نيمه دوم آذرماه نتايج قطعي آزمون استخدامي اعلام مي شود

نيمه دوم آذرماه نتايج قطعي آزمون استخدامي اعلام مي شودReviewed by MODIR on Dec 11Rating:

مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: نتایج قطعی آزمون استخدامی این دانشگاه که در مورخ 26/03/91  برگزار شد، نیمه دوم آذرماه با 5/1 ( یک و نیم) برابر ظرفیت، اعلام خواهد شد.
تقی باهو طرودی ضمن بیان خبر بالا، با اشاره به اینکه اسامی پذیرفته شدگان این مرحله  5/1 ( یک و نیم) برابر ظرفیت اعلام می شود، افزود:  افرادی که نسبت به نتایج منتشر شده اعتراض دارند ، ظرف 10 روز می توانند اعتراض خود را به صورت کتبی ارائه نمایند. ( مدت زمان و نحوه  ارائه اعتراض همزمان با اعلام نتيجه قطعي از طريق سايت اعلام خواهد شد)
وی ادامه داد: بعد از طرح اعتراض توسط داوطلبان، کمیته 4 نفره رسیدگی به شکایات متشکل از اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات، نیروی انسانی، گزینش و حراست (حفاظت آزمون) به مدت یک ماه مدارک و مستندات را به صورت دقیق بررسی و به صورت مکتوب جواب را اعلام می کنند.
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران  هدف از تشکیل این کمیته را ممانعت از موازی کاری عنوان و تصریح کرد: تقريبا حدود 30 درصد از داوطلبانی که پس از اعلام نتایج اولیه مشمول ارائه مدارک شده اند  به دلیل عدم تطبیق مدارک ارائه شده با اطلاعات فرم ثبت نام  (در هنگام ثبت نام اینترنتی)  از ادامه مراحل آزمون بازماندند و افراد ديگري به ترتيب نمره عمومی از لیست شرکت کنندگان جايگرين اين افراد شده اند.
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خردادماه امسال برگزار شد، گفت: این آزمون ویژه بیمارستانهای جدیدالتاسیس بوده است.
وی با بیان اینکه  9 هزار و 71 سهمیه استخدام در کشور مربوط به وزارت بهداشت بوده ،افزود: در مازندران 353 مجوز استخدامی برای بیمارستانهای امام حسین(ع) نکا- شهدای محمودآباد- ثامن الائمه گلوگاه- قائم کلاردشت و بیمارستان جدیدالاحداث سوختگی زارع  صادر شده بود.
باهو با تاکید بر اینکه همه این بیمارستانها راه اندازی شدند، اظهار داشت: برخی از ردیفهای استخدامی در بیمارستانها اشغال شده بودند، بنابراین ناچار شدیم بخشی از این مجوزها را به سمت بیمارستانهایی که ردیف بلاتصدی دارند، سوق دهیم.
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: بیمارستانهای عزیزی جویبار- امام خمینی(ره) بهشهر- رازی قائمشهر- امام خمینی(ره) ساری- بوعلی سینای ساری- شهدای زیرآب- آیت الله طالقانی چالوس- امام سجاد (ع) رامسر- امام علی(ع) آمل- شهید بهشتی نوشهر- امام نور- شهید رجایی تنکابن- 17 شهریور آمل- شهدای بهشهر و  امام رضا(ع) آمل  و اورژانس 115 ، این بیمارستانها از جمله مراکزی بودند که سهمیه های استخدامی در آن تقسیم شد.
باهو با اشاره به اینکه بر اساس قانون مصوب مجلس، 25 درصد از سهمیه استخدامی  به جانبازان-آزادگان- فرزندان جانباز 25 درصد و بالاترو فرزندآزاده بالای یکسال اسارت و یا فرزند شهید  اختصاص می یابد، تصریح کرد: این تعداد افراد بدون آزمون مشمول استخدام می شود.
وی با بیان اینکه در فراخوان اولیه بنیاد شهید و امور ایثارگران اسامی22 نفر واجد شرایط مذکور را اعلام کرد، افزود: در نهایت برای 331 نفر آگهی استخدام صادر شد.
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به اینکه 5 درصد از سهمیه استخدام به خانواده های شهدا (پدر-مادر- همسر – برادر و خواهر) -فرزندان رزمندگان ، فرزندان و همسران جانباز زیر 25 درصد تعلق می گیرد، تصریح کرد: 3درصد  نیز مربوط به معلولان تحت پوشش بهزیستی بوده است که این افراد باید در آزمون شرکت کنند.
باهو با اشاره به اینکه در این دوره از آزمون  امتیاز ویژه ای برای افراد شاغل قرارداد معین لحاظ شده است.
وی  با بیان اینکه از 331 مجوز استخدامی، 8 1  مجوز فاقد داوطلب بوده است ( در تعدای از رشته – شهرها داوطلب نداشت) و متعاقبا در خصوص مانده سهمیه تصمیم گیری خواهد شد.  تصریح کرد: این آزمون در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار شد.
باهو ضمن اشاره به اینکه در مازندران از 331 سهمیه  آگهی شده، 25 تا 30 درصد ظرفیت مورد نیاز حد نصاب نمره را کسب نکردند درحالی که در كل كشور اين موضوع بسيار بالاتر بوده است بنحوي كه از سوي اداره كل منابع انساني وزارت متبوع تا سقف 70% نيز اعلام شده بود لذا بر اساس مجوز شماره 2468/209/د مورخ 23/07/1391 اداره کل منابع انسانی و پشتیبانی وزارت نسبت به کاهش حد نصاب تا تامین 5/1 برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز  اقدام شد، خاطرنشان ساخت: به همین دلیل تا مهرماه نتایج آزمون در سراسر کشور بلاتکلیف مانده بود.
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران کاهش حد نصاب نمره و رده بندی نمره از بالا به پایین را راهکار اعلام نتایج آزمون عنوان وتصریح کرد: به این ترتیب سهمیه استان تکمیل و ظرفیت 5/1 برابر اعلام شد.

*سیستم برگزاری آزمون از ضریب ایمنی بالایی برخوردار است
وی سیستم تصحیح آزمون را یکی از منحصرترین سیستم های کشور دانست و گفت: سيستم تصحیح اوراق توسط رايانه و نرم افزار مي باشد و نمایندگانی ازIT -حراست- گزینش و مدیریت توسعه در زمان تصحیح اوراق نظارت وحضور دارند.
باهو با تاکید بر اینکه در سیستم نرم افزاری تصحیح اوراق آزمون خطا دیده نمی شود، افزود: افراد در بخش تکثیر پرسشنامه 48 ساعت قبل و بعد از برگزاری آزمون در قرنطینه قرار می گیرند.
وی با اشاره به اینکه سولات با سیستم حفاظتی بالا نگهداری می شود، اظهار داشت: در 10 سال اخیر گزارشی مبنی بر گم شدن و یا جابجایی برگه های آزمون مشاهده نشده است. مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: به دلیل ضریب ایمنی بالا در برگزاری آزمون استخدامی، دانشگاه به عنوان يكي از دستگاههاي كمك كننده برگزاري آزمون استخدامی استانداری انتخاب شد.

* دانشگاهها مجاز به جذب نیرو از طریق برگزاری آزمون هستند
وی با بیان اینکه بر اساس آیین نامه اداری و استخدامی، دانشگاهها فقط مجاز به جذب نیرو از طریق برگزاری آزمون هستند، اظهار داشت: تنها 5 درصد از مجوزهای استخدامی با تشخیص دانشگاه و با رعایت شرایط از جمله داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد به بالاتر و احراز شغلی و صلاحیت عمومی بدون آزمون صورت می گیرد.
باهو خاطرنشان ساخت: دانشگاه های علوم پزشکی نیز در صورت نیاز به داشتن نیروهای تخصصی  وفوق تخصص و توانایی فرد در زمینه های ویژه اقدام به جذب نیرو بر اساس مواد قانونی مندرج در آیین نامه اداری و استخدامی  می نماید.

*برگزاری یک آزمون دیگر ، تاپایان امسال در دانشگاه علوم پزشکی مازندران
مدیر توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از برگزاری قريب الوقوع آزمون دیگری تا پایان امسال در وزارت بهداشت خبر داد و گفت: مجوز جذب نیروی انسانی در وزات بهداشت برای  30 تا 32 هزار نفر صادر شده که تا پایان سال جاری ابلاغ  و برگزار می شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش، امنیت شغلی را یکی از دغدغه های دولت دهم دانست و گفت: اساسی ترین اصول مدیریت منابع انسانی نیز امنیت شغلی کارکنان است.
باهو با اشاره به اینکه امنیت شغلی انگیزه و رضایتمندی پرسنل را به همراه خواهد داشت تصریح کرد: پیش بینی می شود در سال آینده تبدیل وضعیت رونق یابد.
گفتنی است در این دوره از آمون 3هزار و 68 نفر شرکت کردند که 2538 نفر زن و 530 نفر مرد بودند.

 

منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی وب دا

آخرین اخبار استخدامی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی سال 91

دیدگاه ها (13)

 1. آیلینمی‌گه:

  سلام آقای مدیر
  شما اطلاعی ندارین مازندران کی مصاحبه ها رو شروع می کنه؟
  آیا اگه بنا به دلیلی نخواستن مصاحبه کنن و بگن مدارک ناقص بوده و این قبیل حرفا خودشون زنگ می زنن بگن رد شدین؟
  خیلی بده بگن مدارک بدین بعدا خودمون نتایج رو اعلام می کنیم ، خب این تعدادی که تو این مرحله قبول شدن مشخصه ، کارهای اداری هر کدوم هم که روند خاصی داره ، یه زمان مشخصی بگن ، یک ماه – دو ماه و سر همون وقت اعلام کنن ، استرس خیلی بده

 2. شفافمی‌گه:

  نتایج استانداری همدان؟

 3. صبرمی‌گه:

  نتایج این شهرداریهاکی میاداخه؟؟؟؟:(

 4. بیکارمی‌گه:

  اقای مدیر ما را یک ماه در انتظار گذاشتید الان میگید از ازمون بانک خبری نیست !!

 5. نریمانمی‌گه:

  منم منتظر این ازمون بانک صنعت و معدن هستم اگه خبری هست اقای مدیر لطفا اطلاع رسانی کنید.

 6. خانمیمی‌گه:

  آقای مدیر از آزمون بانک صنعت و معدن خبری دارید؟ چه زمانی قراره امتحانش برگزار بشه؟؟؟؟

 7. سلام
  این اطلاعیه واسه استانداری ها هم صادق هست ؟

 8. elhamمی‌گه:

  Aqaye modir shoma etelaei nadarin dar en mored?

 9. elhamمی‌گه:

  Salam.
  Man fishe bankimo nada6tam b jash fishe almosana dadam.bnazaretun iradi dare?
  Nakone bkhatere hamin radam konan.:(

 10. رقیهمی‌گه:

  سلام
  آقای مدیر مگه امکان داره 30% افراد که مدارک تحویل دادند مدارکشون ناقص بوده باشه؟ من که ناامید شدم. من مدارکمو تحویل داده بودم. اینطور که معلومه میخوان نفرات جدید اعلام کنند؟ چه بد

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی