crm didar

۶+۱ سایت برای گردآوری پروفایل های اجتماعی خود در یکجا

احتمالا شما هم مثل من وخیلی از کاربران اینترنت با سایت های اجتماعی زیادی آشنا هستید از قبیل سایت های اشتراک گذاری لینک  مانند دیگ ، دیدن فیلم  مانند یوتیوب ،بوکمارک کردن لینک ها مانند دلیشیز ، سایت های اجتماعی مانند فیس بوک و فرندفید و میکروبلاگینگ مانند توییترو خیلی سایت های دیگر که در آن عضوید و از امکانات آن استفاده می کنید . برای معرفی تمامی این اکانت ها در یکجا از چه پیوه ای استفاده می کنید؟

قبلاً در پستی تحت عنوان Card.ly ساخت کارت ویزیت اجتماعی آنلاین در پنج مرحله به معرفی سایت Card.ly  پرداختم که به سادگی قادرید یک کارت ویزیت آنلاین برای سایت های اجتماعی خود طراحی کنید . در ادامه ۶+۱ سایت را که این امکان را به کاربر می دهد تا با ایجاد پروفایل و اضافه کردن سایر سایت هایی که در آن عضو هست آنها را در یکجا جمع آوری کند، معرفی می کنم تا دوستان از آن بهره ببرند:

+ Card.ly :
در باره این سایت پستی نوشته ام و با عضویت در آن می توانید به سادگی کارت ویزیت آنلاین خود را بسازید و از تم های زیبای آن بهره ببرید .

مانند کارت من در کارت.لی

+ Dooid.com :

این سایت نیز بسیار شبیه کارت.لی لی است با این تفاوت که از تم های کمتری استفاده شده است و از آن می توان خروجی آر اس اس گرفت.

کارت من در Dooid

+ Hi.im :

ترجمه فارسی این سایت سلام من هستم است و نشانگر این است که بسادگی قادرید به کمک این سایت خود را در اینترنت معرفی کنید. با عضویت در این سایت و تکمیل پروفایل و اضافه کردن سایت های اجتماعی خود ونیز وبلاگ و آدرس ایمیل خود دیگر نگران معرفی خود در پهنه وب نخواهید بود.

سلام من آی تی بلاگ هستم !!

+ Retaggr.com :

در این سایت علاوه بر اینکه مانند سایت های قبلی می توانید با ایجاد پروفایل و Add  کردن social network  هایی که در ان عضوید امکاناتی نیز برای به اشتراک گذاری ونمایش کارت ویزیت خود در بلاگ یا سایت تان فراهم نموده تا به آسانی آن را در وعرض دید دیگران قراردهید.از جمله نمایش کارت ویزیت ، نمایش صفحه پروفایل و همچنین امضای ایمیل از این امکانات می باشد. باید این را اضافه کرد با وارد کردن خروجی وبلاگ خود در صورت آپدیت آن مطالب در صفحه پروفایلتان به نمایش در خواهد آمد.

صفحه پروفایل من |  کارت ویزیت من

+ Socialmix.Me :

همانطور که از نامش پیداست میتوانید تمام پروفایل های اجتماعی خود را در یکجا گردآوری کنید.عضویت و ساخت پروفایل در آن رایگان و بسیار ساده است و از ظاهری ساده بهره برده است .

پروفایل های اجتماعی من در سوشیال میکس

+ SocializedCard.com :

این سایت هم مانند سایت بالا از ظاهری ساده بهره برده و علاوه بر افزودن پروفایل های اجتماعی در آن از طریق گوگل مپ میتوانید محل زندگی خود را به کارت ویزیت خود ضمیمه کنید.

کارت ویزیت من در SocializedCard

+ Google Profile :

از پروفایل گوگل نمی توان به سادگی گذشت بخصوص که با شروع به کار گوگل باز از پروفایل استفاده بیشتری می شود . با ایجاد یک حساب جیمیل ( علیه رحمه ) قادرید با همان نام کاربری از بسیاری از امکانات ریز ودرشت گوگل به رایگان استفاده کنید . در گوگل پروفایل شما میتوانید پروفایل های اجتماعی خود را به آن اضافه کرده ، عکس های خود را آپلود کنید ونیز درمورد خود وبلاگ تان مطالبی بنویسید .

گوگل پروفایل دردسترس ترین امکان برای ایجاد پروفایل اجتماعی است که اکثر گوگل دوستان از آن استفاده می کنند.

منبع : سایت آی تی بلاگ

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها