آرشیو استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ۹۴

لینک دانلود سوالات آمون 

دانلود دفترچه اول آزمون یکم خرداد سال ۹۴

کارنامه مرحله دوم آزمون های استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور- خرداد ماه

جدول زمانی و نکات مهم

 • مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز یکشنبه ۲۰ دی ماه ۱۳۹۴ لغایت روز شنبه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۴ می باشد
 • زمان برگزاری آزمون : ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۴ می باشد
 • ویرایش اطلاعات ثبت نام : برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوی سمت راست می باشد اقدام نمایید.
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
 • توجه ویژه : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، تمامی پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.
 • توجه ویژه : ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده ۶ رقمی  و کد پیگیری ثبت نام ۱۵ رقمی دریافت نمایید.
 • توجه ویژه : در صورتی که شماره پرونده یا کدپیگیری ثبت نام را فراموش کردید، صرفا از طریق سامانه پاسخگویی جدید و پس از “عضویت در سایت/ورود به سیستم” از بخش درخواست جدید، آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور را انتخاب کنید و با انتخاب درخواست “دریافت شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام” و ارائه سریال ثبت نام، بلافاصله شماره پرونده و کد پیگیری را دریافت خواهید کرد
 • توجه ویژه : جهت طرح سوال می توانید با شماره ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۲۷ و ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۲۸ تماس گرفته ویا از طریق سیستم پاسخگویی اقدام نمایید. ساعت پاسخ گویی تلفنی از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲:۰۰ و بعداز ظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۵:۰۰ بجز ایام تعطیل
 • توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ثبت نام ۱۲ رقمی آزمون استخدامی متمرکز برای دستگاه های اجرایی کشور در اسفند ماه سال ۱۳۹۴ به مبلغ ۲۹۰/۰۰۰ ریال معادل بیست و نه هزار تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند.

توصیه‌های مهم به داوطلبان گرامی

 • ۱- داوطلبان باید دفترچه راهنمای ثبت نام را بطور کامل مطالعه کرده باشند
 • ۲- داوطلبان باید حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته باشند.
 • ۳- داوطلبان لازم است در درج کد ملی، نام خانوادگی و نام، مشخصات شناسنامه‌ای، ارسال عکس و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه کافی به عمل آورند، بدیهی است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.
 • ۴- در پایان ثبت‌نام اینترنتی تأیید صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب می‌باشد، لذا دقت و توجه کافی در این خصوص به عمل آید.
 • ۵- برای جلوگیری از مشکلات بعدی حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامی را به دقت بررسی نمایند.
 • ۶- داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری یک نسخه پرینت از تقاضانامه تهیه و پس از مطالعه مندرجات آن، آنرا نزد خود نگهداری نمایند.
 • ۷- داوطلبان لازم است اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد پیگیری خود را تا اعلام نتایج نهایی نزد خود نگهداری نمایند.
 • ۸- توصیه می‌شود داوطلب فرایند ثبت‌نام را شخصاً انجام دهد و شماره پرونده و کد پیگیری دریافتی از سایت را، نزد سایرین افشا نکند.

دفترچه دومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۴

در راستای تجمیع و بهینه سازی فرآیند استخدام دستگاههای اجرایی کشور، به حـول و قـوه الهـی، دومـین آزمـون اسـتخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور تحت عنوان آزمون استخدامی اسفند مـاه ۱۳۹۴ در تـاریخ ۱۳۹۴/۱۲/۲۱ برگـزار میشود. در ادامه، توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. در بخش نخست، توضیحات و شرایط عمومی استخدام و در بخش دوم نیز شرایط اختصاصی دستگاههای دولتی و شغل محلهای معرفی شده توسط هر دستگاه اعلام می گردد.

دفترچه راهنمای دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشوراسفند ماه سال ۱۳۹۴


خبر ۲۰ دی ۹۴ – جزئیات دومین آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی اعلام شد

دومین آزمون استخدامی متمرکز ۱۸ دستگاه اجرایی و اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی در سال ۹۴ جمعه ۲۱ اسفندماه برگزار می شود.
دکتر حسین توکلی – مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام برای شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (شامل ۱۸ دستگاه اجرایی) از امروز ۲۰ دی ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آغاز می شود.
وی افزود: مهلت ثبت نام در این آزمون تا روز شنبه ۲۶ دی ماه ۹۴ ادامه دارد. دفترچه راهنما ثبت نام در آزمون نیز از امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.
توکلی گفت: داوطلبان ضرورت دارد با مطالعه دقیق دفترچه راهنما در صورت داشتن شرایط و ضوابط می توانند نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی خاطرنشان کرد: دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (شامل ۱۸ دستگاه اجرایی) در روز جمعه ۲۱ اسفندماه ۹۴ برگزار می شود.
مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور همچنین از برگزاری اولین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴ خبر داد.
وی گفت: ثبت نام برای شرکت در این آزمون که شامل ۸۴ دستگاه اجرایی است از روز سه شنبه ۲۲ دی ماه ۹۴ از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می شود و این مهلت تا روز دوشنبه ۲۸ دی ماه ۹۴ ادامه دارد.
توکلی خاطرنشان کرد: دفترجه راهنمای ثبت نام همزمان با آغاز ثبت نام در این آزمون بر روی سایت قرار می گیرد و داوطلبان می توانند با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام اقدام کنند. این آزمون نیز در روز جمعه ۲۱ اسفندماه ۹۴ برگزار می شود.


خبر ۱۶ دی ۹۴ – استخدام دستگاه های دولتی هفته آینده اعلام می شود

خبرگزاری خبرآنلاین : سخنگوی دولت در نشست خبری این هفته خود اعلام کرد دولت در سال آینده استخدامهای زیادی دارد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سخنگوی دولت در نشست خبری این هفته خود در پاسخ به مشکلات مردم در خصوص استخدامهای دولتی در سال آینده گفت: در قانون پنجم و لایحه پیشنهادی سازمان مدیریت و برنامه ریزی امکان استخدام در سالهای برنامه از جمله سال ۹۵ نیز دیده شده و حداقل ۱۷هزار و ۷۰۰ نفر در وزارت بهداشت استخدام می شود.
او در توضیح ضرورت استخدام دولتی سال آینده توضیح داد: بیمارستانهایی که افتتاح شده اند، نباید همینطور رها شوند. باید با تجهیز امکانات و اختصاص نیروی انسانی به بهره برداری برسند. همچنین در وزارت آموزش و پرورش نیز قرار است ۱۲هزار و ۴۰۰ نفر استخدام شوند.
نوبخت در ادامه توضیح داد: در دستگاه های مختلف نیز استخدام خواهیم داشت که همه را هفته آینده اعلام می کنیم. البته طوری طراحی کرده ایم که حجم نیروی انسانی به صورتی افزایش نیابد که باعث افزایش بدنه دولت شود.
همچنین او در این نشست خبری اعلام کرد عیدی کارمندان دولت هنوز به تصویب هیات وزیران نرسیده و به محض تصویب میزان و زمان پرداخت، به اطلاع همگان خواهد رسید.

منبع : این خبر روز شنبه ۱۹ دی در بازار کار نیز چاپ شده است


اطلاعیه شماره ۲ : اعلام نتیجه نهایی آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۴

با عنایت به برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۴/۹/۱۸ در خصوص اعلام نتایج نهایی تعدادی از دستگاههای اجرایی، بدین‌وسیله نتایج اولیه آن دسته از شغل‌محل‌هایی که نتایج آن نهایی و مورد تایید قرار گرفته است، (شامل وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان دامپزشکی کشور و استانداری استان خراسان شمالی) برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد. متقاضیان در صورت هرگونه سؤال لازم است با دستگاه اجرایی ذیربط تماس حاصل نموده و یا مکاتبه نمایند.
بدیهی‌است سایر رشته شغل – محل‌هایی که بدلیل نقص مدارک و یا عدم درج اطلاعات درست در هنگام ثبت‌نام و همچنین رشته شغل – محل‌هایی که فرایند مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


اطلاعیه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در خصوص نتایج نخستین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور

با عنایت به برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱، بدین‌وسیله نتایج اولیه آن دسته از شغل‌محل‌هایی که نتایج آن نهایی و مورد تایید قرار گرفته است، (شامل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، مرکز اورژانس تهران، سازمان ملی بهره‌وری ایران) برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.
بدیهی‌است سایر رشته شغل – محل‌هایی که بدلیل نقص مدارک و یا عدم درج اطلاعات درست در هنگام ثبت‌نام و همچنین رشته شغل- محل‌هایی که فرایند مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


امسال آزمون استخدامی نوبت دوم نداریم
محمدباقر نوبخت در نشست خبری اخیر خود درباره برگزاری نوبت دوم آزمون استخدامی شاغلان دستگاه های عمومی و دولتی اطلاع رسانی کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تعداد زیادی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم این موضوع را مطرح کرده بودند که نوبت دوم آزمون استخدامی امسال دستگاه ها و نهادهای دولتی چه زمانی است؟
آنها درباره این نکته پرسش داشتند که آیا احتمال این وجود دارد که آزمون نوبت دوم استخدامی امسال در مهرماه جاری -که رو به پایان است- انجام شود.
این پرسشی بود که خبرنگار سرویس مشکلات مردم از سوی خوانندگان این سرویس از نوبخت، سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور پرسید.
او در پاسخ گفت: تاکنون درخواست، نامه یا برنامه ای در سازمان مدیریت و برنامه ریزی درباره نوبت دوم برگزاری آزمون استخدامی امضا نکردم و آزمون دومی نیست. سالی یک بار آزمون برگزار می کنیم و سال گذشته نیز بیش از ۳۸ هزار نفر پذیرفته شدند و امسال نیز استخدام شدندو یک بار در فروردین ماه نیز ثبت نام شد که آزمون برگزار شد.

اطلاعیه استخدامی سازمان دامپزشکی کشور

بدینوسیله به اطلاع می رساند : متقاضیان استخدام در سازمان دامپزشکی کشور که نام آنها در فهرست سه برابر ظرفیت استخدامی از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور اعلام شده است، ملزم هستند با در دست داشتن مدارک مشروح ذیل براساس جدول راهنمای زمانبندی پیوست، در تاریخ های ۲۸ تا ۳۰ مرداد ماه سال جاری به ادارات کل دامپزشکی استان محل برگزاری مصاحبه حضوری مراجعه کنند . بدیهی است عدم مراجعه افراد در مدت مقرر به هر علت به منزله انصراف آنان از تقاضای استخدام تلقی می شود.

۱-اصل و کپی شناسنامه از تمام صفحات

۲-اصل و کپی کارت ملی

۳-اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی یا گواهینامه موقت

۴-اصل و کپی کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم فیزیکی (برای برادران)

۵-اصل گواهی و مستندات مرتبط با ایثارگران برای متقاضیان استفاده از سهیمه مربوط

۶-اصل گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی ( برای معلولین عادی داوطلبان متقاضی های استفاده از سهمیه)

۷-اصل گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسنامه برای کارمندان قراردادی

۸-اصل مدارک و مستندات مربوط به بومی بودن داوطلب

اداره کل امور اداری ، رفاه و پشتیبانی


زمان مصاحبه آزمون استخدامی سال ۹۴ پزشکی قانونی اعلام شد

زمان مصاحبه آزمون استخدامی سال ۹۴ پزشکی قانونی اعلام شد (منبع: خبرگزاری ایرنا)

تهران -ایرنا -معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور فرآیند برگزاری مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی سال ۹۴ این سازمان را اعلام کرد.

زمان مصاحبه آزمون استخدامی سال ۹۴ پزشکی قانونی اعلام شد

به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان پزشکی قانونی، مهدی فروزش ، افزود: پذیرفته شدگان در آزمون کتبی باید طبق اطلاعات مندرج در اطلاعیه این سازمان ، جهت انجام مصاحبه های تخصصی طی روزهای شنبه تا سه شنبه (۲۴ تا ۲۷ مرداد) به سازمان پزشکی قانونی کشور مراجعه کنند.

به گفته فروزش، براساس این اطلاعیه مصاحبه تخصصی طی روزهای شنبه تا سه شنبه از ۲۴ تا ۲۷ مرداد ماه ۹۴ برگزار خواهد شد. کنترل مدارک پذیرفته شدگان و مصاحبه تخصصی به صورت همزمان انجام می شود و پذیرفته شدگان لازم است راس ساعت ۸:۳۰ صبح روزهای اعلام شده با در دست داشتن اصل و یک برگ تصویر مدارک شخصی و تحصیلی به نشانی تهران ، ضلع جنوبی پارک شهر ، خیابان بهشت ، کوچه میثاق سازمان پزشکی قانونی کشور مراجعه کنند.

فروزش افزود: بر اساس اطلاعیه یاد شده ، مدارک یاد شده شامل شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت ویژه آقایان، مدرک تحصیلی، گواهی پایان طرح نیروی انسانی (در صورت مشمول بودن)، مدارک ایثارگری (در صورت استفاده از سهمیه ایثارگری)، مدارک بومی (در صورت استفاده از سهمیه بومی)، گواهی مدت اشتغال به صورت قراردادی از دستگاه اجرایی مربوطه (در صورت استفاده از سهمیه کارکنان قراردادی دستگاه ها) و یک قطعه عکس ۳ در ۴ است.

وی گفت: این اطلاعیه تاریخ مصاحبه پذیرفته شدگان را به نیز اعلام کرد بدین ترتیب که روز شنبه ۲۴ / ۵ / ۹۴ ، مصاحبه برای پذیرفته شدگان رشته شغلی پزشک عمومی در شهرستان های میانه، ارومیه، شاهین دژ، پارس آباد، گرمی، فردیس، ایلام، آبدانان، بوشهر، دشستان، ماهشهر، سبزوار مصاحبه انجام می شود.

همچنین روز یکشنبه۲۵ / ۵ / ۹۴، پذیرفته شدگان رشته شغلی پزشک عمومی در شهرستان های دامغان، زاهدان، زابل، لار، فسا، رفسنجان، سنندج، سقز، قروه، بویراحمد و روز دوشنبه ۲۶ / ۵ /۹۴ هم پذیرفته شدگان رشته شغلی پزشک عمومی در شهرستان های خرم آباد، بروجرد، ساوه، میناب، بندرعباس، اسدآباد – نهاوند و کارشناس آزمایشگاه غذا، دارو و بهداشتی در شهرستان های اصفهان و کرمانشاه (دکترا و کارشناسی ارشد) مصاحبه خواهند داشت.

معاون پزشکی قانونی ادامه داد: در این اطلاعیه زمان مصاحبه پذیرفته شدگان رشته شغلی پزشک متخصص (پزشکی قانونی) در شهرستان های اردبیل، لردگان، بیرجند، فردوس، بجنورد، قم، گرگان، گنبدکاووس، یزد و پزشک متخصص (روانپزشک) درشهرستان های شهرکرد و مشهد روز سه شنبه ۲۷ / ۵ / ۹۴ اعلام شده است.


پیرو اطلاعیه مورخ ۱۳۹۴/۴/۱۵ بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب گردیده اند، می‌رساند که رتبه بندی داوطلبان بر اساس نتایج حاصل از نمرات دروس عمومی و اختصاصی، سابقه خدمت، بومی شهر یا استان و اولویت‌های قانونی (ایثارگران و معلولین) و سایر شرایط و ضوابط مندرج در  دفترچه  راهنمای  ثبت‌نام  صورت  گرفته و  کارنامه  داوطلبان از روز جاری مورخ ۱۵/۵/۹۴ در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار گرفته است. داوطلبانی که اسامی آنان در ردیف چند برابر ظرفیت اولین رشته شغل-محل انتخابی خود در دستگاه‌های سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان علمی و تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری، مرکز اورژانس تهران، سازمان علمی بهره‌وری ایران، سازمان پزشکی قانونی، سازمان ثبت احوال کشور، واحدهای اداری دستگاه اجرایی استان خراسان شمالی، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان دامپزشکی کشور، دیوان عدالت اداری، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، سازمان‌ سنجش‌ آموزش کشور، سازمان هواپیمایی کشور در سایت این سازمان اعلام گردیده، لازم است براساس برنامه زمانی مشخص شده برای هر یک از دستگاه‌های اجرایی مربوط با در دست داشتن مدارک اعلام شده برای تحویل مدارک و یا انجام مصاحبه تخصصی و سایر مراحل گزینشی به دستگاه ذیربط مراجعه نمایند.
ضمناً به اطلاع داوطلبان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور می‌رساند که مرحله انجام مصاحبه تخصصی و تبدیل وضع مربیان حق التدریس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به ترتیب اولویت استان‌های محروم در سطح کشور در جریان می‌باشد. لذا داوطلبان می‌توانند برای اطلاع از برنامه‌ریزی مربوط به تاریخ انجام مصاحبه در هر یک از استانها به سامانه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به آدرس: www.irantvto.ir و یا به ادارات کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مربوط (بر حسب محل جغرافیایی انتخابی استان) مراجعه نمایند.
توجه: بدیهی است عدم مراجعه برای تحویل مدارک و یا عدم شرکت در مصاحبه استخدامی در موعد مقرر به منزله انصراف از مراحل پذیرش و استخدام تلقی خواهد شد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
خبر ۱۴ مرداد ۹۴ استخدام: اطلاعیه در خصوص اعلام اسامی چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی مشترک مورخ ۱/۳/۹۴ دستگاههای اجرایی کشور

 پیرو اطلاعیه مورخ ۹۴/۴/۱۵ بدین‌وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب گردیده‌اند، می‌رساند که رتبه‌بندی آنان براساس نتایج حاصل از نمرات دروس عمومی و اختصاصی، سابقه خدمت، بومی شهر یا استان و اولویت‌های قانونی (ایثارگران و معلولین) و سایر شرایط مندرج در دفترچه صورت گرفته است و کارنامه داوطلبان مزبور از روز پنج‌شنبه مورخ ۹۴/۵/۱۵ در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.

داوطلبانی که در ردیف چندبرابر ظرفیت پذیرش اولین رشته شغل – محل انتخابی قرار گرفته‌اند، لازم است براساس اطلاعیه مربوط که به همراه اسامی معرفی‌شدگان برروی سامانه این سازمان قرار می‌گیرد با در دست داشتن مدارک اعلام شده برای تحویل مدارک یا انجام مصاحبه تخصصی و یا سایر مراحل گزینشی به دستگاه ذی‌ربط مراجعه نمایند.

بدیهی است عدم مراجعه برای تحویل مدارک و یا عدم شرکت در مصاحبه استخدامی در موعد مقرر به منزله انصراف از مراحل پذیرش و استخدام تلقی خواهد شد.

خبر ۷  مرداد ۹۴ استخدام : پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی تا آذر ماه تعیین تکلیف می شوند 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان شمالی گفت: پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی تا آخر آذر ماه سال جاری تعیین تکلیف می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمود دلپسند در خصوص آخرین وضعیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: با مشخص شدن نتایج نهایی این آزمون ۱۷۵ نفر برای خراسان شمالی به کارگیری می شوند که تعداد ۹۶ نفرآنها از سهمیه دستگاه های اجرایی استان و ۷۹ نفر از سهمیه دستگاه های مرکزی استفاده خواهند کرد.

وی افزود: در حال حاضر اسامی افرادی که حد نصاب نمره آزمون کتبی را بدست آورده اند در سایت سازمان سنجش آموزش کشور پس از اعمال ضرایب بومی(۱.۲) و شهرستانی (۱.۴) برای هر پست (عنوان شغل) اسامی سه نفر که بالاترین امتیاز را کسب کردند اعلام می شود و سپس از این افراد مصاحبه تخصصی به عمل خواهد آمد و نهایتا با اعمال ۷۰ درصد نمرات از طریق آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمرات از طریق مصاحبه تخصصی، لیست افراد بر اساس مجموع نمرات مشخص شده و افراد پذیرفته شده و ذخیره تعیین، و سپس نفرات اصلی به گزینش معرفی خواهد شد.

دلپسند در خصوص سهمیه افراد در این آزمون نیز توضیح داد: کارکنانی که در حال حاضر به صورت قراردادی در دستگاه های اجرایی مشغول به کار هستند در صورتیکه حدنصاب نمره آزمون کتبی را کسب کرده باشند به ازای هر سال سابقه خدمت دو درصد امتیاز و حداکثر ۲۰ درصد از کل نمرات را به خود اختصاص خواهند داد.

وی در ادامه گفت: سه درصد سهمیه استخدامی مربوط به معلولین و پنج درصد سهمیه مربوط به سایر ایثارگران است که هر کدام از این گروه ها در بین خود رقابت خواهند کرد ولی نحوه امتیازدهی و فرآیند جذب آنها همانند سایر افراد است.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون استخدامی فراگیر استانداری و دستگاه های اجرایی اوایل سال جاری برگزار شده است.

خبر ۶ مرداد ۹۴ استخدام: برگزاری آزمون جدید استخدامی در نیمه دوم سال

خبر آنلاین : سخنگوی سازمان سنجش از برگزاری آزمون جدید استخدامی در نیمه دوم سال خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، یکی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم، سوالی را در زمینه آزمون فراگیر استخدامی مطرح کرده است. او نوشته: لطفا از سازمان سنجش در خصوص تعداد حد نصاب آزمون استخدامی آزمون فراگیر بپرسید چون نتایج این آزمون در امار اولیه خیلی ابهام دارد.

حسین توکلی در پاسخ به این سوال به خبرآنلاین گفت که ظرفیت ها در دفترچه آزمون منتشر شده که در آن برای هر دستگاه اجرایی ظرفیتی مشخص شده است. این ظرفیت ها بر اساس نیاز آن دستگاه اجرایی است و طبق همان پذیرش انجام می شود.

او همچنین از برگزاری نوبت دوم آزمون فراگیر استخدامی در نیمه دوم سال خبر داد و گفت: سازمان مدیریت فهرست دستگاه های اجرایی و ظرفیت آن ها را اعلام خواهد کرد و بر اساس این ظرفیت ها آزمون نوبت دوم را در نیمه دوم سال برگزار خواهیم کرد.

گفتنی است نخستین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی در خردادماه امسال برگزار و نتایج اولیه آن در نیمه ماه جاری به شرکت کنندگان اعلام شد.

سوال دیگری که در حوزه سازمان سنجش مطرح شده بود این بود: چرا کسانی که بعد از سال ۶۰ دوبار در کنکور قبول شده اند حق شرکت مجدد در آزمون سراسری را ندارند و از این حق شهروندی محروم می شوند؟

حسین توکلی، سخنگوی سازمان سنجش در این باره به خبرآنلاین گفت: طبق ضابطه چنانچه فردی در دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی دوبار قبول شود دیگر مجدد اجازه شرکت ندارد که این پیشتر اعلام شده و داوطلبان از این امر آگاه بوده اند.

او ادامه داد: اما اگر موارد خاصی وجود داشته باشد، می توانند با سازمان مکاتبه کنند و مشکلاتشان را به این سازمان بگویند تا بررسی شود و اگر امکانش بود، شرایط شرکت مجدد در آزمون سراسری مهیا گردد.

خبر ۱ تیر ۹۴ استخدام: اعلام اسامی شرکت کنندگان در آزمون استخدامی براساس رتبه اوایل تیرماه/۷۴۴۸ تن استخدام می شوند

معاون فنی و آماری سازمان سنجش با یادآوری برگزاری آزمون استخدامی برای دستگاه ها و سازمان ها اول خردادماه امسال، گفت: اسامی افراد براساس رتبه آنها اوایل تیرماه اعلام خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ایرنا «احسان جمالی» یکشنبه شب در گفت و گوی ویژه خبری شبکه دوم، افزود: از مجموع بیش از ۱۹۰ هزار استخدامی ثبت نام کرده، نزدیک به ۱۲۰ هزار داوطلب در آزمون شرکت کردن؛ همچنین از مجموع شرکت کنندگان، هفت هزار و ۴۴۸ تن پس از طی مراحل قانونی استخدام خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد که سازمان سنجش براساس رتبه اسامی را اعلام خواهد کرد و ظرفیت استخدامی طبق دفترچه سازمان مدیریت و استخدامی کشور اعلام خواهد شد.
جمالی گفت: در آینده نزدیک کسانی که حد نصاب لازم را در آزمون کسب کرده اند به تفکیک نمرات و دروس، می توانند در سایت سازمان سنجش نتایج را مشاهده کنند؛ همچنین افرادی که حد نصاب لازم را کسب نکرده اند می توانند نمرات خود را مشاهده و با رتبه اول تا آخر استخدامی مقایسه کنند.
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نیز در این برنامه با تاکید بر اینکه مجلس با ارایه طرحی به دنبال شفاف سازی آزمون های استخدامی است، افزود: مجلس شورای اسلامی برای اینکه در استخدام های کشور شفاف سازی کند و مردم به این باور برسند که استخدام ها براساس شایستگی صورت می گیرد، قوانینی را مصوب کرده است.
عبدالرضا عزیزی ادامه داد: نمایندگان مردم در مجلس با ارایه طرحی به دنبال این موضوع هستند که افراد شرکت کننده در آزمون های استخدامی به طور شفاف نمرات خود را ملاحظه کنند و رتبه اول تا آخرین استخدامی را به سهولت در سایت های مشخص شده ببینند.
وی با بیان اینکه مردم این آزمونها را باور ندارند و استخدام ها را براساس رابطه ها تقلی می کنند، افزود: متاسفانه در این خصوص دولتها بیشترین سهم را در بدبینی مردم داشته اند و باید سعی کنیم این روند را در چارچوب قانونی تغییر دهیم.
وی در ادامه گفت: در دولت پیشین دستگاه های دولتی بدون برگزاری تشریفات لازم قصد استخدام بیش از ۵۰۰ هزار تن را داشتند اما برای اینکه شفاف سازی شود مجلس با این نحوه استخدام مخالفت کرد.
عزیزی با بیان اینکه همه دستگاه های تابع نظام خدمات کشوری به نیروی انسانی نیاز دارند، افزود: در حال حاضر با وجود نیاز دستگاه ها به نیرو، اما به دلیل نبود اعتبار و بودجه لازم توان استخدام ندارند.
وی گفت: با اختصاص بودجه و اعتبار لازم، دستگاه ها و سازمان ها اجازه دارند نیروی مورد نیاز خود را از طریق آزمون های سراسری استخدام کنند.
عزیزی در این رابطه به نیاز وزارت بهداشت و درمان کشور به نیرو باتوجه به اجرای قانون نظام سلامت اشاره و خاطرنشان کرد: پس از اجرای قانون نظام سلامت، وزارت بهداشت اعلام نیاز برای استخدام کرده اما به دلیل نبود اعتبار تاکنون این امر اجرایی نشده است.
به گفته وی، طبق طرحی که مجلس ارایه داده است، دستگاه های دولتی پس از برگزاری آزمون های لازم، باید در مدت ۴۵ روز، نتایج آزمون را استخراج کرده و در سایت های مشخص شده اعلام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد که کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون استخدامی فراگیر و متمرکز دستگاه های اجرایی در سال ۱۳۹۴ از روز سه شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه منتشر می شود.

حسین توکلی صبح امروز (یکشنبه) در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا اظهار داشت: تمامی داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴، ضرورت دارد تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه به سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود و برگ راهنمای مربوط پرینت تهیه کنند.

وی افزود: آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ با تعداد ۱۹۳ هزار و ۴۵۹ داوطلب در صبح روز جمعه اول خردادماه در ۵۸ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد.

از تعداد ۱۹۳ هزار و ۴۵۹ داوطلب ثبت نام کننده در این آزمون، تعداد ۷۵ هزار و ۲۴ نفر زن و ۱۱۸ هزار و ۴۳۵ نفر مرد هستند؛ به عبارت دیگر ۳۸٫۷۸ درصد از داوطلبان زن و ۶۱٫۲۲ درصد آنها مرد هستند.

توکلی افزود: از تعداد ۱۹۳ هزار و ۳۴۵ داوطلب ثبت نام کننده در آزمون استخدامی متمرکز سال ۱۳۹۴، تعداد ۱۶ هزار و ۶۰۵ داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای و تعداد ۱۷۶ هزار و ۸۵۴ داوطلب برای شرکت در آزمون سایر دستگاه های اجرایی (۱۳ دستگاه) ثبت نام کرده اند.

اطلاعیه سازمان سنجش درباره تاریخ پرینت کارت شرکت در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه ها از امروز ۲۷ اردیبهشت روی سایت سازمان سنجش قرار داده شده و در نشریه پیک سنجش فردا (دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ماه) نیز منتشر خواهد شد.

توکلی به داوطلبان این آزمون توصیه کرد که پس از دریافت کارت شرکت در آزمون خود تمامی مندرجات را دقیقا کنترل کنند و درصورت وجود هرگونه مغایرتی در کارت شرکت در آزمون، براساس مندرجات بند ب اطلاعیه حسب مورد اقدام کنند.

فرایند برگزاری اولین آزمون استخدامی دولت یازدهم از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح روز جمعه اول خردادماه خواهد بود و درهای ورود به جلسه راس ساعت ۸ صبح بسته خواهد شد؛ داوطلبان ضرورت دارد یک ساعت قبل از آغاز آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه آزمون عمومی و اختصاصی توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور برگزار می شود، افزود: در این آزمون به هریک از داوطلبان دو دفترچه سوالات عمومی و یک دفترچه سوالات آزمون اختصاصی داده خواهد شد.

آزمون عمومی شامل دروس فنآوری اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی، حقوق اساسی و هوش و توانمندی های عمومی است.

آزمون اختصاصی نیز شامل آزمون مشترک براساس دانش و مهارت تخصصی متناسب با خوشه های شغلی یا مشاغل خواهد بود.

خبر ۲۳ اردیبهشت ۹۴ استخدام:اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره‌ تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور – سال ۱۳۹۴

ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبانی که در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۴ ثبت‌نام نموده‌اند، به اطلاع می‌رساند کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه ۲۹/۲/۹۴ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه مراجعه نمایند.  با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات کارت شرکت در آزمون خود مشاهده نمودند لازم براساس توضیحاتی که در این خصوص طی اطلاعیه‌ای در روز یکشنبه مورخ ۲۷/۲/۹۴ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار می‌گیرد و در روز دوشنبه مورخ ۲۸/۲/۹۴ در نشریه پیک سنجش درج می‌گردد، اقدام نمایند.

لازم به تاکید است فرآیند برگزاری آزمون برای کلیه خوشه‌های شغلی از ساعت‌ ۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه‌) صبح روز جمعه ۱/۳/۹۴  آغاز می‌گردد و آدرس حوزه امتحانی در کارت شرکت در آزمون درج خواهد شد.

خبر ۳۱ فروردین ۹۴ استخدام:۲۰۰ هزار نفر در این آزمون استخدامی شرکت کردند

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: ۲۰۰ هزار و ۲۸۸ نفر در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشورثبت نام کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۰ فروردین‌ماه خبر داد.حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: به منظور فراهم نمودن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام برای شرکت در آزمون عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور (۱۳ دستگاه اجرایی) برای به کارگیری افراد واجد شرایط هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و به منظور استخدام پیمانی آنان در سال ۹۴ و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در رابطه با تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس اقدام نکرده‌اند مهلت ثبت‌نام که تا امروز اعلام شده بود، تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۰ فروردین تمدید شد.

وی افزود: به کلیه داوطلبانی که تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، توصیه می‌شود در این مهلت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه ثبت‌نامی منتشره و همچنین اطلاعیه‌ای که امروز روی سایت قرار می‌گیرد در صورت واجدشرایط بودن نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد شرایط و ضوابط هر یک از دستگاه‌های اجرایی توضیح داد: شرایط و ضوابط ثبت‌نام در هر یک از دستگاه‌های اجرایی در دفترچه راهنما و اطلاعیه‌ای که در تاریخ ۱۰ فروردین‌ماه روی سایت سازمان سنجش منتشر شده، روی همین سایت قرار گرفته است.

توکلی با تاکید بر اینکه این آزمون توسط سازمان سنجش و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار می‌شود در مورد تاریخ برگزاری و تعداد ثبت‌نام کنندگان اظهار کرد: این آزمون در تاریخ اول خردادماه ۹۴ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود. تا ۸ صبح امروز (دوشنبه ۱۷ فروردین‌ماه) ۸۹ هزار و ۶۲۵ داوطلب (۱۱ هزار و ۸۹۸ داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و ۷۷ هزار و ۷۲۷ داوطلب برای شرکت در آزمون سایر دستگاه‌های اجرایی) نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند

شروع ثبت نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۴ لغایت روز ۱۷فروردین ماه ۱۳۹۴ ۲۰ فرودین ماه ۱۳۹۴ می باشد.

کارجویان عزیز ثبت نام آزمون های استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۴ شروع شد. لطفا قبل از ثبت نام دفترچه راهنمای آزمون را به دقت مطالعه نمایید. زمان شروع ثبت نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۴ لغایت روز ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۴ می باشد.

در راستای تجمیع و بهینه سازی فرآیند استخدام دستگاههای اجرایی کشور، به حول و قوه ی الهی آزمون اسـتخدامی مشـترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور تحت عنوان آزمون استخدامی خرداد ماه ۱۳۹۴ در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱ برگزار میگردد.

سوال برخی سوالات:
۱- برای داوطلبان عادی با ضریب ۱ داوطلبان بومی استان با ضزیب ۱.۲ و داوطلبان بومی شهرستان با ضریب ۱.۴ نمره آزمون مصاحبه و هیچ گونه محدودیتی برای شرکت افراد غیربومی در استخدام سایر شهرستان ها وجود ندارد.
۲- اولیت در شرایط یکسان با دوطلبان غیررسمی سپس افراد بومی شهرستان و سپس افراد غیربومی خواهد بود.
۳- در این استخدام علاوه بر شرایط بومی بودن که در استخدام های قبلی مد نظر بود یک شرط محاسبه بومی بودن اضافه شده است و آن هم تحصیلات دانشگاهی بصورت پیوسته یا مجزا حداقل در ۴ سال می باشد.

سوالات استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ٩۴

جدول زمانی و نکات مهم

 • مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز دوشنبه ۱۰ فروردین ماه ۱۳۹۴ لغایت روز ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۴ می باشد
 • ویرایش اطلاعات ثبت نام : برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوی سمت راست می باشد اقدام نمایید.
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
 • توجه ویژه : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، تمامی پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.
 • توجه ویژه : ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده ۶ رقمی  و کد پیگیری ثبت نام ۱۵ رقمی دریافت نمایید.
 • توجه ویژه : در صورتی که شماره پرونده یا کدپیگیری ثبت نام را فراموش کردید، صرفا از طریق سامانه پاسخگویی جدید و پس از “عضویت در سایت/ورود به سیستم” از بخش درخواست جدید، آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور را انتخاب کنید و با انتخاب درخواست “دریافت شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام” و ارائه سریال ثبت نام، بلافاصله شماره پرونده و کد پیگیری را دریافت خواهید کرد
 • توجه ویژه : جهت طرح سوال می توانید با شماره ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۵۷ و ۰۲۶۳۶۲۷۰۰۵۹ تماس گرفته ویا از طریق سیستم پاسخگویی اقدام نمایید. ساعت پاسخ گویی تلفنی از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ و بعداز ظهر از ساعت ۱۳:۳۰ الی ۱۵:۰۰ بجز ایام تعطیل

توصیه‌های مهم به داوطلبان گرامی

 • ۱- داوطلبان باید دفترچه راهنمای ثبت نام را بطور کامل مطالعه کرده باشند
 • ۲- داوطلبان لازم است در درج کد ملی، نام خانوادگی و نام، مشخصات شناسنامه‌ای، ارسال عکس و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه کافی به عمل آورند، بدیهی است درصورت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه، با داوطلب به عنوان متخلف برخورد خواهد شد.
 • ۳- در پایان ثبت‌نام اینترنتی تأیید صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب می‌باشد، لذا دقت و توجه کافی در این خصوص به عمل آید.
 • ۴- برای جلوگیری از مشکلات بعدی حتماً اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت‌نامی را به دقت بررسی نمایند.
 • ۵- داوطلبان پس

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه ها (۵)

 1. اسمعیلیان گفت:

  با سلام چرا بعد از عملیات ثبت نام شماره پرونده و کد پیگیری اشتباه برای من صادر شده اگه ثبت نام نا موفق بوده پس چرا ثبت شد و فرم آخر برای من با کد و شماره اشباه صادر شد

  • احسان گفت:

   سلام خسته نباشید بنده یه کارت خریدم برای استخدامی دستگاه اجرایی اما استفادش نکردم امکان پس دادنشو دارم؟تشکر

 2. سعید گفت:

  مجدداً سلام.
  ببخشید ما داوطلب ها هیچ مرجعی رو نداریم که جوابگوی ابهاماتمون باشه. تنها امیدمون همینجاست
  خلاصه اینکه تشکر ویژه بابت پاسخگویی شما و عذرخواهی بابت اینکه زیاد زحمتتون میدیم
  سوال اینه که آیا ترتیب انتخاب اون چهار عنوان محل شغل تاثیرگذاره؟! بهتر بگم آیا مثل دوره های سابق کنکور و دانشگاه آزاد، اولویت بندی داره و انتخاب های اول شانس بیشتری برای قبولی دارن؟!

 3. سعید گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید
  یه سوال دارم گه اگه کسی جوابم رو بده(خصوصا ادمین محترم) ازش ممنون میشم.
  توی دفترچه راهنما ، بعضی عناوین شغلی یک عدد همراهشون بود( مثل کارشناس حقوقی۱۱ که جدا از عنوان شغلی کارشناس حقوقی مطرح شده بود) میشه راهنماییم کنین که این اعداد به چه منظور ذکر شده بودن؟
  اگه خوشه کارشناس حقوقی رو نگاه کنید متوجه میشین که دو عنوان شغلی معرفی شده: ۱- کارشناس حقوقی ۲- کارشناس حقوقی ۱۱
  و در اونجا که هر سه مدرک کارشناسی – ارشد – دکتری قابل قبوله “کارشناس حقوقی۱۱” آورده شده و اونجا که مدرک ارشد یا دکتری رو به تفکیک گرایشها میخواد، عنوان شغلی “کارشناس حقوقی”
  بازهم ممنون میشم اگه تفاوت اینها رو برام توضیح بدین

 4. maryam گفت:

  من لیسانس اقتصاد کشاورزی دارم میتونم تو ازمون شرکت کنم؟ حداکثر سن هم مشخص نشده تو استخدامی دستگاه اجرایی.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها