استخدام دیوان محاسبات کشور سال ۹۵

استخدام دیوان محاسبات کشور سال ۹۵

خبر ۲۵ تیر ۹۶ – اطلاعیه نتایج آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور می رساند:
الف- فهرست اسامی شرکت کنندگانی که در آزمون کتبی حداقل نمره را بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور کسب کرده اند بر اساس حروف الفبا به شرح زیر اعلام میگردد.
ب- اعلام اسامی موضوع بند ( الف ) دلیل بر قبولی و استخدام فرد نمی باشد و پذیرفته شدن فرد پس از راستی آزمایی مدارک و مستندات ، منطبق با شرایط استخدام اعلام شده در آگهی استخدام و همچنین طی مراحل مصاحبه تخصصی و تاییدگزینش متعاقبا اعلام خواهد شد.
ج- پذیرفته شدگان می بایست حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۵/۲۵ مدارک ذیل را به آدرس تهران، میدان ونک، انتهای خیابان برزیل شرقی، پلاک ۲، کد پستی ۱۴۳۵۷۶۳۸۷۱ دیوان محاسبات کشور، اداره کارگزینی، با پست پیشتاز ارسال نمایند:
۱- تصویر مدرک تحصیلی ( ۲ سری )
۲-تصویر دو طرف کارت پایان خدمت یا معافیت (۲۲ سری )
۳- تصویر تمام صفحات شناسنامه (۲ سری )
۴- تصویر دو طرف کارت ملی ( ۲ سری )
۵- چهار قطعه عکس ۴*۳
۶- تصویر مدارک دال بر ایثارگری (مختص ایثارگران )
۷۷- تصویر مدارک دال بر بومی بودن ( منطبق با موارد عنوان شده در آگهی استخدام)
۸۸- تکمیل و ارسال فرم اطلاعات فردی( فرم پیوست را پرینت و پس از تکمیل نمودن به همراه سایر مدارک ارسال نمایید.)
د- به مدارکی که در موعد مقرر ارسال نگردد و یا کسر مدارک داشته باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد و به منزله انصراف شرکت کننده تلقی می شود.
ه- بدیهی است صحت و سقم مدارک ارسالی ( مدرک تحصیلی ، کارت پایان خدمت، مستندات ایثارگری و مستندات بومی بودن ) از مراجع ذیصلاح استعلام میگردد و در صورت عدم تایید مراجع مربوط ، ادامه مراحل استخدامی فرد متوقف خواهد شد و نفر دخیره جایگزین فرد مورد نظر می شود.
و- در هر یک از مراحل استخدام در صورتی که محرز شود پذیرفته شده ، مستخدم یکی از دستگاههای اجرایی باشد ( مطابق بند ۸ و ۹ شرایط عمومی استخدام مندرج در آگهی استخدام ) ادامه مراحل استخدام فرد متوقف و نفر ذخیره جایگزین فرد مورد نظر میگردد.

ز- شرکت کنندگان می توانند اعتراض خود را به صورت مکتوب حداکثر تا پایان مرداد ماه سال ۱۳۹۶ به آدرس تهران، میدان ونک، انتهای خیابان برزیل شرقی، پلاک ۲، کد پستی ۱۴۳۵۷۶۳۸۷۱ دیوان محاسبات کشور، اداره کارگزینی، ارسال نمایند.

دریافت فایل فرم اطلاعات فردی دیوان محاسبات کشور فرمت PDF

برای مشاهده اسامی معرفی شدگان کلیک کنید


خبر ۱۸ اردیبهشت ۹۶: دریافت کارت آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

ضمن آرزوی موفقیت سایت استخدام برای یکایک کارجویان گرامی، به اطلاع می رسانیم؛ کارت آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور منتشر شد.

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۷ اریبهشت ۹۶ -اطلاعیه دیوان محاسبات کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۱۳۹۶

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۳۹۶ می‌رساند که آزمون مذکور عصر روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ در ۱۱ شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۱۴:۳۰ روز پنجشنبه آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز دو‌شنبه ۹۶/۲/۱۸ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.
ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.
۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۳- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می­باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.
تذکر: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون
در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریک از موارد مندرج در بند «ب» فوق، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ بعدازظهر روزهای سه‌شنبه مورخ ۹۶/۲/۱۹ و چهارشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۰ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

د- زمان و محل برگزاری آزمون
آزمون کلیه داوطلبان در عصر روز پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ در ۱۱ شهرستان کشور برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۱۴:۳۰ (چهارده و سی دقیقه‌) همانروز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.

ه‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- در ورودی ِحوزه­های امتحانی رأس‌ ساعت‌ ۱۴:۰۰ (چهارده) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.
در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج­شنبه ۹۶/۲/۲۱ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳  با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند.

( جدول شماره ۱ ) شهرستان محل برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات در سال ۱۳۹۶

استان نام شهرستان محل برگزاری آزمون استان محل اقامت
آذربایجان شرقی تبریز کلیه داوطلبان استانهای آذربایجان شرقی و زنجان
آذربایجان غربی ارومیه کلیه داوطلبان استان آذربایجان غربی
اصفهان اصفهان کلیه داوطلبان استانهای اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد
تهران تهران کلیه داوطلبان استانهای تهران، سمنان، البرز ، مرکزی و قم
خراسان مشهد کلیه داوطلبان استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی
کرمان کرمان کلیه داوطلبان استانهای کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان
فارس شیراز کلیه داوطلبان استانهای فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد
کرمانشاه کرمانشاه کلیه داوطلبان استانهای کرمانشاه، ایلام، کردستان و همدان
خوزستان اهواز کلیه داوطلبان استانهای خوزستان و لرستان
مازندران ساری کلیه داوطلبان استانهای مازندران و گلستان
گیلان رشت کلیه داوطلبان استانهای گیلان، اردبیل و قزوین

جدول (شماره ۲‌) استان و شهرستان محل برگزاری و  نشانی باجه‌های رفع نقص احتمالی کارتهای شرکت درآزمون دیوان محاسبات کشور سال۱۳۹۶

نام استان محل اقامت نام شهرستان محل برگزاری محل رفع نقص کارت نشانی باجه‌های رفع نقص
آذربایجان شرقی و زنجان تبریز دانشگاه تبریز تبریز: بلوار۲۹بهمن، دانشگاه تبریز، ساختمان مدیریت امور آموزشی (آموزش کل)
آذربایجان غربی ارومیه دانشگاه ارومیه ارومیه: خیابان شهید بهشتی، ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه
اصفهان ، چهار محال و بختیاری و یزد ‌ اصفهان دانشگاه اصفهان اصفهان: میدان آزادی، بلواردانشگاه، درب شمالی دانشگاه – ابتدای ساختمان آموزشی، ستاد برگزاری آزمونهای دانشگاه اصفهان
تهران، سمنان ، البرز، مرکزی و قم تهران دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره تهران: میدان فردوسی ، خیابان انقلاب ، مابین خیابان استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی ، بن بست شاهرود
خراسان شمالی
خراسان رضوی
خراسان جنوبی
مشهد دانشگاه فردوسی مشهد مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه
کرمان ، سیستان و بلوچستان و هرمزگان کرمان دانشکده فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان کرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی (ره) (شهاب سابق) ابتدای اتوبان هفت باغ علوی
فارس ، بوشهر وکهگیلویه و بویراحمد شیراز دانشگاه شیراز شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
کرمانشاه ، ایلام ، کردستان و همدان کرمانشاه دانشگاه رازی کرمانشاه کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، اداره آموزش
خوزستان و لرستان اهواز دانشگاه شهید چمران اهواز اهواز: بلوار گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهید چمران اهواز

مازندران و گلستان
ساری دانشکده فنی امام محمد باقر (ع) ساری: بلوار خزر، خیابان شهید مطهری (طبرستان)
گیلان ، اردبیل و قزوین رشت دانشگاه گیلان رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان

دیوان محاسبات کشور در نظر دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز خود از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی از بین افراد بومی و ساکن استانها (به جز داوطلبین استخدام در تهران و ستاد) به شرح ذیل استخدام نماید:

ثبت نام در این آزمون منحصرا به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org از روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ لغایت شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ به مدت هشت روز انجام  میپذیرد.

لذا کلیه متقاضیان می بایست در مهلت مقرر و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و تهیه مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
شرایط عمومی استخدام
۱ – داشتن تابعیت ایران
۲ – التزام به دین اسلام
۳ – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۴ – عدم محکومیت به فساد اخلاقی ، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد(به تایید مراجع ذیصلاح)
۵ – عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان گردان ها
۶ – دارد بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم برای آقایان
توضیح ۱ : کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص ا خدمت و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از ۱۳۹۶/۲/۲۱ باشد.
توضیح ۲:ادامه مراحل استخدامی دارندگان کارت معافیت پزشکی ، در صورت توفیق در مراحل مربوط ، پس از تایید پزشک معتمد بلامانع خواهد بود.
۷ – داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند (طبق تایید مراجع پزشکی)
۸ – داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی ، پیمانی و یا باز خرید سایر دستگاه های اجرایی باشند.
۹- نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، موسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی
شرایط اختصاصی استخدام
۱ – دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس
تبصره ۱: رشته تحصیلی مقطع لیسانس افراد با مدرک تحصیلی فوق لیسانس می بایست یکی بوده و یا یکی از رشته های ذکر شده همان شغل در این فراخوان باشد
تبصره ۲ : افراد شرکت کننده در زمان ثبت نام دانشجو باشند
تبصره ۳ : ادامه تحصیل افراد پذیرفته شده صرفا از طریق دوره های پودمانی مصوب دیوان محاسبات خواهد شد.
تبصره ۴ : افراد دارای مدرک تحصیلی دکتری نمی توانند در این آزمون شرکت کنند
۲ – داشتن معدل ۱۶ و بالاتر
۳ – داشتن حداکثر سن ۲۸ سال تمام برای مقطع کارشناسی تا تاریخ ۹۶/۲/۲۲
۴ – داشتن حداکثر سن ۳۳ سال تمام برای مقطع کارشناسی ارشد تا تاریخ ۹۶/۲/۲۲
۵ – سابقه کار مرتبط در دیوان محاسبات کشور و یا سنوات خدمت سربازی به حداکثر سن اضافه می گردد.
مراحل ثبت نام
۱ – مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور
۲ – تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور
۳ – ارسال عکس : داوطلب می بایست یک قطعه عکس با مشخصات ذیل اسکن و در قسمت مربوط بارگزاری نماید

عکس ۴*۳ که در سال جاری گرفته شده باشد(عکس تمام رخ)
عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۳۰۰*۴۰۰ پیکسل و حداقل ۲۰۰*۳۰۰ پیکسل باشد
تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص ، فاقد اثر مهر ، منگنه و هر گونه لکه باشد.
حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد .
حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
حتی الامکان عکس ها سیاه و سفید و با در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد.

پرداخت هزینه ثبت نام به صورت اینترنتی
داوطلبان لازم است به صورت کارت های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد ، بامراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و پرداخت مبلغ ۱۰۲۷۳۰ ریال نسبت به دریافت سریال ثبت نامی اقدام و سپس با مراجعه به بخش مربوط نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون از روز شنبه ۱۳۹۶/۲/۱۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.
آزمون در روز پنج شنبه مورخ ۱۳۹۶/۲/۲۱ به صورت غیر متمرکز ، منطقه ای و به طور قطعی برگزار می گردد
تذکرات
به مدارک تحصیلی پایین تر ، بالاتر ، معادل و رشته های غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد.
سربازان امریه که خدمت سربازی را در دیوان محاسبات کشور به پایان رسانده باشند و کارمندان پیمانی ، قراردادی و شرکتی دیوان محاسبات در صورتی که حائز شرایط مندرج در اطلاعیه باشند می توانند در آزمون مربوط به رشته شغلی مورد تصدی شرکت نمایند.
با توجه به اینکه پذیرش داوطلبان براساس استان محل سکونت (به جز داوطلبان استخدام در تهران و ستاد)صورت می گیرد لذا متقاضیان غیر بومی حق انتخاب استانی غیر از استان محل سکونت خود ندارند.(تذکر : به شرایط داوطلب بومی مراجعه شود.)
به نمرات مکتسبه کارکنان قراردادی پیمانی ، شرکتی صرفا در صورت کسب حد نصاب آزمون ، به ازای هر سال سابقه خدمت ۴ درصد و حداکثر ۲۴ درصد نمره کل ، در آزمون کتبی آنان برای معرفی در مرحله مصاحبه تخصصی اضافه خواهد شد.
چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی برای دیوان محاسبات کشور محرز گردد که متقاضی حق هیچگونه اعتراض نخواهد داشت .
داوطلب بومی
هر داوطلب اگر یکی از شرایط زیر را داشته باشد به عنوان داوطلب بومی تلقی می گردد:
استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان محل تقاضا برای استخدام یکی باشد.
همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دوت و یا نیروی مسلح (اعم از شاغل یا بازنشسته )که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل تقاضا برای استخدام یکی باشد.
داوطلب حداقل ۴ سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
داوطلب حداقل ۴ سال سابقه پرداخت بیمه استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
سهمیه ها
ایثارگران محترم با توجه به قانون حمایت ار ایثارگران و با توجه به ضوابط مذکور در صورت کسب حد نصاب نمره قبولی در آزمون در الویت استخدام قرار دارند(ایثارگران مشمول در زمان انتخاب شغل و محل خدمت موظفند محل خدمتی را انتخاب نمایند که تعداد مورد نیاز شغل آن محل بیش از یک نفر باشد.)
معلولین عادی (فردی که دارای کارت سازمان بهزیستی باشد و توانایی انجام مشاغل ذکر شده را پس از تایید پزشک معتهد دیوان محاسبات کشور دارا باشد) به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب لازم به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود

ردیف کد و عنوان رشته شغلی کد و عنوان رشته تحصیلی جنسیت مقطع تحصیلی تعداد محل جغرافیایی خدمت
۱ حسابرس (۳۰۱) دارا بودن رشته های

 • حسابرسی (کد ۳۰۰۱)
 • حسابداری (کد ۳۰۰۲)
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت صنعتی (کد ۳۰۰۳)
 • مدیرت مالی (کد ۳۰۰۴)
مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۵۶ نفر ستاد (مرکزی)
۳ نفر سمنان – آذربایجان غربی – البرز
۲ نفر اصفهان – هرمزگان – قزوین – گیلان – خراسان جنوبی – خراسان شمالی
۱ نفر تهران – خراسان رضوی – خوزستان – کرمان – اردبیل – همدان – یزد – فارس
۲ دادیاری

(کد ۳۰۲)

دارا بودن مدرک

 • حقوق خصوصی (کد ۳۰۰۵)
 • حقوق جزاء (کد ۳۰۰۶)
 • حقوق عمومی (کد ۳۰۰۷)
مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۲ نفر ستاد (مرکزی)
۳ کارشناس حقوق

(کد ۳۰۳)

دارا بودن مدرک

 • حقوق خصوصی (کد ۳۰۰۵)
 • حقوق جزاء (کد ۳۰۰۶)
 • حقوق عمومی (کد ۳۰۰۷)
زن و مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۲ نفر ستاد (مرکزی)
۱ نفر اصفهان – کهکیلویه و بویر احمد – مرکزی
۴ کارشناس امور اقتصادی

(کد ۳۰۴)

 • دارا بودن مدرک تحصیلی کارشناسی:
  اقتصاد نظری – اقتصاد صنعتی – اقتصاد بازرگانی و آمار – اقتصاد کشاورزی

کارشناسی ارشد:

 • علوم اقتصادی – توسعه اقتصادی و برنامه ریزی – اقتصاد محیط زیست
زن و مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۳ نفر ستاد (مرکزی)
۵ مترجم زبان انگلیسی

(کد ۳۰۵)

دارا بودن مدرک زبان انگلیسی (مترجمی) مرد کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱ نفر ستاد (مرکزی)
۶ کارشناس امور اداری و مالی

(کد ۳۰۶)

 دارا بودن مدرک مدیریت دولتی  زن و مرد  کارشناسی و کارشناسی ارشد  ۱ نفر  ستاد (مرکزی)
 ۷ کارشناس فناوری اطلاعات(نرم افزار)

کد (۳۰۷)

دارا بودن مدرک مهندسی کامپیوتر نرم افزار زن و مرد  کارشناسی و کارشناسی ارشد  ۲ نفر  ستاد (مرکزی)
 ۱ نفر  تهران
 ۸ کارشناس فناوری اطلاعات(سخت افزار)

کد (۳۰۷)

دارا بودن مدرک مهندسی کامپیوتر سخت افزار  زن و مرد  کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱ نفر  ستاد (مرکزی)
 ۹ کارشناس برنامه ریزی

کد(۳۰۸)

 دارا بودن مدرک مدیریت بازرگانی – مدیریت صنعتی – مدیریت دولتی – مدیریت اجرایی زن و مرد  کارشناسی و کارشناسی ارشد  ۱ نفر  ستاد (مرکزی)

لطفا جهت دریافت فایل اطلاعیه اینجا کلیک کنید.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها