crm didar

۲۰ روش موثر برای افزایش فروش و تولید سرنخ

دوست دارید سود دهی شرکتتان از طریق سایتتان را افزایش دهید؟

افزایش ترافیک وب سایتتان در واقع نیمی از مبارزه است. شما می توانید ماه ها برای دو برابر کردن وب سایتتان وقت بگذارید، اما اگر شما پیشنهادات جذابی نداشته باشید، CTA های اثر بخشی طراحی نکنید و کمپین های متقاعد کننده برای یافتن سرنخ نداشته باشید، شما هرگز نمی توانید راهی برای تبدیل ترافیک وبسایتتان به  سرنخ ها و سود دهی نهایی پیدا کنید.

در اینجا ۲۰ روش برای افزایش نرخ تبدیل وبسایت شما وجود دارد که نه تنها برای شما تولید سرنخ می کند، بلکه سرنخ های ارزشمند و واجد شرایط فروش را به شما معرفی خواهد کرد.

چطور CTA  هایمان را بهتر کنیم؟

۱- بهبود وضعیت Call-To-Action شما

جایی که برای CTA در نظر می گیرید باید به گونه ای باشد که نیاز به اسکرول کردن صفحه وجود نداشته باشد. تحقیقات نشان می دهد، هر چیزی که در نیمه پایین صفحه سایت شما باشد، ۵۰ درصد کم تر دیده می شود. توجه به این نکته می تواند تاثیر زیادی روی افزایش سرنخ های ناشی از وب سایت شما داشته باشد.

۲- درباره پیشنهاداتتان به شدت شفاف باشید

درباره پیشنهاداتی که در CTA ها می دهید خیلی واضح و مشخص صحبت کنید. اگر شما قصد راهنمایی رایگان دارید، بگویید ” دانلود راهنمای رایگان برای#” اگر شما میزبان یک وبینار رایگان هستید، بگویید ” ثبت نام در وبینار رایگان # ” چیزی که در “#” قرار می گیرید باید به دقت در مورد مزایای دریافت این پیشنهاد توضیحات بدهد…این کار خیلی موثرتر و مفید تر و البته مودبانه تر از ” همین الان دانلود کن ” یا ” گرفتن مقالات رایگان ” است… این ها به تنهایی کافی نیستند.

۳- استفاده از تصاویر به جای متن

تحقیقات نشان می دهند تصاویر بیش تر از متن ها در صفحات دوام میاورند و جلب توجه می کنند. به علاوه، استفاده از تصاویر به شما اجازه می دهد تا چیزهایی که با نوشته ها نمی توانید به مخاطب بفهمانید را بیان کنید.

 برای مطالعه ادامه این مقاله اینجا کلیک کنید

منبع:  دیدار CRM

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها