هنر کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار و خودکفایی جامعه هدف است

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه هنر کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار و خودکفایی جامعه هدف است، گفت: توانمندسازی افراد تحت حمایت مهم‌ترین ماموریت این نهاد است.
به گزارش خبرنگار مهر، سید پرویز فتاح ظهر پنجشنبه در جریان سفر به آستارا و دیدار با کارکنان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان با بیان اینکه انقلاب ما در شرایط بسیار حساسی قرار دارد و نباید کارها را آسان بگیریم، اظهار کرد: در شرایط حساس کشور و نظام، ما همه در یک سنگر قرار داریم.
وی با اشاره به اینکه هنر کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار و خودکفایی جامعه هدف است و کشف نبوغ و استعدادیابی میان مددجویان از مهم‌ترین کارها در این حوزه به شمار می رود، گفت: در این ارتباط افزایش صادرات محصولات داخلی یک فرصت خوب برای کشور است.
فتاح به ضرورت کاهش وابستگی به فروش نفت در کشور و مبارزه با قاچاق کالا اشاره کرد و افزود: فرصت‌های زیادی در کشور وجود دارد که باید با افزایش تولید داخلی و اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی از هدر رفت آن جلوگیری کنیم.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه توانمندسازی افراد تحت حمایت مهم‌ترین ماموریت کمیته امداد است، گفت: پس از آموزش طرح‌های اشتغالزایی و پرداخت تسهیلات، مددجویانی که به خودکفایی رسیده‌اند باید از چرخه حمایتی خارج شوند.
فتاح با اشاره به قابلیت های شهرستان مرزی آستارا برای کشور، بیان کرد: شهرستان آستارا در هیچ زمانی برای نظام هزینه ایجاد نکرده، بلکه درآمد هم داشته است.
وی از اعزام ۸۳ نفر از ایتام و مددجویان کمیته امداد آستارا به زیارت کربلای معلی و ۸۳ نفر دیگر به زیارت مشهد مقدس خبر داد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با اشاره به احداث مسکن برای ۱۰۹ مددجوی شهرستان مرزی آستارا، اظهار کرد: در صورت تامین زمین برای این افراد، عملیات احداث در سال جاری آغاز خواهد شد.
پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور در جریان سفر به آستارا با حضور در منزل تعدادی از مددجویان شهرستان، از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شد و دستورات لازم را در جهت مرتفع نمودن مسایل مطرح شده از سوی مدد جویان را صادر کرد.

منبع : خبرگزاری مهر

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها