crm didar

۶۰ نیروی جدید جذب بیمارستان خلخال می شوند

دکتر بشیر خالقی روز یکشنبه در نشستی با رییس دانشکده فنی ابن سینای خلخال افزود: این پست ها از سال ها پیش توسط افرادی که به نام این بیمارستان استخدام شده و در مناطق دیگر استان اردبیل فعالیت می کردند، عملا اشغال شده بود.
او اظهار داشت: بیمارستان خلخال نیازمند نیروی انسانی بوده و اشغال پست های سازمانی آن توسط نیروهای در حال خدمت در خارج از این شهرستان همواره مانع از جذب نیروی جدید می شد.
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی همچنین با بیان اینکه برخورداری از خدمات درمانی و بیمارستانی مناسب حق مردم است، گفت: با جذب نیروهای جدید سطح خدمات بهداشتی و درمانی ارائه شده به بیماران ارتقا خواهد یافت.
وی از تلاش برای راه اندازی شعبه ای از دانشگاه محقق اردبیلی در خلخال خبرداد و افزود: این مجوز در سال ۹۰ اخذ شده ولی بدلیل عدم پیگیری مسئولان وقت عملی نشده است.
وی افزود: برای تامین زمین راه اندازی این دانشکده به عنوان نخستین دانشکده اقماری دانشگاه محقق اردبیلی در خلخال تلاش می شود.
رییس دانشکده فنی ابن سینای خلخال نیز گفت: امسال ۲ رشته تحصیلی جدید معماری و آی تی در مقطع کارشناسی ناپیوسته با ظرفیت ۱۲۰ دانشجو به مجموع رشته های تحصیلی فعال این دانشکده اضافه خواهد شد.
شهاب ناصری اظهار داشت: سه رشته تحصیلی در مقطع کاردانی با مجموع ۲۱۰ دانشجو در دانشکده فنی ابن سینای خلخال فعال است.
او افزود: از زمان فعالیت این دانشکده از سال ۹۲ تاکنون ۱۵۴ نفر از این مرکز آموزش عالی فارغ التحصیل شده اند که بیشتر این افراد بدلیل داشتن مدرک فنی و برخورداری از مهارت لازم جذب بازار کار شده اند.
خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها