crm didar

۷۶۰ ردیف استخدامی به آموزش و پرورش هرمزگان اختصاص یافت

ایرنا، دانش هاشمی پور عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: این ردیف استخدامی در رشته های مختلف از جمله آموزگاری، دبیری، تربیت بدنی و هنر آموز فنی و حرفه ای است.
وی بیان داشت: این مهم حاصل نشست اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و مسئولان وزارت آموزش و پرورش در مجلس شورای اسلامی بوده که به منظور بررسی و حل مشکلات آموزش و پرورش هرمزگان و با محوریت کمبود نیروی انسانی متخصص و ماندگار در تمامی مقطع های تحصیلی بویژه در مناطق کمتر توسعه یافته شرق این استان صورت گرفته است.
مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: کمبود نیروی انسانی متخصص و همچنین تجهیز هنرستان ها و مدرسه های شبانه روزی از دیگر محورهای مورد بحث در نشست یاد شده بود که منجر به تصویب پنج مصوبه کاربردی (از جمله ردیف استخدامی برای سال تحصیلی آینده) جهت اجرا در استان هرمزگان شد.
وی خاطرنشان کرد: در بازدید اخیر رئیس و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و معاونان وزیر آموزش و پرورش از آموزشگاه های مناطق محروم هرمزگان و حاشیه شهرها، به موضوع تقویت بنیه علمی دانش آموزان نیز پرداخته شد که مبنای توجه مسئولان و ایجاد مصوبه ها در این زمینه شد.
هاشمی یاد آورشد: تامین نیروی انسانی توانمند در آموزش و پرورش هر ساله از طریق آزمون سراسری و ورود به دانشگاه فرهنگیان و همچنین از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان انجام می گیرد.
رئیس و اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی ۱۹ دی ماه امسال به مدت سه روز به بازدید از مرکزهای آموزشی هرمزگان از جمله مدرسه های بندرلنگه، میناب، بندرعباس و دانشگاه های این استان پرداختند.
استان هرمزگان ۳۴۰ هزار دانش آموز، ۱۴ هزار معلم و ۱۵ هزار و ۵۰۰ کلاس درس دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها