استخدام ای‌نتورک

ای‌نتورک برای تکمیل تیم خود، به دنبال افرادی جوان، خلاق و پرتلاش می‏گردد. ما در ای‌نتورک به کار تیمی اعتقاد داریم و باور داریم که موفقیت فقط با وجود یک تیم خوب، امکان‌پذیر است. اگر احترام و پشتکار از خصوصیت‏‌های شماست، اگر باور دارید می‌‏توانید در صنعت تبلیغات آنلاین فردی تاثیرگذار باشید و اگر همواره در کنار رشد شغلی به دنبال رشد شخصی هستید ای‌نتورک می‌‏تواند فضایی مناسب برای برآورده‌کردن این انتظارات باشد.

 • رفت و آمد به پردیس

  پارک فناوری پردیس، در ۲۰ کیلومتری تهران به واسطه داشتن محیطی آرام و به دور از هیاهوی شهری، مکانی مناسب برای استقرار شرکت و پرسنل آن است. برای تسهیل رفت و آمد از تهران به پردیس، ای‌نتورک علاوه بر فراهم کردن امکانات اقامت درشهر جدید پردیس، سرویس‌هایی برای رفت‌وآمد در ۳ مسیر مختلف را برای پرسنل شرکت فراهم کرده است. خودروها و زمانبندی حرکت به صورتی انتخاب شده که پرسنل به راحتی راس ساعت ۸:۳۰ به شرکت رسیده و ساعت ۱۷:۳۰ نیز به سمت تهران حرکت می‌کنند.

 • صبحانه، ناهار و پذیرایی

  صرف صبحانه و نهار در کنار سایر اعضای تیم، کمک شایانی برای حفظ روحیه تیمی است و افزایش کارایی تیم را نیز به همراه دارد. بعلاوه همیشه امکان استفاده از میان‌وعده، چای و قهوه در ای‌نتورک فراهم است.

 • بازی و سرگرمی

  خلاقیت و کارتیمی مهم‌ترین اولویت ماست. بازی و سرگرمی‏‌های سازنده در طول روز می‌‏تواند موجب افزایش بهره‌وری، بهبود روابط تیمی و خلاقیت شما شود. در ای‌نتورک سعی شده فضایی ایجاد شود که ضمن رها شدن از فشار کاری و ایجاد صمیمیت بیشتر با همکاران، بتوانید روزی لذت‌بخش را داشته باشید. امکاناتی مانند Xbox، فوتبال دستی، دارت و … برای شیرین کردن تجربه کاری شماست.

 • بیمه و خدمات اجتماعی

  تمامی پرسنل از لحظه ورود به شرکت، تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرند. همچنین بعد از اتمام دوره آزمایشی، شرکت می‌تواند بصورت رایگان پرسنل را تحت پوشش بیمه تکمیلی نیز قرار دهد. به علاوه تمامی خدمات، مزایا، قرارداد و بیمه از شروع دوره آزمایشی مانند سایر اعضای تیم در اختیارتان قرار می‌گیرد.

موقعیت‌های شغلی در ای‌نتورک

Support Specialist (متخصص ارتباط با مشتری)

ای‌نتورک شرکتی مشتری محور است. به همین جهت، بخش ارتباط با مشتری از کلیدی‌ترین بخش‌های شرکت محسوب می‌شود. افرادی که در این بخش مشغول به کار می‌شوند باید علاوه بر توانایی‌های گفتاری، تسلط نسبی بر زبان انگلیسی داشته باشند. همچنین این افراد باید باهوش، جزئی‌نگر و دقیق باشند. ارائه گزارش‌های منظم به مدیر بخش، یکی از مهم‌ترین وظایف در این شغل است. از سایر فاکتورهای اساسی می‌توان به پوشش، طرز برخورد، صبر و متانت اشاره کرد.

Junior Social Media Expert (متخصص شبکه های اجتماعی)

وظیفه متخصص رسانه‌هایاجتماعی، مدیریت و ارتقا رسانه‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف، آنالیز و اندازه‌گیری شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) آن‌ها ست. این فرد باید بتواند conversation ها را در شبکه‌های اجتماعی مانیتور کند. همچنین قدرت مستندسازی (documentation) و ارائه (presentation) را داشته باشد و به صورت مداوم تمامی محتوای تولیدی شرکت، از جمله خبرنامه‌ها و اخبار را برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی دنبال کند. تسلط کامل به زبان فارسی و انگلیسی از نیازهای این شخص به شمار می آید.

HTML, CSS, Junior Designer (طراح HTML, CSS)

درک کامل از HTML‌ ،CSS و آشنایی با jQuery و JavaScript، تضمین کیفیت کار، توانایی پیدا کردن و رفع مشکل کدها، اولویت بندی و انجام وظایف محوله از کلیدی‌ترین نیازهای این فرد است. همچنین تسلط نسبی به زبان انگلیسی از نیازهای این نقش است.

BI Expert (متخصص هوش تجاری)

مهارت در SQL در بیش از یک(Oracle، PostgreSQL، MySQL، DBMS…) اصلی‌ترین نیاز این شغل است. این شغل، برای افرادی مناسب است که به کار با داده‌های بزرگ (big data) علاقه‌مند هستند. همچنین شخص مذکور باید به زبان انگلیسی مسلط باشد.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها