فرصت های شغلی در پنجمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف

پنجمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف ‘jobfair5 ‘ با هدف معرفی شرکت ها و کسب و کارهای جدید و ایده دادن به دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان برای یافتن شغل، در روزهای ۱۶ تا ۱۸ اسفندماه امسال برگزار می شود.

به گزارش دانشگاه صنعتی شریف، برگزاری پنجمین نمایشگاه کار با هدف رویارویی مستقیم صنعت و دانشگاه، معرفی کارفرمایان و کارآفرینان موفق جامعه در قالب شرکت های کارآفرین و سازمان ها و ادارات مرتبط و نیمه مرتبط با رشته تحصیلی، شناسایی علایق و استعدادها (خودشناسی شغلی)، آشنایی با انتظارات و مهارت های مورد نیاز کارفرمایان، آشنا شدن دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان با طیف متنوع مهارت های شغلی و امکان جذب نیرو و کارآموز برای شرکت ها در دستورکار قرار گرفته است.
برپایی کارگاه های آموزشی کار و کارآفرینی، گسترش خدمات مشاوره شغلی و استفاده از مشاوران متخصص، ایجاد یک محیط دوستانه برای تعامل بیشتر بین فارغ التحصیلان، دانشجویان و شرکت ها، معرفی و بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهش ها، تجربه ها و نوآوری های علمی و صنعتی صنایع، ایجاد انگیزه و خودباوری در میان فارغ التحصیلان و آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان از آخرین دستاوردهای صنایع در دانشگاه صنعتی شریف از دیگر رویکردهای برپایی این نمایشگاه است.
در پنجمین نمایشگاه کار، شرکت هایی همچون شرکت خدمات انفورماتیک، همراه اول، گروه مپنا، گروه صنایع غذایی سولیکو، شرکت دیجی کالا و یونیلیور حضور خواهند داشت.
در نمایشگاه کار سال گذشته بیش از ۱۰ هزار نفر حضور داشتند و حدود هفت هزار و ۵۰۰ نفر به عضویت وب سایت نمایشگاه درآمدند.
همچنین حدود ۶۰۰ فرصت شغلی در چهارمین نمایشگاه ارائه و حدود ۱۷ هزار فرم درخواست کار توسط بازدیدکنندگان تکمیل شد.
نمایشگاه کار، رویدادی است که تعداد زیادی از جویندگان کار و شرکت ها به منظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل مورد نیاز و معرفی شرکت های خود، به صورت فصلی یا سالیانه برگزار می شود و محلی برای ارائه فرصت های شغلی و کارآفرینی در بیشتر زمینه های تحصیلی دانشجویان و تازه فارغ التحصیلان به شمار می آید.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه ها (۲)

  1. دوست شما گفت:

    سلام. مهم این است که در این گونه نمایشگاهها از شرکت هایی که در جستجوی نیروی کار با استعداد و مسلط به علوم مورد نیاز هستند، به نحوی دعوت شود و به این شکل دانشجویا می توانند لیاقت خود را به اهل کار و توسعه نشان دهند و این دست نمایشگاهها مأمن امنی برای یابندگان شغل و جویندگان نیروهای علاقمند به کار می شود و مکانی برای ترقی می گردد.

  2. somaye گفت:

    با سلام و ب امید موفقیت و اون روزی ک هیچ جوون بیکاری تو مملکت نداشته باشیم مخصوصا تحصیلکرده…..

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها