استخدام شرکت صنایع شیر ایران در سال ۱۴۰۰ (اعلام نتایج آزمون)

استخدام شرکت صنایع شیر ایران در سال ۱۴۰۰

آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)

خبر ۱۱ دی ۱۴۰۰- اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران در سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران به اطلاع می رسانیم، نتایج آزمون کتبی اعلام گردید.

مشاهده لینک نتایج


خبر ۲۳ آذر ۱۴۰۰- دریافت کارت آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران در سال ۱۴۰۰

اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام محل باجه‌های رفع نقص آزمون تامین نیروی انسانی شرکت صنایع شیر ایران

به اطلاع داوطلبان گرامی آزمون تامین نیروی انسانی شرکت صنایع شیر ایران می‌رساند؛ آزمون در روز جمعه ۲۶ آذرماه ۱۴۰۰ به صورت هم‌زمان در سراسر کشور برگزار می‌شود، لذا داوطلبان می‌توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه از ساعت ۱۱ صبح روز سه‌شنبه ۲۳ آذرماه به پروفایل کاربری خود در سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir، مراجعه نموده و نسبت به چاپ آن اقدام نمایند.

دریافت لینک کارت


خبر ۱۷ آذر ۱۴۰۰ – اطلاعیه زمان دریافت کارت و برگزاری آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران به اطلاع می رسانیم،زمان برگزاری آزمون روز جمعه ۲۶ آذرماه و زمان توزیع کارت ورود به جلسه، ۲۳ آذرماه می‌باشد.


خبر ۲۵ آبان ۱۴۰۰: اطلاعیه تمدید مجدد ثبت نام و تغییر زمان آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران در سال ۱۴۰۰

ضمن آرزوی موفقیت سایت استخدام برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع می رسانیم، مهلت ثبت نام آزمون استخدامی  شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) تا پایان روز اول آذر ۱۴۰۰ تمدید گردید. همچنین زمان برگزاری آزمون روز جمعه ۲۶ آذر ماه می‌باشد.


استخدام شرکت صنایع شیر ایران در سال ۱۴۰۰ – ۲۸ مهر ۱۴۰۰

با استعانت از خداوند متعال، شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) به منظور تامین و تکمیل بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز در استانهای آذربایجان شرقی، اصفهان، تهران، زنجان، فارس، کرمان، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خوزستان، گلستان، گیلان، لرستان، مرکزی، همدان، بر اساس ضوابط، مقررات و آییننامه داخلی خود، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی متمرکز عمومی و تخصصی، مصاحبههای تخصصی و عمومی و طی مراحل گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد کار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی بهکارگیری مینماید. دارندگان بالاترین امتیازات براساس نتایج آزمون کتبی و مدارک ارسالی برای انجام مصاحبه های عمومی و تخصصی دعوت خواهند شد.
مهلت ثبت نام از ۱ الی ۱۲ آبان ۱۴۰۰ می باشد.

> مراحل بکارگیریمرحله اول : ثبت نام در آزمون از طریق سایت جهاد دانشگاهی
مرحله دوم : شرکت و موفقیت در آزمون علمی کتبی
مرحله سوم : کنترل مدارک داوطلبان مطابق با الزامات قید شده در متن آگهی
مرحله چهارم : ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی
مرحله پنجم : بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش)
مرحله ششم : ارزیابی سلامت جسمانی و روانی از طریق انجام معاینات پزشکی و روانشناسی
مرحله هفتم : موفقیت در دوره های آموزش شغلی بدو استخدام

> شرایط عمومی داوطلبان

١ .داشتن تابعیت ایرانی و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران
٢ .التزام به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
٣ .دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (به تقاضای داوطلبانی که دارای کارت یا برگه معافیت موقت تحت هر عنوان هستند به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد)
۴ .عدم سابقه وابستگی یا عضویت در احزاب و گروه های سیاسی معارض با نظام جمهوری اسلامی ایران
۵ .دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و بالاتر در رشتههای تحصیلی مرتبط با پستهای سازمانی (طبق جدول شرایط احراز مشاغل) از دانشگاههای معتبر کشور
تبصره : مدارک فاقد معدل، یا مدارک صادره از سوی دانشگاه مبنی بر گذراندن واحدهای درسی یا ریز نمرات همچنین برگه تسویه حساب قابل قبول نمی باشد.
۶ .عدم اشتغال به کار رسمی – نداشتن تعهد خدمت – عدم بازخریدی از دستگاههای دولتی – نداشتن منع استخدامی به
موجب آراء مراجع قضایی ذیصلاح.
٧ .عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه کیفری، عدم اشتهار به فساد اخلاقی
٨ .داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روانی برای شغل مورد نظر بر اساس نظریه پزشک معتمد شرکت
تبصره : برای دارندگان کارت معافیت پزشکی، در صورت قبولی در مراحل سنجش، تایید پزشک معتمد در مورد توانایی انجام کار الزامی است.

> شرایط اختصاصی داوطلبان

شرایط تحصیلی
– مدارک دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشنامه یا گواهی موقت تحصیلات دانشگاهی میباشد که از لحاظ ارزش علمی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل در آن ذکر شده باشد. (هیچگونه گواهی تحصیلی یا گواهی لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد پذیرش نخواهد بود.)
– مدرک معادل و همچنین مدارک تحصیلی با عناوین دورههای فراگیر، آموزش باز و مکاتبهای با توجه به نحوه پذیرش دانشجو خارج از آزمونهای سراسری دانشگاهها مورد پذیرش نخواهد بود.
– مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ برگزاری آزمون کتبی باشد، مورد پذیرش نخواهد بود.
– در هر یک از رشته های امتحانی صرفاً دانش آموختگان همان رشته، گرایش و مقطع تحصیلی مندرج در شرایط احراز میتوانند ثبت نام کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکانپذیر نمی باشد.
– اصالت مدارک تحصیلی پذیرفته شدگان نهایی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد و در صورت عدم صحت مدارک در هر مرحله (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) به کارگیری داوطلب منتفی خواهد بود.
تذکر : ملاک عمل در محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل، تاریخ مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه تحصیلی میباشد.
نکته مهم : در این آزمون، شرایط سنی و معدل وجود ندارد.
نکته مهم : شرایط احراز هر شغل از لحاظ مدرک و رشته تحصیلی و همچنین، شغل محل های مورد نیاز، در بخش دهم و یازدهم همین دفترچه تشریح شده است.

> مواد آزمون

الف- مواد آزمون عمومی
مواد آزمون عمومی برای تمامی مشاغل عبارتند از:
۱ .فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)
۲ .زبان انگلیسی عمومی
۳ .اطلاعات عمومی
۴ .هوش و استعداد تحصیلی
ب- مواد آزمون تخصصی
مواد آزمون تخصصی، بر اساس شغل انتخابی و طبق جدول موجود در بخش نهم همین دفترچه خواهد بود.
تذکر ۱ : دروس عمومی با ضریب یک و دروس تخصصی با ضریب دو محاسبه و اعمال خواهند شد.
تذکر ۲ : به ازای هر پاسخ اشتباه به سوالات، یک سوم نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

> امتیازات و سهمیه های قانونی

– معدل و ایثارگری
در شرایط مساوی، دارندگان معدل بالاتر و همچنین ایثارگران، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان، رزمندگان، در صورت ارائه مدارک معتبر از مراجع ذیصلاح، مطابق دستورالعمل جذب متمرکز و سایر ضوابط شرکت، از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.
– بومی:
به افراد بومی، پنج نمره از ۱۰۰ نمره نهایی تعلق خواهد گرفت.
بومی به شخصی اطلاق میگردد که حداقل دارای یک شرط از شروط ذیل باشد:
– محل تولد وی در استان شغل محل انتخابی باشد.
– حداقل در سه سال گذشته به طور پیوسته در یکی از شهرهای آن استان ساکن بوده باشد (ارائه مدرک معتبر سند مالکیت یا اجاره نامه با کد رهگیری برای این بخش الزامی است)
تبصره: صرفاً در شغل محلهای مربوط به پگاه خوزستان، داوطلبان بومی شهرستان شوش جذب خواهند شد.

> مراحل ثبت نام

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز شنبه اول آبان ماه سال ۱۴۰۰ شروع و تا پایان روز چهارشنبه ۱۲ آبان ماه سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.
داوطلب باید در زمان ثبت نام در آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این دفترچه را داشته باشد.
الف) تهیه فایل اسکن شده از مدارک:
١ .عکس پرسنلی: داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی در اختیار داشته باشد:
– عکس ۳ در ۴ (تمام رخ) که در سال جاری گرفته شده باشد.
– با فرمت JPG باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۲۰۰*۳۰۰ پیکسل و حداکثر ۳۰۰*۴۰۰ پیکسل باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده باید حداقل ۱۵ کیلوبایت و حداکثر ۷۰ کیلوبایت باشد.
– حاشیه های زائد عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تذکر (۱): اسکن و استفاده از عکس روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نیست و لازم است داوطلبان از اصل عکس پرسنلی و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذکر (۲): در صورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد. لازم به
ذکر است با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام میکنند رخ داده است، تاکید میگردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام میدهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباه از طرف داوطلب، تخلف محسوب شده و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۲ .کارت ملی
تصویر کارت ملی باید:
– تصویر با وضوح و کیفیت لازم باشد.
– حداقل ۳۰ کیلوبایت و حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت باشد.
– حاشیه های زائد حذف و ترجیحاً رنگی باشد.
ب) مطالعه شرایط آزمون
دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه جهت دریافت و مطالعه داوطلبین قرار گرفته است. اکیداً توصیه میشود داوطلبین محترم، قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.
ج) پرداخت وجه:
متقاضیان واجد شرایط، پس از مطالعه دقیق شرایط آزمون، باید با مراجعه به منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه، بر روی گزینه
«پرداخت هزینه» کلیک کرده و مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰ (یک میلیون و پانصد هزار) ریال هزینه ثبت نام در آزمون را به اضافه ۵/۰۰۰ ریال خدمات پیامکی از طریق درگاه الکترونیک، پرداخت نمایند. جهت این امر، کارت بانکی به همراه رمز اینترنتی، تاریخ انقضا و کد CVV2 مورد نیاز میباشد.
د) شروع فرآیند ثبت نام:
فرآیند ثبت نام در سامانه، در هفت مرحله انجام میپذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه نماید.
ه) ویرایش اطلاعات
در زمانی که سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز میباشد، داوطلبان میتوانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود نمایند.
نکته بسیار مهم: در صورتی که داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، حتماً میبایست دوباره تمامی ۷ مرحله را به صورت کامل طی نموده و کد رهگیری خود را مشاهده نماید، در غیر این صورت، تغییرات مورد نظر ایشان اعمال نخواهد گردید و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

> زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون، از تاریخ سه شنبه ۹ آذرماه ۱۴۰۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه ۱۲ آذرماه ۱۴۰۰ در تهران و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در مراکز استانها برگزار خواهد شد. ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، نزدیکترین حوزه برگزاری آزمون به «مرکز استان اعلام شده داوطلب در فرم ثبت نام جهت روز آزمون» میباشد که در فرم ثبت نام درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط شرکت صنایع شیر ایران، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

> مراحل و نحوه اعلام نتیجه

تعیین حد نصاب علمی، اعلام نتایج و معرفی افراد جهت بررسی مدارک و آزمون عملی به شرح زیر صورت میپذیرد:
الف) کسب حدنصاب علمی:
معرفی داوطلبان جهت شرکت در سایر مراحل به کارگیری، منوط به کسب حدنصاب لازم در آزمون علمی بوده و انتخاب افراد پذیرفته شده بر اساس ترتیب نمرات مکتسبه، و با رعایت سایر مبانی مقررات جاری مطابق قواعد زیر میباشد:
پس از برگزاری آزمون نمرات داوطلبان به تفکیک مواد عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب آزمون، معادل پنجاه درصد(۵۰%) بالاترین نمره مکتسبه در آزمون با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب ۲ برای نمره تخصصی در هر شغل محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار میگیرد.
ب) انتخاب و اعلام فهرست ۳ برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک از بین دارندگان حد نصاب علمی:
انتخاب افراد سه برابر ظرفیت جهت بررسی مدارک، صرفاً از بین داوطلبینی که حد نصاب لازم را کسب نموده اند، بر اساس نمره کل آنان با ضریب یک برای نمره عمومی و ضریب ۲ برای نمره تخصصی افراد به ترتیب نمره فضلی به تعداد سه برابر ظرفیت پذیرش در هر شغل محل صورت میپذیرد.
تذکر: نمره کل افراد در کارنامه اولیه صادر شده، صرفاً بر اساس اطلاعات خوداظهاری داوطلب بوده و نتیجه نهایی نمرات آنها پس از بررسی، انطباق و اعمال مستندات مربوط به امتیازات و سهمیه های قانونی و تأیید آن، اعلام خواهد شد.
ج) بررسی مدارک
پس از انجام آزمون کتبی، پیرو اطلاعیه درج شده در سایت اینترنتی، پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت مورد نیاز باید مدارک زیر را اسکن و ارسال نمایند.
١ .مدرک تحصیلی داوطلب
٢ .کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه داوطلب
٣ .کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم داوطلب
۴ .گواهی معتبر سابقه کار مرتبط
۵ .مدارک ایثارگری
۶ .مدارک، سوابق و تحقیقات علمی و آموزشی(به ویژه در زمینه کامپیوتر و زبان انگلیسی)
تذکر: اعتبار کلیه مدارک ارسالی از مراجع قانونی ذیصلاح استعلام خواهد شد. در صورتی که مشخص گردد داوطلب با مدارک جعلی اقدام به ثبت نام نموده است موضوع به کارگیری داوطلب منتفی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
د) ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی
– پس از تأیید مدارک ارسالی داوطلبان، از طریق سایت اینترنتی از بین دارندگان حد نصاب به ترتیب رتبه علمی کسب شده به
میزان چند برابر ظرفیت مورد نیاز جهت ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی دعوت به عمل میآید. نمره نهایی داوطلب، از ۶۰ درصد نمره آزمون کتبی، ۳۵ درصد نمره مصاحبه و ۵ درصد امتیاز بومی بودن محاسبه خواهد گردید.
– در صورت عدم تکمیل ظرفیت موردنیاز، مجدداً از بین داوطلبان دارای حد نصاب به ترتیب رتبه علمی کسب شده جهت ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی دعوت به عمل میآید.
تذکر: معرفی و یا موفقیت در مرحله «ارزیابی شایستگی ها و توانمندی ها و مصاحبه فنی و تخصصی» هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نمیکند و پذیرش نهایی منوط به موفقیت در سایر مراحل به کارگیری میباشد.

> تذکرات مهم

۱ .کلیه داوطلبان در صورت قبولی در آزمون به هنگام تشکیل پرونده ملزم به ارائه اصل کارت پایان خدمت (صرفاً آقایان) و مدرک تحصیلی (یا گواهی نامه موقت معتبر) میباشند و در صورت عدم ارائه مدارک به کارگیری آنان منتفی خواهد شد.
۲ .صرفا فارغ التحصیلان رشته و گرایشهای تحصیلی مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد و بالاتر مندرج در جدول شرایط احراز مشاغل میتوانند در فرآیند به کارگیری شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایش ها امکانپذیر نمی باشند.
۳ .به کارگیری در شرکت، مستلزم دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی و همچنین قبولی در آزمون، مصاحبه ها، معاینات پزشکی و تأیید گزینش شرکت صنایع شیر ایران میباشد. و ثبت نام، ارائه مدارک و شرکت در هر یک از مراحل فوق هیچگونه تعهدی را برای این شرکت جهت به کارگیری ایجاد نمی نماید.
۴ .چنانچه خلاف هریک از شرایط اشاره شده در آگهی به کارگیری در مورد هر یک از داوطلبان به اثبات برسد، از به کارگیری و اشتغال به کار وی ممانعت به عمل آمده و حتی در صورت به کارگیری، اقدامات لازم جهت قطع رابطه به کارگیری انجام خواهد شد.
۵ .مسئولیت هرگونه اشتباه در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می باشد.
توجه: از آنجا که از نفرات برتر در مرحله آزمون کتبی جهت شرکت در مصاحبه تخصصی دعوت به عمل میآید، لذا مقتضی است داوطلبان دقت لازم را در خصوص درج تلفن های ضروری تماس در فرم تقاضای ثبت نام مبذول نمایند.
۶ .بدیهی است در صورتی که در هر مرحله مشخص گردد تاریخ فارغ التحصیلی، پایان یا معافیت از خدمت داوطلب در زمان ثبت نام، بعد از تاریخ مدنظر در این آگهی بوده است تخلف محسوب گردیده و از به کارگیری و اشتغال به کار وی در هر مرحله ای ممانعت به عمل خواهد آمد
۷ .استرداد وجه واریزی ثبت نام تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نمیباشد.
۸ .ثبت نام داوطلبان صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اینترنتی معرفی شده میباشد. داوطلبان عزیز میتوانند سؤالات خود را از طریق پست الکترونیک [email protected] مطرح نمایند.

اطلاعات مفید و کاربردی آزمون استخدامی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه):
تقویم آزمون:
شروع ثبت نام در آزمون: از ۱ آبان ماه ۱۴۰۰
مهلت ثبت نام در آزمون: تا ۱۲ آبان ۱۴۰۰
زمان دریافت کارت آزمون: ۹ آذر ۱۴۰۰
زمان برگزاری آزمون: ۱۲ آذر ۱۴۰۰

جهت دانلود دفترچه راهنمای آزمون اینجا کلیک نمایید

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۷ شهریور -اطلاعیه پذیرفته شدگان نهایی آزمون جذب نیروی انسانی شرکت صنایع شیر ایران

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام شرکت صنایع شیر ایران به اطلاع می‌رسانیم،نتایج نهایی آزمون اعلام گردید.

مشاهده پذیرفته شدگان آزمون


خبر ۶ شهریور ۹۹ – اطلاعیه زمان بندی مصاحبه استخدام شرکت صنایع شیر ایران 

به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول (آزمون کتبی) شرکت صنایع شیر ایران می رساند داوطلبین می بایستی دو ساعت قبل از زمان مقر ر در جدول زمانبندی مصاحبه(که در ادامه آمده است) در شرکت شیر پاستوریزه پگاه تهران به نشانی: تهران کیلومتر ۴ جاده قدیم کرج (۶۵ متری بزرگراه فتح ) تلفن ۹ – ۶۶۸۰۸۳۷۲ به منظور بررسی اصل و کپی مدارک مثبته (مدارک مندرج در دفترچه راهنمای آزمون) و همچنین انجام مصاحبه تخصصی حضور داشته باشند

مدارک مورد نیاز شامل :
۱ .اصل و کپی مدرک تحصیلی داوطلب
۲ .اصل و کپی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه داوطلب (در صورت تاهل کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه افراد تحت تکفل)
۳ .اصل و کپی کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم داوطلب (برای آقایان)
۴ .گواهی معتبر سابقه کار مرتبط برای آن دسته از داوطلبانی که از شرایط ویژه سنی استفاده کرده اند به همراه پرینت سابقه بیمه که در آن نام کارگاه و شغل ثبت شده باشد. (تشخیص مرتبط بودن سابقه کار با شرکت صنایع شیر ایران است)
۵ .اصل و کپی مدارک ایثارگری (ویژه داوطلبان استفاده از امتیازات ایثارگری)
۶ .مدارک، سوابق و تحقیقات علمی و آموزشی (به ویژه در زمینه کامپیوتر و زبان انگلیسی)

تذکر: اعتبار کلیه مدارک ارائه شده از مراجع قانونی ذیصلاح استعلام خواهد شد. در صورتی که مشخص شود داوطلب با اطلاعات نادرست اقدام به ثبت نام نموده باشد موضوع بکارگیری داوطلب منتفی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد. لازم به ذکر است از کلیه پذیرفته شدگان مرحله اول پس از تحویل و راستی آزمایی مدارک، در محل یاد شده، مصاحبه علمی و تخصصی بعمل خواهد آمد و از میان سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان مرحله اول و بررسی نمرات آزمون و مصاحبه تخصصی، نفرات برتر انتخاب خواهند شد.

برای مشاهده زمان بندی مصاحبه اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۵ مرداد ۹۹ – اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی درخصوص اعلام نتایج آزمون تامین نیروی انسانی شرکت صنایع شیر ایران

به اطلاع داوطلبان آزمون تامین نیروی انسانی شرکت صنایع شیر ایران می‌رساند، کارنـامه نتـایج اولیـه آزمون مذکور از روز شنبـه مورخ ۲۵ مردادماه ۱۳۹۹ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir قابل مشاهده بوده و داوطلبان پس از ورود به پروفایل خود با استفاده از کد ملی و کد رهگیری، به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.

شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب؛ عبارت : «شما جهت بررسی مدارک معرفی می گردید» را ملاحظه می‌کنند، می‌توانند با توجه به برنامه زمان‌بندی که متعاقبا از طریق سایت شرکت صنایع شیر ایران اعلام خواهد شد، برای بررسی مدارک به مکان اعلام شده مراجعه نمایند.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها