crm didar

سامانه کارکنان نظام اداری کشور

با توجه به اینکه سامانه کارکنان نظام اداری کشور و مدیریت سامانه نظام اداری کشور دست خوش تغییرات عمده ای شده است، بنابراین نحوه استفاده از سامانه مدیریت به شرح ذیل تغییر کرده است :۱-  برای ورود به سامانه  نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کرده و بر روی دکمه “ورود” کلیک کنید. سامانه شما را به صفحه ای هدایت خواهد کرد که در آن سطوح دسترسی شما نشان داده خواهد شد.(بعضی از کاربران دارای چندین سطح دسترسی می باشند)
پس از رویت و تایید آن می بایست تا نام کاربری و کلمه عبور حساب کاربری خود را تغییر دهید. سپس می توانید وارد کارتابل خود شوید.
(به توضیحاتی که درون صفحات سامانه ارائه شده است دقت ویژه نمایید.)

۲- همچنین با توجه به امکاناتی که در نسخه جدید سامانه اضافه شده است، کاربران مجاز می توانند در سامانه گروه تعریف کرده و این گروه ها را به افرادی که می خواهند نسبت بدهند تا آن افراد بتوانند از این سامانه با توجه به مجوزهایی که به آن ها اختصاص داده شده است استفاده کنند.

۳- اشکالات احتمالی در حین کار با سامانه و پیشنهادات خود را در قسمت “تماس با ما” درج نمایید و یا به سامانه پیام کوتاه(۳۰۰۰۸۳۷۵)، پیامک بزنید تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود.

۴-  در صورتی که از درگاه امن “SSL” استفاده می کنید، در صورت رویت صفحه ای که در تصویر زیر نشان داده شده است بر روی لینکی که با علامت قرمز مشخص شده است (Continue to this website) کلیک کنید.
در صورتی که از درگاه امن SSL استفاده نمایید، تمامی اطلاعاتی که شما در سامانه وارد می کنید و همچنین تمامی اطلاعاتی که سامانه برای شما ارسال می کند به صورت رمز نگاری شده بین دو مرکز و در محیطی کاملا امن مبادله خواهد شد.

طرح مهرآفرین
خدمت رسانی آسان و سریع به مردم ، رضایت مندی، عدالت محوری و فرصت برابر استخدامی

پیشرفت و تعالی کشور و کارآمدی
تصویب نامه هیات وزیران درباره تفویض، ساماندهی و شفاف سازی در امور اداری و استخدامی کشور شماره ۱۶۶۴۴۱/ت ۴۸۷۰۲هـ مورخ ۳۰/۹/۹۱ ، برای دیدن فایل تصویب نامه اینجا کلیک کنید.

 

لینک سامانه کارکنان نظام اداری کشور

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها