استخدام بانک توسعه تعاون سال ۹۲ +جذب ۵۰۰ فرزند شهید و جانباز

خبر ۹ مهر ۹۲ – ۵۰۰ نفر از فرزندان شهید و جانباز در بانک توسعه تعاون جذب شده اند

ماشاءالله عظیمی مدیرعامل بانک توسعه تعاون در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که با حضور بسیجیان و کارکنان این بانک برگزار گردید گفت ۵۰۰ نفر از نیروهای جدیدالاستخدام بانک از فرزندان شهدا و ایثارگران می باشند .
عظیمی در این مراسم با اشاره به اینکه ۳نفر از اعضاء هیات مدیره بانک جانباز ۲۵ درصد و برادر شهید می باشند افزود : ما به عنوان نسلی که جنگ را درک کرده ایم باید این روشها را در فعالیتهای خود بگنجانیم تا بتوانیم اندکی مقام شامخ شهدا و خانواده ایشان که رنج سالها دوری و سختی را تحمل کرده اند ارج  بگذاریم.
عظیمی با اشاره به اینکه باید بتوانیم مدلهای عینی برای تداوم دفاع مقدس در عصر حاضر داشته باشیم خاطرنشان کرد : هرفرد باید در هر سمت و جایگاهی که مشغول خدمت گذاری می باشد روحیه ایثار ، خدمت ، از خودگذشتگی ، مهرورزی و دوستی و محبت را بیم هم کیشان و هم وطنان خود بسط و گسترش دهد .
رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد : هر فرد معتقد وظیفه دارد که تکلیف خود را با توجه به زمان تشخیص دهد و طبق آن عمل نماید ، گاهی لازم است که قلم در دستمان باشد و گاهی با توجه به ضرورت زمان نیاز است تا اسلحه را جایگزین قلم  نماییم مهم این است که تابع زمان و اماممان باشیم  .
وی افزود :  زنده نگه داشتن تابعیت ، بصیرت و شناخت  در بین افراد جامعه  سبب  می شود که تهدیداتی که کشور با آن مواجهه است به فرصت  تبدیل گردد .

جهت مشاهده نتایج از ساعت ۲۴ دوشنبه مورخ ۹۱/۱۲/۰۷ به همین سایت مراجعه شود.

http://www.ttbank.ir/employment

تلفن  : ۶۱۰۳۲۳۳۳ – ۶۱۰۳۲۳۲۲ – ۶۶۴۱۸۵۶۱

دورنگار: ۶۱۰۳۲۳۰۷

تهران – خیابان ولی عصر – خیابان بزرگمهر – نبش خیابان برادران مظفر (صبای شمالی) – پلاک ۱۶

مشاهده کارت آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون مورخ ۱۳۹۱/۱۱/۲۷

چنانچه مغایرتی در عکس و سایر مشخصات خود مشاهده می کنید، روز پنجشنبه مورخ ۲۶/۱۱/۹۱ از ساعت ۹ الی ۱۵ به ستاد رفع نقص استان خود مراجعه نمایید. برای مشاهده آدرس ستاد مذکور اینجارا کلیک نمایید.

کارت ورود به جلسه آزمون های دوره های آموزشی

درصورتیکه در هنگام ثبت نام موفق به دریافت کد رهگیری نشده اید. روز پنجشنبه مورخ ۲۶/۱۱/۹۱ با یک قطعه عکس ۳×۴، پرینت نهایی فرم ثبت نام اخذ شده از سامانه ثبت نام و اصل فیش بانکی به ستاد رفع نقص استان مربوطه مراجعه نمایید.

منبع: http://jazb.portaltvto.com/card/card

  • داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون می توانند برای دریافت کارت آزمون در تاریخ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه سالجاری  به سایت بانک توسعه تعاون به نشانی  www.ttbank.ir مراجعه نمایند .
  • شایان ذکر است  نشانی محل برگزاری آزمون  برروی کارت داوطلبان آزمون  استخدامی بانک درج گردیده است .
  • گفتنی است داوطلبان پس از دریافت کارت آزمون درصورت مشاهده هرگونه مغایرت در مشخصات شخصی خود می توانند در تاریخ ۲۶ بهمن جهت رفع نواقص احتمالی به نشانی مندرج درکارت داوطلبی آزمون خود مراجعه نمایند.

(آرشیو)

به منظور رفاه حال داوطلبان و تسهیل در تردد آنان مقرر گردید برگزاری آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون در مراکز ۳۱ استان برگزار و آدرس محل آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج گردد.

قابل توجه متقاضیان استخدام
به اطلاع می رساند به منظور تسهیل در ثبت نام مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون به مدت ۲۴ ساعت تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۱۷/۱۱/۹۱ تمدید گردید.

راز قبولی در آزمون بانکها

بانک توسعه تعاون (بانک دولتی) با استعانت از خداوند متعال و در راستای منویات مقام معظم رهبری در جهت اجرای سیاست اصل ۴۴ قانون اساسی و تحقق سهم ۲۵ درصدی بخش تعاون در اقتصاد ملی و ارائه خدمات بهینه بر اساس مجوز شماره ۴۱۴۰۷/۹۱/۲۲۰ مورخه ۱/۱۱/۹۱ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در نظر دارد تا بر اساس ضوابط و آیین نامه استخدامی نظام بانکی دولتی از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس بصورت قراردادی طبق جدول ، در رشته های خواسته شده جهت تصدی مشاغل اداری/بانکی، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از کسب موفقیت در مراحل : آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی تامین نماید.

شرایط عمومی و اختصاصی

۱-    تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

۲-    التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳-    اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴-    دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس در یکی از رشته های مندرج در جدول

تبصره۱: داشتن حداقل معدل ۱۵ برای فوق لیسانس ، معدل ۱۴ برای لیسانس و معدل ۱۳ برای فوق دیپلم

تبصره۲: فرزندان معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% و آزادگان دارای بیش از یکسال اسارت از شرط حداقل معدل معاف
می باشند.

۵-    دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه یا داشتن برگ معافیت دائم قانونی (ویژه برادران)

تبصره ۱: تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی و همچنین تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ ۲۶/۱۱/۹۱ باشد.

تبصره ۲: برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی در صورت موفقیت در مراحل مربوطه، ادامه مراحل استخدامی پس از تایید پزشک معتمد بانک بلامانع خواهد بود.

۶-    دارا بودن حداقل ۲۰ سال سن تا تاریخ ۲۷/۱۱/۹۱ و حداکثر ۲۹ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم و ۳۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و ۳۲ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس٫

تبصره: لازم به ذکر است بر اساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، شرط حداکثر سن متقاضیان در صورت ارائه مدرک معتبر از سوی مراجع ذیصلاح به شرح زیر افزایش می یابد.

–        در صورت انجام خدمت نظام وظیفه، مدت خدمت وظیفه به حداکثر سن داوطلبان برای کلیه مشاغل افزوده
می گردد.

–        به میزان خدمت داوطلبانه در جبهه های جنگ و نیز مدت استراحت پزشکی و بستری شدن در اثر مجروحیت جنگی.

–        به میزان سال‌های اسارت و حضور در جبهه در مورد افرادی که به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب درآمدند.

–        افراد خانواده معظم شهداء، جانبازان ،آزادگان و مفقودالاثرها (شامل: همسر، فرزند، برادر و خواهر) به میزان ۵ سال.

۷-    عدم محکومیت به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری موثر که موجب محدودیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذیصلاح).

۸-    عدم اشتغال بکار رسمی و پیمانی و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، موسسات دولتی، موسسات عمومی وابسته به دولت و یا نهادهای انقلابی.

۹-    تندرستی و توانایی جسمی و روانی متناسب با کار بانک طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر

۱۰- ایثارگران و خانواده آنان بر اساس قانون و مقررات مصوب، از امتیازات مربوط به خود برخوردار خواهند بود.

۱۱- متقاضیان باید بومی و ساکن شهر مورد تقاضا باشند و در انتخاب نهایی اولویت با متقاضی بومی شهر مورد نیاز جهت استخدام می باشد.

تبصره: متقاضیان فقط در استان و شهرستان مورد تقاضا مطابق جدول نیازها بکارگیری خواهند گردید و انتقال و جابجایی به سایر استانها صرفاً بر اساس تشخیص بانک امکانپذیر می باشد.

مراحل نام نویسی:

راز قبولی در آزمون بانکها

۱-     مراجعه به سایت بانک توسعه تعاون به نشانی: www.ttbank.ir

۲-     تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور حداکثر تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۱ .

۳-     ارسال عکس: متقاضیان می بایست عکس پرسنلی ۴×۳ جدید خود را با عرض ۱۵۰ و ارتفاع ۲۰۰ پیکسل و با فرمت JPG و حجم حداکثر ۲۰۰ کیلوبایت در رایانه اسکن نموده و آن را در قسمت مربوطه در سایت وارد نمایند.

۴-     متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از تاریخ ۱۴/۱۱/۹۱ لغایت ۱۶/۱۱/۹۱ نسبت به واریز مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ ریال (دویست هزار ریال) به حساب جاری ۱/۱۱۰۴۷۵/۱۱۱/۳۱۳ نزد شعبه مستقل مرکزی میرداماد تهران بانک توسعه تعاون با کد حسابگری ۳۱۳ به نام بانک توسعه تعاون (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک توسعه تعاون در سطح کشور) و یا شماره حساب شبا به شماره ۴۱۰۲۲۰۰۳۱۳۰۱۱۱۰۱۱۰۴۷۵۰۰۱ قابل پرداخت در سایر بانکهای کشور اقدام و سپس اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتاً پس از بررسی مجدد صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را جهت پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

تبصره۱: با توجه به اینکه وجوه ثبت نام تحت هیچ عنوان قابل استرداد نخواهد بود لذا داوطلبان می بایست قبل از واریز وجه جهت اطمینان از واجد شرایط بودن خود به سایت بانک مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایند.

تبصره ۲: داوطلبان ایثارگر و خانواده های آنان از پرداخت ۵۰ درصد هزینه ثبت نام معاف می باشند.

تاریخ توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون:

۱-     داوطلبان به منظور اخذ کارت ورود به جلسه آزمون می بایست از روزهای ۲۵/۱۱/۹۱ لغایت ۲۶/۱۱/۹۱ به سایت ثبت نام آزمون مراجعه نموده و نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.

تبصره۱: داوطلبان به منظور حضور در جلسه آزمون می بایستی اصل شناسنامه عکسدار یا کارت ملی، شماره رهگیری آزمون و اصل فیش واریزی را به همراه داشته باشند.

تبصره۲: داوطلبان به منظور آگاهی از هرگونه تغییرات احتمالی در تاریخ و محل برگزاری آزمون و غیره به سایت بانک مراجعه نمایند.

تبصره ۳: زمان و محل برگزاری آزمون:

آزمون استخدامی در روز جمعه مورخ ۲۷/۱۱/۹۱ راس ساعت ۹:۳۰ صبح برگزار می گردد. محل برگزاری آزمون به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه از سایت آزمون ،به اطلاع خواهد رسید.

 

تذکرات مهم:

۱-     متقاضیان شرکت در آزمون، قبل از واریز وجه، جهت آگاهی از شرایط در نظر گرفته شده شامل: مدرک و رشته تحصیلی، محل مورد تقاضا و … به سایت در نظر گرفته شده و اطمینان از واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

۲-     قبل از ثبت نام به راهنمای نحوه تکمیل فرم موجود در سایت مراجعه و مندرجات آن را دقیقاً مطالعه نمایید.

۳-     ثبت نام زمانی تکمیل می باشد که شماره رهگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام گردد.

۴-     شماره سریال موجود در رسید فیش واریزی که به وسیله رایانه بر روی آن درج گردیده را در قسمت مربوط به تایید پرداخت وجه ثبت نام عیناً وارد نمایید.

۵-     چنانچه در هر یک از مراحل استخدام (ثبت نام، آزمون، مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی، دوره آموزشی) مشخص شود، داوطلب واجد شرایط اشاره شده در متن آگهی نبوده، حتی در صورت موفقیت در آزمون و یا هر یک از مراحل استخدام ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی و استمرار خدمت وی در بانک منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

۶-     ثبت نام متقاضیان صرفاً از طریق سایت مزبور و به صورت اینترنتی بوده و نیازی به ارسال مدارک نیست.

۷-    پس از برگزاری آزمون تا ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز بانک، نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان از طریق سایت اقدام می شود تا پس از انجام سایر مراحل استخدامی نظیر مصاحبه تخصصی و عمومی ، معاینات پزشکی ، گزینش و … قبول شدگان نهایی انتخاب گردند.

تبصره: متقاضیان می بایست پس از ۷۲ ساعت از برگزاری آزمون به سایت آزمون مراجعه تا از پذیرش و سایر موارد پس از آن مطلع گردند.

۸-    انجام ثبت نام هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نمی نماید.

مواد آزمون:

مواد آزمون برای مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس به شرح زیر خواهد بود:

الف) عمومی: معارف اسلامی (ضریب۳)، زبان و ادبیات فارسی و ادبیات اداری (ضریب۲)، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی (ضریب۲)

ب) تخصصی:

رشته روابط عمومی: دروس ۱- آمار و روش تحقیق (ضریب۱) ۲- اصول روزنامه نگاری (ضریب۳) ۳- جامعه شناسی (ضریب۱) ۴- ارتباطات( ضریب۲) ۵- روابط عمومی الکترونیک (ضریب۲) ۶- بازاریابی (ضریب۳)

رشته حقوق: دروس ۱- حقوق بانکی (ضریب۳) ۲- حقوق تجارت (ضریب۲) ۳- آئین دادرسی مدنی و کیفری (ضریب۲) ۴- حقوق اداری (ضریب۲)

رشته کامپیوتر: دروس ۱- مباحث شبکه و انواع سخت افزارها (ضریب۳) ۲- مدارهای الکتریکی، الکترونیکی دیجیتال، انتقال داده‌ها (ضریب۲) ۳- ساختمان داده‌ها (ضریب۲) ۴- سیستم عامل(ضریب۳)

رشته مترجمی زبان: دروس ۱- کلیات زبان‌شناسی(ضریب ۱) ۲- اصول و روش ترجمه (ضریب۳) ۳- نامه‌نگاری (ضریب۲) ۴- ترجمه متون تخصصی اقتصادی و بانکی (ضریب۳)

رشته مهندسی عمران، مهندسی صنایع، مهندسی شیمی: دروس ۱- برنامه‌ریزی و کنترل پروژه
۲- مکانیک جامدات ( مقاومت مصالح ، تحلیل سازه‌ها) ۳- اقتصاد عمومی ۴- شیمی عمومی

رشته مهندسی عمران: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه (ضریب۲) مکانیک جامدات( مقاومت مصالح ، تحلیل سازه‌ها)  (ضریب۳) اقتصاد عمومی (ضریب۱) شیمی عمومی (ضریب۰)

رشته مهندسی شیمی: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه (ضریب۱) مکانیک جامدات (ضریب۰) اقتصاد عمومی
(ضریب۱) شیمی عمومی (ضریب۳)

رشته مهندسی صنایع: برنامه‌ریزی و کنترل پروژه (ضریب۳) مکانیک جامدات (ضریب۰) اقتصاد عمومی (ضریب۲) شیمی عمومی (ضریب۰)

رشته حسابداری، اقتصاد و مجموعه مدیریت: دروس ۱- حسابداری (ضریب۳) ۲- اقتصاد خرد و کلان (ضریب۲) ۳- تئوری های مدیریت (ضریب۲) ۴- مالیه عمومی و بودجه (ضریب۱)

رشته برق و قدرت: مدارهای الکتریکی (ضریب۳)، فیزیک الکترومغناطیس (ضریب۳)،  ماشین‌های الکتریکی (ضریب۳)،  سیستم‌های کنترل خطی (ضریب۲)

رشته تاسیسات: تاسیسات برودت، حرارت و تهیه مطبوع (ضریب۳)،  فیزیک الکترومغناطیس و الکترسیسته (ضریب۳)،  برق تاسیسات و آسانسور (ضریب۲)، نقشه‌کشی صنعتی (ضریب۲)

رشته مهندسی شیمی- بیوتکنولوژی: سینتیک و طراحی راکتور (ضریب۲)، پدیده‌های انتقال (ضریب۲)، بیوشیمی و میکروبیولوژی عمومی (ضریب۲)، ترمودینامیک (ضریب۲)

رشته مهندسی کشاورزی: آمار و احتمالات (ضریب۲)، مدیریت کشاورزی (ضریب۳)، اقتصاد کشاورزی (ضریب۳)، توسعه اقتصادی (ضریب۲)

رشته مدیریت بیمه: سازمان و مدیریت شرکت‌های بیمه (ضریب۲)، مدیریت مالی (ضریب۲)، اقتصاد خرد و کلان (ضریب۲)

رشته نانوتکنولوژی: فیزیک (ضریب۲)، بیوفیزیک (ضریب۲)، شیمی عمومی (ضریب۲)

رشته امنیت شبکه: امنیت شبکه های کامپیوتر (ضریب۲)، شبکه های کامپیوتری پیشرفته (ضریب۲)، مهندسی فناوری اطلاعات (ضریب۲)

رشته ساختمان: نقشه برداری کاربردی (ضریب۲)، متره برآورد (ضریب۲)، دروس آئین نامه ای (بتن – فولاد)(ضریب ۲)

 

۲- داوطلبان محترم می‌توانند سوالات احتمالی خود را با شماره تلفنهای ۶۱۰۳۲۳۰۴، ۶۱۰۳۲۳۳۴ و ۶۱۰۳۲۳۳۳ در میان بگذارند.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده مشخصات و یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

جدول نیازها را در اینجا ببینید

برای ثبت نام لطفا اینجا کلیک کنید

 

تاریخ های مهم
۱۳۹۱/۱۱/۱۴
تا
۱۳۹۱/۱۱/۱۶
ثبت نام و دریافت کد رهگیری
۱۳۹۱/۱۱/۲۴
تا
۱۳۹۱/۱۱/۲۶
مراجعه به سایت و دریافت کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای آزمون
۱۳۹۱/۱۱/۲۷
ساعت ۹:۳۰ صبح
برگزاری آزمون
جهت دریافت اطلاعیه ها با ما همراه باشید

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه ها (۱,۳۵۴)

  1. کارمند اداره تعاون گفت:

    با سلام به بچه های بانک توسعه تعاون یه سوال از دوستان داشتم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم بنده آزمون سال ۹۱ وزارت تعاون کار و رفاه قبول شدم و دوسالی هست که شروع بکار کردم الان چون کد پرسنلی دارم نمیشه آزمونهای جایی دیگه بخصوص بانکها شرکت کنم واسه همین میخواستم بپرسم میشه از وزارتخونه انتقال بگیرم به بانک توسعه تعاون ،؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها