crm didar

استخدام ۱۱۴ نفر در شهر داری خراسان شمالی

مدیرکل دفتر شهری استانداری خراسان شمالی از استخدام ۱۱۴ نفر نیروی جدید در شهرداری‌های این استان خبر داد.
گل‌محمد الهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار داشت: این تعداد نیرو در سطح شهرداری‌های این استان در ر‌شته‌های مختلف شغلی و با برگزاری آزمون استخدام می‌شوند.
وی افزود: برای جذب این تعداد نیرو در شهرداری‌های خراسان شمالی به زودی آگهی استخدام در نشریات محلی استان منتشر می‌شود.
به گفته الهی، این نیروها در شهرداری‌های مرکزی و سازمان‌های زیرمجموعه جذب و به‌کارگیری خواهند شد.
وی با بیان اینکه داشتن مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد برای استخدامی‌های جدید مورد نیاز است، تصریح کرد: البته برای برخی از رشته‌های شغلی مدرک دیپلم و دارا بودن شرایط جسمی متناسب با رشته شغلی لازم است.
مدیرکل دفتر شهری استانداری خراسان شمالی با بیان اینکه هم‌اکنون ۱۸ شهرداری در سطح این استان فعالیت می‌کنند، اظهار داشت: ۹‌هزار و ۳۸ هکتار به عنوان محدوده خدماتی این شهرداری‌ها محسوب شده که باید به شهروندان استان خدمات دهی کند.
وی تراکم جمعیتی در شهرهای این استان را ۴۳ نفر در هر هکتار عنوان کرد و گفت: بخش عمده‌ای از شهروندان خراسان شمالی در حواشی شهرها سکونت دارند.
الهی شهر بجنورد را با دارا بودن ۲۳ سکونتگاه غیررسمی به عنوان یکی از شهرهای دارای معضل حاشیه‌نشینی در کشور برشمرد و افزود: برای کاهش این معضل شهرداری مهر در سال‌های اخیر در بجنورد راه‌‌اندازی شده و تاکنون اقدامات گوناگونی برای رفع مشکلات این مناطق در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی انجام شده است.
۳۹۶‌هزار نفر از جمعیت ۸۱۱‌هزار نفری خراسان شمالی در ۱۸ شهر این استان سکونت دارند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها