۳ هزار نفر دراستان خراسان رضوی استخدام می شوند

۳ هزار نفر دراستان خراسان رضوی استخدام می شوند

سیدحبیب قاآنی-معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان رضوی گفت: امسال و با برگزاری دو آزمون ۳ هزار نیرو در سه مقطع کارشناسی،کارشناسی ارشد ودکترا در استان خراسان رضوی جذب می شوند.
رضا عبدالملکی در گفتگو با قدس انلاین با بیان این مطلب افزود: بزودی آزمونی سراسری که افراد خراسانی و غیر خراسانی حق شرکت در ان را دارند در مشهد برگزار خواهد شد که براساس ان ۱۵۰۰ نفر نیرو در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا جذب دستگاهها و سازمانهای دولتی مستقر در مشهد مقدس خواهند شد.
وی همچنین افزود: آزمونی دیگر نیز در شهرستانها ی استان خراسان رضوی برگزار خواهد شد که براساس آن ۱۵۰۰ نفر در مقاطع مختلف کارشناسی تا دکترا جذب سازمانهای مستقر در شهرستانهای استان می شوند.
وی درادامه تصریح کرد: بنابر مجوز معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور حداقل۳ هزار نفر ازکارکنان دولت که به صورت قرارداد کار معین در دستگاه ها مشغول به فعالیت بودند پس از شرکت در آزمون و قبولی در مراحل مختلف آن به پیمانی تبدیل وضعیت شدند که این افراد بنابر تعهد داده شده بایستی به شهرستانهای استان خراسان رضوی منتقل شوندتا صدور حکم پیمانی برایشان مقدور باشد.
رضا عبدالملکی با اشاره به اینکه هیچ گونه اجباری در رفتن نیروهای تغییر وضعیت شده به پیمانی وجود ندارد افزود: براساس قانون خدمات کشوری برای افرادی که به پیمانی تبدیل وضعیت شده اند تنها شرط ابلاغ رفتن به شهرستانهاست بویژه که ۷ هزار پست سازمانی در شهرستانهای استان خراسان رضوی خالی است .
وی در ادامه تصریح کرد: پیشنهاد ما به نیروهایی که در آزمون تبدیل وضعیت نیروهای کارمعین به پیمانی شرکت کردند این است که براساس تعهدی که ارایه کرده اند به شهرستانها منتقل شوند و از مزایای ان استفاده نمایند چرا که بعد از برگزاری ازمونهای استخدامی ممکن است پستی برای آنها در مشهد باقی نماند و براساس ماده ۳۲ قانون خدمات کشوری دادن حقوق تنها به شرط داشتن پست سازمانی امکان پذیر است و احتمالا پس از جذب نیروهای جدید در مشهد پست مناسبی برای تخصیص وصف شرایط احراز وجود نخواهد داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها