crm didar

اسامی پذیرفته شدگان اداره کل ورزش و جوانان اعلام شد

 

اسامی پذیرفته شدگان یک و نیم برابر آزمون استخدامی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در تاریخ ۲۶ خرداد ماه سال ۱۳۹۱ اعلام شد.

کارشناس امور ورزش- آقایان

۱-           کهنوج-          مهدی سلیمانی

۲-           رابر-             فتاح حاجی زاده

۳-           منوجان-         هادی گروئی

۴-           فاریاب-          محمدتقی افشارمنش

۵-           انار-             محمد خواجه پورگلو سالاری

۶-           نرماشیر-        حمیدرضا بهجتی

۷-           زرند-            جمال الدین محمدی

۸-           بافت-            ابوطالب خسروی

۹-           سیرجان-         صبا نیک نفس

۱۰-     بم-               عبدالحامد دریجانی- اصلی، محسن زاهدی نیا- ذخیره

۱۱-      بردسیر-         هادی خدادادپور- اصلی، مهدی طیاری- ذخیره

۱۲-      شهربابک-       وحید موفق- اصلی، سینا شمسی- ذخیره

 

کارشناس امور ورزش- خانم ها

۱-          زرند-         محبوبه شفیعی

۲-          رفسنجان-     شیما شاکرماهانی

۳-          بم-             سمیه محمدی

۴-          شهربابک-    خاطره طاهرنژاد- اصلی، محبوبه هاوشکی- ذخیره

۵-          عنبرآباد-      فاطمه محمدی- اصلی، مریم سالار کریمی- ذخیره

۶-          جیرفت-       طیبه اسحاقی- اصلی، خاطره شاهرخی- ذخیره

۷-          رودبار-       حمیده معناصری- اصلی، اسماء مهدی زاده- ذخیره

۸-          کهنوج-        طاهره شاهرخی- اصلی، محبوبه شمس الدینی- ذخیره

۹-          فاریاب-       مهلا سادات نبوی زاده- اصلی، نصرت کاربخش- ذخیره

۱۰-     منوجان-       شیما میرزا اسماعیلی- اصلی، فائزه عاقلی- ذخیره

۱۱-     نرماشیر-      مهلا رحمانی- اصلی، مریم عباس پور- ذخیره

 

 

کارشناس امور فرهنگی

۱-  شهربابک-      غلامعباس پورمحمدی

۲- قلعه گنج-         داوود رییسی آهوان

۳- بم-                سولماز سپاسی

۴- رفسنجان          فهیمه کافی زاده

۵- کهنوج            سلیمان بامری

۶- بردسیر-          میثم حسین پور- اصلی، محمدعلی خسروی- ذخیره

۷- عنبرآباد-         زینب کریمی- اصلی، فریدون پورجمال- ذخیره

۸- بافت-             پوریا جلالی- اصلی، صدیقه گیلانی- ذخیره

۹- زرند-             ربابه مصطفوی- اصلی، فهیمه سلطانی-ذخیره

۱۰- نرماشیر-       فرزانه جرجندی مقدم- اصلی، مریم فاریابی- ذخیره

۱۱-  فهرج-         مجید ملک آبادی- اصلی، سکینه خدیش- ذخیره

۱۲- سیرجان-       معصومه نورمندی پور- اصلی، اشرف نادری نسب- ذخیره

۱۳-  راور-         معصومه اسماعیلی- اصلی، محدثه سلطانی نژاد- ذخیره

۱۴-  فاریاب-       عین الله نظری-اصلی، مهدی صوفی- ذخیره

۱۵- منوجان-        مسلم نوذری-اصلی، مریم پوزاد- ذخیره

۱۶- رودبار-        احمد باز امیری- اصلی، آذر بامری مهر- ذخیره

۱۷- ریگان-         فهیمه رزمجو

 

کارشناس مطالعات اجتماعی

۱-                نرماشیر-          اسماء کامرانی زاده

۲-    عنبرآباد-               مژده دلاری

۳-    بم-                       لیلا امیری فرد

۴-    منوجان-                محمد محمودی راد

۵-    بافت-                   سامره بابابیگی- اصلی، مریم جعفری- ذخیره

۶-    رابر-                   محمدپورعسکری- اصلی، زهرا سالاری- ذخیره

۷-    راور-                   سرور آبادیجو- اصلی، حکیمه ویژه زاده- ذخیره

۸-                کوهبنان-           رضیه محمدحسنی- اصلی، فهیمه عربپور- ذخیره

۹-    ریگان-                 طاهره جلاهی-اصلی،  معصومه حسین زاده- ذخیره

۱۰-           سیرجان-           فاطمه صدوقی- اصلی، فاطمه امیری- ذخیره

۱۱-           کهنوج-             اسماء سالاری- اصلی، معصومه نیکورز- ذخیره

۱۲-           قلعه گنج-          عذری قلعه گنجی-اصلی، مرضیه دامن افشان- ذخیره

۱۳-           بردسیر-            قدسیه عبداللهی- اصلی، مهدیه خسروپور- ذخیره

 

 

پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره برای تکمیل پرونده گزینش مدارک زیر را تا تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه جاری به واحد گزینش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان واقع در بلوار جمهوری بعد از سه راه هوانیروز تحویل دهند.

مدارک مورد نیاز پذیرفته شدگان برای تکمیل پرونده گزینش:

چهار قطعه عکس ۴*۳

تصویر تمامی صفحات شناسنامه و اصل آن

تصویر کارت ملی

تصویر کارت پایان خدمت ویژه آقایان

تصویر مدرک تحصیلی

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها