استخدام کمیته امداد امام خمینی (ره) ۹۳+استختام:ایجاد ۱۱ هزار اشتغال توسط کمیته امداد قزوین

 سوالات رایج در آزمون های استخدامی

خبر ۳۱ تیر ۹۳  استختام : ایجاد ۱۱ هزار اشتغال توسط کمیته امداد قزوین

هدایت صفری بیان کرد: کمیته امداد امام خمینی رسالت سنگین و عظیم کمک به محرومان و نیازمندان را در طول سال پیگیری می کند.

وی ادامه داد: این تلاش های کمیته امداد امام خمینی استمرار حرکت انبیاء (ص) و ائمه اطهار (ع) است زیرا این فرستادگان خداوند متعال در کنار کار بزرگ هدایت انسان به موضوع رسیدگی به ایتام و نیازمندان اهتمام ویژه ای داشتند به طوری که در روایات و تاریخ در خصوص این رسیدگی، داستان های مختلف از امیرالمومنین (ع) و سایر ائمه آمده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین اضافه کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در این زمینه خدماتی را ارائه می دهد که یکی از این خدمات کمک برای بهسازی مسکن مددجویان است.
وی با اشاره به سیاست توانمندسازی جامعه هدف امداد تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه توانمندسازی خانواده های نیازمند تلاش های زیادی داشته است به طوری که طی سه سال گذشته ۱۱ هزار اشتغال ایجاد کرده ایم که در سرفصل های مختلف خوداشتغالی را با توانمندی و تواندهی خانواده های هدف رقم می زند.
صفری توضیح داد: طی این مدت ۵ هزار و ۸۰۰ خانواده توانمند شده و استقلال معیشتی یافته اند و امروز با کمیته امداد امام خمینی (ره) تنها رابطه عاطفی، فنی و تخصصی دارند و در واقع کمیته امداد امام خمینی (ره) با سیاست توانمندسازی انسان پروری را محور کار خویش قرار داده است تا به افراد نیازمند به جای ماهی دادن، ماهیگیری را آموزش دهد.
وی اعلام کرد: امروز در میان خانواده های توانمند شده میزان درآمد از حداقل حقوق و دستمزد تا سه میلیون تومان وجود دارد حتی برخی از این افراد توانمند شده به جایی رسیده اند که افراد دیگر را نیز به کارگیری می کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین یادآور شد: مشاغل خانگی همان کار درمانی است و اگر سختگیری بانک ها نباشد و همراهی لازم را شاهد باشیم، کمیته امداد امام خمینی (ره) این آمادگی را دارد تا تسهیلات اشتغال زایی را به سمت طرح های لازم هدایت و با نظارت دقیق به ثمر برساند

خبر ۱۰ تیر ۹۳ – ایجاد ۶۰۰ مورد شغل برای مددجویان کمیته امداد کرمان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کرمان گفت: طی سه ماه نخست سال جاری ۶۰۰ مورد شغل برای خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد این استان ایجاد شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، رضا بزمانی ظهر امروز در نشست خبری اظهار داشت: همه افراد تحت پوشش کمیته امداد همه نمی‌توانند به صورت دائمی از این سازمان خدمات دریافت کنند.
وی افزود: افرادی که توانایی کار دارند برای آنها ایجاد اشتغال می‌کنیم و در ایجاد اشتغال استعدادسنجی منطقه‌ای، مشاوره شغلی، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، تعامل با کارفرمایان و کاریابی برای مددجویان صورت می‌گیرد.
بزمانی گفت: تفاهمنامه‌ای با سازمان فنی و حرفه‌ای منعقد کرده‌ایم که به صورت رایگان به مددجویان ‌آموزش داده می‌شود.
این مسئول عنوان کرد: تسهیلات کمیته امداد در سه مقوله کارانگیزی، توان‌افزایی و خود‌اشتغالی است و تسهیلات ما از طریق منابع ارزن قیمت بانکی و منابع صندوق کمیته امداد به صورت قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمان گفت: برای آموزش مددجویان در زمینه ایجاد اشتغال تفاهمنامه‌های خوبی با سازمان فنی و حرفه‌ای، جهاد کشاورزی، دامپزشکی، نظام پرستاری، میراث فرهنگی و… بسته‌ایم.
بزمانی تصریح کرد: در منطقه جنوب استان کرمان در بخش ماشین‌آلات کشاورزی مشکل داریم و با پیگیری صورت گرفته ۱۰۰ دستگاه تراکتور خریداری می‌کنیم و به صورت وام قرض‌الحسنه در اختیار متقاضیان قرار می‌دهیم.
وی ادامه داد: یک تفاهمنامه با حمل و نقل روستایی در آینده منعقد می‌کنیم تا بتوانیم‌ تعداد خودرو پژو و سمند به ناوگان حمل و نقل بین شهری اضافه‌ کرد.
این مسئول بیان داشت: سال گذشته جشن خودکفایی و کاریابی را برای ۶ هزار و ۲۰۰ خانوار در سطح استان کرمان برگزار کردیم و امسال برنامه داریم جشن خودکفایی را در سطح استان بر‌گزار کنیم.
بزمانی اضافه کرد: دولت ۲ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت منابع بانکی برای کمیته امداد تخصیص‌ داده و ۹۰ میلیارد تومان آن به کمیته امداد استان کرمان‌ اختصاص یافته است.
وی خاطر نشان کرد: امسال برای نخستین بار در سطح استان با تمام بانک‌های خصوصی این تسهیلات ارزان قیمت با کارمزد چهار درصد  اختصاص داده‌اند که امیدواریم بتوانیم در اختیار افراد متقاضی اشتغال بگذاریم.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمان گفت: در سال جاری کمیته امداد تعهد کرده ۷ هزار و ۵۰۰ شغل در سراسر استان کرمان ایجاد کند.
بزمانی متذکر شد: از زمان تاسیس کمیته امداد استان کرمان تاکنون ۶۲ هزار طرح هادی در سطح استان کرمان اجرا شده که در حال حاضر  ۲۶ هزار طرح فعال اشتغال با نظارت کمیته امداد استان کرمان وجود دارد.
این مسئول عنوان کرد: در سال گذشته رتبه نخست استانی را در زمینه اشتغالزایی کسب کرده‌ایم ‌و در سه ما نخست سال جاری با توجه به اینکه هنوز تسهیلات بانکی اختصاص نیافته، ۶۰۰ شغل برای خانواده‌های زیر پوشش کمیته امداد استان ایجاد کرده‌ایم.

خبر ۲۶ دی ۹۲ – ایجاد ۸ هزار شغل توسط کمیته امداد فارس

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی فارس گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون و با هزینه‌ای بالغ بر ۵۶۰ میلیارد ریال ۸ هزار و ۱۴۹ شغل توسط این کمیته در این استان ایجاد شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی استان فارس، سهراب روستایی با بیان این که کمیته امداد امام خمینی در سه بخش کارانگیزی، توان‌افزایی (مشاغل خانگی) و خودکفایی اقدام به پرداخت تسهیلات می‌کند اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون یک‌هزار و ۵۸۷ طرح کارانگیزی، ۲ هزار و ۷۰۴ طرح توان‌افزایی (مشاغل خانگی) و همچنین ۳ هزار و ۸۵۸ طرح خودکفایی ایجاد شده است.
وی به خانواده‌هایی که به مرحله خودکفایی و توانمندی رسیده‌اند، اشاره کرد و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۷ هزار خانوار زیرپوشش این نهاد در فارس خودکفا شده و از چرخه حمایت کمیته امداد امام خمینی استان فارس خارج شده‌اند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود ابراز داشت: این نهاد در حوزه اشتغال و خودکفایی علاوه بر پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در زمینه آموزش و کاریابی نیز فعالیت دارد.
روستایی ادامه داد: با پیگیری‌های به عمل آمده و تلاش همکاران در شهرستان‌ها و همچنین تعامل بسیار خوب بانک‌ها، بیش از ۴۷۵ میلیارد ریال اعتبار بانکی در سال جاری جذب شده که این رقم در مقایسه با سال پیش ۱۵۸ درصد رشد داشته است.
این مسئول با تشکر از تعامل خوب و سازنده بانک‌های فارس به دلیل همراهی و همیاری کمیته امداد امام خمینی این استان در توانمندسازی و خودکفایی مددجویان زیرپوشش خاطرنشان کرد: شهرستان‌های شیراز، فسا و فیروزآباد به ترتیب بیشترین ایجاد اشتغال را به خود اختصاص داده‌اند.

خبر ۲۷ ابان ۹۲ -مهلت ثبت‌نام استخدام در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تمدید شد

مسئول روابط عمومی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهلت ثبت‌نام استخدام در کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد تا روز ۳۰ آبان ‌ماه جاری تمدید شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، مصیب حیدری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی استان کهگیلویه و بویراحمد در نظر دارد جهت تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود، براساس مجوز کمیته امداد کشور افراد واجد شرایط زن و مرد را به صورت اشتغال تمام وقت با ردیف سازمانی به کار گیرد.
وی گفت: از این رو افراد واجد شرایط می‌توانند برای کسب اطلاعات لازم و شرایط ثبت‌نام به واحد امور اداری مدیریت کمیته امداد امام خمینی شهرستان‌های مربوطه مراجعه و ثبت‌نام کنند.
این مسئول افزود: مهلت ثبت‌نام از تاریخ ۲۶ تا پایان وقت اداری ۳۰ آبان است و آزمون روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴ آذر برگزار می‌شود.
حیدری در ادامه گفت: نیروهایی که در کمیته امداد سابقه همکاری دارند با مدرک لیسانس نیز می‌توانند در آزمون شرکت کنند و نیروهایی که در کمیته امداد سابقه همکاری ندارند باید دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس و بالاتر باشند.

دیدگاه ها (۳۰۳)

  1. yousef می‌گه:

    با سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم بدونم آزمون واستخدام کمیته امداد چه زمانی است لطفا اطلاع دهید با تشکر

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها