کارشناس فروش

رادیس
در شهر تهران- تیموری

آگهی پیشتازآگهی پیشتازاستخدام آساناستخدام آساناستخدام چند نفراستخدام ۶ نفر
کد آگهی: ۲۷۱۴۳۴
اطلاعات شغل:
نوع همکاری:  تمام‌وقت
مدرک تحصیلی مورد نیاز:  کارشناسی
مهارت‌های مورد نیاز:

فروش
ارائه
مذاکره
متن کامل آگهی:

محیط کاری رادیس صمیمی و با تنوعی از شخصیت های انسانی است. ویژگی مشترک در میان پرسنل رادیس، هوش، ممارست و کوشش برای یادگیری بوده و تلاش همه افراد مورد توجه قرار می گیرد.

این شرکت و پرسنل آن با شعار “بهتر شو” همواره در حال تلاش برای رشد و پیشرفت هستند در نتیجه اگر سقف آرزوهایتان بالاتر از آنچه اداره های کسل کننده دولتی در اختیار شما قرار می دهند بوده و در جستجوی فعالیت در شرکتی هستید که دیده شده و بتوانید پیشرفت کنید یا بهتر بگوییم در مسیر بهتر شدن قرار بگیرید، رادیس محل کار مناسبی برای شماست.

مهم نیست در دوران دبیرستان در فروشگاه خانوادگی به خانواده در فروش کمک می کردید یا در سال های اخیر در صنعت خاصی به این کار مشغول بوده باشید، در رادیس آنچه برای فعالیت در صنعت مرتبط نیاز است، به شما آموزش داده می شود.

شرح شغلی کارشناس فروش در رادیس:

– برنامه ریزی فروش و هدف گذاری مشتریان
– ایجاد ارتباط با مشتریان بالقوه
– عقد قرارداد فروش
– پیگیری نیاز های مشتری
– ارائه گزارش به مدیر بازرگانی

محاسبه حقوق:

حقوق پرسنل فروش ترکیبی از حقوق پایه و پورسانت قابل توجهی از فروش است. هیچ سقفی برای حداکثر مبلغ پورسانت وجود ندارد و علاوه بر آن، مکانیزم محاسبه پورسانت فروش به نحوی طراحی شده است که با بهتر شدن شرایط هر قرارداد و بالا رفتن جایگاه شغلی، درصد پورسانت کارشناس فروش نیز افزایش می یابد. میزان پورسانت دریافتی در رادیس در مقایسه با شرکت های مشابه در صنعت، عدد قابل توجهی است.

لینک آگهی

برچسب ها:

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها