استخدام سازمان تامین اجتماعی سال ۹۶ (استخدام جدید بهمن ماه)

سوالات استخدامی تامین اجتماعی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

دریافت جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی

دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی تامین اجتماعی

سوالات آزمون سالهای قبل سازمان تامین اجتماعی

 

 

خبر ۲۵ دی ماه ۹۶ -مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در مدیریت های درمان استانهای فارس، مازندران، کردستان و کرمان در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت:سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی مراکز درمانی استانهای مذکور نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.

وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی به شرح ذیل و یا از طریق روزنامه های کثیرالانتشار، نسبت به ثبت نام از روز سه شنبه مورخ ٩۶/١٠/٢۶ لغایت شنبه مورخ ٩۶/١٠/٣٠ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه نمایند.

(شایان ذکر است روز جمعه مورخ  ٩۶/١٠/٢٩ مراکز مذکوراز ساعت ٨ تا ١۴  فعال می باشند)

حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٩۶/١١/۶ در مراکز استانهای یاد شده برگزار خواهد شد.
(داوطلبان گرامی توجه فرمایند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است)


بزودی استخدام گسترده ی سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور

همانگونه که اطلاع دارید این سایت همواره سعی و تلاش در اطلاع رسانی دقیق و سریع استخدام های مهم کشور را دارد. در موارد قبلی آزمون های استخدامی بانک مسکن، بانک مرکزی و قوه قضاییه چندین هفته قبل از درج و انتشار رسمی آنها جهت اطلاع افراد علاقه مند اطلاع رسانی و جزییاتی از آنها منتشر شد. لذا خوش حال هستیم که مجددا خبر خوش و جذاب دیگری را در این ایام فرخنده ربیع الاول به اطلاع شما عزیزان برسانیم. این اطلاعات همگی از منابع اطلاعاتی موثق و قابل اعتماد در این نهادها اخذ شده است که در ادامه نظر شما را به خواندن جدید ترین اطلاعات بدست آمده دعوت می نماییم.

طبق اطلاعات به دست آمده از یک منبع قابل اعتماد در سازمان تامین اجتماعی این سازمان با توجه به مصوبه ی جدید هیأت مدیره ی سازمان در حال تدارک برای یک استخدام جدید با توجه به خروجی گسترده ی پرسنل بعلت بازنشستگی و همچنین افتتاح واحدهای جدید بیمه ای و درمانی خود در اکثر استان ها که آخرین مراحل ساخت و بهره بردای خود را طی می کنند می باشد. براساس اطلاعات این منبع موثق به احتمال زیاد سازمان سنجش همچون استخدام های گذشته ی این سازمان مجری این استخدام انتخاب گردد زیاد است و شرایط آزمون استخدامی هم همچون استخدام های گذشته باشد. بطور مثال شرایط استخدام با مدرک کارشناسی ۲۸ سال سن و با مدرک کارشناسی ارشد ۳۰ سال سن مبنا قرار گیرد. این منبع موثق اطمینان داد که ثبت نام این آزمون قبل از سال ۹۷ و به احتمال زیاد در اسفند ماه ۹۶ صورت گیرد ولی خود آزمون قطعا در بهار ۹۷ است.

این منبع موثق ادامه داد که چند واحد استانی بصورت مجذا درخواست استخدام داده بودند که با نظر مدیریت سازمان فعلا تمام موارد متوقف شده است تا در استخدام هماهنگ کشوری این سازمان همگی این مجوزهای استخدامی گنجانده شود. پس می توان استخدام گسترده ای را برای این سازمان در نظر داشت. آماری در حدود ۳ هزار نفر که نیمی از آن مخصوصی کادر درمان و نیمی دیگر برای کادر بیمه در حال قطعی شدن می باشد. برای همین از دوستان درخواست میشود خود را برای آین آزمون آ؛ماده سازند.


کارت آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی در تهران

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت: متقاضیان واجد شرایط شرکت در آزمون استخدامی اداره کل غرب تهران بزرگ که از تاریخ ٩۶/٧/٣ لغایت ٩۶/٧/١٢ موفق به ثبت نام در آزمون مذکور شده اند، می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به محل اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ به نشانی تهران، خیابان دکتر فاطمی،روبروی پارکینگ هتل لاله ، شماره ٢٧٩ مراجعه کنند.
وی افزود: داوطلبان می بایست به صورت حضوری درتاریخ های ٢۵ و٢۶ مهرماه سالجاری از ساعت ٨ لغایت ١۶ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر به نماینده مستقر در باجه توزیع کارت مراجعه و در صورت وجود هرگونه اشکال احتمالی در کارت آزمون نسبت به رفع آن اقدام کنند.
حسینی آذرنوشان ادامه داد: آزمون استخدامی اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در روز جمعه مورخ ٩۶/٧/٢٨ برگزار و محل آن در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد. ضمنا همراه داشتن کارت مذکور و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار جهت شرکت در آزمون الزامی است.


استخدام سازمان تامین اجتماعی تهران- ۱ مهر ۹۶

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ در مهرماه سال جاری خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت:سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی شعبه جدیدالتاسیس در شهر تهران نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می نماید.
وی افزود: داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقبا از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی و روزنامه های کثیرالانتشار اعلام خواهد شد، نسبت به ثبت نام از روز دوشنبه مورخ ٩۶/٧/٣ لغایت چهارشنبه مورخ ٩۶/٧/١٢ اقدام و مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه کنند.
حسینی آذرنوشان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٩۶/٧/٢٨ برگزار خواهد شد.
داوطلبان گرامی توجه کنند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق سایت این سازمان معتبر و قابل استناد است.


خبر ۲۵ تیر ماه ۹۶ – اعلام نتایج آزمون استخدامی تامین اجتماعی در سال ۹۶

بدین وسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی مورخ ۱۳۹۶/۲/۲۱ ،می رساند، که می رساند، که نتایج آزمون مذکور در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام شده است که براساس این نتایج، داوطلبان دارای حدنصاب که در ردیف دو برابر ظرفیت براساس اولویت امتیاز مکتسبه قرار گرفته اند به عنوان داوطلب مجاز تعیین گردیده و سازمان تأمین اجتماعی از داوطلبان واجد شرایط فوق الذکر (دو برابر ظرفیت) برای ارائه مدارک دعوت و درصورت مطابقت و صحت مستندات مربوطه با آگهی منتشره نسبت به سیر مراحل بعدی آزمون استخدامی (آزمون مصاحبه، گزینش و … ) اقدام خواهد نمود.

ضمناً چنانچه داوطلبان در رابطه با نتایج آزمون سؤالی دارند، می توانند حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۵/۵ با اداره کل/ مدیریت درمان محل تقاضا مکاتبه نمایند.

بدیهی است به مکاتباتی که بعد از تاریخ مذکور واصل گردد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنیدآرشیو استخدام سازمان تامین اجتماعی در سال ۹۴

 

دیدگاه ها (۶۰۰)

 1. محمد رسول می‌گه:

  باسلام و احترام
  بزرگوار من رشتم مهندسی صنایع است.
  آیا میتونم شرکت کنم.
  فوق لیسانس هستم.
  با تشکر

 2. کاربر بیکار می‌گه:

  با سلام و عرض تیریک سال جدید ، ادمین گرامی بنده متولد سال ۶۵ هستم . یا توجه به شرط سنی که درج شده در صورتی که در آزمون شرکت کنم و خدای نکرده قبول بشم آیا این شرط سنی رو لحاظ می کنند . شما موردی رو سراغ دارید که این بند شرط سنی رو تاثیر نداده باشند . لازم به ذکره من هیچ پارتی ای ندارم ، بنیاد شهید و بسیج و … هم نیستم . با تشکر

 3. احسان می‌گه:

  من متولد ۶۲ هستم و بیکار.گویا باید به فکر یه قبر باشم

 4. حمید زارعی می‌گه:

  سلام من دیپلم رشته ی کامپیوتر دارم سنم ۲۶ سال خدمت سربازی هم رفتم پنج سال هم سابقه ی بیمه تامین اجتماعی دارم آیا میتونم در آزمون شرکت کنم؟؟؟باتشکر

 5. saeed می‌گه:

  اینم روش حذف متولدین ۶۵-۶۶- توسط ارگانهای دولتی – دیگه دغدغه نسل سوخته رو نخواهند داشت بزار بمیرن

 6. محمدی می‌گه:

  سلام خواهش میکنم بگین چه رشته هایی رو میخوان و زمانش چه موقع هستش

 7. مرتضی می‌گه:

  با سلام
  ادمین عزیز من قبلا که میخواستم برای تامین اجتماعی امتحان بدم یک صفحه ای رو دیدم توی این سایت که افراد اومده بودن منابعی که مطالعه کردن برای آزمون معرفی میکردن ولی الان پیداش نمیکنم. چه جوری باید تجربه خودمو بنویسم؟ ممنون.

 8. هموطن می‌گه:

  سلام
  من شماره پرونده رو دارم ولی میزنم میگه اشتباه است
  این یعنی عدم قبولی یا حداقل باید کارنامه رو نشون بدن

 9. arman می‌گه:

  سلام
  من کد رهگیری و داوطلبی رو گم کردم چه جوری باید بفهمم قبول شدم یا نه

 10. arman می‌گه:

  بچه ها من کد داوطلبی و رهگیری و گم کردم . چه چوری از نتیجه آزمون مطلع بشم؟

 11. نرگس می‌گه:

  سلام.بچه ها اینایی که قبول شدن میشه درصدعمومی و اختصاصی و درصد نهایتونو بگید تا بدونیم در چه حدی هست؟

 12. یکی از قبولی ها می‌گه:

  سلام بچه ها توی کارنامه من نوشته
  دعوت به مصاحبه (سهمیه قبولی ازاد ) یعنی چی ؟
  شماها چی نوشته

  • ا.ا می‌گه:

   یعنی اینکه به مصاحبه علمی دعوت می شود و جز ظرفیت دو برابر هستید البته رتبه تون رو توی کارنامه زده و می تونید بدونید شما چندم شدید و رتبه آخرین فرد دعوت شده چند است؟

 13. محسن می‌گه:

  ای بابا یکی نیست به این اداره تامین اجتماعی بگه که مگه انتخاب رشته کنکوره که اول کارنامه رو میدن تو سایت !!!!!!!!!!!

 14. علی ربیعی می‌گه:

  خدایا شکرت من قبول شدم

 15. فرزانه می‌گه:

  سلام دوستان میشه درصداتونو بگین چند بوده .من کارشناس امور بیمه زنجان میانگین عمومی و تخصصی ۲۵

 16. محسن می‌گه:

  آقای مدیر چرا مطالب منو حذف می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟ بزار همه بدونن

 17. حدیث می‌گه:

  سلام….الان بیشتر از دوماه از ازمدن میگذره ولی هیچ خبری از نتایج نیست….چراااا؟؟؟؟

 18. ahmad می‌گه:

  باسلام.پس نتایج آزمون کی اعلام میشه!!!!!؟مدیر گروه یه پیگیری لطفا!!!

 19. Marya می‌گه:

  پس چرا نتایج اعلام نمیشه؟!

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها