۶۶۶ نفر از کارکنان شهرداری ها برای تصدی پست های سازمانی بلاتصدی شهرداری های استان مرکزی رقابت می کنند

مدیر کل دفتر امور شهری وشوراهای استانداری مرکزی با بیان خبر فوق گفت : ۶۶۶ نفر از کارکنان شهرداری های استان مرکزی ، از ۲۹ شهرداری ، در ۳۸ رشته شغلی برای تصدی پست های سازمانی بلاتصدی شهرداری ها در ساختار سازمانی جدید ابلاغی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امور شهری وشوراهای استانداری مرکزی ، حسن قربانی  گفت : با اتمام مرحله اول از بررسی مدارک داوطلبینی که از طریق سامانه آزمون پیش ثبت نام کرده اند، اطلاعات آنان برای برگزاری آزمون در اختیار سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار گرفت که با بررسی شرایط احراز و تایید نهایی به سازمان سنجش اعلام گردیده است.

وی در ادامه گفت: دارا بودن حداقل سه سال سابقه متوالی و تمام وقت با پرداخت بیمه در رشته شغلی مورد تقاضا، مدرک تحصیلی متناسب با رشته های ابلاغی به تفکیک هر رشته شغلی و سقف سنی از جمله شرایط لازم برای شرکت در آزمون می باشد که در این مرحله بر اساس خوداظهاری داوطلبین اقدام و پس از این مرحله مدارک پذیرفته شدگان توسط کمیته های برگزاری آزمون بررسی و ارزیابی خواهد شد.

قربانی  افزود: آزمون شامل ۱۰۰ سوال ۴ گزینه ای با احتساب نمره منفی (هر سه سوال غلط یک امتیاز منفی) است و شامل ۲۰ سوال از قانون شهرداری مصوب ۱۳۳۴ و اصلاحیه های بعدی آن و قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵ و اصلاحیه های بعدی آن، ۳۰ سوال سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری و ۵۰ سوال کاربردی و مهارتی از مواد و منابع اعلامی به تفکیک ۳۹ رشته شغلی اعلامی از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری‌های کشور می باشد.

وی اضافه کرد: آزمون دارای حدنصاب ۴۰ از ۱۰۰ امتیاز می باشد. بنابراین افرادی می توانند در آزمون موفق شوند که در صورت کسب حدنصاب لازم نسبت به سایر داوطلبین از امتیاز بیشتری برخوردار شوند.

حسن قربانی  در خاتمه گفت: زمان برگزاری آزمون و حوزه های برگزاری آن پس از انجام هماهنگی های لازم از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور متعاقبا اطلاع رسانی خواد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها