نحوه نگارش رزومه ( نمونه رزومه )

نحوه نگارش رزومه ( نمونه رزومه )Reviewed by Admin on Oct 8Rating:

رزومه متني است چند صفحه اي حاوي اطلاعات و مشخصات فردي كه قبل از مصاحبه در اختيار كارفرمايان قرار گرفته و به آنان امكان ميدهد تا ارزيابي اوليه اي از توانايي هاي شغلي شما داشته باشند. در واقع رزومه بايد تصويري ذهني از شما و فعاليتهاي شغليتان، به خواننده ارائه كند. از اين حيث رزومه جنبه اي تبليغاتي دارد بدين ترتيب كه ويژگيهاي مؤثر و مفيد خود را در اختيار كارفرما قرار ميدهيد و به نوعي سعي ميكنيد تا وي را متقاعد سازيد كه از بين چندين داوطلب، شما را براي شركت در مصاحبه انتخاب نمايد. رزومه بايد به طور مثبتي مهارتها و توانايي هاي شما را نشان دهد. رزومه در عين حال كه بايد صادقانه باشد، وبايدعاري از تعارفات و شكسته نفسي باشد.
رزومه زندگي نامه، شرح گذشته و يا حال شما نيست (هر چند كه قسمت عمده آن مربوط به سوابق كاريتان ميشود). اولين هدف رزومه جلب توجه كارفرماست. بنابراين در هر جمله اي كه مينويسيد بايد سعي كنيد به نوعي علاقه و توجه خواننده را جلب كنيد. يك رزومه خوب ميتواند كليد موفقيت شما در امر كاريابي باشد. به آن از ديد انجام وظيفه نگاه نكنيد.
شيوه هاي متفاوتي براي نگارش رزومه متداول و مرسوم است و هر كس به مقتضاي سليقه و هدفي كه از نگارش رزومه دارد ، شيوه خاصي را بر مي گزيند . اما به طور كلي اصول و سرفصل بندي عمومي رزومه ها به شرح زير است:

۱- جزئيات شخصي(Personal Details)

اغلب رزومه ها با اين بخش آغاز مي شوند . آن چه مي بايست در اين بخش ذكر شود شامل نام ، آدرس ، شماره تلفن ، آدرس پست الكترونيك و تاريخ تولد است.

۲- پروفايل شخصي(Personal Profile)

وارد كردن پروفايل در رزومه امري سليقه اي است و ضروري محسوب نمي شود . آن چه در پروفايل به نگارش در مي آيد ، تصويري كلي و گويا از شما است كه به طور جزئي تر در ساير بخش هاي رزومه ذكر مي شود.

۳- تحصيلات و توانايي هاي علمي(Education and Qualifications)

اين بخش شامل تمام سوابق تحصيلي و علمي شما ، از ديپلم دبيرستان و نام دبيرستان گرفته تا آخرين مدرك تحصيلي ، رشته ها و گرايش ها و زمان بندي هر دوره ي تحصيلي خواهد بود. به ياد داشته باشيد كه حتماً ذكر كنيد در حال حاضر مشغول گذراندن چه دوره اي هستيد . ساير دوره هاي علمي – كابردي كه در كنار تحصيل آكادميك گذرانده ايد را هم حتماً بنويسيد.

۴- سوابق شغلي (Skills and Work Experiences)

در اين بخش بايد كل سوابق شغلي شما ، اعم از تمام وقت يا پاره وقت ، با ذكر نام و تلفن يا آدرس محل كار ، به اضافه تاريخ و دوره اشتغال فهرست شود.

۵- انتشارات و مقالات(Publications)

فهرست كتب و مقالاتي كه منتشر كرده و يا در كنفرانس ها ارائه نموده ايد به اضافه زمان انتشار را در اين بخش بياوريد. اگر خلاصه مقالات را به رزومه ضميمه نماييد بهتر است.

۶- ساير اطلاعات(Additional Information)

نگارش اين قسمت ضروري نيست ، اما چنان چه لازم دانستيد توضيحي جانبي روي سوابق تحصيلي و شغلي خود بنويسيد ، مي توانيد اين بخش را اضافه نماييد.

۷ – علائق(Interests)

فهرستي از علائق خود در زمينه هاي فوق برنامه مثل ورزش يا هنر را در اين بخش بنويسيد و احياناً اگر سوابق حرفه اي در اين زمينه ها داريد حتما ذكر كنيد.

۸ – معرف ها(References)

نام ، رتبه ، درجه تحصيلي ، آدرس يا تلفن و كلاً اطلاعات مربوط به معرفين خود ( كه معمولا اساتيد شما هستند ) را در اين بخش بياوريد . اين معرف ها مي بايست همان معرفيني باشند كه توصيه نامه هاي شما را تكميل نموده اند.

* ساير توصيه ها

– پيش از نگارش رزومه ، خوب در مورد سوابق تحصيلي و شغلي خود فكر كنيد تا چيزي را از قلم نياندازيد . سعي كنيد تا حد امكان ، مداركي دال بر سوابقتان آماده و ترجمه كنيد تا ضميمه رزومه نماييد.

– از دروغگويي يا بزرگنمايي جداً پرهيز کنید ، ممكن است برايتان دردسر ساز شود!

– بهتر است رزومه را در ۲ روي يك كاغذ A4  تنظيم نماييد. بهترين حجم رزومه در همين حد است.

– حتماً چند نسخه اضافه از رزومه براي خودتان نگه داريد تا در صورت لزوم از آن ها استفاده كنيد.

– در مورد نگارش انگليسي ، حتماً درباره متن رزومه با يك مترجم و يا كسي كه انگليسي ادبي را به خوبي مي داند مشورت كنيد.

– رزومه را حتما تايپ كنيد و از ارائه رزومه دست نويس جداً خود داري كنيد.

* نمونه رزومه :

Chronological C.V.

Personal Details :

Full Name: Kate Smith

Address: 123 Anytown Rd.

Riverton

Manchester

Personal Profile:

– An enthusiastic college student with excellent knowledge of Business Administration. I am able to meet deadlines and can work within a team or on my own initiative.

– I am keen to find a good University so as I can continue my education.

Education and Qualifications:

۲۰۰۰ – Present : Oldham Sixth Form College

GNVQ Intermediate Business and Finance

( Including units on office procedure, accounting and business management)

۱۹۹۵ – ۲۰۰۰  :    Manchester High School

GCSEs :

English Language     :     Grade C

Mathematics            :     Grade D

French                     :     Grade C

Art                           :     Grade B

History                     :     Grade C

Work Experience:

July 1999 – September 1999   :        J&B Solicitor

Office Junior

main tasks:

– Syccessfully dealt with telephone enqueries.

– Organized and maintained an effective filing System.

– Typed Letters , memos and reports.

November 1997   :                          Marketing 4U Company (work experience)

main tasks:

– Used various office equipment including faxes , photocopiers and laminators.

– word processed letters and address labels.

Other Information:

– I recently participated in a reader scheme where I helped children with learning difficulties.

– I am currently taking driveing lessons.

Referrences:

Mrs J. Brown

Course Tutor  (Automobile Engineering)

Trafford College

Green Lane

Trafford

Tel: 0161 001 2222

و  منبع rdb.ir

برچسب ها:

دیدگاه ها (۸۶۲)

 1. مریممی‌گه:

  کسایی که تونستن بدون پارتی و آشنا تا قبل از ۲۵ سالگی کار پیدا کنن به غیر از تحصیلات اکادمیک چه مهارتهایی داشتن؟یه کم مارو راهنمایی کنین تا بدونیم برای زمانی که داریم چه برنامه ای بریزیم تا زودتر کار پیدا کنیم ،من تازه لیسانس الکترونیک گرفتم و ۲۵ سالمه،فقط با دستگاههای کپی و تکثیر تو این دوران کار کردم و مدرک یا تجربه دیگه ای ندارم ،البته علاقم به برنامه نویسی و کلا هرچی که منطقی و مربوط به کامپیوتره هستش اما الان فقط میخوام درامد داشته باشم،کسایی که کارشون حسابداریه بگن چه دوره هایی لازمه تا بتونم یه کار خوب پیدا کنم با حقوق ۹۰۰ به بالا و از دوره هایی که بیرون با تضمین معرفی به کار میذارن تجربه ای دارن؟

 2. عبدالحسین رحیمیمی‌گه:

  لیسانس حسابداری دارم بیکارم . تازه فارغتحصیل شدم

 3. محمدمی‌گه:

  خدمتم تموم شده با لیسانس عمران کاری گیر نمیاد.
  بدون رعایت بند پ

 4. asadمی‌گه:

  باسلام -من اعتقاد دارم که امید به خدا داشته باشید و کمی هم پشتکار باید داشت ….اگر بخواهید می توانید …..خواستن توانستن است

 5. ايمانيمی‌گه:

  باسلام از جواب استخدام موسسه مهرگان تبريز چه جوري باخبر بشيم؟

 6. محمد صانعیمی‌گه:

  آیا میدانید بیش از ۶۰ درصد تولیدات کره جنوبی توسط کارگاههای کوچک خانگی تولید و صادرات میشود .آیا میدانید جمع شدن سرمایه های کوچک و همفکری حتی در بالکن و زیرزمین و گل خا نه پلاستیکی و…می شود کسب درآمد کرد . مراجعه به مشاغل کوچک در اینترنت فراوان است .فقط کمی اراده و تلاش و همفکری و همدلی / راستی چین با ۱٫۵ ملیارد جمعیت همه حقوق بگیرند که سال جدید اقتصاد اول جهان شد و از آمریکا جلو زد!؟؟قرآن کریم میفرماید “برای انسان هیچ چیز بدست نمی آید مگر با سعی و تلاش ” پس بیاییم از هم اکنون چه استخدام شویم یا نه کاری کنیم ! انشاالله

  • مهدیمی‌گه:

   احسنت برشما

   حلقه گشمده جامعه امروز ما؛ عدم کار گروهی و توکل نکردن به خدا هستش، همه دست با مستمسکهای دنیوی دوختیم و حاضر نیستیم در کنار خودمون چند نفر دیگه هم راه بدازیم و با هم کار کنیم.

  • babakمی‌گه:

   الان دولت حمایت زیادی از کارهای کوچیک میکنه اگه فکری زد بسرتون
   به کارافرینی امید برید کمکتون میکنه .

 7. شهیدمی‌گه:

  معذرت میخوام ببخشید

 8. Merdasمی‌گه:

  با سلام به دوستان بیکارم.الان یک ساله از خدمت اومدم.به خاطر اینکه لیسانس داشتیم تو خدمت شدیم پلیس راهور.انقد تو سرما وگرما تو خیابون واستادیم که عقل از تو کلمون پرید.حالا هم که اومدیم دوران بیکاری رو طی میکنیم.اون از خدمتمون که مثلا گفتیم درس خونیدیم حداقل تو خدمت به دردمون میخوره که نخورد.رشته من حقوقه و متاسفانه تو شرکتها برای کارگری هم این رشته رو قبول ندارن.انگاری اونایی که مدرک فنی دارن اونجا دارن مهندسی میکنن بدبختا.. خلاصه شرمنده جوانیم شده ام..

  • مهدیمی‌گه:

   انشالله که شرمنده خدا نشی، کار هم به امید خدا پیدا میشه بر خدا توکل کن

   سعی کن خود کارآ،رینی کنی از تلاش و تحقیق دست نکش

  • ابوالفضلمی‌گه:

   سلام
   اتفاقا من هم با شما هم دردم من هم لیسانس حسابداری و پلیس راهور بودم تازه من در زاهدان خدمت کردم اوضاع من هم مثل شماست

 9. gaderمی‌گه:

  اصن هرچی فریبا بگه….

 10. پروا رضاییمی‌گه:

  من کاردانی حسابداری هستم مدرک icdl کامپیوتر دارم و به صورت حرفه ای با کامپیوتر کار میکنم در حد متوسط زبان انگلیسی و اسپانیایی بلدم ولی هیچ کاری برام گیر نمیاد لطفا اگه کاری بود بهم بگین درضمن اهل ارومیه هستم

 11. arghavanمی‌گه:

  سلام خسته نباشید.آقای مدیر رزومه باید انگلیسی تایپ شه؟

 12. وحیدمی‌گه:

  دوستان منم دوران بیکاری و بی پولی رو گذروندم واقعا سخت بود.اما به جای ناامیدی و ناراحتی باید تلاش کنید چون اگه بمونید تو صحرای نا امیدی صددر صد شکست خوردید.و به این فکر کنید که چیکار باید میکردید که نکردید و الان شکست خوردید بعدا خواهید دید راه برای شما مشخص است.

 13. علیمی‌گه:

  می خواستم اگه امکانش هست دریافت ایمیل از سایت استخدام غیر فعال کنم.ممنون

 14. منصورمی‌گه:

  اين مملكت اونايي الان استخدام ميشن كه لياقت ندارن فقط خانواده جانباز يا شهيد هستن ك بدون ازمون مشغول كار ك نه مشغول پول گرفتن هستن.

 15. حسنمی‌گه:

  سلام
  منم لیسانس حسابداری دارم ولی هیچ جا کار گیر نمیاد، حتی کارگری ساده، بایدچکارکنم؟؟؟؟

  • مهتابمی‌گه:

   خب منم ليسانس حسابداري ام-البته ليسانسمو امسال مي گيرم-بافوق ديپلم رو هوا واسم كار پيدا شد،باشرايط عالي و در كنارش درسمم خوندم.. فقط يه كم اعتماد به نفس لازمه.
   من نه پارتي داشتم نه سهميه،درس ك خوندي يه كم پشتكار چاشنيش كن.
   در ضمن يه حسابدار هرگز نبايد نگران كار باشه چون فراوووووووووووووووووونه.و به زودي به ارزش اون پي ميبرن

 16. اکرممی‌گه:

  با علی موافقم تلاش به همراه دعا یادتون نره

 17. diamondمی‌گه:

  سلام.تا امروز همش نگران اين موضوع بودم ك چيزي ب آخر درسم نمونده ولي هنوز نتونستم ي شغل خوب پيدا كنم…ولي امشب ك حرفاتونو خوندم ي كم آروم شدم.اميدوارم هم مون بريم سر اون كاري ك ميخوايم:)
  من دانشجوام ولي كار تايپ و ترجمه انگليسي رو ب صورت حرفه اي انجام ميدم. اگه ب كارتون اومدم ممنون ميشم خبرم كنيد ولي چون يادم نميمونه اگه اطلاعاتي نياز بود برام ايميل كنيد لطفا

  Tnx alot 

 18. NESAمی‌گه:

  سلام.من از وقتی که ارشد خوندم اینقد نا امیدم که خداااااااااااااااااااا میدونه……….کارایی که گیرم میاد در حد لیسانس هم نیس!!!!

 19. سهیلمی‌گه:

  موفق باشید

 20. سهیلمی‌گه:

  باامید وتوکل وصبر همه کارها پیش می رود به شرط اینکه بی اراده وکم تلاش نباشیم

 21. صدیقمی‌گه:

  سلام
  من کارشناسیم رو در رشته مدیریت و برنامه ریزی خوندم وترم سه کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخونم حالا هم تو فکر استخدام هستم اما استخدام تو فکر من نیست

 22. یک هموطنمی‌گه:

  سلام دوستان

  من استخدامی استان خودمون زنجان توی جهاد بخش امور اراضی قبول شدم . در عین حال توی یه شرکتی هم مشغول بکارم با حقوق ۸۵۰۰۰۰ تا ۹۰۰۰۰۰ تومن..میخواستم اگه کسی میتونه راهنماییم کنه که کدوم رو انتخاب کنم بهتره؟؟؟ از حقوق جهاد کسی خبر نداره؟ خوشحال میشم راهنمایی کنید

 23. سروهمی‌گه:

  با آقای روزبه اصلا موافق نیستم…با این سابقه کار باید چیکار کرد؟ کسی که تازه فارغ التحصیل شده سابقه نداره که.

 24. زهرامی‌گه:

  عاشق این ایمیلم. تا آخر بخونید فوق العاده س

  سخنرانی ” ونه گات ” در مراسم
  فارغ التحصیلی دانشگاهMIT

  اگر میخواستم برای آینده ی شما فقط
  یك نصیحت بكنم،
  مالیدن كرم ضدّ آفتاب را توصیه میكردم!!!
  آثار مفید و دراز مدّتِ كرم ضدّ آفتاب،
  توسط دانشمندان ثابت شده است.
  در حالی كه سایر نصایح من،هیچ پایه
  و اساس قابل اعتمادی،
  جز تجربه های پر پیچ و خمِ شخص بنده
  ندارند.
  اینك این نصایح را خدمتتان عرض می
  كنم:
  قدرِ نیرو و زیبایی جوانی تان را بدانید.
  ولی اگر هم ندانستید،مهم نیست!
  روزی قدرِ نیرو و زیباییِ جوانی تان
  را خواهید دانست،
  كه طراوت آن رو به اُفول گذارد.
  اما باور كنید تا بیست سال دیگر،به
  عكسهای جوانیِ خودتان،
  نگاه خواهید كرد و به یاد می آورید
  چه امكاناتی در اختیارتان بوده و چقدر
  فوق العاده بوده اید.
  آن طور كه تصوّر می كردید،چاق نبودید.
  همه چیز در بهترین شرایطش بوده تا
  شما،
  احساس خوب داشته باشید.
  نگران آینده نباشید.
  اگر هم دلتان میخواهد نگران باشید،
  فقط این را بدانید كه نگرانی،همان
  اندازه مؤثّر است،
  كه جویدن آدامس بادكنكی در حلّ یك
  مسئه ی جبر!
  مشكلات اساسی زندگی شما،بی تردید چیزهایی
  خواهند بود كه هرگز به مخیله ی نگران تان هم خطور نكرده اند.
  از همان نوعی كه یك روز سه شنبه ی
  عاطل و باطل،
  ناگهان احساس بد پیدا می كنید و نسبت
  به همه چیز بدبین میشوید!
  با دلِ دیگران،بی رحم نباشید.
  عمرتان را با حسادت تلف نكنید.
  گاهی شما،جلو هستید و گاهی عقب.
  مسابقه،طولانی است و سر انجام،
  خودتان هستید كه با خودتان مسابقه
  می دهید.
  ناسزاها را فراموش كنید.
  اگر موفّق به انجام این كار شدید ،
  راهش را به من هم نشان بدهید!
  نامه های عاشقانه ی قدیمی را حفظ كنید.
  صورت حسابهای بانكی و قبض ها و
  … را دور بیاندازید.
  اگر نمی دانید می خواهید با زندگی
  تان چه بكنید،
  احساس گناه نكنید.
  جالبترین افرادی را كه در زندگی ام
  شناخته ام،
  در ۲۲ سالگی نمی دانستند می خواهند
  با زندگی شان چه كنند.
  برخی از جالب ترین چهل ساله هایی هم
  كه می شناسم،
  هنوز نمیدانند!
  تا می توانید كلسیم بخورید.
  با زانوهایتان مهربان باشید.
  وقتی قدرت زانوهای خود را از دست دادید،
  كمبودشان را به شدّت حس خواهید كرد.
  ممكن است ازدواج كنید،ممكن است نكنید.
  ممكن است صاحب فرزند شوید،ممكن است
  نشوید.
  ممكن است در چهل سالگی طلاق بگیرید.
  احتمال هم دارد كه در هشتاد و پنجمین
  سالگرد ازدواجتان،
  رقصكی هم بكنید.
  هرچه می كنید،
  نه زیاد،به خودتان بگیرید،
  نه زیاد،خودتان را سرزنش كنید.
  انتخاب های شما بر پایه ی ۵۰ درصد
  بوده،
  همانطور كه مال همه بوده.
  دستورالعمل هایی كه به دست تان می
  رسد،را تا ته بخوانید.
  حتّی اگر از آنها پیروی نمی كنید.
  از خواندن مجلّات زیبایی پرهیز كنید.
  تنها خاصیت آنها این است كه به شما
  بقبولانند كه زشتید.
  با خواهران و برادران خود مهربان باشید.
  آنها بهترین رابط شما با گذشته هستند،
  و به گمان قوی،تنها كسانی هستند كه
  بیش از هر كس دیگر،در آینده،به شما
  خواهند رسید.
  به یاد داشته باشید كه دوستان می آیند
  و می روند،
  ولی آن تك و توك دوستان جان جانی،
  كه با شما می مانند را حفظ كنید.
  برای پل زدن میان اختلافهای جغرافیایی
  و روشهای زندگی،
  سخت بكوشید.
  زیرا هرچه بیشتر از عمر شما بگذرد،
  بیشتر پی می برید
  كه به افرادی كه در جوانی می شناختید،محتاجید.
  سفر كنید.
  برخی حقایقِ لاینفك را بپذیرید:
  قیمتها صعود می كنند،
  سیاستمداران كلك میزنند،
  شما هم پیر می شوید.
  و آنگاه كه شدید،
  در تخیّل تان به یاد می آورید كه وقتی
  جوان بودید،
  قیمتها مناسب بودند،
  سیاستمداران شریف بودند،
  و بچّه ها به بزرگترهایشان احترام
  می گذاشتند.
  به بزرگترها احترام بگذارید.
  توقع نداشته باشید كه كس دیگری،نان
  آور شما باشد.
  ممكن است حساب پس اندازی داشته باشید.
  شاید هم همسر متموّلی نصیب تان شده
  باشد.
  ولی هیچگاه نمی توانید پیش بینی كنید
  كه
  كدام خالی میشود یا به شما جاخالی
  می دهد.
  خیلی با موهایتان ور نروید.
  وگرنه وقتی چهل سالتان بشود،
  شبیه موهای هشتاد ساله ها میشود.
  نخ دندان به کار ببرید.
  در شناخت پدر و مادرتان بکوشید.
  هیچ کس نمی داند که آنان را،
  کِی برای همیشه از دست خواهید داد.
  دقت كنید كه نصایح چه كسی را می پذیرید.
  اما با كسانی كه آنها را صادر می كنند،بردبار
  و صبور باشید.
  نصیحت،گونه ی دیگرِ غم غربت است.
  ارائه ی آن،روشی برای بازیافت گذشته،
  از میان تل زباله ها،
  گردگیری آن،
  و ماله كشیدن بر روی زشتی ها و كاستی
  هایشان،
  و مصرف دوباره ی آن،
  به قیمتی بالاتر از آنچه ارزش دارد،است.
  امّا اگر به این مسائل،بی توجّه هستید،
  لااقل حرفم را در مورد كرم ضدّ آفتاب
  بپذیرید!!!

 25. majidمی‌گه:

  توضیحات بدون نمونه رزومه آخه به چه دردی میخوره

 26. حمیدمی‌گه:

  سلام دوستان

  بنظر شما این رزومه چطوره؟؟؟

  http://www.hfadaei.ir/dl/cv.pdf

  روز خوش

 27. mahsharمی‌گه:

  سلام.
  من لیسانس حسابداری دارم
  ولی ۹ ساله تخصصم بصورت حرفه ای در طراحی رایانه هستش
  ولی بیکارم

  • علیرضامی‌گه:

   محشر دنبال چی هستی بگو شاید کاری از دست ما بر بیاد؟

  • بهزادمی‌گه:

   مهرشادجان
   خیلی حیفه که از مدرک حسابداریت استفاده نمیکنی.
   الان شرکتهای سهامی خاص دربدر دنبال حسابدار هستن که نزدیک تیرماه براشون تراز مالی ببندن و اظهارنامه مالیلتی پر کنن.
   من خودم برای یک حسابرسی اندک و گردش مالی زیر صد میلیونی شرکتم مجبور شدم پونصدهزارتومن بدم تا یک حسابدار که سنش بیست یا کمی بیشتر بود کارمو انجام بده و قرارداد بستم ماهی صدهزارتومن بگیره و تا آخر سال دیگه گردش مالی منو دست داشته باشه و اگر مبلغ زیاد شد پرداخت منم زیادتر بشه و همین شخص گفت با حدود بیست شرکت کوچک مثل من قرارداد داره و در مجموع ماهی سه تا پنج میلیون گیرش میاد.
   کار منو سه ساعته انجام داد.
   پیشنهاد میکنم اینکار رو بکن.
   موفق باشی

 28. REZAمی‌گه:

  سلام .دوستان کار همه جا هست.بنظرم اگه دنبال میز ریاست نباشند کار هست.البته شاید مطابق با مدرک تحصیلی شما نباشه ولی کار ه دیگه. اگه مایل بودید رزومه کاریتون رو بهم ایمیل کنید. انشالله همه جوونا به آرزوشون برسن

  • مجیدمی‌گه:

   سلام . emaileto bede befretsim bebinim chikar mikoni??
   من لیسانس مهندسی موتد دارم بیکارم ارشد هم احتمالا قبول بشم جوابش چند روز دیگه میاد

  • samanمی‌گه:

   باسلام. من فوق لیسانس روانشناسی تربیتی دارم از دانشگاه سراسری.ساکن قزوین هستم. اگه شغل مرتبطی سراغ دارید ممنون میشم بهم اطلاع بدید. ان شالا همه به اونی که میخواهند و براشون بهترینه برسند.

 29. mahdhمی‌گه:

  من کارشناس زمین شناسی هستم .سالهاست بیکارم .به هر دری زدم کار پیدا نکردم.شما میگید من بد شانسم ؟

 30. یه چیزی میزاشتی حداقل به درد خاله میخوردمی‌گه:

  یه چیزی میزاشتی حداقل به درد خاله میخورد

 31. رسولیمی‌گه:

  من دانشجوی کارشناسی ارشدحسابداری هستم به زبان انگلیسی مسلط هستم لطفا اگر کاری سراغ دارید برای این مشخصات من هستم ممنونم

 32. علیمی‌گه:

  بیاین خودکشی کنیم تموم شه . اینم یه گزینه اس به هر حال

 33. aliمی‌گه:

  اگه یه نمونه رزومه فارسی هم میزاشتید بد نبود

 34. مجتبیمی‌گه:

  آقا امیدوارم همگی کار خوب پیدا کنیم.به هر نحوی که ممکن باشه

 35. بنیامینمی‌گه:

  من فوق لیسانس معماری داری یکساله که یه کار درست حسابی پیدا نمی کنم
  تازه میگن چون شما زرتشتی هستید اولویت کار با مسلموناست
  واقعا متاسفم برای خودم

 36. زهرامی‌گه:

  سلام کارشناسی حسابداری دارم و خیلی احتیاج دارم که کار کنم اما کار نیست

 37. محمودمی‌گه:

  سلام . من فوق لیسانس تربیت بدنی شاخه مدیریت ورزشی هستم.

 38. فریبامی‌گه:

  من دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق هستم ترم سه رو تمام کردم به نظرتون تو استخدامی ها این رو هم قید کنم یا فقط مدرک کارشناسی رو بگم؟

  • Merdasمی‌گه:

   سلام فریبا خانم.شما هر جا الان برید نمیذارن مدرک کارشناسی ارشدو اعمال کنید.
   بهتره تو رزومه از ارشد صحبتی نکنید.

 39. فهیمهمی‌گه:

  سلام خسته نباشید. من فوق دیپلم معماری هستم . مسلط به AUtocad. revit . 3D max , و دارای سابقه کار

  • عباسمی‌گه:

   سلام فهیمه خانوم :
   دررابطه بانرم افزارهای معماری که بلد هستین وسابقه کاری که نوشتین خرسندشدم.
   بااین حال رزومه شغلی تون مهمه که رویت بشه
   اگرتمایل داشتین میل کنید لطفا
   موفق باشید

 40. الهاممی‌گه:

  سلام من ۸ ساله فارق التحصیلم

  • محمدمی‌گه:

   سلام خانوم الهام ، هشت ساله که فارق التحصیل هستید یا فارغ التحصیل ؟ مملکت رو شما میخواهید بسازید با اون سوادتون ؟

   • همدردمی‌گه:

    اگه شما هم ۸ سال بیکاری کشیدی فرق خیابون و از بیابون نمی دونی که آدرس خونتون و پیدا کنی “ق” و “غ” که جای خود دارد.

  • علیرضامی‌گه:

   الهام خانوم ما متوجه نشدیم بیکاری یا نه؟

   • حیدرمی‌گه:

    شماها که حیلی ادعای سوادتون میشه وقتی رفتید سر کار، برید به رئیس شرکتی گیر بدید که به جای هشت تو چک بانکی می نویسه حشت
    البته اگه جرئتشو دارید!!؟!؟!؟!

 41. mohammadمی‌گه:

  این قافله از غافله سالار خراب است…

 42. rainمی‌گه:

  مرسییییییییییییییی
  تو درس نامه نگاری لاتین خیلی به دردم خورد، نمیدونستم از کجا و چطوری شروع کنم!

 43. آریانامی‌گه:

  چند نکته هست که آدمو موفق میکنه:
  ۱٫ایمان به خدا
  ۲٫تلاش
  ۳٫صبر به چیزایی که حکمتشو نمیدونیم
  من اینهارو بابندبند وجودم حس کردم،من باوجود اینکه سهمیه داشتم اما بدون سهمیه توآزمون وزارت نیرو قبول شدم،حقیقتابرای قبول شدن فقط کافی بود مثل من یه ماه بخونی!
  خداوند برای هرپرنده ای دانه ای قرارداده اما آن دانه رادر لانه اش قرارنداده!!!!!

 44. فاطمهمی‌گه:

  خدا به داد همه برسه. رزومه و … همه الکیه این دوره بدنبال کسی می گردن که یا خودت تو باندشون باشی یا مفتی کار کنی صدات هم در نیاد. رزومه این چیزا ببخشیدا کشکه. چند تا مدرک و تصدیق از کارگاههای آموزشی و همایش هامی خواهید نشانتان بدم؟ لیسانس میکروبیولوژی خود و ارشد بازاریابی. ادارات دولتی جای خود داره خصوصی هم جای خود. یادداشته باشید اینجا ایرانه

 45. عليرضامی‌گه:

  خدا به دادمون برسه:فارغ التحصيل حقوق ول ميچرخم بيكار نباشم

 46. sabaمی‌گه:

  نازی راس میگه
  امیدوارم شما یه کار عالی نصیبتون بشه

 47. یکی مثل همهمی‌گه:

  اقای سید محمود اینهمه مدرک کارشناسی و ارشد و دکتری که گرفتید همه به فضل شیمیایی بودن پدرتون بوده پس بی تاثیر بودن این مسائل رو کتمان نکنید خواهشا.

 48. emranمی‌گه:

  یه ریزومه به اینگلیسی میخوام شما میتونید؟

 49. رستممی‌گه:

  هر انکه مقصود خود را زغیر خدا می طلبد
  او گدایی است که حاجت زگدا می طلبد
  زهر است عطای خلق هر چند که دوا باشد
  حاجت زکه می خواهی انجا که خدا باشد
  ………………………………………………
  ابر و باد و مه و خورشید فلک در کارند
  تا که تو نانی به کف اری و به غفلت نخوری
  همه از بهر تو سرگشته فرمانبردار
  شرط انصاف نباشد که تو فرمان نبری

 50. منمی‌گه:

  حاضر بودی برادرت یا پدرت تو جنگ کشته بشن ولی تو راحت کار گیر میاوردی؟!! خیلی زشته که اگه جایی گیر کردیم هر کیو که دم دستمون رسید ببریم زیر سوال. تو اگه آدم با عرضه ای باشی کار هم گیرت میاد در غیر اینصورت نه دعا به کارت میاد نه پارتی خودم نمونه شو سراغ دارم که با پارتی هم نتونست جایی بمونه و کار کنه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال استخدام
بانکی
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید