crm didar

استخدام شرکت صنعت فولاد شادگان +استفاده از نیروی بومی درفولاد شادگان

 

خبر ۱۱ اردیبهشت ۹۵ – استفاده از نیروی بومی درفولاد شادگان

باشگاه خبرنگاران جوان : فرماندار شادگان بر استفاده از نیروی کار بومی در فولاد این شهرستان تاکید کرد.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان؛فرماندار شادگان گفت: به منظور توسعه اشتغال و بهبود سطح معیشت مردم، توسعه اشتغال بومی در شرکت فولاد شادگان الزامی است.
بهروز فرج اللهی افزود: برای کاهش معضل بیکاری در شهرستان باید از تمامی ظرفیت های اشتغال با نیروهای بومی استفاده شود و در صورت نیاز به تخصص، دستگاه های مسئول با ارائه آموزش های لازم، نیروهای متخصص و مورد نیاز را تربیت کنند.
وی گفت: درخواست شغل مناسب از دلایل عمده مراجعه شهروندان شادگانی به فرمانداری است و رونق اشتغال بومی راهبرد کمک به شهروندان و مراجعه کنندگان است.فرماندار شادگان با بیان پیشرفت ۸۰ درصدی اجرای فولاد شادگان از این شرکت به عنوان ظرفیت اقتصادی بالقوه شهرنام برد و افزود: با استقرار رابط اداره کار و تعاون در شرکت صنایع فولاد شادگان از ظرفیت های بومی این شهرستان استفاده می شود.
شرکت صنعت فولاد شادگان از هشت طرح فولادی کشور می باشد که طی مطالعات جامع فولاد کشور در سال ۸۲ به عنوان یکی از پیش نیازهای برنامه سوم ، چهارم و پنجم توسعه اقتصادی کشور تصویب شد و در سال ۸۵ کلنگ زنی آن انجام شد.
این شرکت در جنوب شرقی شهرستان شادگان و ۳۵ کیلومتری مرکز شهرستان و در فاصله ۱۰ کیلومتری شهر بندر امام خمینی و در زمینی به وسعت ۲۶۰ هکتار قرار دارد.


اعلام نتایج

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۹ فروردین ۹۴-۱۴۳ نفر؛ تعداد پذیرفته‌شدگان نهایی استخدامی شرکت فولاد شادگان

به گزارش خبرگزاری فارس از شادگان، ظهر امروز آزمون استخدامی شرکت فولاد شادگان با حضور ۷ هزار و ۸۹ داوطلب برگزار شد.
فرماندار شادگان در بازدید از حوزه‌های برگزاری این آزمون استخدامی در سطح این شهرستان اظهار کرد: مراحل ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی به صورت الکترونیکی انجام شده و با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این آزمون با نظم خاصی در شهرستان‌های شادگان و اهواز برگزار می‌شود.
بهروز فرج‌اللهی، تعداد پذیرفته شدگان نهایی این آزمون را ۱۴۳ نفر ذکر کرد و افزود: این افراد پس از گذراندن مصاحبه علمی و طب صنعتی در بخش‌های عملیاتی و ستادی شرکت فولاد شادگان مشغول به‌کار خواهند شد.
وی اضافه کرد: با توجه به پیگیری‌های به‌عمل آمده و مذاکرات صورت گرفته با مسئولان شرکت فولاد شادگان، تصمیم بر این است که در پذیرش و استخدام برای داوطلبان شهرستان، اولویت خاصی منظور شود.
فرماندار شادگان با اشاره به پیشرفت فیزیکی قابل توجه در شرکت فولاد شادگان گفت: بر اساس اظهارات مسئولان شرکت فولاد، در آینده‌ای نزدیک شاهد برگزاری مرحله دوم آزمون استخدامی و جذب نزدیک به ۸۰۰ نیرو خواهیم بود.
فرج اللهی در پایان، از اداره آموزش و پرورش این شهرستان برای تجهیز کامل حوزه‌های اجرای آزمون و برگزاری منظم آن تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، فرماندار شادگان به‌همراه برخی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و آموزشی از حوزه‌های امتحانی آزمون استخدامی شرکت فولاد شادگان در سطح این شهرستان بازدید به عمل آورد.


ساخت پتروشیمی در شادگان منتفی شد

فرماندار شادگان از منتفی شدن ساخت پتروشیمی در این شهرستان خبر داد وگفت: این اقدام به دلیل ممانعت سازمان حفاظت محیط زیست انجام شد.

عبدالزهرا سنواتی اظهار کرد: هم اکنون ساخت پتروشیمی در شادگان منتفی شده است.

وی افزود: به دلیل مخالفت سازمان حفاظت محیط زیست، پتروشیمی در شهرستان شادگان ساخته نمی‌شود زیرا زمین های شادگان جزو مناطق بکر و حیات وحش استان خوزستان است.

رئیس شورای اداری شادگان تصریح کرد: شهرستان شادگان جزو ۴ منطقه حفاظت شده سازمان حفاظت محیط زیست در استان خوزستان است به همین دلیل نیز با ساخت پتروشیمی در این شهرستان مخالفت شد.

وی اضافه کرد: پس از مخالفت سازمان حفاظت محیط زیست، سرمایه گذار این پروژه برای سرمایه گذاری به ماهشهر رفته است تا اقداماتی را در آنجا انجام دهد.

سنواتی در ادامه به فعالیت بنگاه های زودبازده در این شهرستان اشاره کرد و گفت: به منظور تقویت این بنگاه‌ها برنامه ریزی‌هایی را برای امسال انجام داده‌ایم.

وی حمایت صندوق مهر امام رضا (ع) را یکی از برنامه‌های حمایتی از بنگاه های زودبازده در شهرستان شادگان بیان کرد و گفت: امسال این صندوق ۱۶ میلیارد تومان برای پشتیبانی از این بنگاه‌ها و کارگاه‌ها اختصاص داد.

فرماندار شادگان تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مهم ما در بحث اشتغال در این شهرستان توسعه بنگاههای زودبازده است که با کمک صندوق مهر امام رضا (ع) این مهم انجام می‌شود.

سنواتی تاکید کرد: توسعه بنگاههای زودبازده سبب ایجاد اشتغال بیشتر در سطح منطقه می‌شود و افراد جویای کار نیز می‌توانند در این بنگاه‌ها مشغول شوند.

مرجع / ایرنا

خبر ۲۲ فروردین ۹۴ استخدام : توزیع کارت ورود به جلسه آزمون

لینک دریافت کارت

آگهی استخدام در شرکت صنعت فولاد شادگان

جهت مطالعه عناوین رشته شغلی و محل خدمت مورد تقاضا بر روی دکمه ی زیر کلیک نمایید :

دانلود متن آگهی استخدام

شرکت صنعت فولاد شادگان (سهامی خاص) در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، تعدادی از داوطلبین واجد شرایط را در مقاطع تحصیلی دیپلم، کاردانی و کارشناسی در رشته ها و گرایشهای مندرج در جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه فنی و تخصصی، انجام معاینات پزشکی و گزینش، دعوت به همکاری نماید.

الف – شرایط شرکت در آزمون :

۱. تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران

۲. متدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور ( مصرح در قانون اساسی )

۳. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی

۴. نداشتن سابقه محکومیت و سؤپیشینه کیفری، که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. ( با تایید مراجع ذیصلاح )

۵. عدم اشتغال و نداشتن تعهد خدمت در دستگاه ها، موسسات و شرکت ها در زمان دعوت به کار

۶. عدم اعتیاد به مواد مخدر . ( با تایید مراجع ذیصلاح )

۷. داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روحی به تاییدکمیسیون پزشکی شرکت

۸. بومی استان خوزستان که در شرایط مساوی اولویت با داوطلبین بومی شهرستان شادگان می باشد.

۱-۸) بومی استان یا شهرستان به فردی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشد :

الف) محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب، یکی از شهرهای تابعه استان باشد.

ب) حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی ( ابتدائی، راهنمائی و دبیرستان ) داوطلب در یکی از شهرستان های تابعه استان طی شده باشد.

۹. دارا بودن حداقل معدل تحصیلی ۱۲ برای داوطلبین دیپلم و ۱۳ برای کاردانی و کارشناسی .

۱۰. حداکثر سن قابل قبول در زمان ثبت نام برای متقاضیان دیپلم ۲۵ سال تمام ، فوق دیپلم ۲۷ سال تمام ، لیسانس (و بالاتر) ۳۰سال تمام تا تاریخ پایان ثبت نام لازم به ذکر است حداکثر سن قابل قبول با احتساب مدت زمان خدمت سربازی برای داوطلبان مرد می باشد.

۱۱- داوطلبان ایثارگر و خانواده معظم شهدا، در صورت احراز شرایط مندرج در آگهی استخدامی ، پس از شرکت در آزمون از اولویت ویژه جذب برخوردار خواهند بود.

تبصره: در صورت پذیرفته شدن این دسته از داوطلبان گرامی، ارائه گواهی معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران الزامی است.

تبصره ۱: مدت زمان سابقه کار معتبر و مرتبط با صنعت فولاد حداکثر تا ۳ سال به شرایط سنی اضافه میگردد.

۱۲. محل خدمت کلیه پذیرفته شدگان در شرکت صنعت فولاد شادگان واقع در استان خوزستان کیلومتر ۱۰ جاده سربندر – آبادان می باشد.

۱۳. شرکت کنندگان مقاطع دیپلم و فوق دیپلم، در زمان آزمون صرفاً باید دارای مدرک سطح مقطع مربوطه باشند. در صورتی که با وجود داشتن مدرک بالاتر در این سطوح ثبت نام کنند، در صورت اثبات در هر مرحله از استخدام از ادامه همکاری آنها ممانعت بعمل خواهد آمد و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

تبصره ۲: شرکت در قبال ارتقاء شغلی پذیرفته شدگانی که پس از استخدام، مدارک بالاتر اخذ و ارائه نمایند، هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

۱۴. نوع استخدام پذیرفته شدگان، “قرارداد کار معین با مدت معین” در چارچوب مقررات خدمات اشتغال قانون کار و بیمه تاًمین اجتماعی می باشد.

۱۵. در بدو استخدام، از کلیه پذیرفته شدگان، تعهد محضری خدمت در شغلهای تعیین شده توسط شرکت، اخذ می شود و در صورت انصراف، در هر مرحله از مراحل استخدام، کلیه هزینه های انجام شده تا مرحله مزبور محاسبه و دریافت خواهد شد.

۱۶. شرکت هیچگونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته شدگان نخواهد داشت.

۱۷. شرکت تعهدی در قبال ارائه سرویس ایاب و ذهاب برای مسافت های بالاتر از ۴۰ کیلومتر نخواهد داشت،

۱۸.جدول مشاغل مورد نیاز :

مرد

زن

تعداد نیاز

گرایش

رشته تحصیلی

مقطع تحصیلی

۴

۰

۴

قدرت / الکترونیک/مخابرات برق

کارشناسی

۱

۱

۲

حسابداری حسابداری

۱

۱

۲

کلیه گرایشها کامپیوتر

۱

۰

۱

کلیه گرایشها محیط زیست

۱

۰

۱

کلیه گرایشها مدیریت

۵

۰

۵

ساخت و تولید/ جامدات/ سیالات/ تأسیسات مکانیک

۲

۰

۲

کلیه گرایشها مواد

۲

۲

۴

کلیه گرایشها صنایع

۱

۰

۱

عمران عمران

۱

۱

۲

کلیه گرایشها شیمی

۱

۰

۱

بهداشت حرفه ای ایمنی

۲۰

۵

۲۵

جمع

۱۵

۰

۱۵

قدرت / الکترونیک برق

کاردانی

۱

۰

۱

آب و فاضلاب عمران

۶

۲

۸

کلیه گرایشها کامپیوتر

۵

۰

۵

کلیه گرایشها بازرگانی

۲

۰

۲

ایمنی صنعتی

۱۷

۰

۱۷

ساخت و تولید/ تأسیسات مکانیک

۹

۳

۱۲

شیمی

۹

۰

۹

مواد

۱

۱

۲

حسابداری

۶۵

۶

۷۱

جمع

۱۷

۰

۱۷

صنعتی/ قدرت برق

دیپلم

۱۸

۰

۱۸

کلیه گرایشها مکانیک

۸

۰

۸

ـ ریاضی

۴

۰

۴

ـ تجربی

۴۷

۰

۴۷

جمع

۱۳۲

۱۱

۱۴۳

جمع کل

ب – تذکرات لازم :

۱ – مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص برعهده داوطلب بوده و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از ادامه انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد و حتی اگر حکم استخدامی هم صادر شده باشد، لغو و بلااثر می گردد.

۲ – مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ پایان مهلت ثبت نام باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

۳- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان خارج از کشور باید به تایید اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برسد.

۴ – شرکت هیچگونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت و فقط در صورت انصراف نفرات اصلی و نیاز شرکت، از نفرات جایگزین استفاده خواهد شد.

ج – مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام :

ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۰۹ لغایت ۱۳۹۳/۱۲/۲۵ با مراجعه به سامانه www.ssic-co.ir وwww.anshan.lms.ir انجام می‌پذیرد. ضمناً کلیه اطلاع رسانی‌های آتی از طریق همین سامانه صورت خواهد گرفت.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت‌نام اینترنتی به شرح ذیل است:

۱- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سامانه مذکور به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی.

۲- فایل عکس اسکن شده: متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی ۴×۳ خود را با حجم کمتر از ۸۰کیلوبایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.

۳- واریز مبلغ ۲۵۰,۰۰۰ ریال ( بیست و پنج هزار تومان ) بعنوان هزینه شرکت در آزمون از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام و با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب و الزامات آن مانند رمز دوم کارت و کد cvv2 پرداخت نمایند.

توضیح یک : پس از پرداخت هزینه آزمون به صورت اینترنتی و سیستم بانکداری اینترنتی بانک تجارت ایران شماره تراکنش مربوطه را اعلام می نماید که موید انجام موفقیت آمیز پرداخت است. درصورتیکه این شماره اعلام نگردد یا بروز هرگونه اشکال، قبل از انجام مجدد برای پرداخت، با کنترل موجودی خود، از عدم برداشت در اقدام قبلی اطمینان حاصل نمایید.

توضیح دوم: مبلغ هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

تذکر۱: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی، اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.

تذکر۲: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

تذکر۳ : ضروری است داوطلبین گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی دقت لازم را در تکمیل اطلاعات داشته باشند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک و کپی آنها را به همراه داشته باشند. بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون، مصاحبه، اعلام
نتایج، گزینش و حتی پس از استخدام، چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدرک مشاهده شود ضمن ممانعت از ادامه کار، اقدام قانونی لازم نیز در راستای احقاق حق شرکت صنعت فولاد شادگان صورت خواهد پذیرفت.

د – دریافت کارت آزمون و زمان آزمون:

کارت ورود به جلسه آزمون کتبی از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۱/۲۳ لغایت ۱۳۹۴/۰۱/۲۷ از طریق سامانه اینترنتی www.ssic-co.ir وwww.anshan.lms.ir قابل دریافت خواهد بود.

آزمون در روز جمعه مورخ ۲۸/۰۱/۱۳۹۴ برگزار می‌گردد. محل و زمان دقیق برگزاری آزمون همزمان بر روی کارت ورود جلسه آزمون درج شده است.

ح – نحوه برگزاری آزمون :

آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد. مواد آزمونهای عمومی و اختصاصی در سامانه ثبت نام ذکر شده است.

مواد آزمون:

یک) آزمون توانمندی های عمومی شامل ۱- زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش ۲-زبان انگلیسی عمومی ۳-ریاضی و آمار مقدماتی ۴-فن آوری اطلاعات ۵-معارف اسلامی ۶-هوش و استعداد تحصیلی، که به تعداد (۴۰) سوال چهار گزینه ای طراحی خواهد شد.

تبصره: اقلیت های مذهبی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود.

دو) آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب، که به تعداد (۶۰) سوال چهار گزینه ای طراحی خواهد شد.

خ – اعلام نتایج آزمون :

نتایج مرحله اول آزمون و محل برگزاری مصاحبه متعاقباً در سامانه www.ssic-co.ir وwww.anshan.lms.ir اعلام می‌گردد.

داوطلبین می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر منحصرا در ساعت‌های اداری با شماره تلفن ۳۲۲۲۶۵۷۴-۰۶۱ ۳۳۳۳۹۰۳۵-۰۶۱( انشان رایانه ) و ۵۲۲۳۸۶۷۱-۰۶۱ (شرکت صنعت فولاد شادگان) تماس حاصل نمایند.
در صورتیکه بار اول قصد ثبت نام دارید لطفا دکمه ثبت نام را فشار دهید .
در صورتیکه قبلا یک بار ثبت نام کامل و یا ناقص انجام داده اید لطفا دکمه ویرایش مشخصات را فشار دهید .
تذکر مهم : هنگامی ثبت نام شما کامل می باشد که ضمن انجام کلیه مراحل از سیستم کد رهگیری دریافت نمایید

در صورت باز نشدن صفحه ثبت نام ، لطفا از مرورگر های فایر فاکس (Mozilla Firefox) و یا گوگل کروم (Google Chrome) استفاده نمایید

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

لینک ثبت نام شرکت صنعت فولاد شادگان

دیدگاه ها (۱۲۲)

 1. جعفر می‌گه:

  بابا ثبت نامی در کار نیست همش باید اشنا داشته باشی تا در شرکت کار کنی اینا همش علکیه

 2. طالب می‌گه:

  سلام دوستان چند روز پیش رفتیم طب صنعتی فولاد خوزستان بود کسی هست که برق رفته باشه طب بعد کی میدونه دوره کلاساش چند ماهس.

 3. طالب می‌گه:

  سلام برای ما که قبول شدیم اس فرستادن گفتن مصاحبه فنی مهندسی ۲۷ این ماه هست کسی هست که واسش اس آمده باشه؟

 4. ساسان می‌گه:

  پولامونو پس نمیده

 5. احسان می‌گه:

  سلام.آقا کسی اسامی قبول شدگان رو داره؟؟؟؟؟

 6. طالب می‌گه:

  سلام کسی هست که قبول شده باشه رشته برق کاردانی من قبول شدم امروز رفتم تشکیل پرونده دادم تو خود شرکت بومی شادگان هم هستن.

 7. نوشین می‌گه:

  این نتایج به تاریخ پیوست.

 8. علیرضا می‌گه:

  سلام دوستان. ما هم از سال ۹۱ درگیر استخدام طرح فولاد میانه یکی از طرح های هفت گانه فولادی هستیم. ازمون دادیم.قیول شدیم.مصاحبه علمی قبول شدیم.گزینش قبول شدیم.تحقیقات محلی و……. تشکیل پرونده و,…. اخرش شرکت رو فروختن بخش خصوصی و اصلا ما رو ادم حساب نکردن. ما هم بعد چندین سال چشم انتظاری. سنمون رفت بالا. هیچی هیچی

 9. کامپیوتر می‌گه:

  من با فولاد شادگان تماس گرفتم

  یه نفر گوشی برداشت گفت تا آخر هفته نتایج اعلام میشن

  ولی نمی دونم چرا حس کردم داره می پیچونه

 10. مرتضی می‌گه:

  اقا کسی شماره این فرمانداری شادگانو نداره زنگ بزنیم ببینیم جه شد

 11. ارش می‌گه:

  اقا پس جی شد این نتایج.واقعا کسی خبری نداره

  • محمد می‌گه:

   سلام
   امیدوارم حرف هام رو دال بر ایجاد یاس و ناامیدی در نظر نگیرید ولی این حرف واقعیت که می خوام بهتون بگم
   اگه اطلاع دارید بخش عمده سهام شرکت فولاد شادگان متعلق به شرکت فولاد خوزستانه
   شرکت فولاد خوزستان برای اینکه احیا آهن را بر اساس استاندارد ایرانی طراحی کرده باشه و از هزینه لایسنس به شسرکت میدرکس طراحی خاصی را در فرایند اسفنجی ایجاد کرده
   قسمت عمده مدیران که برای شرکت فو.لاد شادگان در نظر گرفته شده کارشناس و مدیران فولاد خوزستان که از روابط شغلی بالا و ایتمهای اثار گری برخوردارهستند انتخاب شده اند
   از انجا که شرکت کاملا خصوصی در جذب نیرو کاملا مستقل عمل می کند و تعهدی نسبت به جذب نیرو از طریق ازمون و تمهیداتی که اجرا شد نداره
   اطلاع دارم که قسمت زیادی از نیروها در واحد کارگزینی با معرفی نامه های سازمانها و شخصیتهای … در حال جذب هستند و فقط تعداد محدودی از نفرات را طی ازمون جهت خالی نبودن عریضه جذب خواهند کرد پس بی خود خودتون رو معطل نکنید
   من شاغل فولاد خوزستان هستم
   بای

 12. نوشین می‌گه:

  پس چرا یه خبری نمیشه از این نتایج؟

 13. کامپیوتر می‌گه:

  اصلا دیگه داره یادمون میره که آزمون دادیم

 14. Booby Lord می‌گه:

  مهم !!! مهم !!!
  بچه یه خبر واستون دارم نمیدونم خوبه یا بد !
  امروز با مدیر روابط عمومی فرمانداری شادگان صحبت کردم
  گفت نتایج بعد از عید اعلام میشه , یعنی به عبارتی اواخر تیر ماه و اوایل مرداد !
  پرسیدم چرا اینقدر دیر گفت خیلی از نتایجا ۱ سال هم زمان میبره اما بعد از جمع بندی و این داستانا بعد از عید اعلام میشه

 15. نوشین می‌گه:

  من اون هفته گذشتم بابا هنوز فقط اسکللت بندی شرکت شادگان رفته بالا. هیچ خبری ازش نیست . دیگه نباید انتظار این نتایج را کشید

 16. Abo_Amir می‌گه:

  با سلام
  به احتمال زیاد آزمون کنسل شده

 17. نوشین می‌گه:

  روزی ده بار مییام به این page سر میزنم. ولی هیچ خبری نشد.

 18. منتظر نتایج می‌گه:

  چرا نتایج اعلام نمیشه؟؟؟؟؟
  حتما قبلا اعلام شده!!!!!!!!!!!
  ۱۰ هزار نفر شرکت کردند که هرکدوم ۲۵۰۰۰ تومان از جیب مبارک دادند برای …..
  برین خوش باشین ۲۵۰ میلیون گیرتون اومد!!!!!!!!

 19. نوشین می‌گه:

  پس چرا خبری از نتایج نشد؟

 20. Masoud می‌گه:

  از دوستان و فعالان سایت استخدام خواهش میکنیم لطفی در حق همه بکنن و یه پیگیری بکنن واسه نتایج آزمون

  تشکر

 21. Booby Lord می‌گه:

  چرا نتایج رو نمیززززنن؟؟؟؟
  کسی خبر داره؟؟؟

 22. علي ماهشهر می‌گه:

  به امید روزی که همه ی افراد جویای کار به کار مورد علاقسون دست پیدا کنن….

  خدایا به امیده تو….

 23. نوشین می‌گه:

  خبری از نتایج نشد؟

 24. پاسخ به الفلاحیه می‌گه:

  سوالتون قبلا پاسخ داده شده.

 25. آرمان می‌گه:

  سلام …
  بنظر من سطح سؤالات تخصصی بهتراز عمومیا بود

 26. fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff می‌گه:

  بابا همه قبولین شرکت تازه تاسیس هستشو نیرو زیاد جذب میکنه بیشتر از چیزی که تو سایت زده….

 27. الفلاحیه می‌گه:

  نتایج کی اعلان میشود؟؟؟این را نوشتم گرچه میدانم%کسی جواب نمیده

 28. نوشین می‌گه:

  ما هم منتظر نتایج هستیم.فقط روز امتحان گفتن از سایت استانداری نتایج اعلام خواهد شد.

 29. محمد علی می‌گه:

  نتایج کی اعلام میشن؟

 30. رسول می‌گه:

  اقا نمره منفی نداشت.کی جواب امتحان میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 31. آبادان می‌گه:

  آره فقط خوزستانی ها میتونن شرکت کنن ولی حق قبول شدن ندارن نیرو از بالا میفرستن

 32. انصاریان می‌گه:

  سوالات تخصصی حسابداری خیلی سخت بود.امیدوارم باز مثل همیشه دستمون تو پوست گردو نباشه

 33. نوشین می‌گه:

  ولی تخصصیه رشته کامپیوتر بد نبود. ولی همین که آزمون امتیاز منفی نداشت شک برانگیز بود.

 34. فرشته می‌گه:

  آقای ما هم شرکت کرد گفت که تخصصی ها مال مکانیک نبود.خدا کمک کنه

 35. ناديا می‌گه:

  رشته حسابداری سوالات تخصصیش عالی بود بهتر از عمومی بود فقط خداکنه پارتی بازی نشه،دوستان رشته حسابداری نظرشون چطوره؟!!

 36. فاطمه می‌گه:

  بازهم متالورژی فقط مرد مرد مرد
  اه

 37. علیرضا می‌گه:

  سلام
  این سوال ها دیگه چی بودن
  من اکثر سوال ها رو تو کارشناسی نخونده بودم اصلا” استادا درس نداده بودن
  واقعا” شاخ در آوردم

 38. متالورژ می‌گه:

  بعضی که با مدرک دکترا تو ازمون شرکت کردند تو اطلاعیه استخدام با لاترین مدرک لیسانس بود

  • محمد می‌گه:

   ما هم شاهد این موضوع بودیم.معلوم نبود بجای کدوم …… اومده بوده
   اینا روز قیامت جواب خدارو چی میدن اینجوری حق خوری میکنن
   مدیر لطف کنید اگه میشه بگید چطور میشه شکایت کرد کجا باید زنگ زد
   اگه لازم باشه اسم و فامیل اون آقای دکتر رو هم میگیم
   باید معلوم بشه بجای کی آزمون داده
   ما پول دادیم بعد ……… خدایا شکرت

 39. نوشین می‌گه:

  فرماندار شادگان خبر داد
  ۱۴۳ نفر؛ تعداد پذیرفته‌شدگان نهایی استخدامی شرکت فولاد شادگان
  فرماندار شادگان، تعداد پذیرفته‌شدگان نهایی استخدامی شرکت فولاد این شهرستان را ۱۴۳ نفر عنوان کرد.
  به گزارش خبرگزاری فارس از شادگان، ظهر امروز آزمون استخدامی شرکت فولاد شادگان با حضور ۷ هزار و ۸۹ داوطلب برگزار شد.
  فرماندار شادگان در بازدید از حوزه‌های برگزاری این آزمون استخدامی در سطح این شهرستان اظهار کرد: مراحل ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی به صورت الکترونیکی انجام شده و با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این آزمون با نظم خاصی در شهرستان‌های شادگان و اهواز برگزار می‌شود.
  بهروز فرج‌اللهی، تعداد پذیرفته شدگان نهایی این آزمون را ۱۴۳ نفر ذکر کرد و افزود: این افراد پس از گذراندن مصاحبه علمی و طب صنعتی در بخش‌های عملیاتی و ستادی شرکت فولاد شادگان مشغول به‌کار خواهند شد.
  وی اضافه کرد: با توجه به پیگیری‌های به‌عمل آمده و مذاکرات صورت گرفته با مسئولان شرکت فولاد شادگان، تصمیم بر این است که در پذیرش و استخدام برای داوطلبان شهرستان، اولویت خاصی منظور شود.
  فرماندار شادگان با اشاره به پیشرفت فیزیکی قابل توجه در شرکت فولاد شادگان گفت: بر اساس اظهارات مسئولان شرکت فولاد، در آینده‌ای نزدیک شاهد برگزاری مرحله دوم آزمون استخدامی و جذب نزدیک به ۸۰۰ نیرو خواهیم بود.
  فرج اللهی در پایان، از اداره آموزش و پرورش این شهرستان برای تجهیز کامل حوزه‌های اجرای آزمون و برگزاری منظم آن تقدیر و تشکر کرد.
  به گزارش خبرگزاری فارس، فرماندار شادگان به‌همراه برخی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی و آموزشی از حوزه‌های امتحانی آزمون استخدامی شرکت فولاد شادگان در سطح این شهرستان بازدید به عمل آورد.

 40. میعاد می‌گه:

  نتایج کی اعلام میشه؟

 41. عدی می‌گه:

  بسیاربسیار امتحان جالبی بود تنها چیزی که کم داشت سولات تخصصی رشته خودم بود که طراح سوالات فراموش کرده بود انشالله امنحان بعدی این نقیضه برطرف شود

 42. ... می‌گه:

  از دوستانی که در رشته مدیریت شرکت کردند خواهش میکنم در مورد سؤالات تخصصی نظرشونو بگن. چه عناوین درسی پرسیده شد؟ میزان دشواری سؤالات در چه حد بود؟ در مورد سؤلات عمومی هم اگه توضیح بدین ممنون میشم.

 43. مهدی می‌گه:

  من تو این آزمون برا رشته کامپیوتر ثبت نام کردم ولی جمعه نرفتم برا آزمون

  تحقیق کردم دیدیم فولاد شادگان یک جای پرت نزدیک بندر امامه و اگه میخواستم برا زندگی به بندر امام برم تا آخر عمر باید تو خاک گرما و شهری با کمبود امکان و شرجی زندگی کنم. الان که شرکت نکردم خوشحالم

 44. محمد می‌گه:

  یه آزمون بسیار جالب با منابع نا مشخص
  من امروز آزمون دادم کلی مطالعه داشتم و کلا از زندگی زده شدم
  سوالات تخصصی تو چهار سال دوره کارشناسیم به چشمم نخورده بودن و اساتید تدریس نکرده بودن

 45. karim می‌گه:

  پ ایی چه امتحانی بود

 46. ریاحی می‌گه:

  امتحانش خیلی مسخره بود برا گروه متالورژی سولات تخصصی بش از ۸۰% سوال پزشکی اورده بودن

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها