آخرین جزئیات استخدام در ادارات دولتی آذربایجانشرقی

استانداری آذربایجان شرقی جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان به شرح زیر طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی، از محل سهمیه های استخدامی شماره۲۲۰/۶۰۰۴۸ مورخ ۸۹/۱۱/۲۵ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور و باقیمانده سهمیه های استخدامی شماره ۲۲۴/۳۰۸۴ مورخ ۸۹/۲/۲۵ و شماره ۲۲۴/۳۹۰۴ مورخ ۸۹/۲/۸ شماره ۱۴۰۶/۱۰۴۹۷۳ مورخ ۸۵/۶/۲۶ شماره ۹۰۷/۱۷۹۹۲۲ مورخ ۸۴/۱۱/۹ و شماره ۱۴۰۵/۱۹۰۴۸۴ مورخ ۸۴/۱۲/۲۱ از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی بشرح ذیل استخدام می نماید.

الف ـ شرایط عمومی استخدام :

۱- اعتقاد به مبانی نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

۳- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران.

۴- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دایم از خدمت (ویژه آقایان)

۵- داوطلبان نباید ازجمله افرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضایی وذی صلاح ازخدمت دولتی منع شده باشند.

۶- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر به تشخیص نیروی انتظامی حوزه محل سکونت مربوط

۷- عدم محکومیت و اشتهار به فساد عقیده و اخلاق و معتاد نبودن به استعمال دخانیات و افیون

۸- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی و یا بازخرید خدمت باشند.

۹- برخورداری از سلامت کامل تن و روان برای احراز شغلی که برای آن استخدام می شود.

ب ـ شرایط اختصاصی استخدام :

۱- داشتن مدرک تحصیلی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و ‏فن آوری در رشته های تحصیلی مندرج درجدول شماره (۱).

۲- داشتن حداقل ۲۰ و حداکثر ۳۵ سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و حداکثر ۴۰سال سن برای فوق لیسانس و بالاتر. مدت خدمت وظیفه به حداکثر سن اضافه می گردد. (تا پایان مهلت ثبت نام)

تبصره ۱ ـ آزادگان از حداکثر سن مذکور معاف می باشند .

تبصره ۲ ـ با استناد به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام مصوب مورخ ۱۳۷۱/۲/۲۲ مجلس شورای اسلامی موارد ذیل به شرط ارایه تأییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه می گردد:

ـ داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ الی ۱۳۶۷/۵/۲۹خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه

– جانبازان و رزمندگانی که در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل بستری و یا استراحت پزشکی داشته اند به میزان مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی.

ـ افراد خانواده شهداء و جانبازان از کار افتاده کلی که قادر به انجام کار نمی باشند و آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.

ـ داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های دولتی از تاری ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

ج ـ مدارک مورد نیاز :

۱- برگ درخواست شغل الکترونیکی مندرج در سایت http://www.estekhdamazsh.ir/register.php (با دقت تکمیل گردد)

۲- اسکن یک قطعه عکس تمام رخ جدید

۳- اسکن فیش بانکی (مبنی بر پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال به حساب ۲۱۷۱۱۳۰۴۸۷۰۰۹ ملی سیبا به عنوان حق شرکت در آزمون عمومی داوطلبان استخدام. ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.)
تبصره: ارائه اصل فیش بانکی به همراه کارت ملی و کارت ورود به جلسه آزمون در روز آزمون برای ورود به جلسه آزمون الزامی است.

تذکر: داوطلبان قبول شده در این آزمون موظف هستند مدارک ذیل را ظرف مدت ۵ روز کاری پس از اعلام نتایج از سوی استانداری، به همراه اصل مدارک به کارگزینی دستگاه اجرایی مورد تقاضا (حسب مورد) حضوراً ارائه و رسید دریافت نمایند. دستگه های اجرایی موظف هستند کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابر با اصل نمایند.

۱- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
۲- اصل و تصویر صفحه اول شناسنامه (درصورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه آخر)
۳- اصل و تصویر کارت شناسائی ملی به صورت پشت و رو.
۴- اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دایم (برای آقایان)
۵- اصل و تصویر گواهی ایثارگری از مراجع ذی صلاح برای ایثارگران عزیز انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی.
۶- اصل و تصویر رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰  ریال به حساب ۲۱۷۱۱۳۰۴۸۷۰۰۹ ملی سیبا به عنوان حق شرکت در آزمون عمومی داوطلبان استخدام. ایثارگران (مندرج در بندهای ۱و۴ اولویت های استخدام این آگهی) نصف مبلغ مذکور را پرداخت خواهند نمود و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.
۷- دو قطعه عکس ۴*۳ جدید، تمام رخ. در پشت عکس ها به ترتیب: نام و نام خانوادگی، نام پدر، شماره شناسنامه قید گردد.
۸- اصل و تصویر مدارک مربوط به اولویت های استخدامی مندرج در آگهی که از مراجع ذی صلاح صادر شده باشد. (گواهی جانبازان حتماً باید با قید درصد جانبازی و خانواده جانبازان از کارافتاده مبنی بر قادر به کار نبودن ایشان به تائید مدیریت مراجع ذیصلاح رسیده باشد. ضمناً خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسائی از بنیاد شهید انقلاب اسلامی با ارائه تصویر آن می تواند ثبت نام نماید در غیر اینصورت ضروری است گواهی لازم را از بنیاد مزبور اخذ و ارسال نمایند). مشمولین بند «۷» و «۸» اولویت های استخدام می بایست مدارک دال بر بومی بودن را ارسال دارند.

تبصره : قبل از صدور حکم استخدامی اصالت مدرک تحصیلی و یا سایر مدارک مربوطه از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

د ـ مهلت ثبت نام و نحوه ارسال مدارک:

ثبت نام متقاضیان واجد شرایط صرفا از طریق سامانه الکترونیکی به نشانی www.ostan-as.gov.ir به نحوه زیر انجام می شود و در این مرحله نیازی به ارسال مدارک از طریق پست نمی باشد.

۱- مهلت تکمیل فرم تقاضای استخدام در سایت از تاریخ ۹۰/۳/۲۴ لغایت تاریخ ۹۰/۴/۱۱ می باشد.

۲- ارسال عکس: داوطلبان می بایست عکس پرسنلی ۳*۴ خود را اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.

۳- واریز وجه به مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال به حساب ۲۱۷۱۱۳۰۴۸۷۰۰۹ ملی سیبا به عنوان حق ثبت نام در آزمون های عمومی و تخصصی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز هزینه معاف می باشند) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتا پس از بررسی صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه، اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

هـ ـ زمان و مکان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون:

کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت استانداری به آدرس www.ostan-as.gov.ir از تاریخ ۹۰/۴/۲۸ لغایت ۹۰/۴/۲۹ جهت چاپ ارائه خواهد شد.
* زمان و محل برگزاری آزمون به هنگام توزیع کارت ورود به جلسه آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

و ـ مواد آزمون کتبی:

– آزمون توانمندی های عمومی برای کلیه رشته‌های شغلی عبارتند از: معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی، زبان انگلیسی عمومی، زبان و ادبیات فارسی، فن آوری اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی، که به تعداد ۱۰۰ سؤال چهارگزینه ای طراحی خواهد شد.
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می شود.

– آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد.

ز ـ نحوه گزینش :

۱- کلیه داوطلبان واجد شرایط موظفند در آزمون توانمندی های عمومی شرکت نمایند.
۲- کسب حد نصاب نمـره لازم در آزمون توانمندی های عمـومی، صرفاً به منزله تایید صلاحیت عمومی داوطلبان می باشد و معرفی داوطلبان برای گزینش بر اساس نمرات آزمون تخصصی یا مصاحبه تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر و در محدوده محل جغرافیایی دستگاه اجرایی مورد تقاضا صورت خواهد گرفت.
۳- انتخاب داوطلبان استخدام حداقل به میزان ۱/۵ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰% کل نمره آزمون) را کسب کرده اند بر اساس بالاترین نمره فضلی آزمون تخصصی یا مصاحبه تخصصی انجام خواهد شد.

۴- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت خواهد گرفت.

ح ـ اولویت های استخدام :

۱- از کل سهمیه استخدامی ۳۰ درصد آن برای استخدام ایثارگران اختصاص دارد که ۲۵ درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانباز ۵۰% و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل دارای پنج سال سابقه اسارت دارند، و ۵ درصد باقیمانده به سایر ایثارگرن اختصاص دارد. ۲۵ درصد سهمیه فرزندان شاهد، از سوی بنیاد شهید معرفی شده و در حال جذب هستند. انتخاب ایثارگران پس از قبولی در آزمون عمومی و در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره فضلی آزمون تخصصی یا مصاحبه تخصصی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.
۲- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران و فرزندان شاهد و جانباز ۵۰% و بالاتراز طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
۳- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسایی از بنیاد شهید و امورایثارگران با ارایه تصویر آن نیازی به اخذ و ارایه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
۴- ایثارگران شامل آزادگان، جانبازانی که قادر به انجام کار باشند و خانواده معظم (شهداء و مفقودین، اسراء و جانبازان از کارافتاده کلی و غیر قادر به انجام کار) اعم از پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر و نیز رزمندگانی که ۹ ماه متوالی یا ۱۲ ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه (از تاریخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ الی ۱۳۶۷/۵/۲۹) را داشته باشند تخصیص می یابد که در صورت دارا بودن شرایط مندرج در این آگهی و کسب حد نصاب علمی لازم در حد سهمیه تعیین شده، از اولویت مقرر قانونی برخوردار خواهند بود. خانواده معظم آزادگان صرفاً تا یک سال پس از آزادی از اسارت، از این اولویت قانونی برخوردار می باشند.

تبصره: خانواده محترم جانبازانی می توانند از اولویت استخدامی برخوردار شوند که گواهی مبنی بر از کارافتاده کلی قادر نبودن به انجام کار را از سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اخذ و به همراه سایر مدارک ارسال نمایند.
۵- کارکنان غیر رسمی بومی دستگاههای اجرایی مذکور در آگهی و همچنین نیروهای بومی شرکتی آنان به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
۶- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی بومی و نیروهای شرکتی بومی دستگاه اجرایی استخدام کننده در آگهی داوطلبان بومی و شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دورافتاده برای همان مناطق خواهد بود.
۷- صد در صد استخدام از محل سهمیه استخدامی مندرج در آگهی استخدام به داوطلبان بومی استان آذربایجان شرقی اختصاص دارد.

۸- داوطلبان بومی (در محل جغرافیایی مورد تقاضا) در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و داشتن شرایط مندرج در آگهی حداقل تا سقف ۵۰% از مجوزهای استخدامی مربوطه از اولویت لازم برخوردار می باشد. سایر افراد بومی که رتبه لازم را در بین کلیه افراد متقاضی کسب کرده باشند امتیاز فوق مانع از جذب آنها به میزان بیشتر از ۵۰% سهمیه استخدامی نخواهد شد.

– بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد او بر اساس آخرین تقسیمات کشوری در حوزه شهرستانی (فرمانداری) محل جغرافیایی مورد تقاضا واقع شده یا این که حداقل ۲ مقطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه را در محل جغرافیایی مورد تقاضا گذرانده باشد. فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با محل مورد تقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند.

۹- اولویت های استخدامی مندرج در این آگهی با رعایت کلیه قوانین و مقررات مربوط پس از بررسی و اتخاذ تصمیم در کمیته استخدامی سازمان تخصیص خواهد یافت.

 

ط ـ تذکرات:

۱- به مدارک ارائه شده توسط دانشجویان و دارندگان مدرک تحصیلی پایین تر و یا بالاتر از مدارک تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک در رشته های غیر مرتبط و معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسه های عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۲- در هرمرحله از آزمون و گزینش چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد داوطلب از انجام مراحل بعدی استخدام محروم و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم وی لغو خواهد شد.
۳-  مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر ظرف دوماه پس ازاعلام نتیجه بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۴- پذیرفته شدگان نهایی طبق سند رسمی متعهد خواهند شد حداقل به مدت ۱۰ سال در محل جغرافیایی مورد تقاضا به طور تمام وقت خدمت نمایند. بدیهی است تقاضای انتقال آنان پس از اتمام مهلت مذکور مطابق با مقررات مربوط قابل بررسی خواهد بود.
۵- داوطلبان این آزمون صرفا می توانند در یکی از پست های سازمانی مندرج در جدول فوق شرکت نمایند.

جدول شماره (۱): مدارک و رشته های تحصیلی مورد نیاز دستگاه های اجرایی استان بر حسب رشته شغلی امتحانی، محل جغرافیایی خدمت و جنسیت

نام دستگاه اجرایی عنوان کامل وتایید شده پست سازمانی محل جغرافیایی خدمت تعداد مورد نیاز (نفر) جنسیت عنوان رشته شغلی شرایط احراز
اداره کل امور اقتصادی و دارایی کارشناس سرمایه گذاری تبریز ۴ زن و مرد کارشناس مطالعات اقتصادی دارابودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر در یکی از رشته های اقتصاد نظری، اقتصاد صنعتی، اقتصاد بازرگانی، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی
اداره کل هواشناسی کارشناس هواشناسی همدیدی چاراویماق ۱ مرد هواشناس دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته های هواشناسی (کلیه گرایشها)، جغرافیای طبیعی، کامپیوتر( نرم افزار)، فیزیک دریا با گرایش (هواشناسی یا دینامیک)، عمران با گرایش مهندسی سنجش از راه دور، مهندسی محیط زیست با گرایش آلودگی هوا، فیزیک با گرایش (هواشناسی یا حالت جامد)، ریاضی (کاربردی، محض)، شیمی (کاربردی، محض)
عجب شیر ۱
ورزقان ۱
مسئول ایستگاه هواشناسی چاراویماق ۱
اداره کل تربیت بدنی مسئول امور فنی بناب ۱ مرد کارشناس امور ورزشی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته های گروه امور تربیت بدنی*
کارشناس امور ورزش بانوان مراغه ۱ زن
میانه ۱
اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کارشناس مسئول شهرستان مرند مرند ۱ مرد کارشناس حفاظت و مرمت دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته های مرمت و احیاء بناهای تاریخی، مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی، مرمت ابنیه تاریخی، معماری
اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی کارشناس امور تدوین استاندارد تبریز ۱ مرد کارشناس امور استاندارد و تحقیقات صنعتی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مدیریت صنعتی
اداره کل راه و ترابری کارشناس راه و ابنیه فنی بستان آباد ۱ مرد مهندس راه و ساختمان دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مهندسی عمران
کلیبر ۱
ورزقان ۱
هشترود ۱
کاغذکنان ۱
هریس ۱
کارشناس حفظ حریم راهها مرند ۱ مرد کارشناس حقوقی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته لیسانس حقوق قضایی
مراغه ۱
اداره کل بازرگانی کارشناس بازرسی ورزقان ۱ مرد کارشناس بازرگانی داخلی دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مدیریت بازرگانی، اقتصاد بازرگانی، اقتصاد
جلفا ۱
کارشناس بازرگانی کلیبر ۱
چاراویماق ۱
اداره کل کار و امور اجتماعی بازرس کار کلیبر ۱ مرد بازرس کار دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مهندسی برق (الکترونیک، قدرت)، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی معدن، مهندسی مواد، مهندسی نساجی، مهندسی شیمی، فیزیک، مهندسی صنایع (بازرسی فنی، ایمنی صنعتی)
کارشناس بازارکار مراغه ۱ مرد کارشناس اشتغال و کاریابی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های علوم اجتماعی با گرایش (ارتباطات، برنامه ریزی، پژوهشگری، تعاون و رفاه اجتماعی، خدمات اجتماعی، علوم ارتباطات اجتماعی، برنامه ریزی رفاه اجتماعی)- اقتصاد با گرایش (علوم اقتصادی، اقتصاد نظری، اقتصاد بازرگانی، اقتصاد صنعتی، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، برنامه ریزی سیستم های اقتصادی، سیستم های اقتصاد اجتماعی)- مدیریت با گرایش دولتی و صنعتی
بناب ۱
کارشناس روابط کار و امور اجتماعی سراب ۱ مرد کارشناس روابط کار دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های حقوق با گرایش علوم قضایی، الهیات و معارف اسلامی (فقه و مبانی حقوق اسلامی)، حقوق خصوصی، معارف اسلامی و حقوق، حقوق عمومی، حقوق بین الملل، حقوق اسلامی
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کارشناس امور فرهنگی و مطبوعات و تبلیغات هشترود ۱ مرد کارشناس امور فرهنگی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مدیریت امور فرهنگی، فرهنگ و زبان های باستانی ایران، فرهنگ و ارتباطات، برنامه ریزی امور فرهنگی، الهیات و معارف اسلامی، ادبیات فارسی، زبان و ادبیات فارسی، علوم سیاسی، علوم اجتماعی با گرایش های (علوم اجتماعی، جامعه شناسی، ارتباطات اجتماعی، تحقیق در ارتباطات اجتماعی، پژوهشگری علوم اجتماعی، برنامه ریزی اجتماعی)
کارشناس امور فرهنگی، دینی و مطبوعاتی بستان آباد ۱
جلفا ۱
کارشناس امور هنری، سینمایی و سمعی و بصری بناب ۱ مرد کارشناس امور هنری دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های کارگردانی، تئاتر، ادبیات نمایشی، بازیگری
ورزقان ۱
هریس ۱
کلیبر ۱
جهاد کشاورزی کارشناس امور اراضی چاراویماق ۱ مرد کارشناس امور زمین دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های حقوق
کارشناس مسئول آبیاری کلیبر ۱ مرد کارشناس مهندسی زراعی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های آبیاری و زهکشی
اداره کل امور عشایر کارشناس امور آب کلیبر ۱ مرد مهندسی زراعی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مرتع داری، مرتع و آبخیزداری، عمران روستائی، زراعت و اصلاح نباتات، توسعه روستایی، آبیاری و زهکشی
مسکن و شهرسازی آذربایجان شرقی کارشناس شهرسازی و معماری بناب ۱ مرد کارشناس شهرسازی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های شهرسازی، طراحی و برنامه ریزی شهری و منطقه ای، جغرافیا و برنامه ریزی شهری، مهندسی عمران گرایشهای (مدیریت ساخت، سازه)
جلفا ۱
کارشناس ساختمان شبستر ۱ مرد مهندس راه و ساختمان دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مهندسی عمران (عمران، سازه)، راه و ساختمان
ملکان ۱
صنایع و معادن آذربایجان شرقی کارشناس برنامه ریزی تبریز ۱ مرد- زن کارشناس برنامه ریزی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته های مهندسی صنایع (کلیه گرایشها)
کارشناس صنایع تبریز ۱ مرد- زن کارشناس امور فنی صنایع دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع چوبی، مهندسی مواد، مهندسی مکاترونیک، شیمی
کارگزین تبریز ۱ مرد- زن کارگزین دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یک از رشته های مدیریت دولتی، مدیریت صنعتی، مدیریت بازرگانی
اداره کل پزشکی قانونی رئیس پزشک کلیبر ۱ مرد پزشک دارا بودن مدرک تحصیلی دکترا در رشته پزشکی عمومی
کاردان پزشکی قانونی عجب شیر ۱ مرد کاردان پزشکی قانونی دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در رشته های علوم آزمایشگاهی، پرستاری، مامایی
اداره کل دامپزشکی کمک کارشناس دامپزشکی چاراویماق ۱ مرد کاردان دامپزشکی دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته دامپزشکی
هشترود ۱
کلیبر ۱
اداره کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی حسابدار و امین اموال اسکو ۱ مرد- زن حسابدار دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس یا فوق لیسانس در یک از رشته های مدیریت (دولتی، صنعتی، بازرگانی)، مدیریت مالی، حسابداری، حسابرسی، امور مالی و حسابداری
آذرشهر ۱
سراب ۱
کارشناس امور دینی و هیأتهای امناء آذرشهر ۱ مرد- زن کارشناس امور دینی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های معارف اسلامی، الهیات و معارف اسلامی، گروه حقوق*
استانداری آذربایجان شرقی کارشناس امور اجتماعی و انتخابات کلیبر- بخشداری آبش احمد ۲ مرد- زن کارشناس امور کشوری و مدنی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های برنامه ریزی علوم اجتماعی، پژوهشگری علوم اجتماعی، تعاون و رفاه علوم اجتماعی، علوم سیاسی، حقوق، جغرافیا (کلیه گرایشها)، جامعه شناسی، جمعیت شناسی و مردم شناسی، مدیریت دولتی
ملکان- بخشداری لیلان ۱
کارشناس امور سیاسی و انتخابات چاراویماق- بخشداری شادیان ۱
کارشناس امور دهستانها و شوراهای اسلامی چاراویماق- بخشداری شادیان ۱
کارشناس برنامه ریزی و فن آوری اطلاعات فرمانداری ورزقان ۱ مرد- زن تحلیل گر سیستم دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مهندسی کامپیوتر گرایش (نرم افزار، سخت افزار)، معماری سیستم های کامپیوتر، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم، علوم کامپیوتر، مدیریت IT، مهندسی IT
کارشناس استانداری ۱ مرد- زن تحلیل گر سیستم دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته های مهندسی کامپیوتر گرایش (نرم افزار، سخت افزار)، معماری سیستم های کامپیوتر، کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم، علوم کامپیوتر، مدیریت IT ، مهندسی IT
اپراتور کارشناس نرم افزار ۱
کارشناس راه و ساختمان فرمانداری هشترود ۱ مرد- زن مهندس راه و ساختمان دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مهندسی عمران (کلیه گرایشها)، راه و ساختمان، معماری
کارشناس ارزیابی، بازرسی و پاسخگویی به شکایات فرمانداری کلیبر ۱ مرد- زن بازرس دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت برنامه ریزی آموزشی، علوم اقتصاد، اقتصاد نظری، حسابداری
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کارشناس خدمات ماشینی آمار تبریز ۱ مرد کارشناس شبکه دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته مهندسی کامپیوتر (سخت افزار)
کارشناس مؤسسات کارآموزی آزاد هشترود ۱ مرد- زن کارشناس آموزش فنی و حرفه ای دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های برق، الکترونیک،‌ مهندسی مکانیک
بناب ۱
متصدی امور آزمون مرکز و پذیرش کارآموزان کلیبر ۱ مرد مسئول خدمات اداری دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های مدیریت گرایش های(برنامه ریزی آموزشی، آموزشی، صنعتی)
هریس ۱
کارپرداز و مسئول خدمات بستان آباد ۱ مسئول خدمات مالی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های حسابداری، مدیریت (دولتی، بازرگانی، صنعتی)
اداره کل ثبت احوال کارشناس امور حقوقی و سجلی هوراند (اهر) ۱ مرد کارشناس امور ثبت احوال دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های گروه حقوق*، گروه علوم اجتماعی*، گروه آمار*، مدیریت دولتی
کارشناس امور ثبت احوال (مسئول نمایندگی) آبش احمد (کلیبر) ۱
حوزه نظارت گمرکات متصدی ثبت و ضبط (اسناد ترخیص) بازارچه مرزی نوردوز ۱ مرد-زن مسئول خدمات اداری دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یک از رشته های مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، اقتصاد نظری، حسابداری
متصدی انبار مسافری تبریز ۱ مرد – زن مسئول خدمات مالی دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یک از رشته های مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، حسابداری
اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کارشناس امور حقوقی چاراویماق ۱ مرد – زن کارشناس حقوقی دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های گروه حقوق*
سراب ۱
کارشناس بهره برداری ورزقان ۱ مرد – زن کارشناس خاک‌شناسی و حاصلخیزی خاک دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های خاک شناسی، مرتع و آبخیزداری، آبیاری، زمین شناسی، زیست شناسی با گرایش علوم گیاهی، بیابان زدایی
کارشناس آبخیزداری عجب شیر ۱ مرد- زن
کارشناس جنگل و مرتع چاراویماق ۱ مرد – زن
کارشناس امور اراضی چاراویماق ۱ مرد – زن کارشناس امور زمین دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های خاک شناسی، مرتع و آبخیزداری، آبیاری، زمین شناسی، زیست شناسی با گرایش علوم گیاهی، بیابان زدایی، اقتصاد کشاورزی، جنگلداری، تاسیسات آبیاری
اداره کل تعاون مسئول حراست تبریز ۱ مرد مامور حراست دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته های گروه امور اداری و مدیریت*، علوم اجتماعی*، روانشناسی*، برنامه ریزی آموزشی
اداره کل بازرسی کارشناس نظارت و بازرسی تبریز ۱ مرد- زن کارشناس بازرسی و نظارت دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس در رشته حقوق بین الملل
۱ دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در رشته حسابداری
اداره کل فرودگاهها کاردان مراقبت پرواز تبریز ۲ مرد کاردان مراقبت پرواز دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته مراقبت پرواز

 

تذکر۱: منظور از محل جغرافیایی خدمت، شهرستان محل استقرار واحدهای تحت پوشش دستگاه اجرایی در سطح استان می باشد.

تذکر ۲: درج رشته های تحصیلی در ستون شرایط احراز متناسب با نیاز دستگاه اجرایی برای تصدی مشاغل تعریف شده است.

تذکر ۳: برای رشته کاردان مراقبت پرواز، شرط صد در صد پذیرش بومی به لحاظ شرایط خاص استخدامی منظور نمی گردد. بدیهی استاولویت استخدام کماکان برای افراد بومی محفوظ خواهد بود.

تذکر ۴: رشته های تحصیلی که در شرایط احراز جدول شماره (۱) به صورت گروه درج گردیده است و با علامت * مشخص گردیده است به شرح زیر می باشد:

  • گروه امور تربیت بدنی: مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی، رشد و تکامل و یادگیری حرکتی، تربیت بدنی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، تربیت بدنی جانبازان و معلولین، فیزیولوژی ورزشی، تربیت معلم تربیت بدنی.
  • گروه امور اداری و مدیریت: مدیریت دولتی، مدیریت اجرایی، مدیریت صنعتی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت، مدیریت بیمه، مدیریت بازرگانی، مدیریت اقتصادی، مدیریت پرسنلی، مدیریت سیستم و بهره وری، مدیریت آموزشی، مدیریت اداری، مدیریت خدمات اداری، علوم اداری، امور اداری و مدیریت، مدیریت رفاه، خدمات بازرگانی و اداری، بازرگانی، مدیریت سیستم ها، معارف اسلامی و مدیریت با گرایشهای (مالی، بازرگانی، صنعتی)
  • گروه حقوق: حقوق، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق کیفری و جرم شناسی، علوم قضایی، علوم جزا و جرم شناسی، فقه و حقوق اسلامی، فقه و حقوق خصوصی، معارف اسلامی و حقوق، حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق کنسولی، الهیات و معارف اسلامی (فقه و مبانی حقوق اسلامی)، حقوق بین الملل، علوم اسلامی (حقوق اسلامی، کیفر و جرم شناسی، فقه و مباحث حقوق اسلامی)، حقوق اسلامی.
  • گروه آمار: آمار، آمار اقتصادی و اجتماعی، آمار کاربردی، آمار نیروی انسانی، آمار بیمه، آمار ریاضی.
  • گروه علوم اجتماعی: جمعیت شناسی، مردم شناسی، پژو هشگری علوم اجتماعی، ارتباطات علوم اجتماعی، برنامه ریزی علوم اجتماعی، تعاون و رفاه علوم اجتماعی، خدمات اجتماعی، علوم ارتباطات اجتماعی (روابط عمومی)، جامعه شناسی، برنامه ریزی رفاه اجتماعی، ارتباطات اجتماعی (تحقیق در ارتباطات اجتماعی).

منبع و لینک ثبت نام اینترنتی استخدام

http://www.estekhdamazsh.ir/index.php

دیدگاه ها (۴۰)

  1. رضا گفت:

    سلام من بیس و شش سالمه و لیسانس اقتصاد و امور بانکی دارم

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها