جزئیات استخدام وزارت نیرو اعلام شد ( مهلت تا ۸۹/۱۰/۱۳ – اکثر استانها )

جزئیات استخدام وزارت نیرو اعلام شد ( مهلت تا 89/10/13 - اکثر استانها )Reviewed by Admin on Dec 5Rating:

شركت هاي مادر تخصصي مهندسي آب و فاضلاب كشور و توانير ، در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود و با استناد به مجوزهاي استخدامي صادره، از بين فارغ التحصيلان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور از طريق برگزاري آزمون، مصاحبه و گزينش، در صورت كسب نمره حد نصاب در شركت هاي وابسته (غير دولتي) به صورت قراردادي استخدام مي نمايند.

الف) جدول نيازهاي استخدامي

براي ديدن جدول نيازهاي استخدامي اينجا كليك كنيد.

ب) داوطلبان مي بايستي متعهد به داشتن شرايط عمومي ذيل باشند:

– تابعيت ايران و متدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور.

۲- داشتن شرايط سني به شرح زير:

·         حداكثر ۲۵ سال براي مقطع كارداني (متولدين بعد از ۲۴/۱۰/۱۳۶۴ )

·         حداكثر ۲۸ سال براي مقطع كارشناسي (متولدين بعد از  ۲۴/۱۰/۱۳۶۱ )‌

·         حداكثر ۳۰ سال براي مقطع كارشناسي ارشد و بالاتر (متولدين بعد از ۲۴/۱۰/۱۳۵۹ )‌

۳- انجام خدمت زير پرچم يا داشتن معافيت هاي قانوني دائمي ( براي آقايان)‌

۴- برخورداري از تندرستي و توانايي لازم متناسب با وظايف شغلي پست موردنظر

۵- داشتن صلاحيت هاي اخلاقي و شايستگي خدمت

۶- نداشتن سابقه محكوميت جزايي مؤثر

۷- دارا بودن شرايط احراز شغل

۸- عدم اعتياد به مواد مخدر

۹- عدم منع قانوني استخدام و نداشتن تعهد خدمتي به ديگر سازمان ها

تذكر۱: موارد زير به شرط ارائه تأييديه معتبر به حداكثر سن افزوده مي شود:

–     داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه هاي حق عليه باطل

–         داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروه هاي ضد انقلاب درآمده اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه

–         افراد خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر و مادر، و برادر و خواهر) تا ميزان پنج سال.

–         مدت انجام خدمت سربازي، حداكثر به مدت ۲۴ ماه.

–         سابقه كار مفيد و مرتبط، مشروط به پرداخت حق بيمه به سازمانهاي بيمه معتبر، حداكثر ۸ سال.

تذكر۲:مدارك مربوط به وضعيت نظام وظيفه و گواهي فراغت از تحصيل داوطلبان بايستي در تاريخ ۲۴/۱۰/۸۹ آماده و صادر شده باشد و به همراه تأييديه پرداخت حق بيمه در زمان دعوت از سوي شركت جهت انجام مصاحبه ارائه گردد.

ج) چگونگي ثبت نام:

داوطلبان گرامي پس از مطالعه دقيق شرايط مندرج در اين آگهي بايستي حداكثر تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۳/۱۰/۱۳۸۹از طريق همين سايت اينترنتي ( در انتهاي صفحه اطلاعيه ) اقدام به ثبت نام در آزمون نمايند.

۱- داوطلبان بايد نسبت به واريز مبلغ ( ۵۰۰۰۰) پنجاه هزار ريال به حساب سيبا شماره  ۲۱۷۵۱۹۹۰۰۳۰۰۸ به نام حساب رابط درآمد اختصاصي مؤسسه آموزش عالي صنعت آب و برق  نزد بانك ملي ايران شعبه فلسطين شمالي تهران كد ۶۰۴ (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) اقدام و شماره پيگيري فيش بانكي(۱۴ رقمي) را با دقت و به طور كامل در فرم ثبت نام درج نمايند.

توضيح ۱: داوطلبان شركت در آزمون استخدامي استخدامي شركت آب و فاضلاب در استان هاي هرمزگان، بوشهر، سيستان و بلوچستان، خراسان جنوبي و ايلام و شركت توزيع نيروي برق خراسان جنوبي و شركت مديريت توليد برق نيروگاه هاي استان سيستان و بلوچستان از پرداخت هزينه ثبت نام معاف مي باشند.

توضيح۲: مبلغ هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نمي گردد.

۲-  به داوطلبان محترم توصيه مي شود كه رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اينترنتي،جدول نيازهاي استخدامي (جدول الف)، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرك تحصيلي مورد نياز در رشته شغلي مربوط را كاملاً‌ مطالعه و بررسي نموده و فايل رايانه اي عكس خود را با توجه به جزئيات اعلام شده در بند (د) آماده نمايند. پيگيري مراحل بعدي ثبت نام مانند آگاهي از وضعيت پذيرش، نحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مكان برگزاري آزمون الزامي بوده و داوطلب بايستي آن ها را شخصاً به انجام برساند.

۳-  ثبت نام در ساعات كم ترافيك، به مرور زمان و قبل از روزهاي پايان مهلت، سهولت بيشتري را به همراه خواهد داشت. بديهي است جهت داشتن فرصت كافي براي مشاهده وضعيت پذيرش و ويرايش اطلاعات، بهتر است ثبت نام به روزهاي آخر موكول نشود. شايان ذكر است كه ويرايش اطلاعات علاوه بر طول مدت ثبت نام،تا ساعت ۱۱  روز سه شنبه مورخ ۱۴/۱۰/۸۹  نيز امكان پذير خواهد بود.

۴-  به داوطلبان محترم توصيه مي شود در نگهداري اصل فيش بانكي واريزي دقت نمايند زيرا هنگام دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، شماره پيگيري فيش بانكي (۱۴ رقمي) با اطلاعات سامانه بانك ملي ايران مقايسه گرديده و سپس امكان چاپ كارت فراهم مي شود.

۵-  مهلت ثبت نام به هيچ وجه تمديد نخواهد گرديد.

تذكر: نكته مهم آگاهي از وضعيت تأييد يا عدم تأييد شرايط داوطلبان پس از انجام بررسي هاي لازم جهت حضور در جلسه آزمون مي باشد. بنابراين توصيه مي شود در مهلت مناسب پس از انجام ثبت نام با مراجعه به گزينه «وضعيت پذيرش»، از وضعيت خود اطلاع حاصل نموده و در صورت نياز و امكان، با استفاده از گزينه «ويرايش اطلاعات ثبت شده»  نسبت به رفع مشكل يا تصحيح اطلاعات اقدام نمايند. داوطلبان محترم در صورت ضرورت مي توانند با شماره تلفن مجري آزمون ، مربوط به شركت انتخابي خود ، مندرج در ”جدول و”   تماس حاصل نمايند .

د) راهنما و نحوه ثبت نام :

۱- از تايپ لاتين اطلاعات خودداري نماييد. ۲- كليد Caps Lock صفحه كليد خاموش باشد. ۳- از زدن كليد (Enter)   در هنگام درج اطلاعات خودداري نموده و براي جدا كردن كلمات از يكديگر، از كليد فاصله(Space)  استفاده نماييد.۴- تكميل اطلاعات كليه فيلدها الزامي است. ۵- كد ملي را به صورت كامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تيره وارد نماييد. ۶- براي الصاق عكس، از فايل اسكن شده عكس پرسنلي ۴×۳ (تمام رخ، زمينه روشن و جديد)‌، با فرمت JPG و با حجم حداكثر۴۰ كيلوبايت استفاده نماييد. ۷- پس از تكميل شدن اطلاعات، داوطلبان بايد شماره پيگيري ثبت نام ارائه شده را يادداشت نمايند. ضمناً‌ امكان چاپ اطلاعات وجود دارد. ۸- شماره پيگيري فيش بانكي شامل حروف، اعداد و علائم مي باشد (۱۴ رقم )، فيلد مربوطه را در فرم ثبت نام به همان شكل و ترتيب تكميل نماييد.

توضيح۱: ايثارگران، خانواده محترم ايشان و خانواده معظم شهداء جهت استفاده از سهميه هاي مربوط، به اداره كل اشتغال بنياد شهيد و امور ايثارگران مراجعه فرمايند.

توضيح ۲: معلولين محترم جهت استفاده از سهميه هاي مربوط، به اداره كل اشتغال و كاريابي سازمان بهزيستي مراجعه فرمايند.

توضيح ۳: ارائه اصل مدارك مربوط در زمان مقرر، الزامي مي باشد. هر يك از داوطلبان كه به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلي ارائه نموده و به سبب اين اطلاعات پذيرفته شود، هر زمان كه غير واقعي بودن اطلاعات مشخص شود، قبولي او ملغي بوده و به لحاظ طولاني نمودن فرآيند استخدام، اقدام لازم طبق قوانين به عمل خواهد آمد.

هـ) توزيع كارت ورود به جلسه و زمان برگزاري آزمون:

۱- ارائه كارت ورود به جلسه آزمون به صورت اينترنتي ،  از طريق همين سايت و از تاريخ ۲۰/۱۰/۸۹ انجام خواهد پذيرفت.

۲- آزمون در روز جمعه مورخ ۲۴/۱۰/۸۹ در آدرس هايي كه در زمان ارائه كارت اعلام مي گردد برگزار خواهد شد (شهر محل برگزاري آزمون براي هر شركت در جدول ” و ” (در انتهاي همين صفحه) ذكر شده است).

۳ – ارائه كارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روي كاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامي است. در غير اينصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگيري خواهد گرديد.

موارد قابل توجه:

۱- در شرايط مساوي، اولويت استخدام با داوطلبان بومي مي باشد. ۲- در هر يك از رشته‌هاي شغلي امتحاني (مشخص شده در جدول نيازهاي استخدامي) صرفاً فارغ‌التحصيلان همان رشته، گرايش و مقطع مي‌توانند شركت كنند و پذيرش ديگر رشته‌ها يا گرايش‌ها امكان‌پذير نمي باشد.    ۳- پذيرفته شدن داوطلب جهت شركت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرايش تحصيلي ذكر شده در هنگام ثبت نام صورت مي پذيرد. مسؤوليت صحت و سقم اين موارد و ارائه اصل مدارك مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.  ۴ –  دارندگان مدرك تحصيلي معادل، صادره از  دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و سازمان مذكور براي آنان گواهينامه مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر تحصيلي با ارزش علمي صادر نموده، به شرط رعايت كليه شرايط و ضوابط مندرج در اين اطلاعيه مجاز به ثبت نام در آزمون مي باشند.۵ –  قبولي در آزمون به منزله استخدام قطعي نمي‌باشد بلكه استخدام شامل قبولي در آزمون دانشي و آزمون دانش مهارتي (مصاحبه)‌، گزينش، معاينات پزشكي و اخذ عدم سوء پيشينـه از مراكز ذيصـلاح مي‌باشـد ۶ – پذيرفته‌شدگان نهايي ” به ويژه خانم ها ” مي‌بايستي آمادگي خدمت در هر يك از شهر‌هاي استان حوزه فعاليت، به تشخيص شركت را داشتـه باشند.  ۷ – هر داوطلب فقط مي تواند يك بار و تنها براي يك رشته شغلي در شركت مورد نظر خود در اين آزمون ثبت نام نمايد.

و)‌ جدول مشخصات شركت ها و مجريان آزمون:

براي مشاهده مشخصات و جزئيات شركتها و مجريان آزمون اينجا كليك نمائيد .

براي ثبت نام اينجا كليك كنيد.

جدول نيازهاي استخدامي وزارت نيرو در آزمون مورخ ۲۴/۱۰/۸۹

رديفنام شركترشته شغليتعداد مجوزجنسيتمدارك تحصيلي مورد نياز
۱آب و فاضلاب استان آذربايجان شرقي

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۹- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الكترونيك۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس نرم افزار۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس بهره برداري۲مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب /ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس آزمايشگاه۳زن – مردليسانس و بالاتر در رشته شيمي / ليسانس و بالاتر در رشته ميكروبيولوژي/ ليسانس و بالاتر در رشته بهداشت محيط
كارشناس مالي۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس حقوق۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
كارشناس تداركات۱مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت بازرگاني
تكنسين بهره برداري۲مردفوق ديپلم در رشته عمران – آب / فوق ديپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق ديپلم در رشته عمران – بهره برداري از منابع آب

تكنسين نرم افزار۱زن – مردفوق ديپلم در رشته كامپيوتر – نرم افزار
كمك كارشناس مالي۱زن – مردفوق ديپلم در رشته حسابداري / فوق ديپلم در رشته امور مالي
۲آب و فاضلاب استان اصفهان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۶۶- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

كارشناس سيستم ها

(محل خدمت اصفهان)

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – برنامه ريزي و تحليل سيستم ها
كارشناس بهره برداري

(محل خدمت اصفهان ۳ نفر / سميرم ۱ نفر / شاهين شهر ۱ نفر / مباركه ۱ نفر)

۶زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب  / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – سازه هاي هيدروليكي /

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب

كارشناس مالي

(محل خدمت اصفهان ۱ نفر / دولت آباد ۱ نفر / فلاورجان ۱ نفر / خميني شهر ۱ نفر / شهرضا ۱ نفر)

۵زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
تكنسين بهره برداري

(محل خدمت پيران و كرون ۱ نفر/ بادرود ۱ نفر)

۲زن – مردفوق ديپلم در رشته عمران – آب / فوق ديپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق ديپلم در رشته عمران – بهره برداري از منابع آب

كمك كارشناس مالي

(محل خدمت اصفهان ۲ نفر / پيران . كرون ۱ نفر)

۳زن – مردفوق ديپلم در رشته حسابداري / فوق ديپلم در رشته امور مالي
۳آب و فاضلاب استان ايلام

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۹۰- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس مكانيك۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
۴آب و فاضلاب استان بوشهر

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۴۰- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – قدرت۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس ‌بهره برداري۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس آزمايشگاه۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته شيمي / ليسانس و بالاتر در رشته ميكروبيولوژي / ليسانس و بالاتر در رشته بهداشت محيط
كارشناس مالي۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس آمار۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته آمار
۵آب و فاضلاب استان خراسان جنوبي

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۷۶- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الكترونيك۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس ايمني۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت حرفه اي /

ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي

كارشناس حقوق۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
۶آب و فاضلاب استان خراسان شمالي

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۷- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – قدرت

(محل خدمت بجنورد)

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس بهره برداري

(محل خدمت فاروج)

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس حقوق

(محل خدمت بجنورد)

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
۷آب و فاضلاب استان سمنان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۳- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

كمك كارشناس مالي۱زن – مردفوق ديپلم در رشته حسابداري / فوق ديپلم در رشته امور مالي
كمك كارشناس اداري۲زن – مردفوق ديپلم در رشته علوم اداري / فوق ديپلم در رشته مديريت
تكنسين نرم افزار۱زن – مردفوق ديپلم در رشته كامپيوتر – نرم افزار
۸آب و فاضلاب استان سيستان و بلوچستان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۴- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – قدرت۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس بهره برداري۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
مهندس مكانيك۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس ساختمان۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – عمران
كارشناس حقوق۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
كمك كارشناس مالي۱زن – مردفوق ديپلم در رشته حسابداري / فوق ديپلم در رشته امور مالي
۹آب و فاضلاب شهر شيراز

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۲- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الكترونيك۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس سيستم ها۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – برنامه ريزي و تحليل سيستم ها
كارشناس بهره برداري۲مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران- آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس آزمايشگاه۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته شيمي / ليسانس و بالاتر در رشته ميكروبيولوژي / ليسانس و بالاتر در رشته بهداشت محيط
كارشناس مالي۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
۱۰آب و فاضلاب استان فارس

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۴۹- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – قدرت

(محل خدمت لامرد )

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
مهندس مكانيك

(محل خدمت لارستان ۱ نفر/ كازرون ۱ نفر/ فسا ۱ نفر)‌

۳زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس نرم افزار

(محل خدمت ستاد شركت)

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس بهره برداري

(محل خدمت داراب ۱ نفر/ صفاشهر ۱ نفر)

۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / – ليسانس و بالاتر در رشته  مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس ايمني

(محل خدمت ستاد شركت)

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت حرفه اي /

ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار  /

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي

تكنسين مكانيك

(محل خدمت فيروزآباد ۱ نفر / مهر ۱ نفر)‌

۲زن – مردفوق ديپلم در رشته مكانيك
تكنسين برق

(محل خدمت لامرد )

۱زن – مردفوق ديپلم در رشته برق
۱۱آب و فاضلاب استان قم

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۳۴۰۰- تاريخ : ۲۰/۷/۸۹)

كارشناس بهره برداري۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس ارشد GIS۱زن – مردفوق ليسانس در رشته سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي – GIS
كارشناس مالي۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
۱۲آب و فاضلاب استان كردستان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۶۳- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس مكانيك۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس بهره برداري۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب /

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب

۱۳آب و فاضلاب استان كرمانشاه

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۸۰۳- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الكترونيك۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس سيستم ها۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – برنامه ريزي و تحليل سيستم ها
كارشناس نرم افزار۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس بهره برداري۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس ساختمان۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – عمران
كارشناس ارشد GIS۱زن – مردفوق ليسانس در رشته سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي – GIS
كارشناس مالي۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس روابط عمومي۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته روابط عمومي / ليسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعي – ارتباطات /

ليسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعي

۱۴آب و فاضلاب استان گيلان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۸۰۰- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الكترونيك

(محل خدمت رشت)

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
مهندس مكانيك

(محل خدمت رشت)

۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس بهره برداري

(محل خدمت سياهكل)

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب /ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – سازه هاي هيدورليكي /

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب

كارشناس مالي

(محل خدمت رشت ۱ نفر/ رودبار ۱ نفر / انزلي ۱ نفر)‌

۳زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
۱۵آب و فاضلاب استان مركزي

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۷۱- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس مكانيك

(محل خدمت اراك)‌

۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس بهره برداري

(محل خدمت اراك)‌

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب /ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس مالي

(محل خدمت محلات)‌

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
تكنسين بهره برداري

(محل خدمت شازند)

۱زن – مردفوق ديپلم در رشته عمران – آب / فوق ديپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق ديپلم در رشته عمران – بهره برداري از منابع آب

۱۶آب و فاضلاب استان هرمزگان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۶- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الكترونيك۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس بهره برداري۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس آزمايشگاه۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته شيمي / ليسانس و بالاتر در رشته ميكروبيولوژي / ليسانس و بالاتر در رشته بهداشت محيط
۱۷آب و فاضلاب استان همدان

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۶۲- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

(شماره مجوز:۵۳۰/۳۰۷۴۰- تاريخ : ۲/۳/۸۹)

مهندس مكانيك

(محل خدمت تويسركان)

۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس نرم افزار

(محل خدمت همدان)

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس بهره برداري (محل خدمت نهاوند ۲ نفر/ اسدآباد۱ نفر/  ملاير ۱ نفر/ كبودرآهنگ ۱ نفر)۵مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب /ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس حقوق

(محل خدمت بهار)

۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
تكنسين نرم افزار

(محل خدمت ملاير)

۱زن – مردفوق ديپلم در رشته كامپيوتر – نرم افزار
تكنسين بهره برداري

(محل خدمت فامنين ۱ نفر/ رزن ۱ نفر)

۲مردفوق ديپلم در رشته عمران – آب / فوق ديپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق ديپلم در رشته عمران – بهره برداري از منابع آب

كمك كارشناس مالي

(محل خدمت فامنين)

۱زن – مردفوق ديپلم در رشته حسابداري – / فوق ديپلم در رشته امور مالي
۱۸آب و فاضلاب استان يزد

(شماره مجوز:۵۳۰/۵۴۷۵۵- تاريخ : ۲۸/۷/۸۹)

مهندس برق – الكترونيك

(محل خدمت يزد)

۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
تكنسين مكانيك

(محل خدمت ميبد)

۱مردفوق ديپلم در رشته مكانيك
۱۹آب و فاضلاب استان لرستان

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۰۱۲تاريخ : ۲/۹/۸۹)

كارشناس نرم افزار۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس آزمايشگاه۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته شيمي / ليسانس و بالاتر در رشته ميكروبيولوژي / ليسانس و بالاتر در رشته بهداشت محيط
كارشناس ارشد GIS۱زن- مردفوق ليسانس در رشته سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي – GIS
كارشناس اداري۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
تكنسين  نرم افزار۱زن- مردفوق ديپلم در رشته كامپيوتر – نرم افزار
۲۰توزيع نيروي برق استان قم

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۵۴تاريخ : ۸/۹/۸۹)

(محل خدمت حوزه عملياتي شركت مي باشد)

مهندس برق – قدرت۷۴ مرد

۳زن-مرد

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس نرم افزار۱زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس ايمني۱مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي
كارشناس مالي۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس آموزش۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت آموزشي / ليسانس و بالاتر در رشته برنامه ريزي آموزشي
كارشناس بررسي هاي اقتصادي۲زن- مردليسانس و بالاتر در رشته اقتصاد نظري
كارشناس روابط عمومي۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته روابط عمومي / ليسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعي – ارتباطات / ليسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعي
تكنسين برق۴مردفوق ديپلم در رشته برق
۲۱توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۳۲تاريخ : ۸/۹/۸۹)

( محل خدمت در حوزه عملياتي شركت شامل: كرمان – بم ريگان – رستم آباد- جيرفت – عنبرآباد- بافت – رودبار- جيرفت- بردسير- منوجان- قلعه گنج- كهنوج – شاهماران مي باشد)

مهندس برق – قدرت۱۵۱۰ مرد

۵زن-مرد

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس ايمني۱مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي
كارشناس نرم افزار۳زن-مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس مالي۵۴ مرد

۱زن-مرد

ليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري۳مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس بررسي هاي اقتصادي۲زن- مردليسانس و بالاتر در رشته اقتصاد نظري
كارشناس حقوق۲زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
۲۲توزيع نيروي برق استان مازندران

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۵۹تاريخ : ۸/۹/۸۹)

(محل خدمت در حوزه عملياتي شركت  شامل: قائمشهر – بابل – آمل – ساري – سوادكوه – بابلسر- بهشهر- نكاء- گلوگاه- فريدونكنار مي باشد)

مهندس برق – قدرت۴۳ مرد

۱ زن- مرد

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس سيستم ها۴زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – كليه گرايش ها
كارشناس مالي۲زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
تكنسين برق – قدرت۱۳مردفوق ديپلم در رشته برق – قدرت
تكنسين برق – الكترونيك۱مردفوق ديپلم در رشته برق – الكترونيك
۲۳توزيع نيروي برق استان گلستان

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۶۰۰ تاريخ : ۸/۹/۸۹)

(محل خدمت در حوزه عملياتي شركت به غير از مركز استان مي باشد)

مهندس برق – قدرت۱۶۱۱ مرد

۵زن-مرد

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
مهندس برق –  مخابرات۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – مخابرات
كارشناس ايمني۲مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي
كارشناس مالي۵زن-مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري۲زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
تكنسين برق۱۱مردفوق ديپلم در رشته برق
۲۴توزيع نيروي برق خراسان جنوبي

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۴۵۴ تاريخ : ۷/۹/۸۹)

(شماره مجوز:۵۳۰/۲۰۶۲۱ تاريخ : ۲/۳/۸۹)

(محل خدمت در حوزه عملياتي شركت به غير از مركز استان مي باشد)

كارشناس مالي۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
تكنسين برق۱۴مردفوق ديپلم در رشته برق
كارشناس اداري

(خدمات مشتركين)‌

۲زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
۲۵توزيع نيروي برق استان كرمانشاه

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۷۲ تاريخ : ۸/۹/۸۹)

(محل خدمت در حوزه عملياتي شركت  شامل: كرمانشاه – ماهيدشت – كوزران – اسلام آباد – هرسين – دالاهو – گيلانغرب- سرپل ذهاب مي باشد)

مهندس برق – قدرت۲۱ مرد

۱زن-مرد

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس ايمني۱مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي
كارشناس ارشد GIS۱زن- مردفوق ليسانس در رشته سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي – GIS
كارشناس اداري

(خدمات مشتركين)‌

۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس مالي۲زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري۲زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس حقوق۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
كارشناس تداركات۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت بازرگاني
كارشناس آمار۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته آمار
كارشناس روابط عمومي۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته روابط عمومي / ليسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعي – ارتباطات / ليسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعي
تكنسين برق۹مردفوق ديپلم در رشته برق
۲۶توزيع نيروي برق شيراز

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۸۲ تاريخ : ۸/۹/۸۹)

كارشناس نرم افزار۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس ايمني۲مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي
كارشناس مالي۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري۲زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس حقوق۱زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
كارشناس روابط عمومي۲زن- مردليسانس و بالاتر در رشته روابط عمومي / ليسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعي – ارتباطات / ليسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعي
۲۷توزيع نيروي برق استان يزد

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۴۶ تاريخ : ۸/۹/۸۹)

(محل خدمت در حوزه عملياتي شركت  شامل: اردكان – ميبد – طبس – مهريز – زارچ و شاهديه – صدوق – تفت – نير- خاتم – بافق – ابرقو مي باشد)

مهندس برق – قدرت۵مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس مالي۳زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري۷زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس تداركات۲زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت بازرگاني / ليسانس و بالاتر در رشته اقتصاد بازرگاني
۲۸مديريت توليد برق بعثت

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۷۰ تاريخ : ۸/۹/۸۹)

(شماره مجوز:۵۳۰/۲۰۶۹۷ تاريخ : ۲/۳/۸۹)

مهندس مكانيك۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – تأسيسات حرارتي و برودتي / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – نيروگاه
تكنسين مكانيك۲مردفوق ديپلم در رشته مكانيك / فوق ديپلم در رشته تكنولوژي بهره برداري نيروگاه
مهندس برق – قدرت۱زن-مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
۲۹مديريت توليد برق جنوب فارس

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۲۵ تاريخ : ۸/۹/۸۹)

تكنسين مكانيك۲مردفوق ديپلم در رشته مكانيك
تكنسين برق۱مردفوق ديپلم در رشته برق
تكنسين شيمي۴مردفوق ديپلم در رشته شيمي
۳۰مديريت توليد برق نيروگاه هاي گازي خراسان

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۶۰ تاريخ : ۸/۹/۸۹)

(محل انجام وظيفه حوزه عملياتي شركت مي باشد)

مهندس برق – قدرت۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
مهندس برق – الكترونيك۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس شيمي۳مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي شيمي – صنايع شيميايي معدني / ليسانس و بالاتر در رشته شيمي كاربردي
تكنسين مكانيك۲۳مردفوق ديپلم در رشته مكانيك
تكنسين برق۲مردفوق ديپلم در رشته برق
تكنسين شيمي۱۵مردفوق ديپلم در رشته شيمي
تكنسين ايمني۲مردفوق ديپلم در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / فوق ديپلم در رشته حفاظت محيط كار
۳۱مديريت توليد برق نيروگاه هاي استان سيستان و بلوچستان

(شماره مجوز:۵۳۰/۶۰۵۸۸ تاريخ : ۸/۹/۸۹)

(محل انجام وظيفه حوزه عملياتي شركت مي باشد)

مهندس برق – الكترونيك۱۰مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
مهندس مكانيك۲مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – تأسيسات حرارتي و برودتي / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – نيروگاه
كارشناس شيمي۱مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي شيمي – صنايع شيميايي معدني / ليسانس و بالاتر در رشته شيمي كاربردي
كارشناس مالي۱زن-مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
تكنسين مكانيك۲مردفوق ديپلم در رشته مكانيك / فوق ديپلم در رشته تكنولوژي بهره برداري نيروگاه
تكنسين برق۸مردفوق ديپلم در رشته برق
تكنسين شيمي۵مردفوق ديپلم در رشته شيمي

دیدگاه ها (۵۲)

  1. آرشمی‌گه:

    سلام
    هرکی نمونه سوالات برق قدرت وزارت نیرو رو داره لطفا به ایمیل زیر بفرسته:

    ممنونم

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال استخدام
بانکی
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید