موضوع عدم جذب پذیرفته شدگان آزمون استخدامی قوه قضائیه رسیدگی شود

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این خصوص در صفحه اینستاگرامی خود یادداشتی منتشر کرده است.

طی مراجعات مکرر تعدادی از جوانان که در آزمون استخدامی قوه قضائیه پذیرفته شده و هنوز برای به کار گیری آنها اقدامی انجام نشده است ،مقرر شد تا با پیگیری عاجل ،این مشکل برطرف شود.بیش از شش هزار نفر از جوانان شایسته این کشور مدتهاست که منتظر این به کار گیری هستند اما متاسفانه هنوز این مهم به انجام نرسیده است. بر این مبنا نامه ای به هیات رئیسه برای پیگیری این مسأله ارسال شد که متن نامه به شرح ذیل است:
هیات رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی
سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی و وزیر دادگستری از اجرای فراز دوم بند د ماده ۱۱۳ قانون برنامه ششم برای اجرایی شدن تکلیف معین در بند (ث) و ردیف ۲ جدول ۱۷ و صدر ماده صدرالاشاره استنکاف، و همچنین مواد ۱۱۸ و ۱۱۹ قانون مذکور را ناقص اجرا کرده‌اند.
لذا مقتضی است در اجرای ماده ۲۳۴ قانون آیین‌نامه داخلی مجلس در فرآیند رسیدگی قرار گیرد.
شایان ذکر است ۶۴۰۰ نفر از بهترین جوانان میهن اسلامی در سال ۹۶ و ۹۷ پس از شرکت در آزمون و گذراندن فرآیندهای گزینش به عنوان کادر اداری و پشتیبان بلاتکلیف به سر می‌برند که با توجه به تکلیف قانونی دستگاه‌های ذی‌ربط بایستی موانع به‌کارگیری‌شان رفع شود.
سید محمد باقر عبادی
نماینده مردم شریف بیرجند خوسف درمیان
راه دانا

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها