استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس (اعلام نتایج)

سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

سایت استخدام با آرزوی توفیق همه شما عزیزان : نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس  اعلام شد.

 

داوطلب گرامی
با سلام
نظر به اینکه با برنامه ریزی صورت گرفته قرار است با یاری خداوند سبحان دوره کارآموزی و آموزش گروه سوم داوطلبان عزیز از روز شنبه مورخ ۹۵/۰۸/۰۱ در پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس آغاز گردد، لذا از داوطلبان عزیز در لیست نفرات اعلام شده که کماکان مایل به همکاری در شرکت نفت ستاره خلیج فارس می باشند، درخواست میگردد رأس ساعت ۹ صبح روز شنبه مورخ ۹۵/۰۸/۰۱ در محل پالایشگاه نفت ستاره با همراه داشتن مدارک مشروحه ذیل به آدرس بندرعباس- کیلومتر ۱۴ اسکله شهید رجایی- دوراهی خون سرخ- جنب پالایشگاه نفت بندرعباس مراجعه نمائید، بدیهی است عدم حضور در تاریخ ذکر شده بمنزله انصراف داوطلب از همکاری با این شرکت تلقی خواهد شد.
۱- اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
۲- گواهی عدم سوء پیشینه کیفری که حداکثر یکماه از تاریخ صدور آن گذشته باشد
۳- اصل و تصویر کارت ملی
۴- اصل و تصویر شناسنامه
۵- شش قطعه عکس ۴*۳
۶- گواهی سابقه کار ترجیحاً همراه با گواهی پرداخت حق بیمه ایام اشتغال بکار

لیست اسامی پذیرفته شدگان
با آرزوی توفیق
شرکت نفت ستاره خلیج فارس


دعوت بکار پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

ضمن تبریک سال نو ، به اطلاع میرساند از آنجا که با برنامه ریزی های صورت گرفته ، بزودی آموزش های تخصصی تعدادی از پذیرفته شدگان (بشرح اسامی اعلام شده در جدول پیوست ۱) در مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز پالایشگاه و بر اساس اولویت و تقدم امتیازات مکتسبه در آزمون کتبی و مصاحبه فنی / تخصصی انجام شده قبلی ، آغاز خواهدشد.

لازم است هر یک از نفرات اعلام شده تمایل مجدد خود را به شرکت در دوره های آموزشی و کارآموزی و نهایتا همکاری در مراحل بهره برداری پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس نسبت به تکمیل فرم ضمیمه (پیوست ۲) حداکثر تا تاریخ ۹۵/۱/۲۵ اقدام و فرم مذکور را از طریق نمابر شماره ۲۶۷۰۹۹۲۱-۰۲۱ارسال نمایند.

بدیهی است در صورت عدم وصول فرم تکمیل و امضاء شده فوق الذکر ، موضوع بمنزله انصراف داوطلب تلقی و نیروهای مورد نیاز پالایشگاه از طریق سایر نفرات بر اساس اولویت امتیازات تامین خواهد شد.

پیوست ۱

پیوست ۲


فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس نیمه دوم سال آینده به بهره برداری می رسد


 اطلاعیــه دعوت به همکاریسه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴
شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش HSE (ایمنی آتش نشانی، بهداشت و محیط زیست) در رشته های تحصیلی مرتبط (بشرح جدول ذیل) بصورت قراردادی مدت موقت و بصورت آزمایشی و بر اساس قانون کار و سازمان تأمین اجتماعی ، فقط از بین داوطلبان ذکور در الویت اول نیروهای بومی ساکن بندرعباس (ترجیحاً دارای حداقل۲ تا ۳ سال سابقه کار مرتبط) از طریق برگزاری مصاحبه فنی/تخصصی دعوت به همکاری می نماید  شرکت نفت ستاره خلیج فارس در بندرعباس به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود در بخش HSE (ایمنی آتش نشانی، بهداشت و محیط زیست) در رشته های تحصیلی مرتبط (بشرح جدول ذیل) بصورت قراردادی مدت موقت و بصورت آزمایشی و بر اساس قانون کار و سازمان تأمین اجتماعی ، فقط از بین داوطلبان ذکور در الویت اول نیروهای بومی ساکن بندرعباس (ترجیحاً دارای حداقل ۲ تا ۳ سال سابقه کار مرتبط) از طریق برگزاری مصاحبه فنی/تخصصی دعوت به همکاری می نماید.
داوطلبان واجد شرایط در صورت تمایل لازم است، مدارک مورد نیاز اعلام شده را همراه با فرم تکمیل شده پیوست از طریق پست پیشتاز حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۵/۱۳۹۴ به صندوق پستی ۱۹۱۹۸۳۸۴۱۱ ارسال نمایند. بدیهی است به مدارک ناقص و یا مدارک تحصیلی غیر مرتبط ترتیب اثر داده نخواهد شد. ضمناً هرگونه اطلاع رسانی بعدی از طریق همین سایت (www.pgsoc.ir)اعلام خواهد شد. (داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا مشابه آن در بسیج الزامی است) لطفا فرم استخدام را از قسمت آلبوم تصاویر , قسمت استخدام تهیه و تکمیل بفرمایید .
مشخصات : ۱ کارشناس /کارشناسی ارشد مهندسی ایمنی( آتش نشانی ) – تعداد مورد نیاز ۲ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۲ کارشناسی/کارشناس ارشد بهداشت حرفه ای – تعداد مورد نیاز ۲ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۳ کارشناسی / کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست – تعداد مورد نیاز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۴ کارشناسی/ کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی – تعداد مورد نیاز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال ۵ کارشناسی/ کارشناسی ارشد بهداشت و تغذیه – تعداد مورد نیاز ۱ نفر حداکثر سن ۳۵ سال مدارک مورد نیاز : ۱. تصویر آخرین مدرک تحصیلی ۲ . تصویرسوابق کار ۳.تصویرکارت پایان خدمت/ معافیت دائم ۴. تصویر کارت ملی

خبر ۶ مرداد ۹۴ استخدام: پذیرفته‌شدگان آزمون ستاره خلیج‌فارس همچنان بلاتکلیف هستند۰۹

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با توجه به اینکه برخی از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت پالایشی ستاره خلیج فارس در تماس با باشگاه خبرنگاران نسبت به تعویق اعلام نتایج و جذب خود در شرکت ستاره خلیج فارس گلایه داشتند.
براساس این گزارش پذیرفته شدگان  این آزمون استخدامی عنوان می‌کنند آزمون استخدامی در تاریخ ۲ اسفند ماه سال ۹۲ برگزار و نتایج نیز در تاریخ ۲۸ اسفند ماه همان سال اعلام شده است. به گونه‌ای که از این افراد مصاحبه گزینشی نیز به عمل آمده است.
بنبراین پس از اعلام نتایج، قرار بود که در خرداد ماه سال ۹۳ مصاحبه تخصصی انجام و تا تیرماه سال ۹۳ نتایج این مرحله نیز اعلام شود که البته با دو ماه تاخیر در شهریورماه اعلام شد.
به گفته این پذیرفته شدگان که البته تعداد آنها ۴۰۰ نفر است، قرار بود در مهرماه نتایج نهایی اعلام و ۲۰۰ نفر از این تعداد پس از مرحله گزینش مشغول به کار شوند اما با گذشت حدود یک سال هنوز نتیجه اعلام نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند.
برای پیگیری این موضوع خبرنگار باشگاه خبرنگاران با مسئولان پالایشگاه ستاره خلیج فارس تماس گرفت و یکی از افراد این شرکت اعلام کرد: تا زمانی که پالایشگاه به طور کامل احداث نشده باید این افراد منتظر بماند.
یک منبع آگاه نیز اعلام کرد دعوت از پذیرفته شدگان در آزمون های کتبی و مصاحبه فنی و تخصصی براساس برنامه ریزی های آموزشی در اولویت کاری است؛ به همین دلیل در زمان مناسب از نفرات بر اساس اولویت و تقدم امتیاز در رشته های مختلف تحصیلی مورد نیاز از طریق پیام ، تماس تلفنی و یا سایت این شرکت دعوت بعمل خواهد آمد.
اکنون جای این سوال باقی است که چرا پالایشگاهی که هنوز به مرحله کامل نرسیده و حتی آینده این پالایشگاه مشخص نیست آزمون برگزار شده پذیرفته‌شدگان را چشم انتظار گذاشته‌اند.
گفتنی است؛‌ شرکت نفت ستاره خلیج فارس در سال ۱۳۸۵ با هدف طراحی، مدیریت، تامین منابع مالی، احداث، بهره‌برداری و نگهداری از پالایشگاه میعانات گازی به ثبت رسید.
این شرکت با بهره گیری از توان و ظرفیت نیروهای متخصص ایرانی و شرکت های داخلی اعم از مدیریتی ، مهندسی و ساخت از جمله بزرگترین شرکت های پالایشی است که هم اکنون در حال احداث پالایشگاه میعانات گازی در بندرعباس با ظرفیت ۳۶۰,۰۰۰ بشکه در روز می باشد.
خبر ۱۶ آذر ۹۳  استختام: اطلاعیه جدید شرکت نفت ستاره خلیج فارس
ضمن تشکر از ابراز تمایل داوطلبان محترم همکاری در شرکت نفت ستاره خلیج فارس، بدینوسیله به اطلاع این عزیزان می رساند نظر باینکه پالایشگاه کماکان در مراحل ساخت و نصب تجهیزات بوده و تاکنون بمرحله بهره برداری نرسیده است از این رو در نظر است بتناسب آماده شدن واحدهای مختلف پالایشگاه جهت بهره برداری، به مرور از داوطلبان پذیرفته شده بر اساس تعداد نفرات مورد نیاز، همچنین تقدم و الویت امتیازات مکتسبه در آزمون کتبی و مصاحبه فنی/ تخصصی در مراحل مختلف و در زمان مناسب بمنظور گذراندن دوره های آموزشی دعوت بعمل خواهد آمد.

خواهشمند است تا زمان اطلاع رسانی بعدی از پیگیری موضوع و تماس با واحدها و همکاران این شرکت جداً خودداری فرمایید.  ضمن تشکر از ابراز تمایل داوطلبان محترم همکاری در شرکت نفت ستاره خلیج فارس، بدینوسیله به اطلاع این عزیزان می رساند نظر باینکه پالایشگاه کماکان در مراحل ساخت و نصب تجهیزات بوده و تاکنون بمرحله بهره برداری نرسیده است از این رو در نظر است بتناسب آماده شدن واحدهای مختلف پالایشگاه جهت بهره برداری، به مرور از داوطلبان پذیرفته شده بر اساس تعداد نفرات مورد نیاز، همچنین تقدم و الویت امتیازات مکتسبه در آزمون کتبی و مصاحبه فنی/ تخصصی در مراحل مختلف و در زمان مناسب بمنظور گذراندن دوره های آموزشی دعوت بعمل خواهد آمد. خواهشمند است تا زمان اطلاع رسانی بعدی از پیگیری موضوع و تماس با واحدها و همکاران این شرکت جداً خودداری فرمایید. سلامتی و موفقیت شما را از خداوند متعال خواهانیم.

خبر ۱۱ شهریور ۹۳  استختام:اعتراض برخی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی ستاره خلیج فارس به تاخیر ۲ ماهه و پاسخ مسئولان

خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس مدتی است برخی از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی شرکت ستاره خلیج فارس در تماس با خبرگزاری فارس نسبت به تعویق اعلام نتایج و جذب خود در شرکت ستاره خلیج فارس گلایه مند هستند.

امروز نیز مطلع شدیم تعدادی از این افراد در مقابل شرکت ستاره خلیج فارس تجمع کردند تا نتایج استخدامی زودتر اعلام و از وضعیت بلاتکلیفی خارج شوند.

این افراد مدعی هستند آزمون استخدامی در ۲ اسفند ماه سال ۹۲ برگزار و نتایج نیز در تاریخ ۲۸ اسفند ماه اعلام شده است.

پس از اعلام نتایج در خرداد ماه سال ۹۳ مصاحبه تخصصی انجام و قرار بود تا تیرماه نتایج این مرحله نیز اعلام شود که با دوماه تاخیر در شهریورماه اعلام شد.

به گفته این پذیرفته شدگان قرار بود در مهرماه نتایج نهایی اعلام و پس از مرحله گزینش مشغول به کار شوند که با گذشت ۲ ماه هنوز نتیجه اعلام نشده و در بلاتکلیفی به سر می برند.

خبرنگار فارس برای پیگری موضوع با مسئولان شرکت ستاره خلیج فارس گفت‌وگو کرد، که درنهایت مسئولان اعلام کردند مرحله گزینش طبق زمانبندی در حال اجرا است. هیچ تاخیری رخ نداده و قراراست به تدریج برگزیدگان نهایی دعوت به کار شوند.

خبر ۱۱ شهریور ۹۳  استختام: اعلام نتایج مصاحبه ی تخصصی شرکت نفت ستاره خلیج فارس

 داوطلب گرامی برای آگاهی از نتایج مصاحبه تخصصی خود کلیک کنید.

خبر ۷ خرداد ۹۳ – اعلام زمان مصاحبه آزمون استخدامی نفت ستاره خلیج فارس

خبر ۳۱ اردیبهشت ۹۳ – برنامه زمانبندی مصاحبه تخصصی

داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرکت نفت ستاره خلیج فارس به سایت شرکت به آدرس www.pgsoc.ir و برای اطلاعات مرتبط به آزمون به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن   ۰۷۶۱-۳۵۵۳۳۶۳ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.

خبر ۲۰ فروردین ۹۳ – اعلام نتایج آزمون استخدامی نفت ستاره خلیج فارس

لینک اعلام نتایج

خبر ۲۷ اسفند ۹۲ – زمان اعلام نتایج آزمون نفت ستاره خلیج فارس از ساعت ۸ روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۲/۲۸ اعلام خواهد شد.

داوطلبان گرامی

با سلام

به دلیل تداخل زمان آزمون کارشناسی ارشد و آزمون نفت ستاره خلیج فارس، زمان آزمون استخدامی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس به روزهای پنجشنبه و جمعه

مورخ ۱/۱۲/۹۲ و ۲/۱۲/۹۲ منتقل می گردد. ضمنا دریافت کارت آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ لغایت ۳۰/۱۱/۹۲ می باشد.

زمان ثبت نام در آزمون استخدامی  شرکت نفت ستاره خلیج فارس واقع در هرمزگان-بندرعباس تا روز چهارشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۲۵ تمدید گردید.

–   زمان توزیع کارت ورود به جلسه

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۲ لغایت چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.
۵-   زمان و محل برگزاری آزمون:
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۲ یا ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۶-   منابع آزمون:
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد. منابع آزمون‌های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.
شرکت نفت ستاره خلیج فارس در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحدهای مختلف عملیاتی و ستادی در استان هرمزگان – بندرعباس در مرحله اول تعداد ۲۰۰ نفر از داوطلبان واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و بالاتر را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی/تخصصی، انجام معاینات طب صنعتی و گزینش به صورت قرارداد مدت معین طبق ضوابط قانون کار (بیمه تامین اجتماعی) دعوت به همکاری نماید.
جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش
مرد
زن
تعداد کل
کارشناسی و بالاتر
مهندسی شیمی
فرآیندهای جداسازی، صنایع پالایش، صنایع گاز، صنایع پتروشیمی، طراحی فرآیند، طراحی صنایع پتروشیمی
۴۰
۴
۴۴
مهندسی مکانیک
حرارت و سیالات
۱۴
۲
۱۶
مهندسی مکانیک
طراحی جامدات
۳
۳
مهندسی برق
قدرت
۸
۸
مهندسی برق
الکترونیک
۵
۵
مهندسی مواد
متالورژی صنعتی
۱
۱
۲
مهندسی ایمنی
۳
۳
مهندسی صنایع
برنامه­ریزی و تحلیل سیستم­ها، برنامه­ریزی و مدیریت تولید، تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم
۱
۱
۲
 کامپیوتر
سخت افزار
۱
۱
کامپیوتر
نرم افزار
۱
۱
مهندسی محیط زیست
۱
۱
شیمی
شیمی کاربردی
۲
۱
۳
حسابداری
۲
۱
۳
مدیریت
مدیریت دولتی
۲
۱
۳
مدیریت
مدیریت بازرگانی
۲
۱
۳
علوم تربیتی
مدیریت برنامه­ریزی آموزشی
۱
۱
 
 
 
جدول مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز (ادامه)
مقطع تحصیلی
رشته تحصیلی
گرایش
مرد
زن
تعداد کل
کاردانی
برق
قدرت (الکتروتکنیک، برق صنعتی)
۶
۶
برق
الکترونیک
۴
۴
ایمنی صنعتی
۲
۲
شیمی
شیمی آزمایشگاهی
۴
۴
مکانیک
ماشین­آلات، جوشکاری، ساخت و تولید، تأسیسات عمومی صنایع، تأسیسات آبرسانی و گاز رسانی
۲۰
۲۰
فنی
شیمی، فیزیک، ریاضی، مکانیک، عملیات پالایش، عملیات پتروشیمی
۶۰
۶۰
مدیریت بازرگانی
۲
۲
مدیریت دولتی
۳
۳
جمع کل
۱۸۷
۱۳
۲۰۰
۱-   شرایط عمومی استخدام
۱-    تابعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
۲-    اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور (مصرح در قانون اساسی)
۳-    دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم از خدمت (غیر پزشکی) به صورت کامپیوتری (جهت داوطلبان ذکور)
۴-    عدم سوء پیشینه کیفری
۵-    نداشتن تعهد خدمت در دستگاه‌ها، موسسات و شرکت‌ها در زمان دعوت به کار
۶-    داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی و عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان‌گردان
۷-    موفقیت در آزمون، مصاحبه فنی و تخصصی و آموزش‌های اولیه و تخصصی
۸-    آمادگی انجام وظیفه در محل پالایشگاه میعانات‌گازی بندرعباس و سکونت در بندرعباس
تبصره – در شرایط یکسان اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان و خانواده معظم شهدا (همسر و فرزندان)، جانبازان بالاتر از ۲۵% (حالت اشتغال) و آزادگان با بیش از یکسال اسارت می‌باشد.
۲-   شرایط اختصاصی استخدام
الف- حداکثر سن متقاضیان برای دارندگان مدرک کاردانی ۲۵ سال و کارشناسی ۲۸ سال و کارشناسی ارشد
۳۰ سال تمام تا تاریخ ۲/۱۰/۹۲ می‌باشد.
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.
v  مدت سابقه کار معتبر و مرتبط با مدرک تحصیلی و شغل مورد نظر با تایید کمیته جذب حداکثر به میزان ۳ سال(در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهی سابقه کار معتبر و پرداخت حق بیمه ایام مذکور الزامی است).
v   مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سقف سنی افزوده می‌شود.
تذکر ۱: داوطلبان تنها می توانند در صورت داشتن شرایط لازم از یکی از تبصره های فوق‌الذکر استفاده نمایند .
تذکر ۲: در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن برای داوطلبان در مقطع کاردانی نبایستی بیشتر از ۲۸ سال و کارشناسی و کارشناسی ارشد نباید به ترتیب بیشتر از ۳۱ و ۳۳ سال باشد.
تذکر ۳: تاریخ اخذ مدرک تحصیلی و مدارک پایان خدمت و یا معافیت دائم بایستی قبل از تاریخ ۲/۱۰/۱۳۹۲باشد.
۳-   مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام
ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۲/۱۰/۹۲ لغایت ۱۷/۱۰/۹۲ با مراجعه به سایت  ww.hormozgan.ac.ir/Pages/azmoun.aspx انجام می‌پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع‌رسانی‌های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی به شرح ذیل است:
۱-  ثبت و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در وب سایت مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی
۲-  متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴ × ۳ خود را با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.
۳-  واریز مبلغ ۰۰۰ر۲۵۰ ریال (بیست و پنج هزار تومان) به عنوان حق ثبت نام به صورت پرداخت بانکی به حساب شماره ۲۰/۱۵۶۳۹۶۸ بانک ملت (قابل واریز در تمامی شعب بانک ملت) به نام دانشگاه هرمزگان. ضمناً در موقع ثبت نام باید اسکن فیش واریزی نیز ارسال گردد که حجم فایل آن نباید بیشتر از ۸۰  کیلو بایت باشد.
۴-  ارائه مدارکی دال بر انجام خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم برای آقایان (به صورت اسکن ارسال شود و حجم فایل آن نباید بیشتر از ۴۰ کیلو بایت باشد.).
۵-    فایل اسکن­شده مدرک تحصیلی با حجم کمتر از ۸۰ کیلو بایت
توجه مهم: نام و نام خانوادگی پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام و نام خانوادگی متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد.
۴-   زمان توزیع کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۱/۹۲ لغایت چهارشنبه مورخ ۲۳/۱۱/۹۲ از طریق سامانه اینترنتی سایت ثبت نام، قابل دریافت خواهد بود.
۵-   زمان و محل برگزاری آزمون:
تاریخ برگزاری آزمون هر داوطلب در یکی از روزهای پنجشنبه یا جمعه مورخ ۲۴/۱۱/۱۳۹۲ یا ۲۵/۱۱/۱۳۹۲ در شهر بندرعباس می‌باشد. حوزه و تاریخ برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.
۶-   منابع آزمون:
آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد. منابع آزمون‌های عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام ذکر شده است.
۷-   مراحل جذب
·    از داوطلبانی که در آزمون کتبی حدنصاب لازم را احراز نموده باشند به ترتیب اولویت و تقدم امتیاز جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.
·        پس از طی مراحل گزینش و معاینات طب صنعتی، پذیرفته شدگان نهایی جهت شرکت در دوره‌های آموزشی علمی و عملی معرفی خواهند شد که در صورت موفقیت‌ در دوره‌های مذکور در این مرحله اقدام لازم به منظور استخدام آنان توسط شرکت نفت ستاره خلیج فارس صورت خواهد پذیرفت. بدین­ترتیب قبل از مراحل پیش گفته همچنین پیش از طی نمودن موفقیت­آمیز دوره­های آموزشی، شرکت هیچ­گونه تعهدی منجمله استخدام در قبال داوطلبان نخواهد داشت.
۸-   نکات قابل توجه
۱-  افرادی که موفق به سپری‌نمودن آزمون و مصاحبه فنی و گزینش و آزمایش‌های طب‌صنعتی می‌شوند بایستی قبل از آغاز دوره‌های آموزشی تعهدات و تضامین لازمی که از سوی شرکت تعیین می‌گردد را به شرکت ارائه دهند.
۲-  منتخبینی که در طول یا پس از طی دوره‌های آموزشی از عقد قرارداد استخدامی و آغاز کار خودداری نمایند کلیه هزینه‌های مربوط به مراحل مورد اشاره، به تشخیص شرکت از محل تضامین آنان برداشته خواهد شد.
۳-  تشخیص شرکت در رد یا پذیرش داوطلبان در هر یک از مراحل اشاره شده و نهایتاً استخدام نافذ و قاطع بوده و داوطلبان حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می‌نمایند.
۹-   تذکرات مهم:
۱-  چنانچه در هر مرحله از استخدام مشخص شود اطلاعات و مدارک ارائه شده توسط داوطلب (به عمد یا به سهو) خلاف واقع و یا مغایر با شرایط اعلام شده در متن آگهی‌های استخدام این شرکت ‌باشد مسئولیت آن برعهده داوطلب بوده و موضوع درخواست استخدام آنان حتی در صورتی که حکم استخدامی هم صادر شده باشد، حکم مزبور لغو و بلااثر شده و حق هرگونه اعتراض از داوطلب سلب می‌گردد. بنابراین لازم است اطلاعات داده شده منطبق با شرایط مندرج در این آگهی باشد و از ارائه اطلاعات غیر واقعی جداً خودداری نمایند.
۲-  ثبت نام فقط در رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی اعلام شده در جدول مجاز خواهد بود و داوطلبان می بایست با رشته، گرایش و مقطع تحصیلی ذکر شده در جدول نیازمندی ها در آزمون شرکت نمایند. بنابراین خواهشمند است از ثبت نام در رشته‌های تحصیلی مشابه یا مدارک تحصیلی بالاتر جداً خودداری نمایند.
۳-  ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.
۴-  هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد. ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحوی غیر از سامانه اینترنتی مورد قبول نمی باشد.
۵-    مجدداً تاکید می‌گردد که استخدام صرفاً براساس آئین­ نامه و مقررات شرکت و ضوابط تعریف شده در قانون کار می باشد.
۶-  نتایج آزمون کتبی حداکثر ۳ برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا کسب حدنصاب نمره لازم در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی برای داوطلبان ایجاد نمی‌کند و انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی، معاینات طب صنعتی، گزینش عمومی و طی نمودن موفقیت­آمیز دوره­های آموزش­های عمومی و تخصصی و با رعایت اولویت‌های مقرر صورت می‌پذیرد.
۷-  مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ ۲/۱۰/۹۲ باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد.
۸-    مدارک تحصیلی فارغ‌التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش‌آموختگانوزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشد.
۹-    وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد.
۱۰-                        در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه اصل و کپی مدارک الزامی است.
۱۱-  شرکت نفت ستاره خلیج فارس هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، افراد ذخیره براساس اولویت امتیازات مکتسبه جایگزین خواهند شد.

داوطلبان می‌توانند درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص شرکت خصوصی نفت ستاره خلیج فارس به سایت شرکت به آدرس www.pgsoc.ir و برای اطلاعات مرتبط به آزمون به سایت ثبت نام مراجعه و یا در ساعات اداری منحصراً با شماره تلفن۳۵۵۳۳۶۳-۰۷۶۱ (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمایند.

دیدگاه ها (۶,۱۵۷)

 1. به تمام دوستان می‌گه:

  دوستان لطفا اگه میدونید جواب بدید اگه بخوام برم تهران دنبال کارم پیش کیه باید برم؟بنظرتون جوابگو هستند؟

 2. به شایان اورجینال می‌گه:

  آقاشایان،شما اطلاع دارید از خانم های رشته مدیریت چند نفر مشغول به کارهستند؟و چه گرایشی؟من بعد از یه مدت به این سایت سرزدم،کامنتها خوندم گویا خانم های رشته مدیریت هم دعوت بکار شدن.من که دعوت نشدم و با من تماس گرفته نشده.

  • شایان اورجینال می‌گه:

   سلام
   فقط یک نفر دعوت شدن از رشته مدیریت بازرگانی که بومی هم هستن.
   نگران نباشید انشالا که زودتر دعوت به کار بشید.

 3. منتظر می‌گه:

  سلام اقا شایان عزیز واقعا پیام های شما باعث دلگرمیه، خدا عمرت بده برادر

 4. شایان اورجینال می‌گه:

  سلام
  در مورد دعوت خانوم های سری جدید، تا اونجایی که من میدونم هیچ فرد جدیدی اضافه نشده
  در مورد پارتی بازی هم باید بگم که پارتی بازی در هرسیستمی ممکنه وجود داشته باشه اما همونطور که قبلا هم گفتم خیلی بعید هست که بخوان یک عده را به صورت جمعی و سیستماتیک جایگزین شما بکنند و عملا امکان این امر خیلی کم هست.
  شب و روز خوش

 5. شایان اورجینال می‌گه:

  با سلام
  امروز آقای معظمیان در پالایشگاه بودن که تونستم خیلی کوتاه ببینمشون. از ایشون پرسیدم که بچه های آزمونی گروه دوم کی دعوت میشن؟ آیا افتاده واسه سال بعد؟ که ایشون گفتن که “فعلا داریم کارای آتشنشان ها رو انجام میدیم ولی احتمال این که قبل از عید بشه کم نیست ولی اگر نشد قطعا بعد از عید دعوتشون میکنیم” این دقیقا جمله ای بود که ایشون گفتن.
  ممنون از مدیر محترم سایت که مشکل پیام ها رو حل کردن
  موفق باشید.

  • به شایان می‌گه:

   شایان عزیز امکانش هست پارتی بازی بشه بجای ما که رشته مدیریت هستیم هنوز دعوت به کار نشدیم یکی دیگه بگیرن بدون آزمون.

   • شایان اورجینال می‌گه:

    سلام
    پارتی بازی در هرسیستمی ممکنه وجود داشته باشه اما همونطور که قبلا هم گفتم خیلی بعید هست که یک عده را به صورت جمعی و سیستماتیک جایگزین شما بکنند

  • ستاره خلیج فارس می‌گه:

   دوست گرامی بنده به نوبه خودم بابت پیگیرهاتون تشکر میکنم و امیدوارم که همیشه سربلند و موفق باشید.
   خدا یار و یاورتون باشه
   باز هم با خبرای خبتون ما رو دلگرم کنید.

   انشالله که همیشه موید باشید

 6. به بهزاد می‌گه:

  آقا بهزاد خبری از دعوت به کار شما نشد؟منم رشته مدیریت هستم.

  • ستاره خلیج فارس می‌گه:

   آقا بهزاد شما کدام گرایش مدیریت و با چه مقطعی ای ثبت نام کردید؟

   “بنده هم منتظرم و با کارشناسی مدیریت بازرگانی ثبت نام کردم”

  • ستاره خلیج فارس می‌گه:

   آقا بهزاد شما چه مقطعی از مدیریت و کدام گرایشش هستید؟

   بنده هم با کارشناسی بازرگانی ثبت نام کردم

 7. شایان اورجینال می‌گه:

  سلام به همه دوستان خوبم
  امروز حدود ۵۰ نفر نیروی جدید رو برای پست آتشنشانی دعوت کرده بودن که در حال انجام کارهای اداریشون بودن. از افراد آزمونی نبودن و ظاهرا از مقاطع دیپلم و فوق دیپلم بودن و اینجور که میگفتن همه بومی بودن.
  یک تعدادی هم از بچه های گروه دوم آزمونی رو هم به صورت تک تک و محدود دعوت کردن که طی هفته پیش و این هفته وارد شدن البته دقیقا مشخص نیست که تعدادشون چقدر هست
  در مورد دعوت کلیه بچه های گروه دوم هم من مجدد هم از اداری پرسیدم و هم هفته پیش از مدیریت پالایشگاه پرسیدم که ایشون گفتن گروه دوم رو دعوت به کار میکنیم ولی تاریخ دقیقش مشخص نیست ولی این رو هم گفتن که این پالایشگاه ۳۰۰۰ نفر نیرو میخواد پس دوستانتون دعوت به کار میشن.
  با آرزوی توفیق
  حق نگهدارتون

  • .... می‌گه:

   ممنونم که پیگیر هستید.
   خدا خیرتون بده ان شاءالله.
   آقا شایان آیا به غیر از اون سری خانم ها دعوت شده بودند خانوم دیگری هم دعوت شده؟
   مدیر لطفا تایید کن.
   ما جز اینجا جایی رو نداریم
   خواهشا همه پیام ها رو تایید کن

 8. ناشناس می‌گه:

  متاسفانه آزمون های استخدامی در این اواخر به خصوص برای ارگان هایی که مزایای بیشتری دارند مثل نفت و صنایع و معادن به همین صورت بلاتکایف شدند. دقیقا از سال ۹۳ دیگر این ارگانها نیرو نگرفتن و اگر هم آزمونی گرفته شده بلاتکلیف گذاشتن و یا برای شرکت های پیمانکاریشان آزمون برگزار کرده اند . اینها به نوعی به هم مرتبط اند و مشکل یک مدیر عامل یا منابع انسانی یا مثلا فلان پروژه راه بیفته یا فلان فاز یا فلان طرح توسعه به هیچ کدوم از این موارد ربطی نداره و موضوع در سیستم ریاست جمهوریه و باید از اونجا حل بشه متاسفانه به خاطر مشکلات اقتصادی که همیشه حرفش بوده اینبار جوونای جویای کار بیشتر قربانی شدند و باید برای این افراد اولویتی قائل شوند. در حال حاضر آزمون های برق بندر عباس-گل گوهر سیرجان- شرکت صبا فولاد بندرعباس- راه آهن کشوری-و… همین وضعیت برایشان پیش آمده و دقیقا جواب مشابه می دهند((هر وقت که نیاز پیدا کردیم از شما جذب می کنیم)) ولی تا کی!!!! از تمام این آزمون ها یه عده را گرفته اند ولی عده زیادی هم بلاتکلیفند. لطفا به سایت ریاست جمهوری مشکل خود را بازگو کنید تا فکری به حال همه این افراد کنند. این موضوع را فقط رئیس جمهور می تواند حل کند و در سطح کلان است. در آدرس زیر مشکلات را بازگو کنید تا شاید در پایان سال یا قبل از فرا رسیدن عید این جوانان منتظر را خوشحال کنند.
  .saamad.ir/Portal/home/?17439/%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%AA

 9. شایان اورجینال می‌گه:

  سلام به همه دوستان گلم
  هرچند که حدس میزنم این پیام هم مثل چندین و چند پیام دیگه ثبت نشه ولی بر طبق وظیفه خواستم خدمتتون عرض کنم که من تک تک سوالاتی که دوستان پرسیده بودن در نظرات قبلی رو پاسخ دادم اما متاسفانه ثبت نمیشه و فکر نمیکنم عمدی هم در کار باشه چون پیام پس از زدن دکمه ثابمیت ظاهرا ثبت میشه اما اصلا نمینویسه که پیام شما در حال بررسی هست بنابراین فکر میکم مدیر سایت هم تقصیری ندارن چون پیام هم اصلا توسط ایشون دیده نمیشه که ایشون بخواد تایید کنه.
  در هر صورت خواستم بگم ما با تمام توان پیگیر کار شما دوستان خوبم هستیم و امیدوارم طی چند ماه آینده اتفاقات خوبی رقم بخوره و روز های خوشی در راه باشد.
  با امید حداقل ثبت این پیام
  شب و روز خوش

 10. منتظر می‌گه:

  سلام دوستان
  من تماس گرفتم گفتن بقیه کنسل نشدن ، باید منتظر باشید که شرکت بر حسب نیاز جذبتون کنه ولی گفتن اگر کاری براتون پیدا شد برید دنبالش ، ولی هنوز امیدوار باشید و پیگیر چون این شرکت عظیم هست و قطعا نیرو زیاد لازم دارن
  موفق باشید………..

 11. محمد می‌گه:

  سلام دوستان
  من با دفتر تهران تماس گرفتم.
  گفتن ما نفرات را که آزمون قبول شدن رو جذب کردیم.
  اشتباه مدیر عامل قبلی بوده که بجایی ۶۷ نفر ۴۰۰نفر رو تا مرحله عقیدتی به بندر کشید.
  موفق باشین.

 12. ناشناس می‌گه:

  واقعا فکر میکنید نفت ستاره این غول اقتصادی جنوب بیشترین فروش محصولات و بازده در سال۲۰۱۷ در کشور. جذب این نیروها براش رقمی حساب میشه!! موضوع ریشه ای تر از این حرفاست که آزمون های استخدامی بعد مراحل بلاتکلیف میشن. اینا میخوان شمارو منصرف کنن تا بتونن افرادی از نیروهای خودشون تبدیل وضعیت کنن یا استخدام. و خیلی موارد دیگه آدم وقتی شک می کنه که یه نفر که انصراف میده از نیروهیا ذخیره جاش نمیگیرن. پس اون نفر جای خالیش چی میشه. چرا استخداما به طور عجیبی بلاتکلیف میشن. ریشه این موضوع کجاست که هیچ مسئولی جواب گو نیست و رسانه هام خیلی دربارش چیزی نمیگن.

 13. به شایان اورجینال می‌گه:

  شایان اورجینال عزیز چرا دیگه کامنت نمیزاری؟خبر جدیدی نیست.

 14. به مدیر می‌گه:

  همش هم میگوید درحال پیگیری هستیم ولی ماهردفعه میبینم درست نشده.این سایت واسه گذاشتن کامنت و ارتباط بچها باهم هست،ولی نمیشه کامنت گذاشت.حیفه بخدا مشکل سایتتون را برطرف کنید بخدا ثواب داره

  • ☆خلیج فارس می‌گه:

   اگر مشکل دارید تو نشر کامنت؛ اون قسمتی هست که باید یک عددی وارد کنی تا حاصل جمع یا ضرب مورد نظرت دست بیاد رو رفرش کن تا یک عملیات جمع یا ضرب دیگه بهت بده و بعد از وارد کردن عدد، نظرت رو ارسال کن.
   برای منم اینطور بود که با اینکار کامنت منتشر شد.

 15. به مدیر می‌گه:

  مدیرجان سایتت مشکل داره.نمیشه کامنت گذاشت با گوشی.لطفا درست کنید،همه مشکل دارن با کامنت گذاشتن

 16. ☆خلیج فارس می‌گه:

  امروز داشتم تاریخ آزمون شرکت رو بررسی میکردم؛ به حال خودم خیلی متاسف شدم. تو سن ۲۷ سالگی آزمون دادم، الان هم ۳۰ سالم تکمیل شد.
  ۳ سال از عمر مفیدمون هدر رفت.

 17. به مدیر می‌گه:

  مدیرجان واسه چندمین بار ازتون خواهش میکنم،کامنتهای شایان اورجینال را تایید کنید.بخدا روزی چندبار این سایت چک میکنم به این امید که شایان اورجینال کامنت گذاشته باشه و یه خبر جدیدی بده.بقیه که مشغول به کار شدن که خیلی بی معرفتی به خصوص خانمها.نمیدونم شایان اورجینال مال کدوم استان هست ولی خیلی با معرفته. امیدوارم همیشه موفق باشه.شایان اورجینال عزیز بخدا خیلی مردی.

 18. به شایان اورجینال می‌گه:

  شایان اورجینال عزیز کامنت نداشتید یا کامنتتون تایید نشده؟من هر روز این سایت چندبار چک میکنم تا ببینم شما کامنت جدیدی نداشتید یا خبر جدیدی نیست.دلخوشی ما دعوت نشده ها این سایت و کامنتهای شما هست

  • .... می‌گه:

   واقعا:(
   کاش اگر بنا بر نرفتن به این پالایشگاه بود همون موقع که امتحان دادیم قبول نمیشدیم و یا اصلا توی مصاحبه ردمون میکردن نه اینکه بلاتکلیف بذارنمون
   بقیه همدردهامون هم که دیگه مشکلشون حل شد ما رو فراموش کردند.از مسئولینش هم هیچی نگم بهتره.

  • شایان اورجینال می‌گه:

   سلام
   نه متاسفانه این ششمین باری هست که دارم در این هفته پیام میگذارم ولی تایید نمیشه

 19. به مدیر می‌گه:

  مدیرجان احیانا نمیخواید مشکل سایتتون برطرف کنید؟آخه نمیشه کامنت گذاشت

 20. به مدیر می‌گه:

  مدیر جان این چندمین بار ازتون خواهش کردم که سایتتون درست کنید تا بچها راحتر کامنت بزارن.کامنت بچها زود به زود تایید کنید مخصوصا مال شایان اورجینال
  پایین ایمیل یه چیزی گذاشتید که باید عدد وارد کنیم هرچه میزنیم روش خطا میده و کامنتها تایید نمیشه

 21. به شایان اورجینال می‌گه:

  آقا شایان دقیقا چندتا خانم مشغول بکارشدن؟۳نفر یا۵نفر؟چه رشته هایی با چه گرایشی هستن دقیقا.ممنون میشم اگه جواب کامنت بنده را بدید.

 22. به شایان اورجینال می‌گه:

  آقا شایان عزیز،دوباره کامنت بزارید ایشالا که تایید میشه.ما منتظریم جواب کامنتهامون را بدید.بنظرتون امکان پارتی بازی هست؟بجای ما یه نفر دیگه خودشون بزارن.من هفته آینده میخوام برم تهران دنبال کارت بنظرتون جوابگو هستن؟

 23. به مدیر سایت می‌گه:

  مدیرجان لطفا کامنت های شایان اورجینال را تایید کنید. چون تنها فرد با مرامی هست که با اینکه خودش مشغول به کار شده است ولی هنوز به فکر ما دعوت نشده ها هست.تنها دلخوشی ما همین سایت و کامنتهای شایان اورجینال است.پس خواهش میکنم کامنت ها را تایید کنید.

 24. بدبخت می‌گه:

  خداوکیلی خسته شدم.
  همش شایعه شایعه
  بهمن ماه گروه دوم دعوت به کار میشند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  شاید بهمن سال های اینده منظورش بوده.

 25. شایان اورجینال می‌گه:

  سلام
  آقای مدیر کامنت ها تایید نمیشه
  لطفا بررسی بفرمایید
  با سپاس فراوان

 26. منتظر دعوت می‌گه:

  دوستان آدرس دفتر نفت ستاره تو تهران کجاست؟باید پیش کیه برم؟باید تکلیف ما مشخص بشه،تا کیه صبر کنیم

 27. به ستاره خانم می‌گه:

  سلام ستاره خانم.اگه هنوز به این سایت سر میزنید و کامنتهارا میخونید لطفا جواب کامنت منو بدید.یه مدت به این سایت سر نزده بودم الان کامنتها رو خوندم و کامنت شما را دیدم ،گویا خانم های مدیریت دعوت به کار شدن،شما هم دعوت به شدید ولی نرفتید.انصراف دادید؟

 28. به شایان اورجینال می‌گه:

  شایان اورجینال عزیز شما که الان تو نفت ستاره مشغول شدید،بنظرتون ممکن پارتی بازی بشه،بجای ما که هنوز دعوت به کار نشدیم یه نفر دیگه خودشون بگیرن؟

 29. به مدیر می‌گه:

  مدیر چرا کامنتها تایید میکنی ولی نمیزاری؟تنها راه ارتباطی ما با بچه ها همین سایت هست.لطفا کامنتی که بچها میزارن تایید می کنید بزارید.

 30. منتظر می‌گه:

  سلام اقا شایان اوریجینال عزیز ممنون از اطلاع رسانیتون ، امیدوارم به همه ارزوهاتون برسین ، فقط ببخشید تو مصاحبه چی میپرسن ؟ مگه قبلا پرسیده نشده ؟ برای ما هم دعا کنید

 31. ناشناس می‌گه:

  سلام. من تصادفی این پیج دیدم… حال همتون درک میکنم چون ما هم دوسال منتظر پذیرش گلگوهر سیرجانیم که البته دوماه دیگه میشه دوسال. اینجا دیگه دیپلما و فوق دیپلما بعد یک سال و نیم که همشون بومین گرفتن ولی لیسانس فوق لیسانس که اکثرا غیر بومین نگرفتن. شاید دلیلش اینه که بومی ها همش میرن اعتراض میکنن و هی دفتر فرمانداری و امام جمعه میرن برای اینکه راحت بشن زودتر جذبشون کردن. ولی من بهم چند نفر گفتن چرا جای دیگه امتحان نمیدی الان میتونم جواب بدم جای دیگه هم همین وضعه. میگن راه آهنم آزمونش بلاتکلیفه. آزمون دستگاهای اجرایی دومیش بلاتکلیفن. آزمون برق بندر عباس بلاتکلیفن.و … ازمونا جنبه نمایشی پیدا کردن. من یادمه نفت هر سال نیرو میگرفت جوری که من یه سال به خاطر سربازی همین ازمون نتونستم بدم بهم یکی از دوستان گفت طوری نیست ایشالا سال بعد امتحان میدی. اومدن طوری همه چیو ریختن به هم آدم نمیدونه چکار کنه کاملا هم ساکتن. مطمعن باشید سیاست ها و برنامه ریزی های غلط باعث شده همه گرفتار این مشکل بشن. یه گروه سنی خاص از ده ۶۰ کلا قربانی کرن عمرشون دو سه الی ۴ سال به باد دادن.

 32. به بهزاد می‌گه:

  آقا بهزاد باشما تماس نگرفتن؟از مدیریت دولتی آقایون فقط شما موندید.شاید چون غیر بومی هستیم تماس نگرفتن

 33. به مدیر می‌گه:

  مدیر چرا کامنت هایی که میزاریم تایید میکنی ولی اینجا نیست؟

 34. شایان اورجینال (پاسخ به دوستان) می‌گه:

  سلام به همه دوستان
  بابت تاخیر عذر میخوام
  عرض کنم که دوستی که دعوت شدن رشته مدیریت بازرگانی و بومی هستن که من از دوستان شنیده بودم اما برای اطمینان صبرکردم تا از مسئول مربوطه بپرسم. در مورد خانوم هایی که دعوت شدن هم اینطور که آموزش گفت ظاهرا ۳ نفر رو واسه آموزش میخواستن که با توجه به مصاحبه ای که ماه پیش گرفتن اون ۳ نفر رو انتخاب میکنن ولی ۵ نفر دیگه رو هم بدون برنامه قبلی طبق اون مصاحبه واسه بخش های دیگه به غیر از آموزش انتخاب میکنن اما در نهایت فقط مجوز اون ۵ نفر صادر میشه و اون سه نفر رو علیرغم اون که بهشون خبردادن که قبول شدن هنوز دعوت به کار نکردن. ضمن اینکه از مجموع این ۸ نفر هم تعدادی انصراف دادن یا اون پست پیشنهادی رو قبول نکردن
  در مورد بهمن ماه هم من مجدد پرسیدم و جواب دقیقی ندادن ولی چیزی که فعلا مشخص شده این هست که دوره آموزشی خود ما هم از ۳ ماه به ۶ ماه تمدید شده و عملا تا اول اردیبهشت کارآموز محسوب میشیم که این تمدید شاید تاثیر بگذاره رویه زمانی که گروه بعدی رو دعوت میکنن.
  موفق باشید

 35. علیرضا واقعی می‌گه:

  سلام

  خانم ارشد بازرگانی بوده

 36. محمد می‌گه:

  سلام
  دوستانی که گفتن بهمن یه گروه را دعوت می کنن.
  آیا کنسل شده این برنامه؟
  آقای شایان لطفا اگر خبر دارین،جواب بدین لطفا.
  با تشکر.

 37. به شایان اورجینال می‌گه:

  آقا شایان اگه پرسیدید خانمی که مشغول به کار شده رشته مدیریت چه گرایشی هست حتما کامنت بزارید.چون ستاره خانم مدیریت دولتی بوده که انصراف داده قطعا باید از نفر ذخیره میگرفتم.میخوام بدونم اون خانمی که مشغوله گرایش دولتی بوده یا بازرگانی هست.

 38. منتظر می‌گه:

  اصلا اطلاع رسانی نکردن چطور خانمها را دعوت بکارکردن، حداقل اسامی میزدن تو سایت.شاید یه نفر بعد از۳سال شماره ایی که به اینا داده دیگه نداشته باشه با تلفن که نمیشه

 39. به دوستان منتظر می‌گه:

  بچه ها تو روخدا بیام به دیوان عدالت اداری شکایت کنیم تا تکلیفمون مشخص بشه.تا کیه باید منتظر باشیم.۳سال گذشت.تا کیه میخوایم دست رو دست بزاریم.

 40. به ستاره می‌گه:

  شما کلا از استخدامی نفت ستاره انصراف دادید؟یا واسه این قسمت دوست نداشتید مشغول بشید؟گرایش بازرگانی هم یه نفر میخواد.نمیدونم من که فعلا دعوت نشدم.

 41. احسان می‌گه:

  سلام؛‌
  دوستان باید تا کی منتظر ماند؟؟
  پیرشدیم پای این وعده های واهی.

 42. به خانم های دعوت شده می‌گه:

  خانم هایی که دعوت به کار شدن حداقل یه کامنت اینجا بزارن ببینیم چه خبره؟مطمئن شما هم تا قبل از دعوت شدن به این سایت سر میزدید و کامنتها میخوندید،انصاف نیست الان که مشغول شدید یه اطلاع رسانی نکنید.هرچند که بومی ها همینن دیگه

 43. فراموش شده می‌گه:

  سلام لطفا تایید کنید
  کل نفراتی که دعوت شدن یه ۶۷یه ۲۰نفر بومی بودن،
  اما برای سرگرمی ۴۰۰نفر رو تا مرحله عقیدتی به بندر کشاندن.
  ای خدا …….. .

 44. بهزاد می‌گه:

  سلام
  نه هنوز
  من هم دعوت به کار نشدم
  هر چی کامنت میزارم
  تائید نمیشه

  • به بهزاد می‌گه:

   خانم های مدیریت یک نفر دعوت بکارشدنشون شده،نمیدونم گرایش دولتی هست یا بازرگانی.

   • ستاره می‌گه:

    سلام من گرایش مدیریت دولتی دعوت بکار شدم که نرفتم

    • به ستاره می‌گه:

     جای دیگه مشغول به کارشدید؟کلا انصراف دادید؟من گرایش بازرگانی هستم.خانمهای بازرگانی هم دعوت شده بود؟مدیریت دولتی فقط شما بودید؟توروخدا جواب بدید.بخدا از اینکه هی باید به همه جواب بده ام که هنوز دعوت بکارنشدم خسته شدم.نفت ستاره آبروی مارو جلوی همه فامیل برد.همه میگن پس کیه دیگه میخواید دعوت به کار بشید

     • ستاره می‌گه:

      رشته مدیریت دولتی خانم فقط یک نفر میخواست که روز سی ام با من تماس گرفتن که فردا صبح بیاین سرکار و من چون جای دیگه مشغول هستم نرفتم. با یکی از خانم های که رشته شیمی بود و ده روز قبل روزمصاحبه دیده بودمشون تماس گرفتم گفت هنوز به ما نگفتن بیایم و گفتن منتظر باشین. اطلاع خاصی ندارم فقط فک کنم با چند نفر که برای قسمت اموزش میخواستن تماس گرفتن

 45. بیکار می‌گه:

  قبلا گفتید بهمن ماه گروهی رو دعوت می کنند.
  کنسل شد.؟؟؟؟؟؟؟؟
  خواهشا جواب بدین.
  با تشکر

 46. به مدیر می‌گه:

  مدیرجان این سایتت دوباره به مشکل خورده،هرچه ما کامنت میزاریم بعد میزنیم تایید میگه خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده

 47. به شایان اورجینال می‌گه:

  آقا شایان ،شما میدونید خانمی که رشته مدیریت اومده سرکار چه گرایشی هست.دولتی یا بازرگانی؟

 48. به شایان اورجینال می‌گه:

  آقا شایان،شما میدونید خانمی که رشته مدیریت اومده سرکار کدوم گرایش هست.دولتی یا بازرگانی؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها