرس ارشد با ۵ سال سابقه حسابرسی برای کار در کرج دعوت به همکاری می‌نماید . متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق فکس به شماره ۳۲۵۴۵۱۶۸ ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی و خدمات مالی سنجیده روش آریا از فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری در کلیه سطوح دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه کاری خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آزمون تراز ارقام برای تکمیل کادر حرفه‌ای خود در رده‌های حسابرس و حسابرس ارشد دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۷۷۴۴۰۵۴۰ و ۷۷۸۹۲۵۷۳ تماس حاصل نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آداک آئین در رده‌های حسابرس و حسابرس ارشد دعوت به همکاری می‌نماید. علاقمندان می‌توانند رزومه کاری خود را از طریق فکس به شماره ۸۸۳۰۴۶۰۲ و یا پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی و خدمات مدیریت هژیران برای تکمیل کادر حسابرسی خود در رده های حسابرس، حسابرس ارشد و سرپرست حسابرسی (دارای گواهی قبولی در آزمون رتبه‌بندی جامعه حسابداران رسمی ایران) استخدام می‌نماید. متقاضیان همکاری، اطلاعات مربوط به سوابق خود از قبیل سوابق حرفه‌ای و تحصیلی را از طریق فکس به شماره ۲۲۰۱۹۹۵۲ و یا پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی هدف همکاران در رده‌های حسابرس و حسابرس ارشد دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند سوابق تحصیلی و تجربی خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی تدبیر تراز نگار در رده‌های حسابرس(با سابقه کار)، حسابرس ارشد و سرپرست حسابرسی دارای گواهی جامعه حسابداران رسمی برای کار در تهران و شهرستانها دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
مؤسسه حسابرسی آگاهان ارقام در رده‌های حسابرس (با سابقه کار) و حسابرس ارشد دعوت به همکاری می‌نماید. متقاضیان می‌توانند رزومه خود را از طریق پست الکترونیک به نشانی [email protected] ارسال نمایند.
…………………………………………………………………………………………….
موسسه حسابرسی و خدمات مالی ارژنگ خبره در رده های حسابرس ارشد و سرپرست ( دارای گواهی قبولی در آزمون رتبه بندی جامعه حسابداران رسمی ایران) جهت تهران و اهواز دعوت به همکاری می نماید.

علاقه مندان می توانند رزومه کاری خود را به شماره فکس ۴۴۱۷۰۳۱۸ ارسال نمایند.

دیدگاه ها (۱۰۴)

 1. علی اکبر شعبانی گفت:

  سلام اکبر شعبانی هستم لیسانس حسابداری دارم و علاقه ی شدیدی به حسابرسی دارم ساکن قمم اکه کاررحسابرسی باشه میرم بدون حقوق تو شهرستانم میرم البته فقط خرج خوردو خوراکو بده

 2. نیلوفر گفت:

  باسلام
  دانشجوی کارشناسی ارشد هستم.۳ سال سابقه کار حسابداری دارم ولی دنبال کار حسابرسیم.ولی همه موسسات حسابرسی سابقه میخوان

 3. اکرم گفت:

  سلام
  من فوق دیپلموامسال گرفتم .تو شهرستانمون شرکت پسته زیاده ک بدون سابقه کاری استخدام میکنن.بنظرشما همینجا کارپیداکنم یا برم جامع حسابداران رسمی عضو شم.

 4. سیدمحسن میرزاده گفت:

  سلام،بنده لیسانس حسابداری دارم،سابقه کارهم ندارم وهرجاکه میرم میگن که حتما بایدسابقه کار در موسسه ای که با حسابداری مرتبطه داشته باشی .لطفاکمکم کنین ممنون میشوم با تشکر

  • م گفت:

   سلام متاسفانه هیچ کس صدای مارو نمیشنوه بد نیست یه شخصی همت کنه به نمایندگی از همه از طریق ۲۰و۳۰این قضیه رو رسانه ای کنه که نه دولت و نه بخش خصوصی از فارغالتحصیلان حسابداری بیسابقه حمایت نمیکنه حداقل کسانی رو که از دانشگاه های معتبر وسراسری بودن رو پوشش بدن

 5. م گفت:

  چرا ادما انقدر بی رحم شدن مگه ما چی میخوایم ۱۷سال درس خوندیم حالا فقط ازشون میخوایم یه کار بهمون بدن همین ما بی سابقه ها باید چه کنیم اگر میدونستم بعد از اون همه زحمت و شب بیداری عاقبت این طور میشه هیچ وقت این رشته رو انتخاب نمیکردم

 6. م گفت:

  سلام من لیسانس حسابدار از دانشگاه سراسری با معدل بالای ۱۸ یک سال تمام تهران و کرج را زیرو رو کردم ولی چون سابقه کار نداشتم نتونستم کار پیدا کنم لطفا کارفرمایان محترم یاری کنند ساکن کرج

  • شايان دلفاني گفت:

   سال ۸۹ کارشناسی ارشد گرفتم – یادم میاد ۳ ماه مجانی رفتم یک شرکت معتبر که از همکاران سیستم استفاده میکردند – دو سال با ماه ۳۰۰ تومن کار کردم – الان به صورت پاره وقت ۱۵ مجموعه خدماتی – بازرگانی و تولیدی را حسابداری میکنم به تنهایی – دوستان عزیز اول برید مجانی هم شده کار کنید بعد موفق میشوید

 7. فرامرز گفت:

  سلام بنده دانشجوی مقطع کارشناسی حسابداری هستم و نیاز به کارکردن در موسسات حسابرسی درتهران رو دارم برای تجربه وسابقه کار.کمکم کنید ممنون میشم. با تشکر

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها