crm didar

استخدام ۱۰۰ نفر در دستگاههای کهگیلویه و بویراحمد تا پایان سال

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه وبویراحمد از جذب و استخدام ۱۰۰ نفر نیروی جدید در استان خبر داد و گفت: اولویت اول جذب این نیروها در شهرستانها و بخشهای جدیدالتاسیس خواهد بود.

به گزارش ایرنا ، سید محمود موسوی پنجشنبه در نشست خبری افزود: در راستای اصل ۱۲۶ قانون اساسی و با توجه به تفویض اختیارات به استانداری ها بیش از ۴۰ نفر از این نیروها به دستگاه های حاکمیتی شامل استانداری ،فرمانداریها و بخشداریهای استان اختصاص داده شده است.
وی بیان کرد: ۶۰ نفر دیگر نیز به سایر دستگاه های مختلف اجرایی در استان از جمله اقتصاد و دارایی ، صنایع و معادن ، پزشکی قانونی ، ثبت احوال ، فنی و حرفه ای ، بنیاد شهید و امور ایثارگران ، استاندارد و تحقیقات صنعتی، گمرک ، هواشناسی ، ارشاد، اداره کار و امور اجتماعی ، اداره کل زندان و تعزیرات حکومتی اختصاص داده شده است.
موسوی اظهار داشت: بر اساس قانون سه درصد از جذب این نیروها به معلولین و ۲۵درصد نیز به خانواده های معظم شهداء اختصاص دارد.
وی ،با بیان اینکه می بایست تا تاریخ پانزدهم اسفندماه امسال مراحل گزینش این تعداد نیروی جدید شروع شود ،گفت: در فرصت باقیمانده مجموعه استانداری و سایر دستگاه های اجرایی استان باید در زمینه جذب آگهی استخدامی این نیروها از طریق رسانه ها و مطبوعات استان اقدام کنند.
وی گفت: تمام کسانی که جذب می شوند باید دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا باشند.
موسوی، اولویت جذب این نیروها را افراد بومی استان دانست و افزود: کسانی که حداقل دو دوره تحصیلی خود را در استان گذرانده باشند بومی استان محسوب می شوند.
وی عنوان کرد: تمام مراحل جذب این نیروها از اعلام آگهی، ثبت نام، آزمون، مصاحبه و گزینش براساس قانون توسط استانداری انجام می شود و در مراحل اول اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت یعنی ۳۰۰ نفر اعلام و بعد از گزینش ۱۰۰ نفر آنان پذیرفته خواهند شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها