استخدام شرکتی بیمارستان کارون گتوند

 

اطلاعیه آزمون استخدامی شرکتی بیمارستان کارون گتوند

.شرکت صنعت گران آریانا دیزل برنده شده در  مناقصه بهمن  ماه سال ۱۳۹۴ دانشگاه علوم پزشکی دزفول در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز  در بیمارستان کارون شهرستان گتوند به جذب نیروی بومی ، از طریق آزمون کتبی و مصاحبه، طبق جدول و شرایط مندرج ذیل، بصورت قراردادی بکارگیری  نماید.

 

 

 

جدول رشته های شغلی مورد نیاز

رشته شغلی محل جغرافیایی خدمت تعداد مورد نیاز جنسیت شرایط احراز از نظر مدرک و رشته تحصیلی توضیحات
زن مرد
حسابدار بیمارستان کارون گتوند یک نفر * لیسانس  حسابداری با معدل ۱۴ و به بالا
کارپرداز بیمارستان کارون گتوند یک نفر * لیسانس  حسابداری با معدل ۱۴ و به بالا
کارگزین بیمارستان کارون گتوند یک نفر * لیسانس  مدیریت دولتی با معدل ۱۴ و به بالا
کارشناس امور رایانه بیمارستان کارون گتوند یک نفر * لیسانس مهندسی  نرم افزار کامپیوتر با معدل ۱۴ و به بالا و مسلط به کریستال ریپورتر و SQL
کاردان تاسیسات بیمارستان کارون گتوند یک نفر * فوق دیپلم در رشته تحصیلی  تاسیسات با کلیه گرایشها  با معدل ۱۴ و به بالا
خدمات بیمارستان کارون گتوند یازده نفر * * دیپلم کامل متوسطه   با معدل ۱۴ و به بالا هفت نفر مرد و چهار نفر زن

 

۱- شرایط عمومی

۱/۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح درقانون اساسی

۲/۱- داشتن تابعیت ایران

۳/۱- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

۴/۱- عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر و روانگردان

۵/۱- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر

۶/۱- نداشتن منع استخدام دردستگاه­های دولتی به­موجب آرای مراجع قانونی

۷/۱- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه­های دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند. ۸/۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۹/۱- داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کاری که برای آن استخدام می­شوند بر اساس دستورالعمل مصوب از سوی هیأت امناء موسسه

 

۲- شرایط اختصاصی

۱/۲- داشتن حداقل ۲۰ سال سن تمام و حداکثر ۲۵ سال تمام برای دارندگان دیپلم ، ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی کاردانی وکارشناسی .

تبصره: مدت خدمت سربازی  به سن مقرر اضافه خواهد شد.

۲/۲- ملاک محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل، سن و پایان دوره خدمت نظام وظیفه داوطلبین حداکثر تا پایان مهلت ثبت نام(  تا تاریخ ۴/۱۲/۹۴)

.۳/۲-متقاضیان شرکت در آزمون رشته ی شغلی کارشناس امور رایانه علاوه بر شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در آگهی، می­بایست به کریستال ریپورتر و SQL تسط کافی داشته باشند.

 

۳- نحوه ثبت نام ومدارک مورد نیاز

۱/۳- متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند از تاریخ ۳۰/۱۱/۹۴ تا پایان وقت اداری  مورخ سه شنبه ۴/۱۲/۹۴ نسبت به ثبت نام الکترونیکی به آدرس اینترنتی www.dums.ac.ir  دانشگاه علوم پزشکی دزفول اقدام نمایند.

۲/۳- مدارک مورد نیاز جهت  ثبت نام:

الف –  رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ۳۰۰.۰۰۰  (سیصد هزار) ریال به حساب شماره ۲۱۷۸۳۷۲۲۵۵۰۰۴ دانشگاه/ نزد بانک ملی دزفول به­عنوان حق شرکت درآزمون عمومی و تخصصی

ب- یک قطعه عکس ۴*۳ که بایستی متناسب با توضیحات سایت اینترنتی دانشگاه اسکن و از طریق فرم الکترونیکی ثبت نام ارسال گردد.

 

مدارک مورد نیاز پس از قبولی درمرحله اول آزمون:

۲- اصل آخرین مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن

۳- اصل کارت ملی به همراه تصویر آن

۴- اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن

۵- اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم به همراه تصویر آن(ویژه برادران)

۶- اصل مدارک دال بر بومی بودن به همراه تصویر آن

۷- دو  قطعه  عکس ۴×۳  با پشت زمینه سفید وپشت نویسی شده

تبصره : مدرک تحصیلی و  گواهی پایان خدمت استعلام خواهد شد وتطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی براصالت مدارک نخواهد بود.

 

۴- زمان ومحل توزیع کارت

کارت ورود به جلسه آزمون توانمندی­های عمومی و تخصصی  متعاقباٌ در همین سایت اعلام خواهد شد.

 

 

۵– مواد آزمون عمومی برای مقاطع  دیپلم و بالاتر عبارتند از :

۱/۵- آزمون توانمندیهای عمومی شامل: ۱- زبان وادبیات فارسی ۲- دین و زندگی ۳- اطلاعات عمومی که  درمجموع به تعداد(۴۵) سوال به صورت چهارگزینه ای با اعمال ضریب یک طراحی می گردد. ضمناً یک نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه خواهد شد.

 

۲/۵- آزمون تخصصی  برای رشته های دانشگاهی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب به تعداد ۳۰ سوال  به صورت چهار گزینه ای با اعمال ضریب ۳ طراحی خواهد شد. ضمناً یک نمره منفی به ازای هر چهار پاسخ غلط محاسبه خواهد شد.

۶- منظور از داوطلب بومی شهرستان گتوند فردی است که علاوه بر سکونت در شهرستان یا روستاهای گتوند محل تولد قیدشده در شناسنامه نیز گتوند باشد.در صورتی که شوشتر ذکر شده باشد طبق کدملی منطقه استعلام خواهد.

 

۷- تذکرات:

۱/۷- داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب یک شغل خواهند بود.

۲/۷- مدارک تحصیلی بالاتر یا پائین­تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل در این آگهی و همچنین  مدارک معادل، برای شرکت در آزمون و استخدام معتبر نمی­باشد.

۳/۷-کارنامه سال سوم دبیرستان یا گواهی اشتغال به تحصیل از آموزشگاه مربوطه ومدرک پیش دانشگاهی به منزله مدرک تحصیلی مورد قبول نمی باشد.

۴/۷ -شرکت دانشجویان و دارندگان مقاطع  تحصیلی بالاتر در فراخوان ممنوع میباشد.

۵/۷- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود و امکان استرداد وجه پرداختی امکان پذیر نخواهد بود. و در هر مرحله از مراحل ثبت نام، آزمون و جذب، محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد، حتی در صورت اشتغال.

۶/۷-انتخاب داوطلبان به ترتیب بالاترین نمره کل ماخوذه در آزمون در هر رشته شغلی با رعایت ظرفیت پیش بینی شده می­­باشد. در مواردی که نمره کل دو داوطلب در یک رشته شغلی یکسان باشد، ابتدا نمره آزمون توانمندی­های تخصصی ملاک انتخاب خواهد بود؛ و در صورت برابر بودن نمره آزمون توانمندی­های تخصصی، انتخاب اصلح  بعد از مصاحبه، و نظریه گزینش ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

۷/۷- در صورتی که از شرکت کنندگان رشته خدمات نمره دو داوطلب یکسان باشد اولویت جهت حضور در مصاحبه با متاهلین میباشد.

۸/۷- داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی مرحله اول پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی درمهلت مقرر جهت حضور برای مصاحبه مراجعه نمایند. درصورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده میگردد.

۹/۷- – داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان(بعد از مصاحبه) طبق برنامه تنظیمی درمهلت مقرر به هسته گزینش دانشگاه برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند. درصورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده واز افراد ذخیره به جای وی به گزینش معرفی خواهد شد

۱۰/۷- باتوجه به این که ملاک ثبت نام ازمتقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل می باشد لازم است درتکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده وهیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

تذکرات  مهم:

۱- انعقاد قرار داد بصورت موقت می باشد و درصورت رضایت از نحوه خدمتی و نیاز ، قرارداد تمدید خواهد شد .

۲- هرگونه اطلاع رسانی در خصوص زمان و محل برگزاری آزمون و یا مصاحبه، نحوه صدور کارت و . . . از طریق همین سایت انجام خواهد شد . لذا داوطلبین موظف هستند جهت آگاهی از اطلاعیه ها حداقل هر ۲۴ ساعت یکبار به سایت مراجعه نمایند.

زمان ویرایش نیز متعاقبا اعلام خواهد شد

 

 لینک ثبت نام

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها