استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان (اطلاعیه استخدام)

استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان

خبر ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ – اطلاعیه استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان

به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی شرکت صنایع مس افق کرمان می رساند، با توجه به مصوبه ستاد کرونا مبنی بر تعطیلات سراسری در کشور، مهلت ثبت نام به واسطه این موضوع تمدید خواهد شد.

بدیهی است تاریخ تمدید مهلت ثبت نام، متعاقبا از طریق سایت اطلاع رسانی می گردد.


خبر ۷ بهمن ۹۹ – دریافت کارت آزمون استخدام مجتمع های مس سرچشمه و شهر بابک

به اطلاع کلیه داوطلبین ارزیابی و جذب نیروی انسانی پیمانکاران اصلی شاغل در مجتمع های مس سرچشمه و شهربابک می رساند که تاییدیه اعلام شده در این مرحله صرفا بر اساس خود اظهاری داوطلبین انجام پذیرفته و چنانچه در هر مرحله از مراحل آزمون و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلااثر می شودو مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان بررسی مدارک ، مصاحبه و گزینش بر عهده داوطلب خواهد بود.
*** داوطلبین گرامی، ثبت اعتراض الکترونیکی جهت افرادیکه عدم تائید نهایی در ثبت نام شده اند، تا تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ روز سه شنبه ساعت ۱۶ فعال بوده و قابل تمدید نمی باشد ***

دریافت کارت


خبر ۲۶ آبان ۹۹ -آگهی ارزیابی و جذب نیروی انسانی پیمانکاران اصلی و داخلی مجتمع های مس سرچشمه و شهربابک

شرکت صنایع مس افق کرمان (سهامی عام) به منظور ارزیابی و جذب نیروی انسانی پیمانکاران اصلی و داخلی متعهد و کارآمد و به منظور ایجاد فرصت های استخدامی برابر برای کلیه نیروهای پیمانکار اصلی واجد شرایط با تاکید بر رعایت فرایند جذب و بکارگیری نیروی انسانی ضوابط و معیارهای انتخاب و استخدام نیروی انسانی از بین نیروهای شرکت های پیمانکار اصلی شرکت ملی صنایع مس ایران در مجتمع های مس سرچشمه و شهربابک دعوت به همکاری مینماید . لذا از افرادی که شرایط شرکت در آگهی ارزیابی و جذب را دارند دعوت می گردد از مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ لغایت ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ به آدرس اینترنتی www.karasa.ir (مرکز آزمونهای تخصصی دانشگاه صنعتی شریف ) مراجعه و نسبت به ثبت نام در ارزیابی و آزمون اقدام نمایند.

شرکت های پیمانکار شامل:

الف- شرکت های دارای قرارداد دوره ای مستقیم (دست اول) با شرکت ملی صنایع مس ایران

ب- شرکت های معدنی اصلی دارای قرارداد حفاری ، انفجار، باطله برداری و استخراج با شرکت ملی صنایع مس ایران

ج- شرکت های دارای قرارداد تامین نیروی انسانی مستقیم با شرکت ملی صنایع مس ایران

د- شرکت های دارای قرارداد فروش محصول تولیدی با شرکت ملی صنایع مس ایران (صرفا وابسته به موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران) که در حال حاضر حداکثر در محدوده ۱۰ کیلومتری مجتمع های مس سرچشمه و شهربابک

می باشند.

لذا به همین منظور صرفا افرادی که در یکی از شرکت های مورد نظر مشغول به فعالیت هستند و فقط در یکی از حوزه های پاراگراف بالا در حال حاضر اشتغال دارند شرایط ثبت نام در ارزیابی و آزمون را دارند.

ردیف رشته/گرایش تعداد جنسیت توضیحات مقطع مورد نیاز جهت ثبت نام
۱ کلیه گرایش ها ۱۶۰ مرد بخش مشاغل مرتبط با تولید صرفا دیپلم
۲ کلیه گرایش ها ۴۰ مرد/زن بخش مشاغل پشتیبانی دیپلم و بالاتر

الف: شرایط شرکت در ارزیابی

شرایط عمومی :

۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد)

۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تاییدمراجع ذی‌صلاح)

التحصیلی) در مقطع مورد نیاز به هنگام ثبت نام

۶- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید شرکت

۷- حداکثر سن برای شرکت در ارزیابی برای افراد مستقر در شرکت های مورد تائید ۳۳ سال متولدین (۱۳۶۶ و بعد از آن) تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ می باشد .

تبصره۱: مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب اضافه می گردد، همچنین مدت سابقه کار داوطلبان در شرکت های مورد تائید تا مورخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ در صورت پرداخت حق بیمه (حداکثر ۱۵ سال) به سن داوطلب اضافه می گردد.

تبصره ۲: داوطلب در زمان ثبت نام تحت هیچ شرایطی نباید تا تاریخ (۱۳۹۹/۰۷/۳۰) بیش از ۵۰ سال سن داشته باشد.

شرایط اختصاصی :

ارزیابی بر اساس سوابق شغلی در قراردادها ، بومی بودن افراد ، فرزندان بازنشسته ، شاغل ، از کار افتاده ناشی از کار، فوت ناشی از کار و همچنین خانواده ایثارگران، با لحاظ شرایط ذیل انجام خواهد شد:

۱: سوابق تجربی : دارا بودن حداقل۱۰ سال سابقه کار(حداقل ۳۶۵۰ روز سابقه بیمه) در شرکت های ذکر شده تا تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ (ملاک سابقه در شرکت های مذکور صرفا بر اساس سابقه فرد در یکی از قراردادهای شرکت ملی صنایع مس ایران- قید شده در شرایط آگهی- بدیهی است سایر سوابق فرد متقاضی در آن شرکت در خارج از محدوده قراردادی مذکور مورد تائید نمی باشد).

تبصره ۱: ملاک سابقه افراد ، صرفا محل قید شده در سوابق تامین اجتماعی هر فرد در شرکت های مورد تائید در سرچشمه و شهر بابک می باشد، سایر موارد می بایست توسط منابع انسانی مجتمع ها و بر اساس اسناد مثبته از جمله کارت تردد ، مجوز ورود و …تایید رسمی گردد.

تبصره ۲: مجموع سوابق افراد در شرکت ها و قراردادهای مورد تائید در هر شرایطی نباید از ۳۶۵۰ روز کمتر باشد.

تبصره ۳ : رانندگان شرکتهای پیمانکار حمل و نقل مورد تایید که از سر شبکه شرکت راهوار مس (مورد تایید اداره راهداری) استفاده می نمایند، در صورت داشتن شرایط مورد نیاز(سابقه تامین اجتماعی آن شرکت ) و در صورت تقاضا می بایستی حتم ادارای کد فعال و مالک خودرو باشند بدیهی است در صورت جذب هر یک از مالکین امتیاز خط و خودرو از فرد مذکور سلب می گردد.

تبصره ۴ : پیمانکاران شرکت های طرف قرارداد اصلی با شرایط ذکر شده آگهی به هیچ عنوان حتی در صورت پرداخت حق بیمه توسط شرکت اصلی مجاز به ثبت نام در آزمون نمی باشند.

۲: اشتغال: متقاضی می بایست حتما در زمان ثبت نام در یکی از شرکتهای پیمانکاری مورد تایید اشتغال داشته باشد و صرفا در یکی از قراردادهای دوره ای مستقیم (دست اول) ، شرکت های معدنی اصلی دارای قرارداد حفاری ، انفجار، باطله برداری و استخراج با شرکت ملی صنایع مس ایران ، شرکت های تامین نیروی انسانی مستقیم با شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت های دارای قرارداد فروش اصلی با شرکت ملی صنایع مس ایران (وابسته به موسسه صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران)که در حال حاضر حداکثر در محدوده ۱۰ کیلومتری مجتمع ها می باشد، مشغول به فعالیت باشند .

۳: مدرک تحصیلی: پذیرفته شدگان نهایی جذب شده صرفا جهت مشاغل اجرایی (تولیدی – پشتیبانی ) با شرایط احراز دیپلم به خدمت گرفته خواهند شد و تا ۱۰ سال با ارائه تعهد محضری مجاز به ارائه مدرک تحصیلی بالاتر نمی باشند.

۴: سلامت: نیروی انسانی مورد نظر علاوه بر داشتن شرایط عمومی جذب بایستی از سلامت جسمی با تایید واحد ایمنی و طب صنعتی برخوردار باشند.

توضیحات مهم:

۱- متقاضیان بر اساس ضوابط و مقررات قانون کار به صورت قرارداد تامین نیرو جذب می گردند و ضمنا پذیرفته شدگان نهایی با علم به کاهش احتمالی حقوق و مزایا ، حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نمایند .

۲- چنانچه در هر مرحله از جذب و در هر زمان محرز شود متقاضی به اشتباه و یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی می باشد از انجام مراحل بعدی محروم و از روند جذب حذف خواهد شد.

۳- هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در یکی از اعلام نیاز های نیروی انسانی (تولیدی ، پشتیبانی ) را دارد.

۴- در مواردی که دریک خانواده دو نفر شامل شرایط شرکت در ارزیابی و آزمون می باشند ،تنها یک نفر در صورت قبولی نهایی پذیرفته خواهد شد.

۵- در صورت انصراف هریک از قبول شدگان نهایی ، به هر دلیلی اعم از کاهش حقوق و … حق اشتغال در شرکت فعلی از فرد مذکور ، سلب خواهد شد.

۶- جذب افراد دارای معافیت پزشکی در صورت قبولی پس از تائید مرکز طب صنعتی و در صورت انطباق با شرایط شغل امکان پذیر می باشد.

۷- داوطلب با علم و آگاهی کامل از شرایط و نحوه ی ثبت نام، در صورت ثبت نام در آزمون بدون داشتن شرایط آگهی حق هر گونه اعتراض نسبت به پرداخت وجه ثبت نام را نخواهد داشت .

ب : نحوه ثبت نام و مهلت آن

متقاضیان پس ازمطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن حداکثر تا پایان روز ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ فرصت خواهند داشت به آدرس اینترنتی www.karasa.ir (مرکز آزمونهای تخصصی دانشگاه صنعتی شریف ) مراجعه وبرای شرکت در آزمون و ارزیابی ثبت نام نمایند .

۱- واریز مبلغ ۱.۱۰۰.۰۰۰ ریال (یک میلیون و صد هزار ریال) به صورت الکترونیکی و بانکی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف به عنوان حق ثبت نام .

توجه :وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد .

۲- متقاضی می بایست موارد زیر را اسکن و فایل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:

– عکس داوطلب (سایز ۴*۳)

– کارت ملی

– شناسنامه

– گواهی فراغت از تحصیل

– کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت قانونی دائم (برای متقاضیان مرد)

– مدارک سوابق پرداخت حق بیمه و مرتبط که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد.(نام شعبه و کارگاه و جزییات سوابق کار به طورکامل قید شده باشد)

– آخرین حکم کارگزینی

– مدارک و مستندات مرتبط با فرزند بازنشسته، شاغل ، فوتی و از کار افتادگی ناشی از کار، به همراه کد پرسنلی برای فرد بازنشسته و شاغل

– مدارک و مستندات ایثارگری

– تکمیل کامل ودقیق فرم پیوست شماره ۱ و ۲

– برگه مالکیت خودرو(برای رانندگان شرکت های پیمانکار حمل و نقل مورد تائید از سرشبکه شرکت راهوار) و داشتن کد تائید شده نظارت

توجه : حجم عکس نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و سایر موارد اسکن شده نیز نباید بیشتر از ۱۰۰کیلوبایت باشد .

سایر توضیحات :

۱- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد . (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)

۲- متقاضیان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند .

۳- لازم است متقاضیان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند . مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از تائید اینکه متقاضی شرایط شرکت در آزمون را دارد یا خیر بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند . بدیهی است در هر یک از مراحل حتی پس از بکارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارک مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه کار ، از روند جذب حذف خواهند شد .

ج : دریافت کارت شرکت در آزمون

دریافت کارت شرکت در آزمون در صورت تائید نهایی و احراز شدن شرایط شرکت در ارزیابی به شرح ذیل می باشد :

۱ – دریافت کارت از طریق سایت کارآسا طبق کد رهگیری ارائه شده ، امکان پذیر است .

۲ – محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است .

د : نحوه برگزاری آزمون

۱- آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد .

۲- آزمون تولیدی شامل ۱۰۰ سوال در زمینه معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان وادبیات فارسی ، ریاضی ، هوش و زبان انگلیسی می باشد .

۳- آزمون پشتیبانی شامل ۱۰۰سوال عمومی و تخصصی می باشد . که شامل معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان وادبیات فارسی و زبان انگلیسی و فن آوری ، ریاضی و هوش خواهد بود .

تبصره : اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد ارزیابی توزیع می شود .

ه : اعلام نتایج

از بین افرادی که حائز بیشترین امتیاز در ارزیابی و آزمون گردیده اند جهت مصاحبه معرفی خواهند گردید . متقاضیان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند باشماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵-۶۶۵۳۰۰۴۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

برای ثبت نام در آزمون کلیک کنید.

برای دریافت فرم های پیوست کلیک کنید.


خبر ۲۵ آبان ۹۹ – اطلاعیه تکمیل پرونده پذیرفته شدگان آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان 

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۵۰۰ نفری شرکت صنایع مس افق کرمان می رساند ؛ جهت آغاز پروسه ثبت نام و تکمیل پرونده ، ابتدا از طریق لینک مربوطه (لینک دانلود) کلیه مدارک و فرم ها تهیه و با دقت تکمیل گردد و بعد از اعلام واحد کارگزینی شرکت صنایع مس افق کرمان در روز مربوطه و ساعت تعیین شده به آدرس : شهر مس سرچشمه انتهای بلوار ایثارگران شرکت صنایع مس افق کرمان مراجعه فرمایید .
ضمنا رعایت موارد ذیل جهت جلوگیری از ازدحام و شیوع ویروس کرونادر هنگام حضور الزامی است :
۱- از آوردن همراهی جدا خودداری فرمائید
۲- ماسک ، دستکش و خودکار به همراه داشته باشید
۳-راس ساعت مقرر جهت تحویل مدارک و تشکیل پرونده حضور پیدا کنید.
۴-کپی های مربوطه را از قبل تهیه نمایید.
بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد مذکور از پذیرش جنابعالی معذوریم
شماره تماس :۳۴۳۱۰۹۴۴(داخلی۲۰۴-۲۳۲)


خبر ۱۷ آبان ۹۹ – استخدام شرکت صنایع مس افق کرمان

آگهی ارزیابی و جذب نیروی انسانی از پیمانکاران اصلی شاغل در مجتمع های مس سرچشمه و شهربابک

شرکت صنایع مس افق کرمان (سهامی عام) به منظور تامین نیروی ۲۰۰ نفری از پیمانکاران اصلی و داخلی متعهد و کارآمد به منظور ارائه خدمات در مشاغل اجرایی خط تولید با تاکید بر رعایت فرایند جذب و بکارگیری نیروی انسانی، از طریق آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی پس از ارزیابی، از بین نیروهای شرکت های پیمانکار اصلی شاغل در مجتمع های مس سرچشمه و شهربابک دعوت به همکاری می نماید . لذا از افرادی که شرایط شرکت در فرآیند ثبت نام را دارند دعوت می گردد از مورخ ۹۹/۰۸/۲۵ به آدرس اینترنتی www.karasa.ir (مرکز آزمونهای تخصصی دانشگاه صنعتی شریف ) مراجعه و با توجه به شرایط مندرج نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


خبر ا اردیبهشت ۹۹ – اطلاعیه زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان به اطلاع می رسانیم، با توجه به تمدید قرنطینه تا پایان فروردین ماه در تهران توسط دولت، مقرر شد اعلام نتایج مرحله اول آزمون مورد نظر در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ انجام گردد.


خبر ۲۶ اسفند ۹۸ – تغییر زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان به اطلاع می رسانیم،با عرض پوزش از داوطلبان گرامی شرکت کننده در آزمون استخدامی شرکت پیشگامان افق کرمان ، با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی دانشگاه ها و با هماهنگی آن شرکت محترم زمان اعلام نتایج آزمون مرحله اول به نیمه دوم فروردین سال ۱۳۹۹ موکول شد.


خبر ۱۵ بهمن ۹۸ – زمان اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون استخدامی روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ اعلام می گردد.


خبر ۲۸ دی ۹۸ – دریافت کارت آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان به اطلاع می رسانیم،لینک دریافت کارت آزمون فعال گردید


خبر ۲۰ آذر ۹۸ – زمان دریافت کارت و آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان

داوطلبان گرامی زمان برگزاری آزمون شرکت پیشگامان افق کرمان( وابسته به شرکت سرمایه گذاری مس) *در تاریخ ۳ و ۴ بهمن ماه می باشد*
ضمنا دریافت کارت ورود به جلسه از تاریخ ۲۸ دی ماه روز شنبه ساعت ۱۰ فعال میگردد


خبر ۱۵ مهر ۹۸ – تمدید ثبت نام استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان

داوطلبان گرامی تمدید ثبت نام تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ روز یکشنبه ساعت ۱۷ و ضمنا مهلت اصلاح اطلاعات ثبت شده تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ روز سه شنبه ساعت ۱۷ می باشد.


خبر ۴ مهر ۹۸ – اعلام منابع آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان به اطلاع می رسانیم،منابع آزمون اعلام گردید.

برای مشاهده منابع اینجا کلیک کنید


خبر ۲۴ شهریور ۹۸  – استخدام شرکت پیشگامان افق کرمان

شرکت پیشگامان افق کرمان (سهامی خاص) وابسته به شرکت سرمایه­ گذاری مس در نظر دارد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود و شرکت های پیمانکار تحت پوشش ، به منظور ارائه خدمات به مجتمع های مس سرچشمه و شهربابک از بین واجدین شرایط بومی، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و روانشناختی در قالب قانون کار دعوت به همکاری نماید . افرادیکه متقاضی شرکت در آزمون می باشند به آدرس اینترنتی www.karasa.ir مرکز آزمون های تخصصی دانشگاه صنعتی شریف مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در مقطع و رشته تحصیلی مورد نظر با توجه به شرایط ذکر شده ، از تاریخ ۹۸/۰۷/۰۱ لغایت ۹۸/۰۷/۱۴ اقدام نمایند . تاریخ آزمون متعاقباً اعلام خواهد گردید .
جدول رشته ها و گرایش های تحصیلی مورد نیاز

مقطع رشته تعداد توضیحات
دیپلم کلیه گرایش ها ۱۰۲ مرد
کلیه گرایش ها ۱۱ مرد(‌داشتن گواهینامه پایه یک )
کلیه گرایش ها ۵ مرد(‌داشتن گواهینامه ویژه لیفتراک )
کلیه گرایش ها ۶ مرد (داشتن گواهینامه ویژه دستگاههای بارکننده( شاول) )
کلیه گرایش ها ۲۵ مرد(‌داشتن گواهینامه پایه یک وگواهینامه ویژه کامیون های معدنی )
فوق دیپلم برق( الکترونیک/ابزاردقیق) ۴۵ مرد
برق قدرت ۳۶ مرد
برق مخابرات ۲ مرد
گروه امور اداری و مدیریت ۳ مرد
گروه خدمات ایمنی و آتش نشانی ۳ مرد
گروه شیمی ۲۶ مرد
گروه کامپیوتر ۲ مرد
گروه کامپیوتر ۲ مرد / زن
گروه مکانیک ۳۰ مرد
گروه مواد ۸ مرد
گروه معدن ۲ مرد
لیسانس آتش نشانی ۱ مرد
برق مخابرات ۱ مرد
معدن-استخراج ۴ مرد
معدن-استخراج ۱ مرد / زن
معدن(استخراج-اکتشاف-فرآوری) ۱ مرد / زن
معدن(استخراج-اکتشاف) ۲ مرد
مکانیک(سیالات و جامدات) ۲۴ مرد
مکانیک(سیالات و جامدات) ۱ مرد / زن
گروه مکانیک ۱ مرد
ایمنی صنعتی/بهداشت حرفه ای/HSE ۹ مرد
ایمنی صنعتی/بهداشت حرفه ای/HSE ۱ مرد / زن
برق (الکترونیک/ابزاردقیق) ۳۲ مرد
برق قدرت ۲۲ مرد
پرستاری ۷ مرد
حسابداری ۷ مرد
حسابداری ۷ مرد / زن
زمین شناسی ۴ مرد
گروه بهداشت محیط و محیط زیست ۱ مرد
بهداشت حرفه ای ۱ مرد / زن
مدارک پزشکی ۱ مرد
گروه پیراپزشکی ۱ مرد
گروه حقوق ۱ مرد
گروه شیمی ( شیمی – محض – کاربردی ) ۹ مرد
گروه شیمی ( شیمی – محض – کاربردی ) ۴ مرد / زن
گروه عمران ۱ مرد
گروه کامپیوتر ۲ مرد
گروه کامپیوتر ۳ مرد / زن
مهندسی صنایع(صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستم-تکنولوژی صنعتی-تولید صنعتی) ۱۷ مرد
مهندسی صنایع(صنایع-برنامه ریزی و تحلیل سیستم-تکنولوژی صنعتی-تولید صنعتی) ۵ مرد / زن
معدن-اکتشاف ۱ مرد
مهندسی شیمی ۳ مرد
مهندسی شیمی ۱ مرد / زن
مهندسی مواد(متالورژی صنعتی-متالورژی استخراجی-ریخته گری) ۱۵ مرد
مهندسی مواد(متالورژی صنعتی-متالورژی استخراجی-ریخته گری) ۱ مرد / زن
تعداد کل ۵۰۰ نفر

 

الف: شرایط شرکت در آزمون

۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی

۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد)

۴- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذی‌صلاح)

۵- فراغت کامل تحصیلی (داشتن مدرک فارغ­التحصیلی) در مقطع مورد نیاز به هنگام ثبت نام

۶- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، موسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۷- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تایید شرکت

۸- حداکثر سن قابل قبول برای داوطلبین دیپلم ۳۳ سال ، داوطلبین فوق دیپلم ۳۴ سال و داوطلبین لیسانس و فوق لیسانس ۳۵ سال تمام تا تاریخ ۹۸/۰۶/۳۱می باشد.
تبصره ۱ : سوابق کار معتبر و مرتبط در شرکت های پیمانکاری و پروژه های طرف قرارداد در مجتمع مس شهر بابک و مس سرچشمه که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد (حداکثر به مدت ۱۵ سال ) و همچنین مدت زمان خدمت سربازی (حداکثر به مدت ۲ سال ) به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد

تبصره ۲ : داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نموده اند و یا در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن درآمده اند به میزان حضور در جبهه و یا مدت اسارت به حداکثر سن آنها اضافه می شود .

تبصره ۳ : افراد خانواده معظم شهداو جاویدالاثر (همسر و فرزند ) ، جانبازان ۲۵ درصد به بالا و آزادگان به میزان ۵ سال به حداکثر سن اضافه خواهد شد .

۹- متقاضیان می بایست بومی یکی ازشهرستان های: رفسنجان، شهربابک، انار و یا بخش پاریز باشند.
توضیح : بومی به افرادی اطلاق می گردد که دارای حداقل یکی از شرایط ذیل باشند:

– محل تولد یا محل صدور شناسنامه فرد در یکی از توابع مناطق مذکور باشد.

– حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع مناطق مذکور باشد .

– همسر و فرزندان کارکنان نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که ۳ سال سابقه خدمت در شهرستان های مذکور دارند.

– کارکنان شرکتهای پیمانکاری و پروژه­ای مرتبط و مستقر در مجتمع های مس سرچشمه و شهربابک که تا قبل از تاریخ ۳۱/۰۶/۱۳۹۸ حداقل به مدت ۵ سال در این شرکتها در یکی از قراردادهای مرتبط با شرکت مس مشغول به کار بوده و سوابق کاری آنها به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد.

– فرزندان بازنشستگان شرکت ملی صنایع مس ایران که محل تولد آنها خارج از مناطق اعلام شده است .

– تعیین بومی بودن توسط شورای اسلامی با تایید بخشداری (فقط بخش پاریز)
توضیحات مهم :

۱ – پذیرفته شده گان صرفاً از بین مناطق اعلام شده در بند ۹ به تناسب ترکیب جمعیتی هر منطقه و محل خدمت آنها به تشخیص شرکت و بر اساس شغل و مقطع تحصیلی انتخابی فرد متقاضی در مجتمع های سرچشمه و شهربابک تعیین خواهد شد.

۲ – متقاضیان صرفاً در یک مقطع تحصیلی مجاز به شرکت در آزمون می باشند .

۳ – پذیرفته‌ شدگان نهایی تابع قانون کار و تامین اجتماعی خواهند بود.

۴- تایید سلامت و توانایی کامل جسمی و روانی پذیرفته شدگان نهایی بر عهده واحد طب کار شرکت می باشد.

۵- با توجه به اینکه پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می باشد لذا پذیرفته شدگان نهایی صرفاً با شرایط و مدرک تحصیلی پذیرش شده (حداقل ۱۰ سال با همان مدرک تحصیلی پذیرش شده) به کار در مجتمع های سرچشمه و شهربابک بر اساس تعهد محضری اخذ شده مشغول به فعالیت می گردند.

۶- سهمیه ایثارگران ۲۰ درصد شامل :جانبازان ، آزادگان و همسر و فرزندان شهدا ، همسر و فرزندان جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال اسارت ، خواهر و برادر شهدا می باشد و سهمیه ایثارگران ۵ درصد شامل رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنها و فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت می باشد . (مشروط به کسب حداقل ۶۰ درصد میانگین نمرات پذیرفته شدگان در هر مقطع تحصیلی یک برابر ظرفیت ) ، بدیهی است تنها یکی از فرزندان خانواده هر ایثارگر از سهمیه مربوط برخوردار خواهد گردید .

تاییدیه مدت حضور داوطلبانه اختیاری در جبهه ها با معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاونت توسعه و منابع جهاد کشاورزی می باشد و سایر مراجع مورد تایید نمی باشد .

۷- فرزندان بازنشستگان ، فوتی و ازکارافتادگان مس و همچنین کارکنانی که در شرکت های پیمانکاری و پروژه های طرف قرارداد در مجتمع مس شهر بابک و مس سرچشمه خدمت نموده اند در اولویت استخدام می باشند .

ب : نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان پس از مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن حداکثر تا پایان روز ۱۴/۰۷/۱۳۹۸ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند .

۱- واریز مبلغ ۷۰۰،۰۰۰ ریال (هفتصد هزار ریال) به صورت الکترونیکی و بانکی از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف به عنوان حق ثبت نام .

توجه : وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد .

۲- داوطلب می بایست موارد زیر را اسکن و فایل مربوطه را در هنگام ثبت نام به همراه داشته باشد و در سایت ثبت نام بارگذاری نماید:

– عکس داوطلب (سایز ۴*۳)

– گواهی فراغت از تحصیل

– کارت ملی

– شناسنامه

– کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (برای متقاضیان مرد)

– مدارک بومی بودن

– مدارک سابقه کار مورد نیاز که به تایید سازمان تامین اجتماعی رسیده باشد .

– مدارک و مستندات ایثارگری

توجه : حجم عکس نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و سایر موارد اسکن شده نیز نباید بیشتر از ۱۰۰ کیلوبایت باشد .
سایر توضیحات :

۱- ثبت مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرمت موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد . (دریافت کد رهگیری به منزله تایید نهایی ثبت نام نمی باشد)

۲- داوطلبان باید پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و نسبت به چاپ تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایند .

۳- لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند . مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون ، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند . بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون ، مصاحبه و اعلام نتایج و حتی پس از بکارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارک مشاهده شود ، ضمن ممانعت از ادامه کار ، اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت .
ج : دریافت کارت آزمون

۱- دریافت کارت از طریق سایت کارآسا طبق کد رهگیری ارائه شده ، امکان پذیر است .

۲- محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است .
د : نحوه برگزاری آزمون

۱- آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد .

۲- آزمون مقطع دیپلم شامل ۱۰۰ سوال در زمینه معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی ، ریاضی ، هوش و زبان انگلیسی می باشد .

۳- آزمون مقاطع فوق دیپلم و بالاتر شامل ۵۰ سوال عمومی و ۵۰ سوال تخصصی می باشد . سوالات عمومی شامل معارف اسلامی ، علوم اجتماعی ، زبان و ادبیات فارسی و زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات و سوالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود . (منابع تخصصی در بخش ثبت نام موجود می باشد)

تبصره : اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود .

ه : اعلام نتایج آزمون

به تعداد سه برابر ظرفیت مورد نیاز در هر رشته از بین افرادی که حائز بیشترین امتیاز در آزمون کتبی گردیده اند (مشروط به کسب حداقل ۶۰ درصد میانگین نمرات پذیرفته شدگان در هر مقطع تحصیلی یک برابر ظرفیت ) جهت مصاحبه معرفی خواهند گردید . در هر رشته نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد . داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵-۶۶۵۳۰۰۴۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایند .

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها