جزئیات استخدام وزارت نیرو اعلام شد ( مهلت تا 89/10/13 – اکثر استانها )

جزئیات استخدام وزارت نیرو اعلام شد ( مهلت تا 89/10/13 - اکثر استانها )Reviewed by Admin on Dec 5Rating:

شركت هاي مادر تخصصي مهندسي آب و فاضلاب كشور و توانير ، در راستاي تحقق اهداف و وظايف خود و با استناد به مجوزهاي استخدامي صادره، از بين فارغ التحصيلان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور از طريق برگزاري آزمون، مصاحبه و گزينش، در صورت كسب نمره حد نصاب در شركت هاي وابسته (غير دولتي) به صورت قراردادي استخدام مي نمايند.

الف) جدول نيازهاي استخدامي

براي ديدن جدول نيازهاي استخدامي اينجا كليك كنيد.

ب) داوطلبان مي بايستي متعهد به داشتن شرايط عمومي ذيل باشند:

– تابعيت ايران و متدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور.

2- داشتن شرايط سني به شرح زير:

·         حداكثر 25 سال براي مقطع كارداني (متولدين بعد از 24/10/1364 )

·         حداكثر 28 سال براي مقطع كارشناسي (متولدين بعد از  24/10/1361 )‌

·         حداكثر 30 سال براي مقطع كارشناسي ارشد و بالاتر (متولدين بعد از 24/10/1359 )‌

3- انجام خدمت زير پرچم يا داشتن معافيت هاي قانوني دائمي ( براي آقايان)‌

4- برخورداري از تندرستي و توانايي لازم متناسب با وظايف شغلي پست موردنظر

5- داشتن صلاحيت هاي اخلاقي و شايستگي خدمت

6- نداشتن سابقه محكوميت جزايي مؤثر

7- دارا بودن شرايط احراز شغل

8- عدم اعتياد به مواد مخدر

9- عدم منع قانوني استخدام و نداشتن تعهد خدمتي به ديگر سازمان ها

تذكر1: موارد زير به شرط ارائه تأييديه معتبر به حداكثر سن افزوده مي شود:

–     داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه هاي حق عليه باطل

–         داوطلباني كه در طول جنگ تحميلي به اسارت دشمن بعثي و يا گروه هاي ضد انقلاب درآمده اند به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه

–         افراد خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر و مادر، و برادر و خواهر) تا ميزان پنج سال.

–         مدت انجام خدمت سربازي، حداكثر به مدت 24 ماه.

–         سابقه كار مفيد و مرتبط، مشروط به پرداخت حق بيمه به سازمانهاي بيمه معتبر، حداكثر 8 سال.

تذكر2:مدارك مربوط به وضعيت نظام وظيفه و گواهي فراغت از تحصيل داوطلبان بايستي در تاريخ 24/10/89 آماده و صادر شده باشد و به همراه تأييديه پرداخت حق بيمه در زمان دعوت از سوي شركت جهت انجام مصاحبه ارائه گردد.

ج) چگونگي ثبت نام:

داوطلبان گرامي پس از مطالعه دقيق شرايط مندرج در اين آگهي بايستي حداكثر تا ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 13/10/1389از طريق همين سايت اينترنتي ( در انتهاي صفحه اطلاعيه ) اقدام به ثبت نام در آزمون نمايند.

1- داوطلبان بايد نسبت به واريز مبلغ ( 50000) پنجاه هزار ريال به حساب سيبا شماره  2175199003008 به نام حساب رابط درآمد اختصاصي مؤسسه آموزش عالي صنعت آب و برق  نزد بانك ملي ايران شعبه فلسطين شمالي تهران كد 604 (قابل پرداخت در كليه شعب بانك ملي ايران) اقدام و شماره پيگيري فيش بانكي(14 رقمي) را با دقت و به طور كامل در فرم ثبت نام درج نمايند.

توضيح 1: داوطلبان شركت در آزمون استخدامي استخدامي شركت آب و فاضلاب در استان هاي هرمزگان، بوشهر، سيستان و بلوچستان، خراسان جنوبي و ايلام و شركت توزيع نيروي برق خراسان جنوبي و شركت مديريت توليد برق نيروگاه هاي استان سيستان و بلوچستان از پرداخت هزينه ثبت نام معاف مي باشند.

توضيح2: مبلغ هزينه ثبت نام به هيچ وجه مسترد نمي گردد.

2-  به داوطلبان محترم توصيه مي شود كه رأساً اقدام به ثبت نام در آزمون نموده و قبل از شروع به انجام ثبت نام اينترنتي،جدول نيازهاي استخدامي (جدول الف)، راهنما، نحوه ثبت نام و مدرك تحصيلي مورد نياز در رشته شغلي مربوط را كاملاً‌ مطالعه و بررسي نموده و فايل رايانه اي عكس خود را با توجه به جزئيات اعلام شده در بند (د) آماده نمايند. پيگيري مراحل بعدي ثبت نام مانند آگاهي از وضعيت پذيرش، نحوه دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، زمان و مكان برگزاري آزمون الزامي بوده و داوطلب بايستي آن ها را شخصاً به انجام برساند.

3-  ثبت نام در ساعات كم ترافيك، به مرور زمان و قبل از روزهاي پايان مهلت، سهولت بيشتري را به همراه خواهد داشت. بديهي است جهت داشتن فرصت كافي براي مشاهده وضعيت پذيرش و ويرايش اطلاعات، بهتر است ثبت نام به روزهاي آخر موكول نشود. شايان ذكر است كه ويرايش اطلاعات علاوه بر طول مدت ثبت نام،تا ساعت 11  روز سه شنبه مورخ 14/10/89  نيز امكان پذير خواهد بود.

4-  به داوطلبان محترم توصيه مي شود در نگهداري اصل فيش بانكي واريزي دقت نمايند زيرا هنگام دريافت كارت ورود به جلسه آزمون، شماره پيگيري فيش بانكي (14 رقمي) با اطلاعات سامانه بانك ملي ايران مقايسه گرديده و سپس امكان چاپ كارت فراهم مي شود.

5-  مهلت ثبت نام به هيچ وجه تمديد نخواهد گرديد.

تذكر: نكته مهم آگاهي از وضعيت تأييد يا عدم تأييد شرايط داوطلبان پس از انجام بررسي هاي لازم جهت حضور در جلسه آزمون مي باشد. بنابراين توصيه مي شود در مهلت مناسب پس از انجام ثبت نام با مراجعه به گزينه «وضعيت پذيرش»، از وضعيت خود اطلاع حاصل نموده و در صورت نياز و امكان، با استفاده از گزينه «ويرايش اطلاعات ثبت شده»  نسبت به رفع مشكل يا تصحيح اطلاعات اقدام نمايند. داوطلبان محترم در صورت ضرورت مي توانند با شماره تلفن مجري آزمون ، مربوط به شركت انتخابي خود ، مندرج در ”جدول و”   تماس حاصل نمايند .

د) راهنما و نحوه ثبت نام :

1- از تايپ لاتين اطلاعات خودداري نماييد. 2- كليد Caps Lock صفحه كليد خاموش باشد. 3- از زدن كليد (Enter)   در هنگام درج اطلاعات خودداري نموده و براي جدا كردن كلمات از يكديگر، از كليد فاصله(Space)  استفاده نماييد.4- تكميل اطلاعات كليه فيلدها الزامي است. 5- كد ملي را به صورت كامل ( با درج صفر) ‌و بدون خط تيره وارد نماييد. 6- براي الصاق عكس، از فايل اسكن شده عكس پرسنلي 4×3 (تمام رخ، زمينه روشن و جديد)‌، با فرمت JPG و با حجم حداكثر40 كيلوبايت استفاده نماييد. 7- پس از تكميل شدن اطلاعات، داوطلبان بايد شماره پيگيري ثبت نام ارائه شده را يادداشت نمايند. ضمناً‌ امكان چاپ اطلاعات وجود دارد. 8- شماره پيگيري فيش بانكي شامل حروف، اعداد و علائم مي باشد (14 رقم )، فيلد مربوطه را در فرم ثبت نام به همان شكل و ترتيب تكميل نماييد.

توضيح1: ايثارگران، خانواده محترم ايشان و خانواده معظم شهداء جهت استفاده از سهميه هاي مربوط، به اداره كل اشتغال بنياد شهيد و امور ايثارگران مراجعه فرمايند.

توضيح 2: معلولين محترم جهت استفاده از سهميه هاي مربوط، به اداره كل اشتغال و كاريابي سازمان بهزيستي مراجعه فرمايند.

توضيح 3: ارائه اصل مدارك مربوط در زمان مقرر، الزامي مي باشد. هر يك از داوطلبان كه به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلي ارائه نموده و به سبب اين اطلاعات پذيرفته شود، هر زمان كه غير واقعي بودن اطلاعات مشخص شود، قبولي او ملغي بوده و به لحاظ طولاني نمودن فرآيند استخدام، اقدام لازم طبق قوانين به عمل خواهد آمد.

هـ) توزيع كارت ورود به جلسه و زمان برگزاري آزمون:

1- ارائه كارت ورود به جلسه آزمون به صورت اينترنتي ،  از طريق همين سايت و از تاريخ 20/10/89 انجام خواهد پذيرفت.

2- آزمون در روز جمعه مورخ 24/10/89 در آدرس هايي كه در زمان ارائه كارت اعلام مي گردد برگزار خواهد شد (شهر محل برگزاري آزمون براي هر شركت در جدول ” و ” (در انتهاي همين صفحه) ذكر شده است).

3 – ارائه كارت ورود به جلسه آزمون ( چاپ شده بر روي كاغذ ) هنگام ورود به حوزه الزامي است. در غير اينصورت از ورود داوطلب به حوزه جلوگيري خواهد گرديد.

موارد قابل توجه:

1- در شرايط مساوي، اولويت استخدام با داوطلبان بومي مي باشد. 2- در هر يك از رشته‌هاي شغلي امتحاني (مشخص شده در جدول نيازهاي استخدامي) صرفاً فارغ‌التحصيلان همان رشته، گرايش و مقطع مي‌توانند شركت كنند و پذيرش ديگر رشته‌ها يا گرايش‌ها امكان‌پذير نمي باشد.    3- پذيرفته شدن داوطلب جهت شركت در آزمون با توجه به مقطع، رشته و گرايش تحصيلي ذكر شده در هنگام ثبت نام صورت مي پذيرد. مسؤوليت صحت و سقم اين موارد و ارائه اصل مدارك مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.  4 –  دارندگان مدرك تحصيلي معادل، صادره از  دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و سازمان مذكور براي آنان گواهينامه مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقطع بالاتر تحصيلي با ارزش علمي صادر نموده، به شرط رعايت كليه شرايط و ضوابط مندرج در اين اطلاعيه مجاز به ثبت نام در آزمون مي باشند.5 –  قبولي در آزمون به منزله استخدام قطعي نمي‌باشد بلكه استخدام شامل قبولي در آزمون دانشي و آزمون دانش مهارتي (مصاحبه)‌، گزينش، معاينات پزشكي و اخذ عدم سوء پيشينـه از مراكز ذيصـلاح مي‌باشـد 6 – پذيرفته‌شدگان نهايي ” به ويژه خانم ها ” مي‌بايستي آمادگي خدمت در هر يك از شهر‌هاي استان حوزه فعاليت، به تشخيص شركت را داشتـه باشند.  7 – هر داوطلب فقط مي تواند يك بار و تنها براي يك رشته شغلي در شركت مورد نظر خود در اين آزمون ثبت نام نمايد.

و)‌ جدول مشخصات شركت ها و مجريان آزمون:

براي مشاهده مشخصات و جزئيات شركتها و مجريان آزمون اينجا كليك نمائيد .

براي ثبت نام اينجا كليك كنيد.

جدول نيازهاي استخدامي وزارت نيرو در آزمون مورخ 24/10/89

رديفنام شركترشته شغليتعداد مجوزجنسيتمدارك تحصيلي مورد نياز
1آب و فاضلاب استان آذربايجان شرقي

(شماره مجوز:530/54759- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – الكترونيك1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس نرم افزار1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس بهره برداري2مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب /ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس آزمايشگاه3زن – مردليسانس و بالاتر در رشته شيمي / ليسانس و بالاتر در رشته ميكروبيولوژي/ ليسانس و بالاتر در رشته بهداشت محيط
كارشناس مالي2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس حقوق1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
كارشناس تداركات1مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت بازرگاني
تكنسين بهره برداري2مردفوق ديپلم در رشته عمران – آب / فوق ديپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق ديپلم در رشته عمران – بهره برداري از منابع آب

تكنسين نرم افزار1زن – مردفوق ديپلم در رشته كامپيوتر – نرم افزار
كمك كارشناس مالي1زن – مردفوق ديپلم در رشته حسابداري / فوق ديپلم در رشته امور مالي
2آب و فاضلاب استان اصفهان

(شماره مجوز:530/54766- تاريخ : 28/7/89)

كارشناس سيستم ها

(محل خدمت اصفهان)

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – برنامه ريزي و تحليل سيستم ها
كارشناس بهره برداري

(محل خدمت اصفهان 3 نفر / سميرم 1 نفر / شاهين شهر 1 نفر / مباركه 1 نفر)

6زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب  / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – سازه هاي هيدروليكي /

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب

كارشناس مالي

(محل خدمت اصفهان 1 نفر / دولت آباد 1 نفر / فلاورجان 1 نفر / خميني شهر 1 نفر / شهرضا 1 نفر)

5زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
تكنسين بهره برداري

(محل خدمت پيران و كرون 1 نفر/ بادرود 1 نفر)

2زن – مردفوق ديپلم در رشته عمران – آب / فوق ديپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق ديپلم در رشته عمران – بهره برداري از منابع آب

كمك كارشناس مالي

(محل خدمت اصفهان 2 نفر / پيران . كرون 1 نفر)

3زن – مردفوق ديپلم در رشته حسابداري / فوق ديپلم در رشته امور مالي
3آب و فاضلاب استان ايلام

(شماره مجوز:530/54790- تاريخ : 28/7/89)

مهندس مكانيك1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
4آب و فاضلاب استان بوشهر

(شماره مجوز:530/54740- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – قدرت1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس ‌بهره برداري2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس آزمايشگاه1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته شيمي / ليسانس و بالاتر در رشته ميكروبيولوژي / ليسانس و بالاتر در رشته بهداشت محيط
كارشناس مالي1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس آمار1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته آمار
5آب و فاضلاب استان خراسان جنوبي

(شماره مجوز:530/54776- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – الكترونيك1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس ايمني1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت حرفه اي /

ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي

كارشناس حقوق1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
6آب و فاضلاب استان خراسان شمالي

(شماره مجوز:530/54757- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – قدرت

(محل خدمت بجنورد)

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس بهره برداري

(محل خدمت فاروج)

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس حقوق

(محل خدمت بجنورد)

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
7آب و فاضلاب استان سمنان

(شماره مجوز:530/54753- تاريخ : 28/7/89)

كمك كارشناس مالي1زن – مردفوق ديپلم در رشته حسابداري / فوق ديپلم در رشته امور مالي
كمك كارشناس اداري2زن – مردفوق ديپلم در رشته علوم اداري / فوق ديپلم در رشته مديريت
تكنسين نرم افزار1زن – مردفوق ديپلم در رشته كامپيوتر – نرم افزار
8آب و فاضلاب استان سيستان و بلوچستان

(شماره مجوز:530/54754- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – قدرت1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس بهره برداري2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
مهندس مكانيك1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس ساختمان1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – عمران
كارشناس حقوق1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
كمك كارشناس مالي1زن – مردفوق ديپلم در رشته حسابداري / فوق ديپلم در رشته امور مالي
9آب و فاضلاب شهر شيراز

(شماره مجوز:530/54752- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – الكترونيك1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس سيستم ها1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – برنامه ريزي و تحليل سيستم ها
كارشناس بهره برداري2مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران- آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس آزمايشگاه1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته شيمي / ليسانس و بالاتر در رشته ميكروبيولوژي / ليسانس و بالاتر در رشته بهداشت محيط
كارشناس مالي1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
10آب و فاضلاب استان فارس

(شماره مجوز:530/54749- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – قدرت

(محل خدمت لامرد )

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
مهندس مكانيك

(محل خدمت لارستان 1 نفر/ كازرون 1 نفر/ فسا 1 نفر)‌

3زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس نرم افزار

(محل خدمت ستاد شركت)

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس بهره برداري

(محل خدمت داراب 1 نفر/ صفاشهر 1 نفر)

2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / – ليسانس و بالاتر در رشته  مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس ايمني

(محل خدمت ستاد شركت)

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت حرفه اي /

ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار  /

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي

تكنسين مكانيك

(محل خدمت فيروزآباد 1 نفر / مهر 1 نفر)‌

2زن – مردفوق ديپلم در رشته مكانيك
تكنسين برق

(محل خدمت لامرد )

1زن – مردفوق ديپلم در رشته برق
11آب و فاضلاب استان قم

(شماره مجوز:530/53400- تاريخ : 20/7/89)

كارشناس بهره برداري1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس ارشد GIS1زن – مردفوق ليسانس در رشته سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي – GIS
كارشناس مالي1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
12آب و فاضلاب استان كردستان

(شماره مجوز:530/54763- تاريخ : 28/7/89)

مهندس مكانيك1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس بهره برداري1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب /

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب

13آب و فاضلاب استان كرمانشاه

(شماره مجوز:530/54803- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – الكترونيك1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس سيستم ها1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – برنامه ريزي و تحليل سيستم ها
كارشناس نرم افزار2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس بهره برداري1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس ساختمان1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – عمران
كارشناس ارشد GIS1زن – مردفوق ليسانس در رشته سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي – GIS
كارشناس مالي1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس روابط عمومي1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته روابط عمومي / ليسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعي – ارتباطات /

ليسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعي

14آب و فاضلاب استان گيلان

(شماره مجوز:530/54800- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – الكترونيك

(محل خدمت رشت)

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
مهندس مكانيك

(محل خدمت رشت)

2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس بهره برداري

(محل خدمت سياهكل)

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب /ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – سازه هاي هيدورليكي /

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب

كارشناس مالي

(محل خدمت رشت 1 نفر/ رودبار 1 نفر / انزلي 1 نفر)‌

3زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
15آب و فاضلاب استان مركزي

(شماره مجوز:530/54771- تاريخ : 28/7/89)

مهندس مكانيك

(محل خدمت اراك)‌

2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس بهره برداري

(محل خدمت اراك)‌

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب /ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس مالي

(محل خدمت محلات)‌

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
تكنسين بهره برداري

(محل خدمت شازند)

1زن – مردفوق ديپلم در رشته عمران – آب / فوق ديپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق ديپلم در رشته عمران – بهره برداري از منابع آب

16آب و فاضلاب استان هرمزگان

(شماره مجوز:530/54756- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – الكترونيك1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس بهره برداري1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس آزمايشگاه1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته شيمي / ليسانس و بالاتر در رشته ميكروبيولوژي / ليسانس و بالاتر در رشته بهداشت محيط
17آب و فاضلاب استان همدان

(شماره مجوز:530/54762- تاريخ : 28/7/89)

(شماره مجوز:530/30740- تاريخ : 2/3/89)

مهندس مكانيك

(محل خدمت تويسركان)

1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات
كارشناس نرم افزار

(محل خدمت همدان)

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس بهره برداري (محل خدمت نهاوند 2 نفر/ اسدآباد1 نفر/  ملاير 1 نفر/ كبودرآهنگ 1 نفر)5مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي عمران – آب و فاضلاب /ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي محيط زيست – آب و فاضلاب
كارشناس حقوق

(محل خدمت بهار)

1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
تكنسين نرم افزار

(محل خدمت ملاير)

1زن – مردفوق ديپلم در رشته كامپيوتر – نرم افزار
تكنسين بهره برداري

(محل خدمت فامنين 1 نفر/ رزن 1 نفر)

2مردفوق ديپلم در رشته عمران – آب / فوق ديپلم در رشته عمران – آب و فاضلاب /

فوق ديپلم در رشته عمران – بهره برداري از منابع آب

كمك كارشناس مالي

(محل خدمت فامنين)

1زن – مردفوق ديپلم در رشته حسابداري – / فوق ديپلم در رشته امور مالي
18آب و فاضلاب استان يزد

(شماره مجوز:530/54755- تاريخ : 28/7/89)

مهندس برق – الكترونيك

(محل خدمت يزد)

1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
تكنسين مكانيك

(محل خدمت ميبد)

1مردفوق ديپلم در رشته مكانيك
19آب و فاضلاب استان لرستان

(شماره مجوز:530/60012تاريخ : 2/9/89)

كارشناس نرم افزار1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس آزمايشگاه1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته شيمي / ليسانس و بالاتر در رشته ميكروبيولوژي / ليسانس و بالاتر در رشته بهداشت محيط
كارشناس ارشد GIS1زن- مردفوق ليسانس در رشته سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي – GIS
كارشناس اداري1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
تكنسين  نرم افزار1زن- مردفوق ديپلم در رشته كامپيوتر – نرم افزار
20توزيع نيروي برق استان قم

(شماره مجوز:530/60554تاريخ : 8/9/89)

(محل خدمت حوزه عملياتي شركت مي باشد)

مهندس برق – قدرت74 مرد

3زن-مرد

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس نرم افزار1زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس ايمني1مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي
كارشناس مالي2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس آموزش1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت آموزشي / ليسانس و بالاتر در رشته برنامه ريزي آموزشي
كارشناس بررسي هاي اقتصادي2زن- مردليسانس و بالاتر در رشته اقتصاد نظري
كارشناس روابط عمومي1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته روابط عمومي / ليسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعي – ارتباطات / ليسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعي
تكنسين برق4مردفوق ديپلم در رشته برق
21توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان

(شماره مجوز:530/60532تاريخ : 8/9/89)

( محل خدمت در حوزه عملياتي شركت شامل: كرمان – بم ريگان – رستم آباد- جيرفت – عنبرآباد- بافت – رودبار- جيرفت- بردسير- منوجان- قلعه گنج- كهنوج – شاهماران مي باشد)

مهندس برق – قدرت1510 مرد

5زن-مرد

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس ايمني1مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي
كارشناس نرم افزار3زن-مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس مالي54 مرد

1زن-مرد

ليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري3مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس بررسي هاي اقتصادي2زن- مردليسانس و بالاتر در رشته اقتصاد نظري
كارشناس حقوق2زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
22توزيع نيروي برق استان مازندران

(شماره مجوز:530/60559تاريخ : 8/9/89)

(محل خدمت در حوزه عملياتي شركت  شامل: قائمشهر – بابل – آمل – ساري – سوادكوه – بابلسر- بهشهر- نكاء- گلوگاه- فريدونكنار مي باشد)

مهندس برق – قدرت43 مرد

1 زن- مرد

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس سيستم ها4زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – كليه گرايش ها
كارشناس مالي2زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
تكنسين برق – قدرت13مردفوق ديپلم در رشته برق – قدرت
تكنسين برق – الكترونيك1مردفوق ديپلم در رشته برق – الكترونيك
23توزيع نيروي برق استان گلستان

(شماره مجوز:530/60600 تاريخ : 8/9/89)

(محل خدمت در حوزه عملياتي شركت به غير از مركز استان مي باشد)

مهندس برق – قدرت1611 مرد

5زن-مرد

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
مهندس برق –  مخابرات1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – مخابرات
كارشناس ايمني2مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي
كارشناس مالي5زن-مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري2زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
تكنسين برق11مردفوق ديپلم در رشته برق
24توزيع نيروي برق خراسان جنوبي

(شماره مجوز:530/60454 تاريخ : 7/9/89)

(شماره مجوز:530/20621 تاريخ : 2/3/89)

(محل خدمت در حوزه عملياتي شركت به غير از مركز استان مي باشد)

كارشناس مالي1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
تكنسين برق14مردفوق ديپلم در رشته برق
كارشناس اداري

(خدمات مشتركين)‌

2زن – مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
25توزيع نيروي برق استان كرمانشاه

(شماره مجوز:530/60572 تاريخ : 8/9/89)

(محل خدمت در حوزه عملياتي شركت  شامل: كرمانشاه – ماهيدشت – كوزران – اسلام آباد – هرسين – دالاهو – گيلانغرب- سرپل ذهاب مي باشد)

مهندس برق – قدرت21 مرد

1زن-مرد

ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس ايمني1مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي
كارشناس ارشد GIS1زن- مردفوق ليسانس در رشته سيستم هاي اطلاعات جغرافيايي – GIS
كارشناس اداري

(خدمات مشتركين)‌

1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس مالي2زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري2زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس حقوق1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
كارشناس تداركات1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت بازرگاني
كارشناس آمار1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته آمار
كارشناس روابط عمومي1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته روابط عمومي / ليسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعي – ارتباطات / ليسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعي
تكنسين برق9مردفوق ديپلم در رشته برق
26توزيع نيروي برق شيراز

(شماره مجوز:530/60582 تاريخ : 8/9/89)

كارشناس نرم افزار1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي كامپيوتر – نرم افزار
كارشناس ايمني2مردليسانس و بالاتر در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / ليسانس و بالاتر در رشته حفاظت محيط كار / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي صنايع – ايمني صنعتي
كارشناس مالي1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري2زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس حقوق1زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حقوق
كارشناس روابط عمومي2زن- مردليسانس و بالاتر در رشته روابط عمومي / ليسانس و بالاتر در رشته علوم اجتماعي – ارتباطات / ليسانس و بالاتر در رشته علوم ارتباطات اجتماعي
27توزيع نيروي برق استان يزد

(شماره مجوز:530/60546 تاريخ : 8/9/89)

(محل خدمت در حوزه عملياتي شركت  شامل: اردكان – ميبد – طبس – مهريز – زارچ و شاهديه – صدوق – تفت – نير- خاتم – بافق – ابرقو مي باشد)

مهندس برق – قدرت5مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
كارشناس مالي3زن- مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
كارشناس اداري7زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت دولتي / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت صنعتي
كارشناس تداركات2زن- مردليسانس و بالاتر در رشته مديريت بازرگاني / ليسانس و بالاتر در رشته اقتصاد بازرگاني
28مديريت توليد برق بعثت

(شماره مجوز:530/60570 تاريخ : 8/9/89)

(شماره مجوز:530/20697 تاريخ : 2/3/89)

مهندس مكانيك1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – تأسيسات حرارتي و برودتي / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – نيروگاه
تكنسين مكانيك2مردفوق ديپلم در رشته مكانيك / فوق ديپلم در رشته تكنولوژي بهره برداري نيروگاه
مهندس برق – قدرت1زن-مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
29مديريت توليد برق جنوب فارس

(شماره مجوز:530/60525 تاريخ : 8/9/89)

تكنسين مكانيك2مردفوق ديپلم در رشته مكانيك
تكنسين برق1مردفوق ديپلم در رشته برق
تكنسين شيمي4مردفوق ديپلم در رشته شيمي
30مديريت توليد برق نيروگاه هاي گازي خراسان

(شماره مجوز:530/60560 تاريخ : 8/9/89)

(محل انجام وظيفه حوزه عملياتي شركت مي باشد)

مهندس برق – قدرت1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – قدرت / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – شبكه هاي انتقال و توزيع
مهندس برق – الكترونيك1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
كارشناس شيمي3مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي شيمي – صنايع شيميايي معدني / ليسانس و بالاتر در رشته شيمي كاربردي
تكنسين مكانيك23مردفوق ديپلم در رشته مكانيك
تكنسين برق2مردفوق ديپلم در رشته برق
تكنسين شيمي15مردفوق ديپلم در رشته شيمي
تكنسين ايمني2مردفوق ديپلم در رشته ايمني و بهداشت صنعتي / فوق ديپلم در رشته حفاظت محيط كار
31مديريت توليد برق نيروگاه هاي استان سيستان و بلوچستان

(شماره مجوز:530/60588 تاريخ : 8/9/89)

(محل انجام وظيفه حوزه عملياتي شركت مي باشد)

مهندس برق – الكترونيك10مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي برق – الكترونيك
مهندس مكانيك2مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – حرارت و سيالات / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – تأسيسات حرارتي و برودتي / ليسانس و بالاتر در رشته مهندسي مكانيك – نيروگاه
كارشناس شيمي1مردليسانس و بالاتر در رشته مهندسي شيمي – صنايع شيميايي معدني / ليسانس و بالاتر در رشته شيمي كاربردي
كارشناس مالي1زن-مردليسانس و بالاتر در رشته حسابداري / ليسانس و بالاتر در رشته مديريت مالي
تكنسين مكانيك2مردفوق ديپلم در رشته مكانيك / فوق ديپلم در رشته تكنولوژي بهره برداري نيروگاه
تكنسين برق8مردفوق ديپلم در رشته برق
تكنسين شيمي5مردفوق ديپلم در رشته شيمي

دیدگاه ها (52)

  1. آرشمی‌گه:

    سلام
    هرکی نمونه سوالات برق قدرت وزارت نیرو رو داره لطفا به ایمیل زیر بفرسته:

    ممنونم

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی