صفحه اعتراض به استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور

همواره کاهش آمار بیکاری در جوامع و بکارگیری این افراد در جایگاه خود یکی از اهداف دولت ها بوده است ولی متاسفانه در استخدام دستیاران ستادی دستگاه های اجرایی کشور در سال ۹۴ بر خلاف استخدام های گذشته امکان شرکت مجدد مستخدمین دولت در تمام دستگاه های که هم اکنون شاغل هستند داده شده در صورتی که چنانچه دولت به این نیروها در جایگاهی به غیر از جایگاه فعلیشان نیاز داشت می توانست با راهکارهای که در قانون پیش بینی شده است برای آنها حکم ماموریت صادر می کرد. از طرفی اکثر رتبه های برتر کنکور در سال های گذشته جذب سازمان ها، نهادها و شرکت های شده اند که آرزوی خیلی از افراد بیکار برای کار در انها است. لذا انتظار می رفت با حذف رتبه کنکور و گذاشتن یک آزمون رقابتی مشخص شود آیا رتبه کنکور در تعیین دانش یک فرد در چند سال پس از فارغ التحصیلی آن می توانست موثر باشد یا خیر، آیا مسئولین بدلیل جذب نخبگان و دادن این خط به جامعه بدنبال کسب محبوبیت و شعارهای پوپولیستی هستند؟ آیا به رسوب دانش این افراد در دستگاه های دولتی توجه شده است؟ آیا جز این است که در سایر کشورهای پیشرفته افراد نخبه بعنوان کارآفرینانی موثر تربیت شده و در مراکز تحقیقاتی و صنعتی راهگشایی دولت خواهند بود نه مستخدم دولت؟


صفحه اعتراض به استخدام سازمان تامین اجتماعی از قبیل کاهش شرایط سنی و تبعیض جنسیتی

همانگونه که حدس زده می شد سازمان تامین اجتماعی بعنوان یک نهاد عمومی غیر دولتی که در جهت رفاه و آسایش جامعه فعالیت می کند در آزمون استخدامی جاری خود شرایط سنی افراد را برخلاف سال های گذشته ۲ سال کاهش داده است و در خیلی از ردیف ها پذیرش از بین خانم ها را حذف کرده است.
لذا این صفحه جهت تبادل اطلاعات شما کارجویان عزیز و درج نظرات جهت مطالعه مدیران سازمان تامین اجتماعی در نظر گرفته شده است.


دستور مدیرعامل بانک توسعه صادرات به مشاور خود : گامهای مؤثری به منظور تعامل، تفاهم و جلب مشارکت بانوان عزیز در تصمیم سازیها برداشته شود.

خانم دکتر “معصومه فولادی” از سوی دکتر صالح آبادی به سمت مشاور مدیرعامل بانک توسعه صادرات در امور بانوان و خانواده منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبرهای بانکی(نیوزبانک)، با صدور حکمی از سوی مدیرعامل بانک، خانم دکتر “معصومه فولادی” به عنوان مشاور مدیرعامل در امور بانوان و خانواده در بانک منصوب شد.

در بخشی از حکم وی آمده است: امید است با استعانت از درگاه خداوند متعال با بررسی و ارائه راهکارها و مشورتهای لازم در حوزه امور خانواده و بانوان، گامهای مؤثری به منظور تعامل، تفاهم و جلب مشارکت بانوان عزیز در تصمیمسازیها برداشته و نسبت به ارتقای سلامت و جایگاه بانوان و معرفی توانمندیهای آنان در عرصههای مختلف مدنظر قرار گیرد


 

سلام دوستان

با توجه به معضل کنونی جوانهای میهن عزیزم و اینکه با کلی مشقت و سختی خیلی از جوانان با مطالعه و سخت کوشی فراوان توانسته اند مدرک ارشد بگیرند تا بتوانند با خیال راحت در تمامی استخدامی ها شرکت کنند و به کشور خود خدمت کنند، در واقع مشکلی از نظر نوع مدرک نداشته باشند ولی متاسفانه سالهاست بانکها و بسیاری از سازمانهای که ادعای بهره گیری از نیروی انسانی خبره را دارند دیگر مدارک تحصیلی بالاتر از لیسانس رو قبول نمیکنن و این باعث دو مشکل میشود، هم بیکاری این جوانان و هم بالا رفتن سن کلی جوان دههه ی ۶۰ و به کل حذف شدنشان از دور استخدامی نهادهای شبه دولتی مانند بانک های خصوصی شده (سهامی عام) و …

بنابراین این صفحه رو از ادمین بزرگوار خواهش کردم در اختیار ما قرار بدن تا بتونیم با هم هماهنگیهای لازم رو داشته باشبم.
پیشنهاد بنده این است که همانطور که دو هفته پیش ملاحظه کردید بانک صادرات شرایط سنی رو برای داوطلبان پایین در نظر گرفته بود که با اعتراض دسته جمعی کسانیکه مشکل داشتند مواجه شد و همچنان این معضل در سایر استخدام نهادهای عممومی ادامه دارد و عدم پذیرش نیروی انسانی زن هم از طرفی اعتراض بانوان را در بر داشته است که امروزه جمعیت کثیری از بیکاران را برخلاف ذهنیت خیلی از افراد در بر گرفته اند.

خواهشی که از شما عزیزان دارم این است که بیاییم با هم یک فکر اساسی برای آینده جوانان میهنم بکنیم. البته فقط خود این جوانان هستند که درد بیکاری رو چشیده اند و خانواده های آن ها این شرایط سخت را تحمل می کنند اما به هر حال ایجاد یک فضای رقابتی و عادلانه می تواند خوشه های امید و تلاش را در جوانان برویاند.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه ها (۵۱۱)

  1. بیکار گفت:

    به خاطر شرایط سنی ازمون تعدادی از پرستاران وبهیاران باتجربه یا خانه نشین شده اند یا بعنوان منشی درمطب وکلینیک های خصوصی بادرامد بسیار ناچیز مشغول هستند .تورو خدا فکریبه حالجذب این افراد بدون شرایط سنی شود .خداخیرتون بده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها