استخدام شرکت پالایش نفت آفتاب (استخدام جدید)

آگهی استخدام شرکت پالایش نفت آفتاب

استخدام شرکت پالایش نفت آفتاب – ۱۷ مهر ۱۴۰۰

شرکت پالایش نفت آفتاب در نظر دارد با استعانت از خداوند متعال و در راستای مسئولیت اجتماعی و با هدف کمک به ایجاد اشتغال پایدار و همچنین تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی در استان هرمزگان – بندرعباس، تعداد ۵۰ نفر از داوطلبان واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته‌ها و گرایش‌های مندرج در جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون، مصاحبه و طی مراحل انتخابی از میان متقاضیان بومی استان هرمزگان جذب نماید.
مهلت ثبت نام تا ۳۰ مهر ۱۴۰۰ می باشد.

جدول نیازمندی های نیروی انسانی پالایشگاه نفت آفتاب

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی گرایش تحصیلی تعداد جنسیت
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک کلیه گرایش ها ۱۸ مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی شیمی کلیه گرایش ها (بجز گرایش HSE و محیط زیست) ۷ مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی برق بدون گرایش – الکترونیک – کنترل و ابزار دقیق– قدرت ۱۱ مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی عمران کارشناسی (کلیه گرایشها) ۳ مرد
کارشناسی ارشد (گرایش سازه)
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی صنایع کلیه گرایش ها ۳ مرد
کارشناسی / کارشناسی ارشد بازرسی فنی ۲ مرد
مهندسی متالورژی کلیه گرایشها
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست ۲ مرد
مهندسی شیمی محیط زیست
کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی ۲ مرد
مهندسی شیمی HSE
کاردانی ایمنی و آتش نشانی ۲ مرد

> شرایط عمومی استخدام شرکت پالایش نفت آفتاب

۱- تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
۲- اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور (مصرح در قانون اساسی)
۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (غیر پزشکی)
۴- عدم سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت اجتماعی شده باشد.
۵- نداشتن تعهد خدمت در دستگاه‌ها، موسسات و شرکت‌ها در زمان دعوت به کار
۶- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی و عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان‌گردان، طبق تایید پزشک معتمد شرکت
۷- دارا بودن حداکثر ۲۸ سال تمام (۱۳۷۲/۰۱/۰۱ به بعد) برای دارندگان مدرک کاردانی و کارشناسی و حداکثر ۳۰ سال تمام (۱۳۷۰/۰۱/۰۱ به بعد) برای مدرک کارشناسی ارشد (توجه: حداکثر سن اعلام شده، برای تمامی مقاطع تحصیلی با احتساب خدمت نظام وظیفه است).
۸- دارا بودن دانشنامه یا گواهینامه موقت فراغت از تحصیل مورد تایید وزار علوم، تحقیقات و فناوری برای کلیه متقاضیان مقاطع مختلف دانشگاهی، بدون ذکر کلمه ی معادل و ارزش استخدامی.
۹- این آزمون مختص متقاضیان بومی استان هرمزگان است. بومی به فردی اطلاق می شود که حداقل یکی از شرایط زیر را دارا باشد.
• محل تولد یا صدور شناسنامه متقاضی استان هرمزگان بوده و در حال حاضر در این استان سکونت داشته باشد.
• متقاضی مدرک دیپلم خود را از استان هرمزگان اخذ کرده و در حال حاضر در این استان سکونت داشته باشد.
• متقاضی ساکن استان هرمزگان بوده و حداقل ۵ سال در استان سکونت داشته باشد.

> مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام

ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ لغایت ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ با مراجعه به سایت شرکت پالایش نفت آفتاب انجام می‌پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع‌رسانی‌های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی به شرح ذیل است:
۱- ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی
۲- متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴ × ۳ خود را با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
۳- واریز مبلغ ۶۲۵۰۰۰ ریال (شصت و دو هزار و پانصد تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت الکترونیکی به حساب دانشگاه هرمزگان
۴- فایل اسکن شده کارت ملی با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت

> زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی پالایش نفت آفتاب

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ لغایت چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.

> زمان و محل برگزاری آزمون استخدام پالایش نفت آفتاب

تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنج شنبه یا جمعه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ یا ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.

> منابع آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت آفتاب

آزمون تخصصی به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. منابع آزمون به شرح جدول زیر است.

رشته تحصیلی مواد آزمون
مهندسی مکانیک مکانیک سیالات- مقاومت مصالح- انتقال حرارت- ترمودینامیک-استاتیک- دینامیک و ارتعاشات
مهندسی شیمی کنترل فرایند- انتقال جرم و عملیات واحد- طرح راکتورهای شیمیایی- ترمودینامیک- مکانیک سیالات-انتقال حرارت
مهندسی برق الکترونیک- بررسی سیستم‌های قدرت- کنترل سیستم‌های خطی- ابزار دقیق- ماشین های الکتریکی
مهندسی عمران سازه‌های فولادی- سازه‌های بتنی- مکانیک خاک و پی سازی- استاتیک و مقاومت مصالح- تحلیل سازه- زلزله- متره و برآورد
مهندسی صنایع طرح ریزی واحدهای صنعتی- برنامه ریزی و کنترل پروژه- برنامه ریزی و کنترل تولید-کنترل کیفیت-مبانی سازمان و مدیریت- تحقیق در عملیات- اقتصاد مهندسی- کنترل موجودی
بازرسی فنی مهندسی متالورژی متالورژی فیزیکی و مکانیکی- الکتروشیمی و خوردگی-مقاومت مصالح و تست های غیرمخرب- ترمودینامیک و مکانیک سیالات
مهندسی محیط زیست مهندسی شیمی (گرایش محیط زیست) آلودگی‌های محیط زیست- ارزیابی محیط زیست- آلودگی آب هوا و صوتی- بیماریهای حرفه ای و مخاطرات شغلی-اصول ایمنی و حفاظت محیط زیست- مدیریت ریسک
مهندسی ایمنی مهندسی شیمی (گرایش HSE) عوامل فیزیکی و شیمیایی محیط کار- حریق و روشهای مبارزه با ان- اصول بهداشت محیط- دفع مواد زاید صنعتی- الودگی هوای محیط کار و کنترل آن- HSE
ایمنی- آتش نشانی سیستم‌های اعلان حریق- سیستم‌های اطفای حریق- اصول پیشگیری و علل بروز و گسترش حریق- آبرسانی در عملیات اطفاءحریق- HSE- واکنش در مقابله با حریق و سوانح- کمک های اولیه

> مراحل جذب

• از داوطلبانی که در آزمون کتبی حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه تخصصی و عمومی دعوت به عمل خواهد آمد.
• پس از طی مراحل جذب و معاینات طب صنعتی، پذیرفته شدگان نهایی جهت شرکت در دوره‌های آموزشی علمی و عملی (دوره سه ماه آزمایشی) معرفی خواهند شد که در صورت موفقیت‌ در دوره‌های مذکور در این مرحله اقدام لازم به منظور استخدام نهایی آنان توسط شرکت پالایش نفت آفتاب صورت خواهد پذیرفت. بدین ترتیب قبل از مراحل پیش گفته همچنین پیش از طی نمودن موفقیت آمیز دوره های آموزشی، شرکت هیچ گونه تعهدی منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.

> نکات قابل توجه

۱- افرادی که موفق به سپری‌ نمودن آزمون و مصاحبه فنی و عمومی و آزمایش‌های طب‌صنعتی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره‌های آموزشی تعهدات و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می‌گردد را به شرکت ارائه دهند.
۲- منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره‌های آموزشی از عقد قرارداد استخدامی و آغاز کار خودداری نمایند کلیه هزینه‌های مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخیص شرکت از محل تضامین آنان برداشته خواهد شد.
۳- تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هر یک از مراحل اشاره شده و نهایتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می‌نمایند.

> تذکرات مهم

۱- چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط داوطلب (به عمد یا به سهو) خلاف واقع و یا مغایر با شرایط اعلام شده در متن آگهی‌های استخدام این شرکت ‌باشد مسئولیت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان حتی در صورتی که حکم استخدامی هم صادر شده باشد، حکم مزبور لغو و بلااثر شده و حق هرگونه اعتراض از داوطلب سلب می‌گردد. بنابراین لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرایط مندرج در این آگهی باشد و از ارائه اطلاعات غیر واقعی جداً خودداری نمایند.
۲- ثبت نام فقط در رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی اعلام شده در جدول مجاز خواهد بود و داوطلبان می بایست با رشته، گرایش و مقطع تحصیلی ذکر شده در جدول نیازمندی ها در آزمون شرکت نمایند. بنابراین خواهشمند است از ثبت نام در رشته‌های تحصیلی مشابه یا مدارک تحصیلی بالاتر جداً خودداری نمایند.
۳- ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
۴- هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحوی غیر از سامانه اینترنتی مورد قبول نمی باشد.
۵- مجدداً تاکید می‌گردد که استخدام صرفاً براساس آئین نامه و مقررات شرکت می باشد.
۶- نتایج آزمون کتبی بصورت چند برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و طی نمودن موفقیت آمیز دوره های آموزش های عمومی و تخصصی و با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌پذیرد.
۷- مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش‌آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۸- وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.
۹- در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه اصل و کپی مدارک الزامی است.
۱۰- شرکت پالایش نفت آفتاب هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره براساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.
داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرکت خصوصی پالایش نفت آفتاب به سایت شرکت مراجعه نمایند.

اطلاعات مفید و کاربردی آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت آفتاب:
تقویم آزمون:
مهلت ثبت نام در آزمون: تا ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰
زمان دریافت کارت آزمون: ۱۰ الی ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۰
زمان برگزاری آزمون: ۱۳ یا ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۰

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها