استخدام در شهرداری‌های مازندران

تکمیلی:

ثبت نام آزمون استخدامی‌شهرداریهای کشور در ۱۵ استان کشور آغاز شد.

زمان ثبت نام از تاریخ ۹۰/۹/۲ تا تاریخ ۹۰/۹/۵ خواهد بود.

ثبت نام برای آزمون استخدامی‌مربوط به استانهای، آذربایجانشرقی،اردبیل، ایلام، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران، هرمزگان و همدان خواهد بود.

برای دریافت متن آگهی استخدام همچنین دفترچه احراز و عناوین شغلی از این آدرساستفاده نمایید.

http://register.omorshahrdari.ir

———————————————–

 

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت: مقدمات آزمون جذب نیرو در شهرداری‌ها مازندران فراهم و تا دو ماه آینده اعلام می‌شود.
سید یونس حسینی شنبه شب در حاشیه نخستین دوره برگزاری کلاس آموزشی ویژه شهرداران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با بیان اینکه برای افزایش سطح علمی و آموزشی شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرها، کلاس‌های آموزشی در نظر گرفته شد، بیان داشت: نخستین دوره آموزشی امور مربوط به حوزه‌های مختلف شهرداری‌ها و تهیه لوح فشرده آموزشی برای شهرداری‌های کل کشور در استان مازندران برگزار شد.
وی افزود: اعضای شورای اسلامی شهرها، اعضای کمیسیون‌های فعال در شهرداری‌ها با هماهنگی و حمایت پژوهشکده مدیریت شهرداری و روستایی، سازمان شهرداری و دهیاری‌های کشور و حوزه معاونت عمرانی استانداری مازندران دوره‌های آموزشی را می‌گذرانند.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مازندران با اشاره به اینکه دوره‌های آموزشی در چهار دوره در مرکز مازندران برگزار می‌شود، تصریح کرد: آموزش کمیسیون ماده ۱۰۰، ماده ۷۷، آموزش ممیزی و نوسازی و کمیسیون‌های شهرداری را شامل می‌شود که در هر دوره آموزش‌ها ضبط و به صورت لوح فشرده صوتی و تصویری برای استفاده از آموزش نوین، در اختیار شهرداری‌های کل کشور قرار می‌گیرد.
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری مازندران خاطرنشان کرد: محمد عباس‌زاده مدرس این دوره از آموزش‌های مربوط به امور شهرداری‌ها را بر هده دارد که این استاد بیش از ۳۰ کتاب در مورد وظایف شهرداری‌ها در کشور تالیف کرده است.
حسینی در بخش دیگری از گفت‌وگو با فارس به روش جذب نیرو در شهرداری‌ها پرداخت و گفت: مقدمات آزمون جذب نیرو در شهرداری‌ها فراهم و تا دو ماه آینده اعلام می‌شود.
وی در پایان سخنان خود اذعان داشت: جذب نیرو به صورت منطقه‌ای و شهرستانی است، ولی آزمون در سطح استان انجام می‌شود.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها