ردیف و سهمیه خاص برای جذب نیروی نداریم

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در خصوص کمبود معاون و مربی پرورشی و مشاور در مدارس گفت: نیاز به نیرو وجود دارد اما فعلاً ردیف و سهمیه خاصی برای جذب نیروی جدید نداریم.

حسین هژبری، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش، هر مدرسه یک مربی یا معاون پرورشی دارد، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های معاونت پرورشی، تولید ایده‌ها در ستاد است و معتقدیم که نباید به دنبال ارسال بخشنامه باشیم؛ بر این اساس ایده‌ها را ارائه می‌دهیم و استان‌ها به هر میزان که توان دارند، با نگاه بومی و منطقه‌ای اجرا می‌کنند.

وی با بیان اینکه مدتی است که بخشنامه‌هایمان را خیلی کم کردیم، افزود: ارسال بخشنامه‌ها به صفر نمی‌رسد زیرا مواردی اجتناب ناپذیر است.

هژبری به تعداد مربیان و معاونان پرورشی مدارس اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۳۵ هزار مربی و معاون پرورشی، ۲۰ هزار مشاور و ۵ هزار معلم قرآنی جدید در آموزش و پرورش فعالیت می‌کنند؛ البته از نظر ما مدیران مدارس نیز جزو نیروهای تربیتی و پرورشی هستند و به همین دلیل ۱۳۰ هزار مدیر مدرسه را نیز به حساب این معاونت گذاشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا این معاونت به نیروی جدید نیاز دارد؟»، بیان کرد: نیاز به نیروی جدید وجود دارد اما فعلاً ردیف و سهمیه خاصی برای جذب نیروی جدید نداریم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش درباره نیروهای قراردادی با سازمان دانش‌آموزی اظهار داشت: وزیر آموزش و پرورش اعلام کرده است که همکارانی که با سازمان دانش‌آموزی قرارداد دارند، با وزارتخانه قراردادی شوند که در حال پیگیری هستیم.
خبرگزاری فارس

ترجمه رسمی مدارک به فرانسه / مترجم رسمی فرانسه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها