استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان + اعلام نتایج

استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان + اعلام نتایجReviewed by MODIR on Dec 20Rating:

آگهي شماره چهار: آزمون استخدامي شركت پالايش نفت لاوان (سهامي عام)- لینک خبر

اطلاعيه شماره سه:آگهي دعوت به مصاحبه پالايشگاه لاوان (سهامي عام) – خبر 13 آذر
قابل توجه داوطلبان پذيرفته شده در آزمون استخدامي شركت پالايش نفت لاوان
با توجه به محدوديت هاي اياب و ذهاب به منطقه و شرايط خاص جزيره و همچنين طبق برنامه ريزي صورت گرفته به تفكيك گروهها و مقاطع مختلف تحصيلي، برنامه مصاحبه داوطلبان پذيرفته شده در مرحله اول آزمون به تدريج طي 4 ماه آينده انجام مي گيرد. لذا زمان مصاحبه و نحوه مراجعه به شركت به صورت تلفني به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.

خبر 13 آذر – زمان دعوت به مصاحبه شرکت نفت لاوان چه زمانی خواهد بود ؟

با انتشار آگهی دعوت به مصاحبه شرکت نفت لاوان ، برای تعدادی ازکاربران این سوال پیش آمده که زمان دعوت به مصاحبه  پذیرفته شدگان به غیر از رشته شیمی چه زمانی خواهد بود . طری تماسی که سایت با مسئولین این شرکت گرفته اند ؛ به اطلاع می رساند زمان دعوت به مصاحبه سایر رشته ها 3 ماه دیگر خواهد بود . قبل از دعوت به مصاحبه با هر یک از پذیرفته شدگان از طرف شرکت پالایش نفت لاوان تماس گرفته خواهد شد.

 

آگهي دعوت به مصاحبه پالايشگاه لاوان (سهامي عام)

جهت مشاهده اطلاعیه شماره 2 دعوت به مصاحبه شرکت پالایش نفت لاوان اینجا کلیک کنید.

 

جهت مشاهده نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت لاوان اینجا کلیک کنید.

>>نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت لاوان هفته سوم آبان ماه اعلام می شود.<<

جهت دریافت کارت ورود به جلسه اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده منابع آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید.

 

خبر جدید:ثبت نام آزمون شركت پالايش نفت بندرعباس و شرکت پالایش نفت لاوان تا تاريخ 24-6-91 تمديد شد

شركتهای پالايش نفت بندرعباس و لاوان در نظر دارند بمنظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود در واحدهاي مختلف عملياتي و ستادي تعداد 394 نفر داوطلبان مرد واجد شرايط را در مقاطع تحصيلي كارداني و كارشناسي در رشته‌‌ها و گرايشهاي مندرج در جداول (1) و (2) از طريق برگزاري آزمون‌كتبي، مصاحبه فني/ تخصصي، انجام معاينات طب صنعتي و گزينش بصورت قرارداد مدت معين در چارچوب قانون كار و تأمين اجتماعي دعوت به همكاري ‌نمايند.

1- شرايط عمومي داوطلبان

1-1-        تابعيت نظام جمهوري اسلامي ايران و متدين به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور

1-2-        عدم سوء پيشينه كيفري

1-3-        داشتن تندرستي و توانايي كامل جسماني به تأييد طب صنعتي بهداشت ودرمان صنعت نفت

1-4-        دارا بودن كارت پايان خدمت يا معافيت دائم غير پزشكي در زمان ثبت نام

1-5-        عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاههاي دولتي و مراكز وابسته به آن و نهادهاي انقلابي

1-6-        سپردن تعهد نامه محضري مبني بر خدمت در شرکت پالایش محل استخدام به مدت 10 سال تمام

1-7-        داوطلبان جذب شده نبايد به صورت رسمي يا پيماني در استخدام واحدهاي تابعه صنعت نفت باشند.

1-8-         با توجه به اينكه جذب شدگان صرفاً جهت كار در پالايشگاه بندرعباس و لاوان جذب خواهند شد لذا امكان انتقال آنان به ساير واحدهاي وزارت نفت و ديگر ارگانهاي دولتي تحت هيچ شرايطي وجود ندارد.

2- داوطلبان متقاضی استخدام در شرکت پالایش نفت بندرعباس باید بومي استان هرمزگان باشند.

3- برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان، کلیه داوطلبان از سراسر کشور می‌توانند در آزمون شرکت نمایند. ولی در صورت کسب امتیاز و در شرایط مساوی، اولویت جذب با داوطلبان بومی استان هرمزگان می‌باشد.

تبصره:  بومی استان هرمزگان به کسانی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط ذیل باشند:

1-                محل تولد یا محل صدور شناسنامه داوطلب استان هرمزگان باشد.

2-               حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) را در استان هرمزگان طی کرده باشد.

3-              حداقل 5سال منتهی به تاریخ 1/6/1391 ساکن استان هرمزگان باشد. اخذ تائیدیه مبنی بر سکونت حداقل 5 سال از شورای محل الزامی است.

4- شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت لاوان (اصلاحیه)

حداكثر سن متقاضیان بدون احتساب خدمت نظام وظیفه براي دارندگان مدرک كارداني 26سال و كارشناسي 30سال تمام تا تاريخ 31/6/1391 است.

تبصره 1: برای دارندگان کارت پایان خدمت، مدت زمان خدمت نظام وظیفه به حداکثر سن افزوده می شود.

تبصره2: مدت سابقه كار معتبر و مرتبط با مدرك تحصيلي و شغل مورد نظر حداكثر به ميزان 5 سال به سقف سني افزوده مي‌شود. (در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهي سابقه كارمعتبر و پرداخت حق بيمه ايام مذكور الزامي است).

تبصره3: شرايط حداكثر سن در مورد خانواده‌هاي معظم شهدا، مفقودين و جانبازان از كارافتاده كلي غيرقادر به كار در صورت داشتن شرايط مندرج در آگهي حداكثر تا 3سال قابل افزايش مي‌باشد.

تذکر خیلی مهم: در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثر سن با مراعات تمام تبصره‌هاي فوق‌الذكر براي داوطلبان در مقطع كارداني نبايستي بیشتر از 31 سال و كارشناسي نباید بیشتر از 35 سال باشد.

5- شرایط سنی برای متقاضیان استخدام در شرکت پالایش نفت بندرعباس

حداكثر سن متقاضیان با احتساب خدمت نظام وظیفه براي دارندگان مدرک كارداني 25سال و كارشناسي 28 سال تمام تا تاريخ انتشار آگهي است.

تبصره1: مدت سابقه كار معتبر و مرتبط با مدرك تحصيلي و شغل مورد نظر حداكثر به ميزان 3سال به سقف سني افزوده مي‌شود. (در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه گواهي سابقه كارمعتبر و پرداخت حق بيمه ايام مذكور الزامي است).

تبصره2: شرايط حداكثر سن در مورد خانواده‌هاي معظم شهدا، مفقودين و جانبازان از كارافتاده كلي غيرقادر به كار در صورت داشتن شرايط مندرج در آگهي حداكثر تا 3سال قابل افزايش مي‌باشد.

در هر حال و تحت هيچ شرايطي حداكثرسن با مراعات تبصره‌هاي فوق‌الذكر براي داوطلبان كه داراي سابقه كار مرتبط بوده و همچنين براي ايثارگران و خانواده‌آنان در مقطع كارداني نبايستي بیشتر از 28 سال و كارشناسي نباید بیشتر از 31 سال باشد.

تذكر مهم: داوطلبان گرامي تنها مي توانند از يكي از تبصره‌هاي فوق‌الذكر درصورت داشتن شرايط لازم از آن استفاده نمايند.

6- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی و مهلت ثبت نام

ثبت نام واجدین شرایط منحصراً از تاریخ 4/6/1391 لغایت 24/6/1391 با مراجعه به سایت www.karasa.ir انجام می پذیرد. متقاضیان می بایست پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی جذب و تکمیل فرم درخواست شغل مدارک خود را در سامانه ثبت و کد رهگیری دریافت نمایند. ضمناً کلیه اطلاع رسانی های آتی از طریق همین سایت صورت خواهد گرفت. مراحل ثبت‌نام به صورت زیر است:

1-    ثبت تكميل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود وب سایت www.karasa.ir به طور صحيح و دقيق و دريافت كد رهگيري پس از اتمام مراحل ثبت نام اينترنتي ضروري مي باشد

2-    فایل عکس اسکن شده:  متقاضی می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی 4×3 خود را با حجم کمتر از 40کیلوبایت اسکن نموده و فایل آن را از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی ارسال نماید.

3-    فایل اسكن صفحه اول شناسنامه با حجم کمتر از 80 كيلوبايت.

4-    واریز مبلغ 250.000 ریال (دویست و پنجاه هزار ریال) بعنوان حق ثبت نام بصورت پرداخت بانکی به حساب شماره
20     /     1563968      بانک ملت شعبه نخل بندرعباس (قابل واریز از تمامی شعب بانک ملت) بنام درآمدهای اختصاصی دانشگاه هرمزگان.
ضمناً در موقع ثبت نام باید اسكن فيش واريزي پيوست گردد كه حجم فایل آن نبايد بيشتر از 80 كيلوبايت باشد. نام پرداخت کننده فیش واریزی باید با نام متقاضی شرکت در آزمون یکی باشد. همچنین ارائه اصل فیش واریزی در هنگام برگزاری آزمون الزامی است.

5-    فایل اسكن مدرك تحصيلي داوطلب كه نبايد بيشتر از 80 كيلوبايت باشد

تذکر۱: ثبت نام نهایی منوط به تکمیل کلیه مراحل و دریافت کد رهگیری از سیستم می باشد. پس از تائید نهایی اطلاعات قابل تغییر نبوده و امکان ثبت نام مجدد نیز وجود ندارد، لذا در تکمیل فرم درخواست در سامانه اینترنتی مذکور دقت لازم معمول گردد.

تذکر۲: لازم به ذکر است هر داوطلب تنها امکان یک بار ثبت نام و انتخاب فقط یک رشته شغلی را دارد ضمناً ثبت نام به صورت ناقص یا به نحو غیر از ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی مذکور مورد قبول نبوده و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

تذکر مهم : داوطلبان بايد يك هفته پس از ثبت نام به سايت مذكور مراجعه كرده با ورود كد رهگيري از وضعيت ثبت نام خود مطلع شوند.

7- زمان توزيع كارت ورود به جلسه

كارت ورود به جلسه آزمون كتبي از روز يكشنبه مورخ 23/7/91 لغايت چهارشنبه 26/7/91 از طریق سامانه اینترنتی سایت www.karasa.ir قابل دریافت خواهد بود.

8- زمان و محل برگزاري آزمون

تاريخ برگزاري آزمون هر داوطلب در يكي از روزهای پنجشنبه يا جمعه مورخ 27/7/1391 و 28/7/1391 در شهر بندرعباس می باشد. حوزه برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبین قید خواهد شد.

9- مواد آزمون عبارتند از :

آزمون عمومی و تخصصی بصورت چهارگزينه اي و با احتساب نمره منفي براي پاسخ هاي نادرست برگزار مي گردد. مواد آزمونهای عمومی و اختصاصی در سایت ثبت نام به آدرس www.karasa.ir ذکر شده است.

تذكرات لازم:

§        دانشجویان ترم آخر سال تحصیلی ۹۱-۹۰ که حداکثر تا پایان شهریورماه سال ۹۱ فارغ التحصیل می گردند می توانند جهت انجام مراحل جذب ثبت نام نمایند. در صورت قبولی در آزمون کتبی، این قبیل متقاضیان می بایست تصویر مدرک تحصیلی خود را به همراه سایر مدارک مورد نیاز تحویل نمایند.

§        داوطلبان غیر بومی استان هرمزگان، فقط مجاز به انتخاب رشته های شغلی مورد نیاز شرکت پالایش نفت لاوان می باشند.

§        هر داوطلب صرفا حق انتخاب یک شرکت (شرکت پالایش نفت بندرعباس یا شرکت پالایش نفت لاوان) را برای استخدام دارا بوده و پس از ثبت نام و حضور در آزمون تحت هیچ شرایطی و به هیچ عنوان شرکت محل خدمت داوطلب تغییر نخواهد کرد. لذا لازم است متقاضیان استخدام در انتخاب شرکت مورد نظر برای اشتغال نهایت دقت را مبذول نمایند چرا که کلیه اقدامات مربوطه تا انتهای فرایند بر همین اساس انجام خواهد شد.

§        به مدارك ارسالي توسط دارندگان مدارك تحصيلي كمتر يا بالاتر از مقاطع تحصيلي ليسانس و كارداني در رشته‌هاي تحصيلي اعلام شده و همچنين به مدارك معادل ترتيب اثر داده نخواهد شد.

§        مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارسال مدارك بصورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلااثر مي گردد.

§       وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

§        نتایج آزمون کتبی به صورت دو تا سه برابر ظرفیت اعلام خواهد شد. لذا كسب حد نصاب نمره لازم در آزمون کتبی هيچگونه حق استخدامي ايجاد نمي‌كند و انتخاب نهائي پذيرفته شدگان آزمون پس از طي مراحل مصاحبه تخصصي، معاینات طب صنعتی، گزينش عمومی و با رعايت اولويت هاي مقرر صورت مي پذيرد.

§        مدارك تحصيلي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون کتبی بايستي به تأييد سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.

§        ارائه ارزشنامه مدرک تحصیلی مأخوذه از خارج از کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.

§        مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی کاربردی صرفاً پس از گذراندن آزمون جامع آن دانشگاه توسط داوطلبان قابل قبول خواهد بود.

§        مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور صادر گردیده باشد.

§        داوطلبان استخدام می بایست با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون‌های استخدامی شرکت نمایند. بدیهی است در صورتیکه در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر( با تاریخ اخذ قبل از آزمون کتبی) بوده ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام وی منتفی خواهد شد.

§        مدارک داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل یا تاریخ پایان خدمت نظام و یا کارت معافیت دائم آنان بعد از تاریخ 31/6/91 باشد به هیچ عنوان مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

§        در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مداركی دال بر ايثارگري از مراجع ذيربط الزامی است.

§        در صورت قبولی در آزمون کتبی ارائه مداركی دال بر فرزند كارمندان (شاغل، بازنشسته، فوت شده ناشي از كار يا عادي) صنعت نفت از مراجع ذيربط الزامی است.

§        دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد الزامی است. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا گواهي‌هاي صادره توسط دانشگاهها مبني بر اعلام واحدهاي گذرانده شده مورد پذیرش نخواهد بود).

§    داوطلبان مي‌توانند در صورت نياز به كسب اطلاعات بيشتر به سايت ثبت نام مراجعه و يا در ساعات اداری منحصرا با شماره تلفن: 3553363-0761 (دانشگاه هرمزگان) تماس حاصل نمايند.

§        شرکت پالایش نفت بندرعباس و لاوان هیچ گونه تعهدی در قبال جذب نفرات ذخیره نخواهد داشت. درصورت انصراف نفر اصلی و نیاز از فرد ذخیره دعوت بکار خواهد شد.

دیدگاه ها (1,481)

  1. hassanمی‌گه:

    سلام خسته نباشید.من اقا ناشنوا هستم.رفسنجان هستم.کارشناس تکنولوژی نرم افزاری کامپیوتر هستم.لطفا استخدام بشم میشه؟بسیار مشکل دارم.التماس دعا
    ممنون
    یاحق

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی