استخدام در شرکت فولاد مبارکه اصفهان+اطلاعیه های آزمون شرکت فولاد مبارکه

برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید

خبر ۲۳ فروردین ۹۳ – اطلاعیه های آزمون شرکت فولاد مبارکه

توجه ویژه :
برنامه زمانبندی آزمون مهارت رشته حسابداری ، رشته ریاضی فیزیک و علوم تجربی ، رشته ساختمان و مواد آزمون مهارت رشته ساختمان ، رشته الکتروتکنیک – برق ، رشته الکترونیک ، فوق دیپلم ساخت وتولید ، دیپلم ساخت وتولید ، رشته تاسیسات ، رشته صنایع فلزی ، رشته متالوژی و سرامیک و مکانیک خودرو را مطالعه فرمایید

اطلاعیه آزمون مهارت مرحله دوم شرکت فولاد مبارکه

 • برای اطلاع از مدارک مورد نیاز فایل راهنما را مطالعه فرمایید

 • برای اطلاع از سرفصل های آزمون فایل سرفصل آزمون را مطالعه فرمایید

 • تذکر : محل برگزاری آزمون مرحله دوم مهارت دانشگاه شهید مهاجر می باشد

قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون شرکت فولاد مبارکه

توجه ویژه :

قابل توجه داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه

 • ۱- شرط قبولی مرحله اول کسب حداقل بیست درصد از نمره کل و قرار گرفتن در دو برابر ظرفیت کد رشته در سهمیه ثبت نامی می باشد
 • ۲- افراد قبول شده در مرحله اول طبق جدول زمان بندی که در تاریخ ۲۳/۹/۹۲ از طریق سایت اعلام خواهد شد برای آزمون مهارت دعوت خواهند شد
 • ۳- هرگونه سوال صرفا از طریق بخش پرسش و پاسخ سایت آزمون فولاد مطرح تا توسط کارشناسان ذیریط پاسخ داده شود
 • ۴- ۲۵درصد از نیاز اعلام شده در هر رسته شغلی جهت سهمیه فرزندان معزز شهدا و جانبازان بالای ۲۵ درصد براساس نمرات مکتسبه به منظور اعلام نتیجه اسامی واجد شرایط در اختیار بنیاد شهید استان قرار گرفته است لذا معرفی افراد واجد شرایط برای شرکت در آزمون مهارت از طریق آن بنیاد محترم خواهد بود.

خبر ۱۶ آذر ۹۲ -نتایج اولیه آزمون استخدامی مجتمع فولاد مبارکه اصفهان   

مشاهده نتیجه آزمون فولاد مبارکه

 • ۱- شرط قبولی مرحله اول کسب حداقل بیست درصد از نمره کل و قرار گرفتن در دو برابر ظرفیت کد رشته در سهمیه ثبت نامی می باشد
 • ۲- افراد قبول شده در مرحله اول طبق جدول زمان بندی که در تاریخ ۲۳/۹/۹۲ از طریق سایت اعلام خواهد شد برای آزمون مهارت دعوت خواهند شد
 • ۳- هرگونه سوال صرفا از طریق بخش پرسش و پاسخ سایت آزمون فولاد مطرح تا توسط کارشناسان ذیریط پاسخ داده شود
 • ۴- ۲۵درصد از نیاز اعلام شده در هر رسته شغلی جهت سهمیه فرزندان معزز شهدا و جانبازان بالای ۲۵ درصد براساس نمرات مکتسبه به منظور اعلام نتیجه اسامی واجد شرایط در اختیار بنیاد شهید استان قرار گرفته است لذا معرفی افراد واجد شرایط برای شرکت در آزمون مهارت از طریق آن بنیاد محترم خواهد بود.

خبر ۴ آذر ۹۲-اعلام نتایج مرحله اول آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه در تاریخ ۱۵ آذرماه   

قابل توجه شرکت کنندگان در  آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه

پیرو تماسهای مکرر  به اطلاع می رسانیم اعلام نتایج مرحله اول آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه در تاریخ ۱۵ آذر ماه جاری صورت می گیرد

خبر ۵ آبان  ۹۲ -مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت فولاد مبارکه اصفهان تا اول آبان ماه ۹۲ تمدید شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شرکت فولاد مبارکه اصفهان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان واجدان شرایط (مرد) که در مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم هستند از طریق برگزاری آزمون کتبی،‌ آزمون مهارت و مصاحبه فنی، طب صنعتی، آزمون توانایی جسمانی و گزینش به صورت قرارداد موقت اقدام به جذب نیرو کرده است.
متقاضیان می توانند تا تاریخ اول آبان ماه ۹۲ برای اطلاع از منابع آزمون و سایر جزییات نسبت به بارگیری فایل راهنمای آزمون که هم زمان با ثبت نام در پایگاه http://mohajertc.ir/ در دسترس است، اقدام کنند.
زمان چاپ کارت ورود به جلسه آزمون روزهای ۱۴ و ۱۵ آبان ۹۲ اعلام شده است، همچنین آزمون در روزهای ۱۶ و ۱۷ آبان ماه برگزار خواهد شد. (داشتن شناسنامه عکس دار و یا کارت ملی در روز آزمون الزامی است).

خبر ۳۰ مهر – تمدید مهلت ثبت نام  اطلاعات تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۱ آبان ماه ۱۳۹۲ تمدید شد

خبر ۲۱ مهر ۹۲ – جذب نیروی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در مقطع تحصیلی دیپلم و فوق‌دیپلم در سال ۱۳۹۲
شرکت فولاد مبارکه اصفهان به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان واجدین شرایط مرد در مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم،  از طریق برگزاری آزمون کتبی، آزمون مهارت و مصاحبه فنی، طب صنعتی، آزمون توانایی جسمانی و گزینش، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به جذب نیرو می نماید.

شرایط عمومی:

 1. تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
 2. تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
 3. نداشتن سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد
 4. عدم اعتیاد به مواد مخدر به تأیید مراجع ذیصلاح
 5. عدم اشتغال و تعهد خدمت به دستگاه‌های دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و نیز عدم بازخرید خدمت و مستمری بگیر
 6. داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی دائمی یا معافیت دائم غیر پزشکی
 7. داشتن حداقل ۱۸ سال تمام شمسی تا تاریخ ۰۱/۰۸/۱۳۹۲ ( متولدین تا تاریخ ۰۱/۰۸/۱۳۷۴ )
 8. داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمی و روحی جهت انجام فعالیت‌های شغلی طبق تأیید مرکز بهداشت حرفه‌ای شرکت فولاد مبارکه
 9. تایید پذیرفته شدگان توسط هسته گزینش شرکت فولاد مبارکه

شرایط اختصاصی:

 1. داشتن مدرک تحصیلی دیپلم یا فوق دیپلم مطابق با مفاد مندرج در این آگهی
 2. دارا بودن حداقل معدل کل ۱۳
 3. حداکثر سن ۲۴ سال (متولدین ۰۱/۰۸/۱۳۶۸ به بعد) و حداکثر ۲۵ سال برای متقاضیان فوق دیپلم با کد ثبت نام ۱۰

تسهیلات سنی:
الف- مدت خدمت نظام وظیفه انجام شده به حداکثر سن اضافه می گردد.
ب- متقاضیانی که در شرکت‌های پیمانکاری مستقر در فولاد مبارکه اشتغال دارند به ازاء هر سال سابقه در شرکت فولاد مبارکه (به شرط پرداخت حق بیمه) تا سقف ۴ سال به حداکثر شرط سنی اعلام شده اضافه می‌گردد. این دسته از داوطلبین می بایست فرم ” تایید سابقه فعالیت در شرکت های پیمانکار” را از واحد خدمات پرسنلی پیمانکاران تحویل و پس از تکمیل و اخذ تاییدیه مربوطه نسبت به تحویل فرم ، حداکثر تا آخرین روز مهلت ثبت نام به واحد خدمات پرسنلی پیمانکاران اقدام نمایند.
ج- فرزندان معظم شهدا و جانبازان بالای ۲۵% که از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان معرفی می شوند تا سقف ۵ سال به حداکثر سن اضافه می شود.

تذکر: در هر صورت سن داوطلبان مشمول تسهیلات فوق نمی بایست از ۳۰ سال بالاتر باشد.

 1. متقاضیان می بایست بومی یکی از استان های اصفهان یا چهار محال بختیاری باشند.

تبصره : متقاضی بومی به متقاضیانی اطلاق می گردد که دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشند:
الف:   محل صدور شناسنامه آنها یکی از شهرستان های این دو استان باشد.
ب:     محل اخذ دیپلم آنها یکی از شهرستان های این دو استان باشد.

 1. محدوده جغرافیایی سکونت برای متقاضیان، حوزه سرویس‌های عمومی ایاب و ذهاب فعلی شرکت می‌باشد و شرکت فولاد مبارکه هیچگونه تعهدی در قبال ارائه سرویس ایاب و ذهاب به افرادی که خارج از این محدوده ساکن می باشند را نخواهد داشت و هیچ گونه مسیر سرویس دهی یا ایستگاه جدیدی اضافه نخواهد شد.

تذکر: محدوده سرویس دهی شامل: اصفهان، شهرکرد، بروجن، مبارکه، شهرضا، شاهین شهر، زرین شهر، سپاهان شهر، بهارستان، فولادشهر، نجف آباد، باغ بهادران، خمینی شهر، کلیشاد، زازران، ولاشان، چمگردان، سده لنجان، ورنامخواست، دیزیچه، صفاییه، قهنویه، حسن آباد، دهنو، کرکوند، مجلسی، طالخونچه، دهاقان، پوده، خوراسگان، سیاهبوم، یزدآباد، سفید دشت، چرمهین، کچوییه، سهر و فیروزان، کلیسان، کافشان، زفره، قلعه قاسم، دهسرخ، اراضی، باغملک، لنج، زیبا شهر، نکو آباد، اسماعیل ترخان، وینیچه، لاو حوض ماهی، قمیشلو، درچه، سورچه، قهه، یزدان شهر، قهدریجان، قلعه لایبید، قلعه قاسم، علی آباد جمبزه ، حسین آباد کرسگان ، امیرآباد یزدانشهر، بلداجی  و فرخ شهر می گردد.

 برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

 1. تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام که می بایست با دقت تکمیل گردد.
 2. اسکن آخرین مدرک تحصیلی منطبق با شرایط آگهی جذب
 3. اسکن صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود)
 4. اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم غیر پزشکی

توضیح: لازم به یادآوری است که تاریخ صدور مدرک تحصیلی و کارت پایان خدمت یا معافیت می‌بایست قبل از تاریخ اتمام مهلت ثبت نام در آزمون باشد.

 1. اسکن عکس ۴×۳ جدید ( با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت نام )
 2. پرداخت الکترونیکی مبلغ ۲۰۱,۰۰۰ ( دویست و یک هزار) ریال بابت ثبت نام و شرکت در آزمون کتبی از طریق سامانه ثبت نام

تذکر: امکان عودت وجه ثبت نام واریز شده به هیچ وجه وجود نخواهد داشت.
نحوه ثبت نام و مهلت آن:

 1. هر یک از متقاضیان با توجه به شایستگی، علاقه، جدول پیوست و شرایط اعلام شده ، تنها مجازند یک ردیف از رسته های شغلی(یک کد ثبت نام) مورد نیاز را انتخاب نمایند.
 2. متقاضیان واجد شرایط، می بایست از روز  سه شنبه  مورخ  ۲۳/۰۷/۹۲  تا روز  یکشنبه  مورخ   ۲۸/۰۷/۹۲   به وب سایت   http://www.mohajertc.ir    مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
 3. لازم است متقاضیان قبل از مراجعه به سامانه ثبت نام ، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام نمایند.

زمان توزیع کارت و آزمون:
زمان اخذ چاپ کارت ورود به جلسه آزمون روزهای ۱۴ و ۱۵ آبان ۹۲  می باشد. همچنین آزمون در روزهای ۱۶/۰۸/۹۲ و ۱۷/۰۸/۹۲ برگزار خواهد شد.
داشتن شناسنامه عکس‌دار یا کارت ملی در روز آزمون الزامی می‌باشد.
تذکر بسیار مهم: متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف ، به صورت مستمر به پایگاه فوق و وب سایت شرکت فولاد مبارکه به آدرس   www.msc.ir    مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزییات آزمون جذب ، موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.

برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید

توضیحات مراحل فرآیند استخدام
فرآیند استخدام شامل مراحل زیر می باشد:

 1. آزمون کتبی: شامل آزمون علمی می شود . سوالات علمی با توجه به ماهیت هر رسته شغلی و رشته های مورد نیاز و مطابق با جدول پیوست طراحی شده و مفاد درسی مورد آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.
 2. آزمون مهارت و مصاحبه: نفرات برتر در آزمون کتبی به این مرحله راه پیدا می کنند ( چند برابر ظرفیت پذیرش در هر رسته شغلی). این مرحله شامل آزمون عملی-مهارتی و مصاحبه فنی-تخصصی در ارتباط با رسته شغلی انتخاب شده می باشد.
 3. طب صنعتی: با استخراج نمرات مراحل قبل و محاسبه امتیاز نهایی متقاضیان (با احتساب ضریب وزنی هر مرحله) نفرات برتر به تعداد درج شده در اطلاعیه استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی دعوت خواهند شد.
 4. آزمون توانایی جسمانی: در صورت تایید فرد در مرحله طب صنعتی تست های استاندارد ورزشی با هدف اطمینان از توانایی انجام وظایف شغلی برگزار می گردد.
 5. تشکیل پرونده و گزینش: تشکیل پرونده (شامل: استعلام مدارک ارائه شده، آزمایش عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه و ………. ) و گزینش(مصاحبه و تحقیقات محلی) برای تایید شدگان مرحله قبل انجام می گردد.
 6. شروع به کار: در صورت موفقیت آمیز بودن نتایج مراحل قبل، جهت شروع به کار از افراد در رسته شغلی انتخاب شده دعوت به عمل خواهد آمد.

تذکرات آگهی:

 1.  از فرزندان معظم شهدا و جانبازان ۲۵% و بالاتر ، در صورت شرکت در آزمون و قرار گرفتن در لیست مورد تایید بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ، در چهارچوب سهمیه های قانونی و شرایط مندرج در اطلاعیه جذب جهت ادامه مراحل دعوت بعمل می آید.
 2. با توجه به استعلام مدرک تحصیلی از مراجع ذی صلاح به تقاضای داوطلبان دارای مدرک تحصیلی پایین‌تر و بالاتر از مدارک اعلام شده در این آگهی و همچنین مدارک معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 3. با توجه به اینکه آزمونها، ارزیابی نتایج، تعیین محل فعالیت و عنوان شغلی پذیرفته شدگان نهایی بر اساس رسته شغلی انتخاب شده توسط متقاضی انجام می شود لازم است متقاضیان با دقت بالا و با توجه به علائق فردی نسبت به انتخاب رسته شغلی اقدام نمایند. بدیهی است امکان تغییر رسته شغلی در طول فرآیند جذب و در طول اشتغال (با درخواست شخصی) امکان پذیر نمی باشد.
 4. پذیرفته شدگان نهایی در کد ثبت نام ۱۰ با مدرک فوق دیپلم صرفا در مشاغل اپراتوری به کارگیری خواهند شد.
 5. مدارک و مستندات مورد نیاز اعلام شده در این اطلاعیه، تا زمان کنترل مدارک دریافت نمی گردد و با تکیه بر اصل اعتماد و صداقت، اطلاعات اعلام شده از طرف متقاضیان ( شامل شرایط اعلام شده در جدول رسته های شغلی) ملاک عمل قرار می گیرد. چنانچه در هر زمان، خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد و در صورت شروع به کار از ادامه اشتغال وی جلوگیری و قرارداد وی فسخ خواهد گردید.
 6. در صورتیکه در طول فرآیند جذب یا پس از شروع اشتغال، داشتن مدرک بالاتر برای شرکت فولاد مبارکه محرز گردد از ادامه فرآیند جذب جلوگیری یا قرارداد فرد فسخ می گردد.
 7. متقاضیانی که قبلاً در آزمون‌های جذب نیروی فولاد مبارکه شرکت نموده و پذیرفته نشده‌اند، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم می‌توانند مطابق مفاد این اطلاعیه مجدداً در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.
 8. مواد آزمون کتبی علمی شامل دروس عمومی ( ریاضی، زبان انگلیسی، دانش کامپیوتر، ادبیات فارسی و هوش و استعداد تحصیلی ) به میزان ۲۵ درصد و دروس تخصصی ( سوالات تخصصی هر رسته شغلی) به میزان ۷۵ درصد از امتیازات آزمون کتبی می باشد. ضمنا آزمون دارای نمره منفی و بصورت چهارگزینه ای خواهد بود.
 9. شرکت فاقد منازل مسکونی ، خوابگاه و … بوده و تعهدی در قبال اسکان پذیرفته‌شدگان نخواهد داشت.
 10. معاینات طب صنعتی و آزمون های توانایی جسمانی با معیار توانمندی فردی برای فعالیت در مشاغل مورد نیاز صورت می پذیرد. لذا عدم موفقیت در این مرحله به منزله منتفی شدن فرآیند جذب می باشد.
 11. نیاز های اعلام شده در رسته های مختلف اطلاعیه بر اساس ساختار سازمانی مصوب شرکت بوده و هرگونه درخواست شخصی مبنی بر تغییر رسته استخدامی و رده شغلی مرتبط با ارتقا تحصیلی فرد پس از جذب، از نظر شرکت مردود بوده و در این خصوص تعهد محضری مبنی بر عدم ارائه مدرک بالاتر اخذ خواهد گردید.
 12. متقاضیان بومی شهرستان مبارکه و فرزندان کارکنان بازنشسته شرکت فولاد در شرایط مساوی در اولویت جذب قرار خواهند گرفت.
 13. تعیین محل اشتغال پذیرفته شدگان نهایی بر اساس نیاز در هریک از واحدهای شرکت یا تابعه، در اختیار شرکت فولاد مبارکه بوده و قابل تغییر نمی باشد.
 14. متقاضیان جهت اطلاع از منابع آزمون و سایر جزییات می توانند نسبت به بارگیری فایل راهنمای آزمون که همزمان با ثبت نام در پایگاه http://www.mohajertc.ir   موجود می باشد اقدام نمایند.

جدول نیازهای منابع انسانی شرکت فولاد مبارکه در مقطع دیپلم و فوق دیپلم

رسته شغلی کد ثبت نام مقطع رشته – گرایش تعداد نیاز توضیحات
ماشین افزار ۱۰ فوق دیپلم مکانیک- ساخت و تولید و قالب سازی ۱۹ صرفا جهت اشتغال در مشاغل اپراتوری
تاسیسات ۱۱ دیپلم مکانیک-تاسیسات ۵۵ افراد با تخصص لوله کشی صنعتی (Fitter) در اولویت قرار می گیرند.
جوشکاری عمومی و تخصصی ۱۲ دیپلم مکانیک- صنایع فلزی ۲۶ افراد جوشکار و گوج زن به روشهای TIG و MIG و جوشکار برق و جوشکار استیلن در اولویت قرار می گیرند.
اپراتور تولید ، تعمیرات وجرثقیل ۱۳ دیپلم مکانیک- صنایع فلزی ۷ افراد دارای تخصص برشکاری در اولویت قرار می گیرند.
۱۴ دیپلم مکانیک-ساخت و تولید ۹۴ صرفا جهت اشتغال در ناحیه آهن سازی
۱۵ دیپلم مکانیک-ساخت و تولید-مکانیک خودرو-صنایع فلزی-تاسیسات ۱۱۶
۱۶ دیپلم برق-الکتروتکنیک ۴۳
۱۷ دیپلم برق-الکترونیک ۴۳ افراد دارای تجربه در زمینه تاسیسات حرارت مرکزی و تهویه مطبوع، آسانسورها و درب های برقی و اتوماتیک در اولویت قرار می گیرند.
۱۸ دیپلم متالورژی ۲۲ صرفا جهت اشتغال در ناحیه فولاد سازی و ریخته گری مداوم
۱۹ دیپلم ریاضی و فیزیک ۵۲ صرفا جهت اشتغال در ناحیه آهن سازی و فولادسازی
آزمایشگاه شیمی و متالورژی ۲۰ دیپلم ریاضی و فیزیک-تجربی-شیمی-متالورژی ۵
اپراتور مکانیزم سنگین و نیمه سنگین ۲۱ دیپلم کلیه رشته ها ۸ * داشتن گواهینامه پایه یک یا ویژه جرثقیل یا بیل مکانیکی الزامی می باشد.
بازرسی و کنترل کیفی ۲۲ دیپلم متالورژی، مکانیک ۵
آتش نشان ۲۳ دیپلم آتش نشانی- برق – مکانیک –ریاضی- متالورژی-صنایع شیمیایی ۱۰
بسته بندی و بارگیری محصولات و جرثقیل ۲۴ دیپلم مکانیک،متالورژی ۶۹ افراد دارای گواهینامه ویژه لیفتراک و جرثقیل در اولویت هستند.
متصدی انبار کالا ۲۵ دیپلم برق،مکانیک،حسابداری ۳
نسوزکاری ۲۶ دیپلم سرامیک، متالورژی،عمران ۷۳ داشتن توانایی جسمانی و فیزیکی بالا الزامی بوده و افراد دارای تخصص بنایی و نسوزچینی در اولویت می باشند
جمع:                                                                                                                                       ۶۵۰

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*  شرکت افراد در آزمون مهارت منوط به ارائه گواهینامه های مذکور در زمان ثبت نام می باشد.

 

آرشیو:

 

اعلام نتایج شرکت فولاد مبارکه اصفهان

برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید

مشاهده نتایج
زمان و مکان مصاحبه

تذکرات مهم:
ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله کتبی آزمون استخدامی خواهشمند است به تذکرات زیر توجه فرمایید:

 1. نفرات پذیرفته شده در آزمون کتبی پس از شرکت در مصاحبه فنی و کسب حدنصاب پذیرش در مجموع دو مرحله ( کتبی و مصاحبه) ، جهت انجام مرحله بعدی دعوت خواهند شد.
 2. اسامی پذیرفته شدگان ، پس از کسر سهمیه فرزندان معظم شهدا و جانباز بالای ۲۵% اعلام شده است.
 3. تاریخ و محل مصاحبه های فنی متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید. لذا خواهشمند است به صورت مستمر به این وب سایت مراجعه فرمایید.
 4. در صورت وجود هر گونه سئوال می توانید با شماره ۳۹۱۳۳۳۱ از روز شنبه مورخ ۸ مهرتا سه شنبه ۱۱ مهر صرفا از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ ظهر تماس حاصل نمائید و از اشغال نمودن سایر خطوط و یا اشغال همین خط در ساعات دیگر جدا خودداری فرمائید.

 

اعلام نتایج آزمون – ۱ مهر :

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله کتبی آزمون استخدامی خواهشمند است به تذکرات زیر توجه فرمایید:

 1. نفرات پذیرفته شده در آزمون کتبی پس از شرکت در مصاحبه فنی و کسب حدنصاب پذیرش در مجموع دو مرحله ( کتبی و مصاحبه) ، جهت انجام مرحله بعدی دعوت خواهند شد.
 2. اسامی پذیرفته شدگان ، پس از کسر سهمیه فرزندان معظم شهدا و جانباز بالای ۲۵% اعلام شده است.
 3. تاریخ و محل مصاحبه های فنی متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید. لذا خواهشمند است به صورت مستمر به این وب سایت مراجعه فرمایید.

برای مشاهده نتیجه آزمون اینجا کلیک کنید.


اطلاعیه دریافت کارت:

قابل توجه داوطلبان
امکان عودت مبلغ واریزی به هیچ وجه وجود ندارد .
سئوالات تخصصی از دروس اصلی و تخصصی هر رشته طراحی خواهد شد .
در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در فرایند ثبت نام با شماره تلفن های ۰۳۱۱۳۹۱۳۳۱۱ و ۰۳۱۱۳۹۱۳۳۳۱ و یا پست الکترونیک foolad@of.iut.ac.ir تماس حاصل فرمائید و از برقراری تماس با شماره های دیگر جدا خودداری فرمائید .
قابل توجه متقاضیانی که تا تاریخ ۲۹/۴/۹۱ موفق به اخذ اصل کارت پایان خدمت،معافیت یا مدرک تحصیلی نمی گردند
داوطلبان می توانند روز های ۲۵ و ۲۶ تیرماه برای چاپ کارت خود به این سایت مراجعه کنند . ضمنا تا آن تاریخ می توانند اطلاعات خود را مورد بازبینی قرار دهند و در صورت وجود هر گونه مشکل با شماره تلفن ها و یا ایمیل فوق الذکر تماس بگیرند .

باز بینی اطلاعات – در این مرحله امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد

استخدام و متن آن:(مهلت تمام شده است)

برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید

متاسفانه سایتشون شلوغ شد و فایل رو نشون نمی داد.برای همین من عکس های استخدام رو براتون میذارم.

روی هر عکس،پس از کلیک اول،مجددا کلیک کنید تا با کیفیت بالا،عکس ها را مشاهده نمایید.

روی هر عکس،پس از کلیک اول،مجددا کلیک کنید تا با کیفیت بالا،عکس ها را مشاهده نمایید.

برای آمادگی در آزمون استخدام فولاد مبارکه این نمونه سوالات را مطالعه نمایید

دیدگاه ها (۱,۶۸۶)

 1. محمد* می‌گه:

  سلام . فولاد مبارکه تا سه سال دیگه ازمون استخدامی نداره ( برای دیپلم و فوق دیپلم )

 2. ناشناس می‌گه:

  میگم بعد عید با کسی تماس نگرفتن برا مصاحبه عقیدتی؟؟؟خواهشا یکی جواب بده.

 3. ali می‌گه:

  سلام استخدام فولاد مبارکه. درسال۹۴ کی اعلام میشه متولد۶۸هستم لیسناس برق قدرتم.

 4. hamid می‌گه:

  سلام متولد بهمن ۶۸هستم …میخواستم ببینم میتونم در مرحله بعد استخدامی شرکت کنم ؟

 5. میثم ایمانی می‌گه:

  سلام کارشناس مکانیک استخدام نداریدباتشکر

 6. تورج محمدی می‌گه:

  درود بر دوستان …ایا فولاد مبارکه کارشناس پرستار استخدام میکنه?اگه اره کی?
  سپاس ..

 7. علیرضا می‌گه:

  سلام بچه ها
  آیا کسی هست که رشته اش الکترونیک باشه؟
  ابزار دقیق و برق آسانسور و درب برقی چیه؟چه کتابی باید بگیرم؟

 8. حامد می‌گه:

  اقا مسیح کی ازمون دادی که قبول شدی؟ازمون مهارتت کیه؟رتبه چند بودی؟

 9. یه دوست می‌گه:

  سلام
  مجتع فولاد برای فوق دیپلم هم استخدامی داره؟
  .
  لطفا هر کی میدونه جواب بده…..

 10. مسیح می‌گه:

  دوستای گلم خواهشی دارم…
  من تو آزمون کتبی قبول شدم. برای آزمون مهارت چیا میپرسن؟؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین.>>>>>>>

 11. سجاد می‌گه:

  سلام بچه ها میگم نمیدونید فولاد مبارکه کی استخدامی داره!

 12. حمید می‌گه:

  اقایون مسول لطفا وخواهشا جوابما بدین ازمون بعدی فولاد کیه وما که تو ازمون کتبی۹۲ قبول شدیم توفیقی برا بعد داره وبهمون زنگ میزنن یانه دیگه

 13. ارش می‌گه:

  مجتمع خبری نیست همون بیرون بهتره

 14. ارش می‌گه:

  اقایون زیاد شتاب نکنید برا اومدن تو فولاد همچی خبری هم نیس من ۳ ماه دارم میرم خسته شدم دیگه شماهم اومدید براتون عادی میشه برا برجی یک میلیون ارزش نداره.

 15. رضا3005 می‌گه:

  سلام.بچه ها اونایی که براشون کمیسیون مجدد گرفتن.با کسی تماس گرفتن.الان سه هفته ای هست تماسی گرفته نشده.باید چ کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 16. رضا می‌گه:

  سلام.بچه ها اونایی که براشون کمیسیون مجدد گرفتن.با کسی تماس گرفتن.الان سه هفته ای هست تماسی گرفته نشده.

 17. حسن می‌گه:

  من خودمو به هر دری میزنم فایده نداره میدونی دوستان چاره چی باید بند پ داشته باشی%

 18. mehran می‌گه:

  با سلام
  مملکت دنبال رشته ی کامپیوتر هستن شما نمیخواهید

 19. ناشناس می‌گه:

  میگن کسایی ک هفته پیش رفتن عقیدتی رفتن تو لیست ذخیره ،صحت داره این موضوع

 20. ناشناس می‌گه:

  سلام دوستان من ۵/۲۸ کلاسام شروع شد
  شماهایی که هفته قبل عقیدتی رفتید ۶/۲ نتیجه عقیدتیتون میاد دفتر فولاد اصلا نگران نباشید از شنبه باهاتون تماس میگیرن برا تکمیل پرونده اکثرتونم از سشنبه کلاساتون شروع میشه!

 21. ناشناس می‌گه:

  دوستان کسی هست ک بعد کمسیون رفته باشه مصاحبه عقیدتی و تا حالا باهاش تماس نگرفته باشن؟

 22. محمد* می‌گه:

  یک شنبه شروع به کارمه . با توکل به خدا موفق شدم استخدام فولاد مبارکه بشم . من اصلا برای ازمون نمیخواستم ثبت نام کنم اما خدا کاری کرد که ثبت نام کردم و اگر لطف خدا نبود اصلا موفق نمیشدم . خیلی خیلی دوستش دارم . خدا جون ممنون .

 23. hadi می‌گه:

  سلام دوست و بقیه بچه های دیگه
  من رشتم عمرانه
  هفته قیل کمسیون داشتم امروز بهم زنگ زدن گفتن قبول شدی و رفتم برای تحویل مدارک قرار شد که جواب سوپیشینه و عدم اعتیاد و فرم تعهد را یکشنبه ببرم تحویل بدم خدارا شکر دیگه این انتظار خسته کننده و این تنشهای عصبی تموم شد.
  امیدوارم بچه های دیگه ام کارشون درست بشه!
  یا حق

 24. ناشناس می‌گه:

  سلام اقایون
  اقا کسی هست که هفته قبل کمیسیون داشته؟
  میگن اینایی که رد شدن با همشون تماس گرفتن اگه با کسی تا الان تماس نگرفته باشن یعنی طبا قبول شدن!
  ایا این حرف درسته؟

 25. حسین7032 می‌گه:

  اقا بعد از مصاحبه عقیدتی سیاسی که ۱۲ مرداد رفتم فردا هم باید بریم فولاد ی سری مدارک ببریم بدهیم مثل این که خیلی از دوستان تو طب صنعتی کارشان به مشکل خورده است

  • ناشناس می‌گه:

   سلام حسین۷۰۳۲
   شما چه رشته ای هستی؟
   این مدارکی که میگی چیه و سوای مدارکیه که روز عقیدتی تحویل دادیم؟

 26. elyas می‌گه:

  سلام از دوستان کسی هست که جواب کمیسیونش مشخص شده باشه؟
  اقا ما سه شنبه این هفته رفتیم کمیسیون بنظرتون این نتیجه ما کی مشخص میشه؟

 27. hadi می‌گه:

  سلام یکی از دوستانم ۷ تیر رفته بود طب بهش نامه نداده بودن ولی بهش گفتن سه شنبه باید بیای کمیسیون کسی میدونه چرا؟
  خودشم نمیدونه براچی باید بره!

 28. قائدی می‌گه:

  امروز زنگ زدن واسه سه شنبه هفته اینده برم کمیسیون پزشکی

 29. hadi می‌گه:

  سلام دوستان
  از رشته عمران کسی هست که سه شنبه هفته اینده کمیسیون پزشکی داشته باشه؟
  کسی میدونه این کمیسیون برای چیه اخرش چی میشه قبول میشیم؟

  • دوست می‌گه:

   آقا هادی هیچی میرین اونجا و اکثر کسایی که به این کمسیون دعوت شدند به راحتی ردمی شند و تعداد خیلی کمی قبول می شن . رفتی و اومدی نتیجه کمسیون رو بگو چی شد .موفق باشی

   • hadi می‌گه:

    سلام دوست شما از کجا میدونی؟
    نتایجش چن روز بعد از کمیسیون اعلام میشه؟
    والا من از یه دکتراشون پرسیدم گفت اگر متخصص تاییدت کرده باشه کمیسیون ۹۰% به بالا قبول میشی حالا دیگه امید بخدا ببینیم چی میشه!

 30. سعید می‌گه:

  سلام سلام بهم زنگ زدن که با یسری از مدارک برم فولاد فکر کنم واسه عقیدتی کسی میدونه چی می ÷رسن

 31. رسول می‌گه:

  هوووووووووووووووووووووووووورا بچه ها ما از یکشنبه مشغول به کارمیشیم.

 32. amir kabir می‌گه:

  سلام بچه ها امروز رفتم واسه کمسیون پزشکی گفت برو از ریه ات یه نوار دیگه بگیر و بیا رفتم گرفتم بد تر از نوار ریه ی قبلی که تو طب صنعتی گرفتنده بودم شد. هیچ مشکله دیگه ای هم نداشتم خدارو شکر.مسئله رو از دکتر پرسیدم گفت که رای گیری میکنیم و بهتون زنگ میزنیم کسی میدونه احتمالا چه تصمیمی میگیرند؟ایا مانورشون فقط روی ریه اس؟

 33. mig mig می‌گه:

  ازکجا میدونی اومده بودن تحقیقات مگه کی اون فرمار پرکرده بودی

 34. کریستیانو رونالدو می‌گه:

  من برای استخدام در مجتمع باید په کار کنم ؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها